Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
2. okt 2008

vitaj lenka.. 😉

my sme mali termin 19.8. a narodila sa mi o 11dni prv, 8.8. 😉 .. takze malinka, musi byt tiez niekedy vtedy, ze?

inak, my tiez neplienkujeme, ale v noci hej..ako si to poriesila?? 😕

kecame ostosest, basnicky, zvieratka, farby, cisla..sikulka je.. inak, co sa tyka mierov, tak my mame 92cm, a 14kg.. takze je to oki.. 😉

skus jej davat nieco na imunitu, ak ste chorucke.. vitaminky martankovia, alebo nieco take.. 😉 ..

a ako ste sa dostali do Irska?? 😕

gabi, u nas frci vcielka maja, alica v krajine zazrakov a vlacik tomas, ale toho uz nedavaju, tak za nim narieka, musim jej kupit to dvd.. 🙄 😅 ..

mimi, inak pekne botky 😵 , chcela by som aj ja.. za kolko vychadzaju?..

titkovamiriam
3. okt 2008

dobre ranko!

tak vcera som bola na odstraneni znamienok z chrbta dve isli chirurgicky aj na onko testy a ostatne mi len vypaloval-dalo sa to vydrzat,dnes to trochu boli.

lenka-najstarsi syn sniva o irsku ze ked skonci skolu pojde tam robit,studuje chov koni tak sniva o ranci niekde v zabudnutej prirode. 😀 aj tento vikend bude mimo domu lebo je velka cena snp u magala na ciernej vode,skoda ze maju mat pocasie na figu-mozno v nedelu bude krajsie. 😠

mimi109
3. okt 2008

wladka ja som ich objednala cez 1 kocku na mimibazare a vysli po preratani aj s postovnym nakoniec 703, zalezi aky kurz si predavajuca da, aj som nasla hantu s kurzom 47 sk za libru bez postovneho vysli 660 sk tusim
ak by si chcela poslem ti na nu link do IP 😉

lenka moja Marianka je narodena 28.8. ale termin sme mali 13. a 24. 8 - nechcelo sa jej z bruska von 😀 tiez sme sa len mesiac kojili 😒 plienky tiez uz nemame ale na noc tiez este davam, lebo by sa pocikala rano mozem dakomu plienkou hlavu rozbit taku ju ma plnu 😀 😀 😀

s tym rozpravanim - no tak kecat uz keca vselico povie zopakuje ale basnicky a take srandicky u nas 0 bodov 😖

baby a kedy ma vlastne dieta vediet tak lespei rozpravat? 😕 lebo neviem ci na 2 roky malo nerozprava moja mala 😒

titkovamiriam
3. okt 2008

marek rozprava tiez ako partizan 😉 a je to individualne,milan v troch rokoch uz veselo recitoval basnicky a michal to dobiehal az v skolke okolo4roka-neboj bude rozpravat az budes chciet aby bola ticho 😀 😀 😀

mimi109
3. okt 2008

no ved ja kukam netere ako rozpravaju Kika je v maj narodenai ta uz mele o 106 ale vsetko vacsinou komoli lebo chce vsetko povedat a Simi ta je v juni narodena ta perfektne rozprava tak sa mi zda ze oproti neteriam moja slabo rozprava ked su si vekovo rovnako stare 😒

wladka
3. okt 2008

mimi, no super cena.. daj nick na tu kocku 😉
co sa tyka rozpravania, ziadne obavy.. do nastupu do skolky by mala zvladnut zakladne veci.. pytat sa, prosit, dakovat atd.. keby bola extrem ticho, ze vooobec, tak az po 3 roku sa riesi logoped.. inak, nemaj obavy, ked rozprava aj skomolene..to sa upravi.. 😉

nam viaceri vypravaju, ze emka perfektne.. je sikulka..som stastna, aj napriek tomu, ze ja mam vadu.. ale vsimla som si ze ma kopiruje, tak to niekedy vypada 😅 .. bo ja sykavky vooobec neviem.. problem mam s š,č,ž.. no a nevyslovim to presne, ale znie to ako ť, aspon mi tak vravia.. a mala opakuje 😅 😀 podla nalady.. 😀 ale inak, bezchybne.. 😉, krasne rozporava, a cisto..

mimi, skus ju podporovat, nie ze ju bdues nutit.. ale spievaj si sama.. a ona ta bude ocuvat, a bude aj ona.. neboj.. 😉

mimi109
3. okt 2008

wladi poslala som ti to do IP 😉

lenka1108
3. okt 2008

ahojte baby.tak moja mala basnicky tiez nerosprava cele sama iba doplnuje slovicka.ale myslim ze je na svoj vek fajn ja ju nechcem do nicoho nutit.ma svoj detsky note book a ked postlaca obrazky a ostatne tak pekne po tom opakuje a pytasa maminka co to je?tak sa jej to snazim vysvetlit v oboch jazykoch.teraz som jej kupila interaktyvnu knizku ked chce nieco pocut musi sa vetkeho dotknut takym perom a az potom jej to rozprava cisla,tvary ako napr.kocka farby pismenka a to ju straaaaasne bavi potom ju stym odfotim a pridam do albumu.

co sa tyka wladka toho nocneho spavania bez plienok tak ja som malu ked isla spat dala na zachod a aspon 1 hod pred tym ako ide spat jej nedavam pit.no a potom ked spinka a ja idem neskor spat dam ju po spiacky znova a takto vydrzi az do rana.no a rano ma budi mama cikam cikam tak rychlo bezime na zachod.

zase mi dnes vnoci zacala kaslat.som uz stoho chora.vitaminy jej davam vo forme sirupu a ani to jej nepomaha.
zase musim ist kupit aj kvapky do nosteka.

co ste dnes varili??? ja som uvarila halusky s brindzou tak si ich vychutnavam bo tie tu casto nevarim... 😉

wladka
3. okt 2008

leni, no mne emka vypije cca 2litre tekutin.. a cikame ostosest.. 😒 inak, pred nedavnom som skusala metodu, ze som amla nastavene budiky na 23h, 3h, a rano o 7h.. vtedy mi cikala, pohodka.. ale potom nastal u mna zlom, a nejak soms a nezobudila parkrat na 3h, a boli sme pocikane.. 😖

ten notebook, a knizka. to ma zaujima, odkial ich mas..pocula som o nich, a chcela by som aj pre emku.. napises mi aspon nazov vyrobcu, ci?.. 😉 dik

mimi, diiiiik..mam 😉

mimi109
4. okt 2008

wladi aj nabuduce 😉 a ides ich objednat? nam maju prist uz teraz cez tyzden, v utorok mi ich bude posielat

ja tiez davam este plienku na spanie, ale ma nefrologicka zhubovala za tu plienku 😒 takze do novembra kym pojdeme na kontrolu sa musime zbavit aj nocnych plienok

lenka1108
4. okt 2008

poslala som ti to do ip wladka a nazov vyrobcu je v tech.interaktivne hracky.myslim ze tie pocitace maju aj u nas v draciku ale asi len slovensky hovoriace.neviem ci by si chcela s anglictinnou.

gabika146
4. okt 2008

ahojte mimi preco ta vyhresila nechapem?
my sme boi na jarmoku v to nakupila som len malemu sebe za snic 😖

mimi109
4. okt 2008

gabi co mi mala Marianka tie zdravotne problemy tak ze to mohlo byt aj z plienok, preto sa ich do kontroly musime uplne zbavit, minule ked sme boli sa dr. pytala ci ma plienku a som povedala ze uz len na noc tak mala take troska blbe pripomienky 😒 ona je dost svojska doktorka 😖

atiatko
5. okt 2008

Ahojki babenky,
odmlcala som sa, ale menili sme PC, ocinko stale nieco na nom "navysoval" a neviem, co este. Chceli sme to stihnut kym poriadne zacne skola - potom by bolo studovanie bez PC tazsie. Inak ocino uz chodi do skoly - na tyzdnovky, no a ja zacinam v Trnave az 29.11. - sila v zimaku 8 predmetov a skuskove zacina uz 5.1. - bude to husteeee..... 😠

Petulko je zlaltunky - stale chodi za nami a ... "maminka, ocinko lubim Ta ..." - na zjedenie. Boli sme na kontrolu s pipikom v tej BB - v Rooseveltke je super detska urologicka - vela maminiek mi ju odporucilo, tak sme to skusili, povedla, ze mocova rura je v poriadku, len koziticka je poriande prilepena - dala nam kontrolu o 1rok, s tym, ze sa to v 1-dnovej chirurgii zoperuje a budeme mat pokoj. 😉

Inak ja som bola na kontrole s tou mojou nohou a mam znovu 20 procedur - zeby sa to niekedy dalo ako tak do poriadku - pochybujem ...... 😒
Posielala som do poistovne papiere na odskodne za bolest a stazenie spol. uplatnenia - to kvoli tej havarii a mojmu postihu - drzte palceky - mali by prist slusne korunky - uz ich mam aj rozplanovane 😀 😀 😀

tak paaa ..... a Lenka - vitam Ta aj ja s Petulkom ... 😉

titkovamiriam
6. okt 2008

ahojte kočky 😀

vikend bol pohodickovy 😀 ,boli sme na orechoch aj sipkach,dnes rano bola poriadne chladno no uz je krajsie 😀

mimi109
6. okt 2008

ahojte, tak aj tu bolo vcera pekne aj dnes ale je strasne surovo a chladno, slniecko klamlive je 😖

titkovamiriam
6. okt 2008

vcera krasne a dnes zima 😠 ,myslela som ze to bude len rano lebo slubili 18st,no to teda nieje ani nahodou 😅

gabika146
6. okt 2008

ahojte my sme si dnes fajn pospali do10.30 😀 takze dnes sme bez spanku
akurat vycakavame babku bude strazit jakubka ja mam dnes autoskolu
ani tu nieje bohvieake pocasie 😠 zato vcera bolo pekne na slniecku

atiatko
6. okt 2008

Ahojki, tak jesenna nalada vladne aj vo ZV - my sme dnes boli na gastany a nazbierali sme nejake farebne listy zo stromov a po spinkani sme si vyrobili krasne obrazky s nalepenym listim a Petulko ta podokresloval. Pocasie bolo skor aprilove - slnko, vietor, potom dazd ale uz to asi krajsie nebude - tiez sme mali mat 19st. - no to nam v telke len slubili. 😒

gabi - tak "zavidim" autoskolu - ja na to este poooooooriadne dlho nenazbieram odvahu - doma nove auto, a moja autoskola v nedohladne - aspon, ze ocinko sa z neho vie potesit. 🙂

paa, ideme do kupkania .... 🙂

titkovamiriam
7. okt 2008

dobre ranko!rano som mala v praci uz kopec roboty.vcera som mala chaosny den,boli sme robit vacsi nakup v metre tak som potom doma balickovala maso a ani som sa nenazdala a bolo sedem hodin a este ma ukecali robit vyprazany syr 😉 ,marecek to jedol ako keby cely den nejedol 😀

mimi109
7. okt 2008

no konecne som sa tu dostala, doobeda mi to vobec neslo a ani poobede, 😖

gabika146
7. okt 2008

ahojte ani mne chybalo mi to
my sme dnes spali do 10 a maly uz od 8spi 😀
zajtra mam jazdu v autoskole myslite na mna 😉

titkovamiriam
8. okt 2008

DOBRE RANKO!hura fungujeme 😀

wladka
8. okt 2008

cafte..

ja uz robim.. tak makam jak fretka..ale troska odreagovania neuskodi.. emka je obden v skolkes jednou babkou, a potom doma s babkou druhou.. a v pohodicke.. robim len 3h..

musim sa uz ist nachystat, len som vas chcela pozdravit..

gabi, davaj pozor.. cervena stat, zelena ist.. 😀

titkovamiriam
8. okt 2008

wladka super 😀

titkovamiriam
9. okt 2008

no kde ste?ja mam zajtra dovolenku tak pekny vikend!

gabika146
9. okt 2008

caute tak vcera som nemala svoj den na autoskole ale dalo sa 😒
dnes mame stretko baby z mk sa tesim po dlhej dobe 😉
wladi no dik isla som aj cez svetelnu tam mi to skapalo zastresovala som lebo isla sanitka a hukala 😖

gabika146
10. okt 2008

babule kde ste?????zeby nam konecne zacalo babie leto?voku je krasne
pekny den papa

mimi109
10. okt 2008

ahojte kocky

gabi ma byt babie leto - 2 tyzdne 😉

ja dnes bavim neter tak zas mame veselo, s Marianku su stale v sebe 😠 a poobede ma dojst spoluziacka s malym

a pochavlime sa uz sme tyzden aj na noc bez plienky, jupiiiiiii a uz druha noc bola bez nehody 😵

mimi109
10. okt 2008

baby uz rozmyslate co spuntom na Vianoce? 😅 ja uz mam rozmyslene uz pomaly aj zacnem kupovat nech to nemam naraz vela potom 😀