Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
22. okt 2008

titi, plysakov?? 😀 padli za obet 😀 .. my mame babiky, ale nezavislacime.. Katka, Nika, Eliska, Saša.. 😀 .. ta Nika je ta anabel, papa, plae, prdi, grga, atd.. tak opatrujeme aj tu.. 😀 ale pohodka, neprehana..milujw psa, tak sa s nim najana, hresi ho..

inak, nocne odplienkovanie zavidim.. 😔 ja nejdem do toho, lebo furt plna plienka.. mozno skusim na 18h naposledy.. inak dnes cikala kvantum vody 🤐 , a hned na to o 10min zas.. 😀 .. q v noci nebodaj , neriskujem 🤐 .. ked budu suche, prestanem ich davat..

vianocne uz mam objednane, nieco kupene.. sa tesim.. 😀 ..emke som zobrala kolobezku.. 😉 , este planujem drobnosti - ale take interaktivne hracky, na rozvoj myslenia, motoriky atd.. lepsie, ako nejake, co ani nemaju vyznam..ale neprehanam to.. a este jej potrebujem otreplovaky kupit, knizku.. a koncim.. ved ex jej nakupi, svokra, nasi a krstna.. ako poznam svokru hraciek bude habadej 🙄 ..

pekny dnik 😉

mimi109
22. okt 2008

wladi s toho nocneho plienkovania si nic nerob, ktoresi deti dlho plienky an noc maju a aj do 5r sa pocikavaju 😉 ved sa oducite

no nasa pri kupani kacky zabky a gumene lopticky a na spanie babika plysovy havo a zirafka plysova co sme jej v Bratislave v zoo kupili a barbie to je na dennom poriadku vsade to vlaci 😀

liska
23. okt 2008

ahojte 🙂
wladus,Christian mal tiez vzdy nocne plienky uplne plne,lebo on pije aj v noci (mliecko),ale akonahle prestal cez den,asi sa mu urobilo spojivo aj na noc a drzi v pohode,ono aj tak podla mna najviac nacikaval do plienky rano po zobudeni... a cez den sa ti uz pyta uplne v pohode? myslim tak, ci ju nemusis kontrolovat,lebo ja som sa zo zaciatku pytala snad kazde 3 minuty 😀 ale potom som zistila,ze je to zbytocne,lebo on ked chce,vypyta sa sam...mne bol teraz maly dost chory, teplotoval,tak som donho liala vela vody,tak som mu jednu noc dala radsej plienku,aby chuda nemusel v takom stave rozmyslat nad cikanim a on? ani za svet,4x ma v noci zobudil s tym,ze ideme na zachod 🙂 nuz,ma to aj svoje nevyhody, s plienkou sme mohli kludne spat 😀
kolobezka je dobry darcek, my ju mame uz dost dlho, odkedy sa na nej maly naucil,nepusti ju z ruk,miluje ju...my na Vianoce rozmyslame uz nad bicyklikom so zadnymi pomocnymi kolieskami,skusal na kamaratovom a ide mu to,tak je cas 😵
inak nemame ziadne kultove hracky,teda vela oblubenych,ale nic take,co by s nami spalo a muselo chodit vsade - teda, jednu ano...mamu 😀 😀 😀

wladka
23. okt 2008

liska, ja cez den sa ani nepytam..ona si sama stiahne gate, a cika 😉 ..cez den vooobec nie su problemy.. ohlasi ma, ked je vycikana, ze treba vyliat do zachoda 🙂 ..ako v pohode.. ale v noci.. zas, nebudem to riesit,nestresujem sa.. cez obednajsi spanok je to tiez pohoda.. 😉 .. akurat ta noc, ale verim tomu, ze sa aj toho zbavime co najskor.. necham to na prirodu 😎

titkovamiriam
24. okt 2008

ahojte -od pondelka mam dovolenku konecne si uzijem marecka a domacnost 😀

mimi109
27. okt 2008

halo halo kade sa tulate? 😕

wladka
27. okt 2008

to som sa chcela aj ja pytat.. 😀

atiatko
27. okt 2008

Ahojki,
tak my sme od vcera s Petulkom sami doma. Ocinko nam odisiel do skoly do BA, ale dnes nam volal, ze koncia vo stvrtok lenbo na piatok je rektorske volno - kvoli dusickam. Takze sa este 3 vyspime a pride domov. Chyba drobcekovi ale aj mne a to odisiel len vcera - neviem, ci to nie je zvlastne, sme spolu uz 12.rok a este stale mam take pocity ked nie sme spolu 😉
Prisli mi uz tie peniazky z poistovne za uraz, tak uz aj my sme sa nainfikovali vianocnymi nakupmi - ocinkovi sme nakazali (kedze isiel autom) kupit Petulkovi nejake skrinky a suplicky do izbicky a spedickou mu pride este postielka. 🙂 Uz teraz sa tesime ake to bude mat pekne - a hlavne ze tam pod postielkou bude "bunker" - postielka je vyvysena.
Tak ideme si mrknut spravy a supky do spinkania. 🙂
Inak aj vam ide tak na nervy do studene pocasie? Chodime vonku no uz to nie je ono - dnes som po prechadze poobede normalne s malinkym "zdriemla" na rovne 2 hodky. 😀
Paa vsetkym ....... 🙂

liska
28. okt 2008

ahojte kocky,oznamujeme vam,ze Christianko bude mat coskoro surodenca 😵

wladka
28. okt 2008

liska, cozeee?? wow, tak to gratulujeeeeeem 😵 😵 😵 tesiiiim sa s vami.. 😉 🙂 🙂 to je uuuzasne.. 😵

liska
28. okt 2008

jej, zlatko,ty si tu? dakujeme, aj my sa tesime, snad pojde vsetko ako ma...zatial sa citim tak ako pri prvom, cize necitim nic 😀 zeby zase chalan?

wladka
28. okt 2008

liska, jaj moja.. ja ti neviem co to bude, ale nech je zdravucke 😉 😵 .. ja som mala priznaky ako pri chlapcovi, a kuk akeho chlapca mam 😀 😀 , akurat bez pipika 😀 😉 .. teraz sa jedujem, nechce jest.. neviem, co uz mam vymsliet.. vyvaram 5chodov, nech si aspon jeden vyberie.. to je strasne.. 😠 a teraz? z dvoch chodiv je malo, ona nechce 😠 jedy mam..

wladka
28. okt 2008

a asi je priskoro, a mena uz mate? asi tak priblizne? 😉 ..

liska
28. okt 2008

wladi,nie, ani priblizne 😉 aj Christian bol az na poslednu chvilu rozhodnuty,takze sa nestresujem, to spravne pride v spravny cas 🙂

wladka
28. okt 2008

no ved ano.. ale strasne sa tesim.. 😵 😵 😵 .. no to je super.. 😉

gabika146
28. okt 2008

liska gratulujemeeeeeeeeeee 😀 😀
my makame robili okna a este nas caka kuchyna nova linka sa tesiiiiiiiiiiim
tak zatial papa

mimi109
28. okt 2008

liska gartulujeme 😵

atiatko
29. okt 2008

Liska - gratulujeme - a prajeme krasne bezproblemove tehulkovanie ..... 🙂 🙂 🙂

mimi109- takze co sa bude podavat ako prve v novej kuchyni ???? Pozyvas nas ????? 😉

u nas je otrasne pocasie-ani vcera ani dnes sme neboli vonku - keby len prsalo tak sa to da - prsiplastik a dazdnik to isti, no fuka priserny vietor. Tak sa hrame a pozerame rozpravky na DVD a spolu varime .... Petulovi sa to naramne rata .... 😉

paa ....

atiatko
29. okt 2008

Jej ten obed v novej kuchyni sa tyka gabiky - ale aj mimi109 nas moze pozvat - 😀 😀 😀

inak wladi - aj u nas su take obdobia, ze si pripadam ako na svadbe - kopec jedla a trpaslik si nevie vybrat. No inokedy by jedol cely tyzden brokolicovu polievku .... 🙂

mimi109
29. okt 2008

ati ved kukam ze v akej novej kuchyni 😀 ale mame v plane buduci rok kuchynu prerabat a linku menit 😉

ako je vonku skaredo rano na 5 minut slnko vyslo ale teraz je taka tma asi bude liat, sme boli na poste som ze nas odfukne 😖

wladka
29. okt 2008

ati, my sme zas na spenatiku.. ten chce kazdy vecer, ked sa jej pytam.. 😀 😝 ..ale robievam jej ho raz do tyzdna.. 😉 ..

gabi, ja som blizsie.. tak by sa patrilo.. inak, mozme dohodko buduci tyzden, alebo o ten dalsi v TO.. nebudete tam nahodou? 😕 ..sla by som tam do mesta trochen, tak by sme mohli.. 😉 male randevuuu 😀

aj nasi chcu menit kuchynu, tiez na jar.. zatial sonduju, mami ma svoju predstavu.. a pekna je.. 😉 ale uvidim,e co z toho.. lebo u nas sa kazdy rok nieco preraba, vymiena, a mame uz toho plne zuby
😝 😔

gabika146
29. okt 2008

caute caute veru babi kludne sa stavtenieco dobre aj upeciem v novej trube 😀
wladi chystame sa do TO na nakup kamoska tam otvorila detsky sekac a dovoz anglicko tak sa potom ozvem a konecne dame kafe s vami ok,
idem dalej makat s tatom pre podlahu a namalovat radiator 😖

mimi
29. okt 2008

ahojte, konecne som tu trosku zabludila. Nic nestiham, skola mi zabera vsetok moj volny cas...

liska, jej aka novinka, gratulujem a hlavne nech mas bezproblemove tehu!!!!!!!

atiatko, ty ako, ako skola, kedy sa stihas ucit?

wladka
30. okt 2008

gabi, urcite 😉 .. ked budete mat po nakupoch, tak dame pauzen v kafe 😉 .. len to tam nepoznam, len cestu smerom do decodomu 😀 .. a na pesiu.. 😉 😀

mimi, inak ako.. da sa to? 😉 .. zabera cas, ale nabehnes do tempa, a potom to zvladnes.. 😉

elliana, a ty ako?? 🙂

som nejaka kaput.. 😔 😝 asi zalahnem.. rigorozku mam hotovu, len male upravy vo vyskume.. a snad to bude fajn..len ju obhajit a skusky.. 😝

gabika146
30. okt 2008

wladi stretneme sa na pesej neboj 😉
my este prerabame uz nech mam ptom 😝

wladka
2. nov 2008

ja len pozdravit, krasnu nedelu.. u nas svieti oskar, je krasne.. staci v tricku vybehnut von.. 😵 😵 😵

gabi, tesim sa 😉 ..inak, pondelok - stvrtok ucim.. do 15h.. tak mozem po tom, alebo piatok cely den, ten mam volny.. 😉

gabika146
2. nov 2008

ahojte tak uz sme konecne cacani vsetko prerobene parada spokojna
wladi neposunieme o tyzden neskor ja so sa totiz dozvedela ze budem krsna mama a svokra vybavila krst strasne rychlo na sobotu8.11 a o 11 takze na prd cas tak by sme mohli v sobotu o tyzden 15 ak by ti vyhovavalo ale konecn by som sa stretla tesim sa strasne porozmyslaj napis
tak ahojte ideme este na cintorin zapalit zizinky papa

wladka
2. nov 2008

gabi, chapenzi, nemam problem 😉 .. vyhovuje.. 🙂

hod foto kuchyne.. 😉

adriana111
2. nov 2008

ahojte 🙂
gabika, wladka - chystate sa do TO? dajte vediet presny termin, ak sa bude dat, mozem sa pridat? chodievame v sobotu do mesta, mohli by sme sa stretnut 😀

ako sa inak mavate?

liska - gratulujem 🙂 nech ide vsetko tak, ako treba a nech dopadne vsetko ok 🙂

ja som v takom pracovnom tempe, ze sem stiham len obcas nakuknut, ale na napisanie par riadkov uz cas nezvysi 😒 tento vikend som mala predlzeny -natalka mala v skole prazdniny, tak som si zobrala dva dni dovolenky, ale ani neviem, ako mi ubehli. boli sme doma s babami, hrali sme sa, trochu casu som venovala aj udrzbe bytu (nejako to v poslednom case zanedbavam 😝 ) a vcera sme boli palit sviecky. a styri dni su fuc ☹ od zajtra to zase zacne...

tak sa drzte 😎

titkovamiriam
3. nov 2008

ahojte,po tyzdennej dovolenke sa hlasim a zajtra koly odstavke prudu som zasa doma 😀 .
s marekom som pochodila cintoriny aj mesto,nieco sme nakupovali aj sa zabavali-na vseliakych hojdackach v nakupnych centrach.