Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

alena1
24. sep 2007

ahojky....
adi,verim....my sme dnes vstavali o 6,rychlo sa nachystat,pripravit,aby sme pred 7 boli u lekarky....no mala som dost a to s jednym....
esteze to nemusime kazdy den,takto sa ponahlat do bieleho dna🙂
ale ako pises,mas trening neskor do prace....esteze ta moja je v popoludnajsich hodinach....
baby,od buduceho pondelka nastupujem,mam zmiesane pocity...

a k tej krvicke,mali sme v moci nejaku bakteriu(uz je moc v poriadku)ale chceli aj krv....
a uzivame tiez zelezo-maltofer uz nejaku dobu,tak ci je treba v uzivani pokracovat...

wladka
24. sep 2007

liska,.. neokojny... 😀 😀 😀 ..sorry, ale nedalo sa nezasmiat.. bru nocku 😔

adi, veru.. "zlate".. ale ja som si ich prenaramne uzila.. a som rada, ze to tak bolo.. chlasty, pivo, sex, skusky.. 😉 vsetko mozne..

alenka, tak to je fajn.. asi chceli mat istotu.. a kde nastupujes? a ako? polovicny uvazok?

kde je ta mimula? asi sa venuje doktorantovi 😀

elliana
autor
25. sep 2007

bre ranko, liska, fajne som sa zasmiala,hned rano
ali, do prace? ja si to realne ani neviem predstavit, ale keby som tu mala mamku, ktorej by som si dovolila zverit Zoju, tak asi jo...
baby, inac, tusim prvy krat po roku som musela Zoju prebalovat aj v noci...2 krat...tak hnackuje, chudiatko

gabika146
25. sep 2007

ahojte tk my uz mame dalsie 2horne zuby trosku vzadu tak neviem ci su to stolicky alebo co
idem spravit ranajky
liska super prispevok 😀

alena1
25. sep 2007

bry dnik babulky🙂
tak ja som vcera zaspala pri kojeni,ani neviem ako,rano som sa nasla v teplakoch,neodmalovana.....
ale samozrejme,v noci sme didkali,len som sa nevidela🙂
takze zubky nam daju poriadne zabrat,no musia to vydrzat nejak,drobciatka nase🙂

nastupujem do skoly,na hudobnu🙂a naplno,ale u nas je to kusok ine,nez na ZS...
no nebyt mamky,toho ze chce,je na blizku a maly je na nu moc zvyknuty a ma ju rad,sedim doma🙂a tiez vyhodou je,mam to od domu sotva 5 min...🙂
no uvidime,snad bude pohoda.......

wladka
25. sep 2007

alenka, urcite.. drzkam palce..

aj ja pomimo robim.. ucim na univerzite posunky, a v organizacii vediem dramaticky kruzok.. zajtra zacinam.. 😉 .. nie je to naplno, ale tesim sa.. 😀

mimi109
25. sep 2007

cafte tak mi uz spinkame 😀

baby teda obdivujem vas si neviem predstavit ako pojdm po materskej do prace kedze mala je na mna hrozne naviazana snad sa do 3r troska osamostatni lebo teraz bez nej ani na krok len mama mama krici
sme boli spolu s tatom vonku este minuly tyzden a len som sla segre domov zaniest gate tak chlap s malu cakali na mna vonku a mala take revy spustila ked ma videla ze idem prec 😒 😖

gabika146
25. sep 2007

mimi este stale ti chodi spavat tak neskoro ja okrem marianky take dieta nepoznam 😀 😉
my zaspavame o 22hod 😒
vcera som popzerala fotky mame krasnu nevesticku 😀

nelinka
25. sep 2007

bry vecer...

wladka domcek je praktik 86 od euroline
co robkate ja hladam jednu knihu do koly na nete

elliana
autor
25. sep 2007

babyyyy, co to? Ja som musela temu "vygooglit", normalne nebola v spolocnom termine, vlastne sa tam nezobrazila...asi pisem, ako hotentot...ale pochopite, ak budete nieco hladat

neli a co studujes?

mimi109
25. sep 2007

elli aj ja kukam ze kde sme zmizli 😲 😲 😲 som to hore dole prezerala a augustovky 2006 tam neboli 😅

elliana
autor
25. sep 2007

inac, som zabudla, dnes brutuuuus, Zojinka chudiatko, zadocek vypaleny, desne, som ju asi 15 krat prebalovala a aj tak, stale potieram pytiolom, weledou a aj tak...keby ste vedeli, ako placka, ked ju prebalujem...A doteraz jej nevadilo, ked mala "nalozene: v plienke a teraz, hned ako "nalozi", chyta sa za zadok a place...Mojaaaaa, aj teplotu ma, 39 v konecniku...to je dost, ze? A spala cez den len pol hodiny, stale si chyta dasienko...juj, je mi jej luto. Radsej by som chodila s bolavym zadkom ja ☹ ☹ ☹ ☹

mimi109
25. sep 2007

elli a odratala si jej tych 5 desatain na teplomeri?

elliana
autor
25. sep 2007

mimi, nie, ma 38,5, som zabudla napisat, ze v zadku som merala 😀 mna ta teplota az tak netrapi, ale ta jej bolava prdelka

elliana
autor
25. sep 2007

inac, dnes mam uz v sebe 2 dcl red vine, vcera sme mali vyrocie a este nam ostalo vo flasi, tak dopijame. MM chcel ist dnes na futbal, ale kedze posledne 2 tyzdne neboli, telocvicnu si uz objednal niekto iny, tak sa vratil z dlhym nosom...a ja som rada 😉

mimi
25. sep 2007

ja som tiez hladala nasu temu, uz som si myslela, ze som nacisto slepa 😒

elli, myslis, ze to ma zo zubkov? mne maly dost kaka, take riedke, tak neviem, ci to ma zo stravy, alebo su to zubky 😕

mimi109
25. sep 2007

elli to budu urcite zubale mne tiez mava mala vysoke reploty pri zubkoch a hnackuje

cau mimi, ako?

elliana
autor
25. sep 2007

mimi, hej, zuby, ale nechapem, ved uz vcera ho bolo vidno a az v noci zacala kakat...ale u nas sa presne taketo veci deju, ked idu zuby...uz po niekolky krat ☹

gabika146
25. sep 2007

eli aj mne sa stratila tema v regionoch museli sme zacat novu akosi to blbne 😠

mimi109
25. sep 2007

elli nam sa uz stalo aj tak ze zub vysiel a mala hnackovala az tyzden po tom ako vysiel

atiatko
25. sep 2007

Ahojki babenky,
tak mi dnes mame presne 1 rok a 1 mesiac a nase sidlo jasidlo uz vie same vyliezt na sedacku - doteraz vedel len ten opacnz presun 🙂
Inak vcera sme boli u doktorky s malinkym - mimi je to tak - caka nas operacia ☹ mame sa prist dohodnut za cca 2-3 tyzdne, uz nic nepretahovat, a operaciou sa to vraj podla pani Dr. vyriesi - inak bola mila, robi to vo ZV len ona,a cakaren bola teda riadne plna - cca 12 chlapcekov - aspon to ma "tesi", ze nie sme jediny. 😒
Aj ocinkovi vcera na jednodňovej chirurgii vyberali znamienko - tak mu tam chyba cca 8x3,5 cm koze, ma to zasite a stehy idu von 5.10. nemoze na tu nohu poriadne dostupovat - ma to na tom zlome pri kolene z vonkajsej strany, tak ho "obsluhujem", co ma celkom bavi, lebo mu aspon mozem vratit to, ked sa o mna staral on, ked som nechodila 4 mesiace. ☹

eli - cmuk zojke - my uz dlhsie pouzivame sebamed na ritulku, mali sme tiez hnacky, ale ja tu ritku po kazdom kakani umyvam pod sprchou a natieram prave sebamedom. skusila si ho ?

elliana
autor
25. sep 2007

baby, ktora mate muza pocitacoveho maniaka...vie o americkom serialy IT Crowd? Ak nie, doporucte, sa budu sulat, ako MM...inac, je to fakt fasa serial, ja som sa nasmiala tiez

trosku odveci, ze? Ale akurat sa s MM o tom bavime, tak ze vam to tu napisem, aby ste nahodou neprisli o zazitky zo serialu

mimi109
25. sep 2007

elli moj je PC maniak ale uz sil lahnut ale zajtra mu o otm poviem 😉

mimi
25. sep 2007

no asi si tu moc nepobudnem, maly zase place, musim si ist k nemu lahnut, on nam tu postielku dajako neznasa ☹

atiatko, tak predsa ☹

atiatko
25. sep 2007

mimi109 - som si mrkla spatne o com ste tu popisali - taky zazitok sice uz davnejsie sme mali so susedmi aj my - mozno Ti nieco hovori meno Jozo Urban - ten co napisal "voda co ma drzi nad vodou" a ine - ja viem o nepritomnych a mrtvych len v dobrom - ale .... ked byvali vedla nas tak ked bolo to tutumutu jeho zena Ivana pri tom tak kricala, teda nebol to krik, ale take pazvuky, ze sme si s inymi susedovcami na zaciatku mysleli, ze to nejaky pacient v nemocnici blizko nasho panelaku dostal zachvat .... ale fakt bolo to udesneeeee ... no a potom ked sme zistili "zdroj" tych pazvukov, nabehol tam jeden sused aby sa trochu ukludnili, no a Ivana ho odbila s tým, ze to musia robit pri otvorenom okne, lebo chcu mat syna..... no a maju dceru ..... 😀 😀 😀 takze "zaruceny recept" 😀 😀 😀

wladka
25. sep 2007

elli, kde je ten serial?? aj ja sa chcem sulat 😀

cafte, inak.. som KO..ako vzdy 😀

ati, dlho si tu nebola.. ale neboj,vsetko bude okay.. 😉

nelli, pekny 😉

elliana
autor
25. sep 2007

ati, myslis, zebamed masticku? Ja mam taky cistiaci olej ale ten som neskusala. A tiez vzdy oplachnem aj vodou, ale posledne sa zacala odtahovat aj od sprchy, asi ju aj ta "voda" boli...

Ati, cha, cha, cha, ja si to teda ani neviem u nas v panelaku predstavit...aby mi 60 rodin rano vykrikovalo, ze sa koli mne nevyspali do prace?????? 😀 😀

gabi, staci, ked das do "hladat v nazvoch tem" tu vasu temu, alebo v googli a ono ti ju najde...aj augustovky "boli stratene a nasli sa"

gabika146
25. sep 2007

uz to mam 😀 dik

wladka
25. sep 2007

elli, a co fialova vodicka..nam sa ta osvedcila 😉 ..skus, za to nic nedas.. fialova ukludni, a na to sudocrem mast.. a do 2 dni je po bolesti..

elliana
autor
25. sep 2007

nazdarek wladi, MM stiahol...mali v exprese navstevu z USA a tam na nich vyrukovali s tym, ze to by ma vidiet kazdy pocitacovy technik...ak chces, napalim na CD a poslem