Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

titkovamiriam
16. sep 2008

ahoj no konecne niekto!!!! 😀

pocko otras-marek vcera maxi nervozny ze nemohol von ☹

v nedelu sme trosku oslavovali u kamosky,v sobotu som bola so synom michalom v nakupnom centre kupovat tenisky esteze mali vypredaj stali ,,len ,,1400 😠 a esteze bola blava vyludnena vsade mile predavacky nikde vela ludi,tak som nakupila aj ine hovadiny ako povedal milacik,,teba pustit s peniazmi nakupovat 😀 -nemusel mi davat peniaze mam aj svoju kartu 😀 😀 😀 .No mam rada ked povie-ked uz ides do mesta tak si nieco kup.
tak som si vcera farbila vlasy-mam horor z kadernictiev a kozmetiky-asi neviete o tejto mojej uchylke,stale vidim niekde ine vlasy,ze sa tym hrebenom cesal niekto iny-ked sa uz odhodlam tak to uz musi byt 😀 a kozmetiku nemam rada preto ze neznasam ked sa ma dotyka niekto iny inymi kremami ako som zvyknuta.

mimi109
16. sep 2008

ahojte tak mala je konecne zdrava, uz nevracia aj hancka ustupuje, tak snad pojdeme konecne na ockovanie nech to mame za sebou

vonku otrasna kosa, nam uz aj kurit zacali tak mame aspon v byte teplejsie lebo nenormalna zima bola v byzte 😖

gabi robis vodicak? do mna Majo huka nech si spravim, uz mam doma aj prihlasku ale dako si netrufam 😅

gabika146
16. sep 2008

mimi uvas kuria?ja palim sviecky aby som mala teplejsie
veru ani ja som sa nevedela odhodlat az nakoniec zavolali ze dnes nastupujete tak som sa potom uz aj potesila a som rada 😀

titkovamiriam
16. sep 2008

gabi zapni vsetky horaky na sporaku ☹ ,my si ideme dnes tiez kurit aj koly zime aj koly praniu-ved mi to vcera do rana neuschlo a uz som mala rano kopec veci v spine. ☹ Boze periem kazdy den a niekedy aj 2 razy 😲

gabi k autoskole drzim palceky nech si dobry sofer.

gabika146
16. sep 2008

dakujem budem sa snazit aj ked som velky stresak ☹ 😀

mimi109
16. sep 2008

gabi no kuria zacali vcera lebo tu bolo az 7 stupnov vcera ☹
drzim palce v autoskole 😉

ved ja sa neviem odhodlat tiez stresak som a sa bojim ze to nesparvim a neviem kolko tisic bude v lufte 😅 😔

wladka
16. sep 2008

cafte kocandy..zima jak slak 😒 .,.my nekurime, ale sme naobliekane.. 😅 ..esteze.. my nic nove.. 🤐 vse po starom..gabi drzim pastem, nech tio zvkadnes.. 😉

gabika146
16. sep 2008

u nas stoji vodicak 14tisic zo vsetkym tak hadam ho spravim na prvy krat 😀
potom uz by sme mohli dat to stretko niekde ked budem aj ja motorizovana

titkovamiriam
17. sep 2008

ahojte a dobre rano!akosi sem malo chodite ☹

gabika146
17. sep 2008

dobre ranko tak zima nam nepresla otras uz aj na dom amam pancuchy a tielko 😲 neznasam to pojdem varit tak si trosku zakurim 😉
vcera sme v autoskole preberali znacky a potom ze pojdeme na cvicisko jazdit co?????normalne som stresovala

titkovamiriam
17. sep 2008

neboj-kym ta neobtazuje instruktor ako kamosku 😅 ,ta to chcela potom vzdat no niak prezila a vodicak spravila a pekne poohovarala instruktora a zistila ze nebola jedina len vsetky mlcali 😠

mimi
17. sep 2008

gabi, neboj zvladnes to! to si robis rychlokurz, ked ta cena? Ja som si robila vodicak pred 9 rokmi, bol to rychlokurz a vtedy som platila 10 tisic.
mimi, takze sup, sup do autoskoly, ceny idu stale hore 😒

wladi, tak som predsa nastupila na VS, v sobotu uz zarevame a nie mi je vsetko jedno, mam chut utiect 😝 😀

gabika146
17. sep 2008

mimi nie rychlokurz ale trva 3mesiace a tolko stoji 😉

mimi109
17. sep 2008

miriam to co za hovado? mali sa baby zoavt nech ho vyrazia 😠

mimi ved prihlasku mam na stole uz od piatka len sa neviem odhodlat vypisat ju 😅

titkovamiriam
17. sep 2008

stava sa ☹

inak trosku sa polepsilo pocasie 🙂 ,ked pocuvam ze zajtra ma byt aj tu u nas prizemny mraz ide ma porazit lebo ak my zahynu vsetky kvetinky co mohli kvitnut az do novembra ma porazi ☹

mimi109
17. sep 2008

no tu je stale rovnaka zima ak nie ja vacsia, este ze uz kuria, by sme tu pomrzli v tom byte 😝

gabika146
17. sep 2008

aj nam dnes zacali tak sa vytesujem 😀

titkovamiriam
18. sep 2008

ahojte-tak uz je vam teplejsie! 😀

kajacz
18. sep 2008

Ahojte dievčence, prepáčte, že vám vstupujem di diskusie. Mám o rok mladšieho syna ako sú vaše detičky a idem mu kupovat zimný komplet vel.86/92. Chcem sa vás opýtat, aké vysoké sú vaše detičky? Zaujíma ma, či mu ten komplet bude aj o rok...ďakujem velmi pekne

wladka
18. sep 2008

kaja, my nosime tento rok 98 😉 .. a nasa je dost vysoka na svoj vek.. vlani mala 86, a to ej ako tak tak.. tak kupujem nove.. ale nohavice.. a co sa tyka bundy, tak z vlanajska su nam dobre aj tento rok.. 😉 ..nekupuj overal, ale dva diely radsej,. 😉

titkovamiriam
19. sep 2008

tak ja som vlani kupila vacsi cely overal a tento rok mu bude akurat je to c 104-no to cislovanie je individualne ina 104 mu je velka 🙂

mimi109
19. sep 2008

my sme minuly rok kupili gate na traky + bunda velkost 86 a bude jej to este aj tento rok

titkovamiriam
19. sep 2008

Ahojte a pekny vikend 😀

gabika146
19. sep 2008

ahojte tak mi sme dnes dopadli celkom fajn na ortopedii tie prsteky su ok ale ma plochu pravu nohu 😒 takze nam robili odliatok a budeme mat speciale vlozky do topanok
vonku otras fucii ako najate 😠

wladka
20. sep 2008

cafte.. 😉 .. gabi, jjaj, zas nozka.. 😒 dufam, ze to uz bude ok.. 😉 musime kupovat topanky s klenbou, neda sa nic robit..detske nozicky su haklive.. inak, mala ma ako prezuvky doma okrem papuciek aj drevaky.. skus aj malemu kupit.. 😉 tie su zdravotne..ako preventivka..

u nas kosa, brrrrrrrrrr.. neviem si predstavit ako v ziline, ci v cadci..

liska, a u vas je ako???

mimi109
21. sep 2008

dobre ranko 😵

wladka v Cadci Sibir 😀 uz tyzden mam pradlo na balkone a stale je mokre 😠

ani vonku nechodime lebo je otrasna zima a vacsinou prsi cely den tak sme zavrete doma, mala sa naucila na novu rozpravku - kuzelny kolotoc - aj 5x po sebe to ide pomooooooooooc uz mi z tej rozpravky zacina hrabat 😀

titkovamiriam
22. sep 2008

ahojte!tak vikend studeny jak das.no aj tak sme boli zbierat orechy a potom sme sa zohrievali vinkom/varenym /a marek teplym kakaom-ten mal z toho zbierania najvacsiu srandu 😀
inak nic nove starsi nevitiahli z domu ani nos 🙂

mimi109
22. sep 2008

ahojte tak tu je ako inak zas otrasne 🙄 ani vonku sa ist neda ☹ malej uz frci kuzelny kolotoc 😀 noddy ma silnu konkurenciu 😀

titkovamiriam
22. sep 2008

marecek dosiel z vonku s babkou a tatinom,boli na orechoch a sipkach 😀 ,u nas teraz nieje vonku zima ale v nutri v praci kosa ako pes. ☹ .
merak sa naje a bude spat aj tri hodiny ,mne tak vcera spal zaspal o dvanastej /zjedol tanierisko polievky/ a zobudil sa o 15,15.potom zjedol ryzu s masom 😀

mimi109
22. sep 2008

no my sa oducame od cumla mala mi zas nespi, ako som jej cumel vzala - teda zajko ho spapal - nevie cez den zaspat ☹ ale aspon nereve ze chce cumel a vecer v pohode zaspi