Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

atiatko
15. aug 2007

Ahojki všetkým
som tu dlhšie nebola - náš malinký nás zamestnáva na 100% - je úžasný, začal chodiť a tak chce všetko a hneď chytiť, obehnúť, rozhádzať .... zlatunký. Tak si ho s ocinkom užívame a k PC chodím minimálne, a keď sem aj kliknem, vždy to nejako pomaly naťahuje a vždy ma zo 2x vyhodí vonku ... a to ma nebaví čakať.

My sme dávali dohromady takú knižku s fotočkami pre drobca, zajtra alebo v piatok zbehneme dať inzerát do novín k jeho 1.rôčku, a dnes mu prišla tá sada na vyrobenie odtlačkov rúčiek a nožičiek - dá sa to potom do rámika a na stenu, tak to bude mať ako darček k narodeninkám.

Peťulko má v sobotu 25.8. narodeninky, prídu viacerí z rodiny práve na sobotu, no a v priebehu týždňa sa tiež ohlásili známi a kamarátky a spolužiačky zo školy, a ten ďalší týždeň tiež máme nejaké návštevy. Chceme drobcovi vyzdobiť aj izbičku k narodkám, takže ešte musím niečo povyrábať ... tortu bude mať nakoniec v tvare štvorlístka (od babky)a túdruhú ako dvojposchodové srdiečko (od starkej) ..... mňam, mňam ...

No idem písať tú bakalársku prácu, kým je drobec s babkou vonku ... paaa ....
🙂 🙂 🙂

wladka
16. aug 2007

ahojte babulky moje!

vcera som nestihla, bo sme sa boli mamky z nitry zabavit, na diske 😅 ..no odviazala som sa.. 😉 ..a dobre to padlo, do pol 1 absolutne akurat... 🙂

nase novoty?
- mame uz pomaly 9 zubkov.. ocne sa prerezali, bolo to trapenie, ale sme okay.. 😉
- chodime chodime.. 😎 ..ale aj trucujeme trucujeme-.. je strasne tvrdohlava
- kojime kojime 🙄 .. ale obmedzujem to.. trosku sa dari 🙂
- miso poslucha poslucha 😀 .. len nezakriknut!!!!! 😒
- aj ja poslucham 🙂
- v nedelu nas caka oslava emkina.. sa tesim, hlavne na tortu a pivovy sudok a gulas, a samozrejme nebude chybat aj peceny baran - nie som nadsena, 🙄 ani nezakusnem do toho, mam v rezerve klobasky, fasirky na grilovanie, grecky salatik s feta a olivami😝 😉 , potom hodim fotocky.. 😉

uz ma nic nenapada.. a co holky porabate? ja sa nudim, v TV nic, idem si kuk 6 pohrebova a jedna svadba.. na DVD..

mimi109
17. aug 2007

caute babule idem vas len pozdravit a letim s Marianku k nasim nesiel nam od pondelka net tak som mala odvykacku 😅 😀 😀

a dnes sme s malu v noci same jaaaaaaaaaaaaj ☹ ☹ ☹ uplne 1x este sme na noc same neboli doma tatik musi ostat v robote cosi im tam idu opravovat a kedze ma zajtra volno tak tam musi na noc on ostat 😠 tak sa vecer snad dovalim, ak tu samozrejme ktosi bude

inak pocasie e dnes otras zamracene uz len cakam kedy zacne liat 😝

tak letim paaaaaaaaaaa pekny den

mimi
17. aug 2007

ahojteee, no konecne nam ide net, este aj novy PC sme museli kupovat, vsetko sa nam zopsulo 😠
Dakujeme krasne za gratulacie a taktiez dalsim oslavencom prajeme vsetko naj, naj !!!!! 🙂 🙂 🙂

My uz mame po oslave, dopadla super, maly sa pekne zabavil so svojimi bratrancekami,tak sme s muzikom skonstatovali,ze Kubko potrebuje surodenca 😉
Neskor hodim foto, cakame, kym nam svagor donesie CD, bol hlavny kameraman a fotograf.

wladka
17. aug 2007

mimi, coooo? zeby snazenie v plnom prude?? 😉 .. hej hej? priznaj sa.. 😀

fotocky mas? idem kuk.. 😉 ked nie, tak ich pridaj, sme zvedaveeee 😅

mimi
17. aug 2007

babenky, normalne ste mi chybali, som happy ako blcha, ze nam ide net, ja si neviem uz life predstavit bez netu 😀 😉

wladka, vy este len budete oslavovat, ak som dobre pochopila? Budete oslavovat niekde vonku, v zahrade?
Mam iba dve ,ci tri poriadne fotky z naseho fotaka, ale svagor ich ma viacej, tak cakame, kedy nam ich da.

este sa neznazime,ale urcite budeme chciet druhe bejby, manzel uz chce pracovat na druhom, ale ja chcem az ked Kubko bude mat aspon 2 rocky. Teraz vsade lieta, dava mi riadne zabrat....

jana188
18. aug 2007

a co dnes vsetky oslavujete?
my uz mame po oslave, drobec spinka a dostal kooooopec hraciek. ani si nevedel vybrat s cim sa ma hrat.
a zajtra nas caka druha cast oslavy...

mimi to je super ze muzicek uz chce druhe, moj ani pocut...

mimi109
18. aug 2007

janka Marekovi vsetko naj k prvemu rocku, vela zdravicka stasticka lasky a dobrej nalady praje mimi109 a Mariannka, pripajame cmuk cmuk na licka 😉

mimi
18. aug 2007

jani, aj my sa pripajame a vsetko najlepsie prajeme !!!!! 🙂 🙂
Mate to rozdelene na dva krat? My sme oslavili iba jeden den, aj tak nas je malo...

mimi109
19. aug 2007

cafteeeee 🙂
☹ ale tu ta komunikacia riadne vizne 😢 uz aby bola zima 😀 😀

neviete co je s miriam a lisku? dlho sa tu neukazali 😲 snad su OK

wladka
19. aug 2007

my sa tiez dodatocne pripajame k gratulaciam.. akosi nestihame.. ale uz bude snad ok.. je po oslave 😉

mimi. pekne fotos.. 😉 ..

liska je v italiano, urcite su okay, uz nech sa vrati, svatka moja 😀 .. nech nam napise co nove.. 😝 😅

mimi
19. aug 2007

wladi no ako, ako dopadli oslavy???? tesime sa na fotocky !!!!

gabika146
19. aug 2007

ahojte mimi pekne foto tak uz to mate za sebou nas to caka v sobotu a v nedelu 😀 😝
maly dnes dostal tatru od kamosky a zajtra ideme na trojkolku 🙂
dnes mi zasal doobeda o11.45a zobudil sa o 15.30 😲 😲 nechapem uspavala krsna
mimi kedy ste boli v zoo?
uz mame zajednani oblek drobcovi na svadbu

narcisa
19. aug 2007

caute baby

mam otazku Ktora tu mate rocne dieta bez jedineho zuba?

mimi
19. aug 2007

gabi fiha oblek, to bude ale fesak!!!
Boli sme dnes v Bojniciach, vystihli sme len tak tak pocasie,ale bolo fakt super!!!

Konecne sa to tu rozbehlo 😉

mimi
19. aug 2007

narcisa, my nemame este zubky, preco ani vy?

wladi, krasna torta, to si piekla ty? cakame na dalsie fotky !!! ako sa malej paci trojkolka, jazdi na nej cely den?

narcisa
19. aug 2007

a kedy ste mali rocik?
my 10.8.

mimi
19. aug 2007

narcisa, aj my sme mali 10.8. Vsetko najlepsie Dianke prajeme !!!! ako ste oslavili???

narcisa
19. aug 2007

fiiiiiiiiiiiiiiiiha to je goooooooooool Dakujeme aj Kubkovi vsetko naj, naj, naj! Oslavovali sme cez vikend t.j. 11 a 12 Bolo dost hosti ale zmakli sme to Tri dni som chodila spavat o pol noci (piekla som tortu a kolace a tiez som robila salat atd)Mala nam samozr.nedala vydychnut a ako naschval ani nespala poriadne cez den takze vsetko sme museli robit po nociach Po vikende sme sa vybrali na dovolenku do Brusna na par dni zrelaxovat sa A dospali sme tam vsetko vsetci traja Mala dostala trojkolku a peniazky a kadeco ine a my sme jej nakupili kopu krasneho oblecka cez mmb Kedy presne ste sa narodili? My 15.20

mimi
19. aug 2007

Kubko sa narodil sekciou o 13.00 Tak vy ste takto pooslavovali? NAs je pomerne malo, tak sme to zmakli za jeden den , este k tomu v nasom 1 izbaku 😅

Dianka ti uz chodka? Kubko zatial stvornozkuje, ale za to stavia vsade.

narcisa
19. aug 2007

Di zacala presne na Bozenu (svokrine meniny)a potom sa bala ... no a den pred narodeninami sa vecer sama vybrala do kuchyne nasla tam omrvinku na zemi a tu zjedla vstala a sla naspat My s muzom v nemom uzase sme sledovali to nase dieta co robi a ako chodi No a odvtedy uz chodi takze hostia sa cudovali ze im sla k dveram oproti

predtym sa potrebovala dochytit, proste presla par krocikov ale strasne rychlo ponahlala sa do narucia alebo k stolu, k skrini atd... potr.mat istotu ze sa dochyti Potom sa pustila sama na tu Bozenu co je dva tyzdne pred narodeninami proste vystartovala za bratrancom lebo on uz chodi a chcela ho zrejme chytit tak si to neuvedomovala ze chodi a kratko potom spadla a odvtedy sa opat pridrzala vsetkeho no a den pred narodeninami sa rozhodla ze sa uz prestane bat...

mimi
19. aug 2007

zlata, uz takto cupita ! aj nasa svokra je Bozka 😀 😉 Davala si malu do choditka?

dadus
19. aug 2007

tu som 😉 ahojte

mimi
19. aug 2007

dadus, vobec nestiham 😀

dadus
19. aug 2007

noidem uz do hajan,mala sa mi zobudila a rano skoro vstavame 😉
inac oslavencom vsetko naj 😉 mozno som to tu uz pisala nie som ista

mimi
19. aug 2007

akurat som ti napisala, ze idem uz spat, tak dobru noc vsetkym!!!

wladka
19. aug 2007

mimi, jasne trojkolkujeme o stosest, a ked nie, tak tlaci bike 😎 .. lubi sa jej v nom..
ale vzdy si to nacasujem tak, ze ked vstane, tak bikujeme, a ked by mala spinka ju supnem do kocika..

tortuuu?? jaaa?? 😕 to bol vtip?? 😅 ..nie, na objednavku.. ja peciem,ale nie take krasny torty, a navyse s marcipanom.. no je prilis babrave na mna.. 😀

bru nocku

narcisa
20. aug 2007

ahojcek

kde ste vsetky?????????????? 😀

gabika146
20. aug 2007

ahojky ja som tu 😀
oslavencom prajeme vsetko naj dodtocne 😀

narcisa
20. aug 2007

dakujeme
chcem sa spytat kolko x denne spite?