Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

alena1
22. aug 2007

aj my sme nejaki augustovi...🙂prveho sme oslavili desatrocnicu vztahu,nedavno dva roky svadby🙂a o chvilku rocik malinkeho🙂
nas osud......(?)🙂

alena1
22. aug 2007

si tam este?

mimi
22. aug 2007

uz som tu, maly zacal plakat, tak som ho bola prelozit do nasej postele a teraz je v postielke. Spi asi od 20.30 a uz tri krat som ho prekladala tam aj spat, to budem mat ale svaly 😀

tak aj vy ste sa brali v auguste. Boli ste to oslavit, len vy dvaja?

mimi
22. aug 2007

ali, si tu este, ci si sla uz buvat?

alena1
22. aug 2007

mimi my sme sa uz znova napapkali a mozem ist buvat,veru najvyssi cas🙂
oslavili sme to spolu s Tomaskom🙂a vecer doma sme si dali pizzu a cervene vinko k tomu...🙂

prajem pokojnu noc🙂

mimi
23. aug 2007

dobre ranko 🙂

ali, no to sme sa ale obchadzali vcera vecer 😀

gabika146
23. aug 2007

ahojte ja som marod od vcera maleho mam u svokry a uz mi teraz sibe dnes mi je lepsie tak uvidim hadam preneho vecer behneme
v sobotu oslavi tak hadam mi to prejde 😝
zevraj to mozem mat s vycerpanosti hmmmm

wladka
23. aug 2007

cafte cafte..nesiel nam net.. 😠 ..normalne abstaky ma chytaqli.. 😀

ao sa mame??

elli? liska?? kukuk??

gabika146
24. aug 2007

ahojte tak ja uz som konecne fit tak trosku upratujem od zajtra nas cakaju oslavy a rano ideme pre tortu drobcovi a dnes po zakusky ideme robit salat a polievku tak uz sa tesiiiiiiim
maly je este stale u svokry a ta mi ho nechce vratit ze az zajtra lebo si na neho strasne zvykla az som v soku aj ked mi velmi chyba som rada ze si vsetko v klude pripravim 😀
bobacik je zlaty a poslucha a vobec si na nas nespomenie parada len aby nezabudol 😲
vcera s nim bola svokra v zelovoci a ked uvidel kapustu tak zacal od radosti vrieskat gol gol gol a vsetci sa na nom smiali
on je nadceny z lopty tak som zvedava ako zareaguje na tortu tiez lopta na ihrisku
ale uz koncim nejako som sa rozpisala 😀

atiatko
24. aug 2007

Ahoki babenky,
tak aj u nas uz ide net - hoci po vcerajsej hmravici som tomu velmi neverila 😒
Gabi - tak mame rovnake "starosti" aj my zajtra oslavujeme 1.rocik, a vyslo nam to presne na den oslavy 🙂 🙂 🙂 idem robit 2druhy salatu, nejake mnam masko, oblozene misy, kolace a 1 tortu dostane drobcek od svokry, druhu tortu od babky-mojeje maminy .... no a urcite kopec darcekov. Teraz uz vyse 2 hodiniek spinkame, ked vstane zbehneme do mesta na sudove vinko - 10l bude snad stacit, a zeleninku a poobede hura vyzdobovat bytik.... s ocinom sa tesime viac ako malinky ... 🙂 🙂 🙂

ali - tak uz aj my mame 8 zubikov, ale tie posledne dva nam dali zabrat - normalne teplota 39,2 - a hnackovanie ..... sa vytrapilo to nase princiatko ... pred tym to nebolo taketo - myslim pri predchadzajucich zubkoch ☹

... aj ja som sa nejako rozpisala .... vecer skusim dobehnut .... paaaa 😉

mimi109
24. aug 2007

ahojte ja len na skok zas nam nesiel net 😠 ale bol tu rano technik vraj uz to bude Ok'

sme chorucke mala ma zapalene hrdielko a horucky tak bereme ATB vobec nechce papat vidi lyzicku tak reve ako by ju drali z koze az sa od revu povrackala 😖 ☹ ☹ a este aj zubky nam do toho idu 😖

no letim ja mala je hore tak paaaaaaa

ozaj ak tu zajtra nebudem PETULKO ma tusim rocik zajtra tak vsetko naj naj naj cmuuuuuk posielame

atiatko
24. aug 2007

mimi109 - DAKUJEME !!!!!!
A my Marianke posielame cmuuuuk na uzdravenie - babulka malinka, nech jej to prejde co najskor 🙂

gabika146
24. aug 2007

ati my tiez dva druhy salatou a oblozene misy na zajtra a na nedelu polievocku a salat s reznom segra mu dala upiect tortu a tatik zajednal dve jednu jemu a jednu krpcovi a este dostane aj tatik penovu takze bude toho kopu 😝
ja sa tiez vidim na vyzdobu baloniky,ciapky bude parada

jana188
25. aug 2007

Petulkovi prajeme vsetko naj naj naj k prvemu rocku.

Prijemnu oslavu aj ostatnym skoro rocnym aj este nie celkom rocnym, proste dnes oslavujucim

mimi, marianke je uz lepsie?

adriana111
25. aug 2007

ahojte 🙂
ati, Petulkovi k 1. rociku prajeme vsetko najlepsie, nech ho maju vsetci radi. ako dopadla oslava?
gabika, a u vas sa ako oslavovalo?

my sme dnes mali "predoslavu" - grilovacku, ale taka ozajstna oslava aj s tortou bude az v stredu. 😀

mimi109
25. aug 2007

ahojte 🙂

janka ano uz je jej lepsie 🙂 dakujem za opytanie 😉

gabika146
25. aug 2007

ahojte my sme dnes dooslavovali s kamaratmi a zajtra s rodinou a bude aj torta je nadherna zajtra hodim foto ihrisko s loptou maly dostal kopu hraciek,kamioni a furik na piesok a uvidime co zajtra
idem pozerat tak sa ozvem zajtra papa

mimi109
25. aug 2007

my chystame oslavu na buducu nedelu 2. septembra

alena1
25. aug 2007

ahojky🙂
Petkovi prajeme vsetko NAJLEPSIE k prvemu rociku a posielame cmuuuucik🙂
Gabi tesime sa,ze bolo fajn a uzite si aj zajtrajsok🙂
My tiez oslavujeme v stredu a mozno este na druhu etapu v nedelu🙂
Mariannke SKOREEEEEE uzdravenie🙂

gabika146
26. aug 2007

ahojky tak konecne mame po vsetkom 😝
mame kopu novych hraciek cez furik po trojkolku,kamiony,auta......
radost s torty bola obrovska potom pridam foto len mi to musi tatik spravit
dnes sme mali 20ludi v 3izbovom byte a som povedala nikdy viac taketo oslavy esteze ma prvy rok len raz ale zvladly sme to aj maly 😀
ati a vy ako oslavovali????
a co je s liskou?

alena1
26. aug 2007

ahojky🙂
gabi,tak to si viem predstavit,ale hlavne ze vsetko dopadlo fajn a malinky mal urcite vela vela radosti🙂
nas to este len caka,ale budeme oslavovat v rodej zemi MM,tak neplanovane zajtra vecer cestujeme.....
dedko ma zdravotne problemy,tak chceme byt s nim.....no samozrejme bude sa oslavovat potom sem,len to kusok presunieme.....
prajem vam pekne dni,ozvem sa ked sa vratime,planujeme tak 10 dni ...
a drzte nam palce,predsa len je to cez 1 000km tak mam obavy,ale cestujeme na noc tak snaaaaaaad to zvlaaadneme.......
pa a vsetkym cmuk🙂

elliana
autor
27. aug 2007

ahojte, tak my sme uz doma z Orvay, uz sme aj pooslavovali, na dva dni prisli k nasim svokrovci, boli torty, jedlo, pitie, mala bola zlata, ale blbe je, ze sme obe ochoreli...mala vo stvrtok a ja v piatok...ja som na ATB, u malej to zatial zvladam bez nich, dufam, ze sa to bude uz len lepsit...
neskor vas pocitam, teraz len vsetkym oslavencom vsetko naj, naj, naj, chorym zdravicka, aj mamickam, aj deturencom...

mimi109
27. aug 2007

ahojte sme uz dosli od dr. sme mali kontrolu mala ma este hrdlo zacervenane tak mame dalej ATB uzivat
kazali nam davat nutrolin B, len neviem ci uz teraz alebo az ked douzivame tie ATB, neuzivali ste to niekto?

adriana111
27. aug 2007

ahojte 🙂
ako pozeram, volajako choriete ☹ tak vsetkym choruckym zelam skore uzdravenie. my sa nastastie drzime dobre, dufam, ze to tak vydrzi. za tyzden zacina skolsky rok, tak by som nebola rada, keby Natalka alebo Ninka ostala chora.

A konecne chodime! 🙂 mala sa postavila, pustila a cupita sama. dovtedy potrebovala citit nieciu ruku, ale teraz uz ruku dava prec. samozrejme, ze chodim stale za nou, lebo ju obcas zakymaca a nechcem, aby spadla. modrin ma aj tak dost 😒

mimi109
27. aug 2007

jeeej adi gratulujeme Ninke k chodeniu 😉 my asi tak skoro same nebudeme chodkat stale chodime za 2 rucky, ale malu do nicoho nenutim, ked pride jej cas tak si bude aj sama bezkat 😵

mala buva tak sliedim po nete 😀

wladka
27. aug 2007

cafte 😎

no, pomaly sa to rozbehne.. 😉 .. uz aj my chodime, lazo plazo, krizom krazom.. takze tak.. 😀 ..som jak blecha..

choruckym, rychle uzdravenie 😉

my mame dnes obrateny den.. neviem co s ato deje.. do vcera pevny rezim.. ale dnes 😕 ..mastila som jej zubky, tak sa mi mari ze dole a hore jej lezi.. mozno preto dnes je taka.. 🙂

s tym uspavanim, uz som to poriesila.. odist z miestnosti nemozem.. ale nevadi jej, ked je v postielke, a ja v posteli.. takze tak, obcas spolu "spievame" nananana.. 🙂 .. a do par min zaspinka sama, sice jak paragraf,a uplne opacne.. ale podstatne je ze zaspi sama.. 😅

mimi? liska? kde ste?..alenka, stastnu cestu.. a drzte sa.. 😉

elli, tak ste oravacovali?? jaj, ja som zabudla.. bo som sa dost cudovala, ze si sa dako odmlcala, ze co sa deje, aj som sa cudovala..

vecer sa stavim.. piste piset..

jana188
27. aug 2007

akoze porazi ma, dole pri brane si pubertiaci dali stolicky a slopu si pivo, hulakaju ako keby len oni zili....no...nemam slov. vcera santili do jednej v noci...skoda ze nemame doma vajicka...su to dobre terce

inac ahojte, ako sa vam dari?
choruckym prajeme skore uzdravenie

a gratulujme ku chodeniu

mimi109
27. aug 2007

jani ale studenu vodu mas a kybel sa tiez najde, nie? 😉 😀 😀

jana188
27. aug 2007

akurat som ich slusne poprosila tak som zvedava ze na ako dlho budu ticho... mozno aj kybel pride na radu 😀

mimi109
27. aug 2007

to u nas by som so slusnym popytanim aby stichli nepochodila 😒