Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

elliana
autor
25. sep 2007

wladi, sudocrem...hm, neviem, uz sme minule skusali a prd, nepomohlo...ja sa aj bojim hocico skusat, ona to ma normalne mokvajuce, ale fialka....to by stalo za to. To je gencianka?

gabi, NZC

wladka
25. sep 2007

fialku urcite.. neviem ci gencianka.. to som nepocula..skus v lekarni popytat..je to vodicka aj na zabku.. a doki mi radil na ritku, ked mala emi zaparene pupaciky.. hned to zabralo..

elliana
autor
25. sep 2007

diiiky wladi, skusim...a ked su ostatne baby? Isli spat? Aj ja by som mala, ale ako keby som ani nevedela ist skor, ako o polnoci...

wladka
25. sep 2007

chcela som ist aj ja spat..lenze ta z nr asi rodi.. tak dychame za nu 😀 .. nezaspim.. uz kvoli nej..

elliana
autor
25. sep 2007

wladi, hej? to su stresaky, ze? No dufam za nu, ze to dobre dopadne a nech to ma co najskor za sebou...a krasne mimi vedla seba

atiatko
25. sep 2007

este som sem dobehla - chcela som si mrknut Vyvolenych na Prime - aspon kym mi nezacne skola - potom budem rada, ze si budem moct mrknut nieco ku skuskam ked drobcek zaspinka .... inak uz mam rozvrh - vraj externe studium a za 2 mesiace mame v 7 piatkov prednasky .... 😠 keby ze pracujem, neviem ci by som, hoci mam tolerantneho riaditela, nieco take ustala ...

eli - ano je to krem sebamed - stoji v DM 164 Sk - ale mozem si ho len chvalit 🙂

atiatko
25. sep 2007

no babenky asi by som si tu uz pisala len sama so sebou, tak dobru nocku 😉 😔

elliana
autor
25. sep 2007

bru ali, ja som este tu, ale sedim pri MM a rozoberame, kedy sa budem ucit do skoly, ked uz teraz nemam cely den cas...no uvidime, budem pytat rady od vas skusenych

atiatko
25. sep 2007

eli aj ja sa tu este "potulujem" - rezervovala som si knihy k bakalarke cez net - a poradit Ti mozem, hoci ja som len tretiacka, no Wladka ma urcite nejaky super patent na to ako vsetko zvladat - ona robi uz doktorat - ale aj nas to caka, vsak ? 😉 A kedy zacinas? A prepac, viem, ze si to uz spominala, ale aka je to skola?

atiatko
25. sep 2007

eli paaaaa 😔

elliana
autor
26. sep 2007

bre ranko...ali misia a charita a mala by som zacat uz tento piatok, ale kedze ideme naOravu, zacnem o tyzden neskor

mimi
26. sep 2007

dobre ranko, elli, ako to teda budes riesit s malou, kam ju das tie piatky?

wladka
26. sep 2007

baby, jasne, ze to zvladnete 😎 .. treba to zadelit 😉 .. aj ja zhanam, zhromadzujem knizky k rigorozke, este som nezacala.. ale planujem pisat postupne, ked malinka spinkava poobede, a vecer, ked zaspava o 20h..

a ucenie? neviem, to az po odovzdani rigorozky.. ale rozmyslala som, ze si na to vyhradim dni, ked niekto bude moct s malou cely den, ved je slecna, vsetko papa.. ono je to vsetko o dohode.. vzdy sa da.. 😉

atiatko
26. sep 2007

krasny dnik babenky,
wladi mas pravdu, da sa to zvladnut, ja osobne sa nestazujem - ani neviem ako som dokoncila zimny a presla letnym semestrom v druhaku vzhladom na tu moju havarku 😒 ale urcite to chce len spravny plan .... a my dokonca studujeme obidvaja s ocinkom.
eli - ja mam napriklad teraz tiez za cca 2mesiace 7 prednasok prave v piatok - no ale budem riesit kazdy tyzden ako pride 😉

ja uz mam navarene aj upratane, este hodim pracku - od zajtra nam maju stavat lesenie na zateplenie - kym pridu k nam na 8.poschodie tak mi to aj uschne 😉

zatial ahojki, idem za mojimi chlapcami 🙂

mimi
26. sep 2007

baby, ja tu teraz riesim, kto by mi mohol maleho postrazit zajtra tak na hodinku, lebo mam plavanie a zatial neuspesne ☹ Fakt vas obdivujem, ze stihate este prednasky,ucenie atd... !

mimi109
26. sep 2007

ahojte tak moje dieta dnes prekonalo aj zajacika enerdzajzera cely den mi nespala tak o 6 uz konecne zalomila

alena1
26. sep 2007

ahojky...
mimi 109 🙂
mimi a starkych mate daleko?
aj nase najmilsie uz konecne zahajkalo,tak s tatinom vychutnavame chvilku pokoja pri vasni,sladkej 🙂....mnam 😝

wladka
26. sep 2007

coze?? marianka nespinkala...uuuha.. 😕 .. co to?? 🙂

mimi, svokra, babi, sestra, brat, sesternica??.. mohla by si hi vziat pri plavaren, a nech ho kocikuju hodinku, kym si zaplavas,hm?? a muz? nemoze,co?

gabika146
26. sep 2007

my sme zase dnes zlomili rekord v spani od 12-15.30nechapala som 😲

adriana111
26. sep 2007

ahojte 🙂
vidim, ze riesite to, co som musela kedysi riesit aj ja s Natalkou, kam s nou. rodicia mi byvaju skoro 200km daleko a ked bola Natalka mala, vsetci z rodiny, co byvali blizko, chodili do prace. a kedze som tu "pristahovalec", nemam tu ani take super kamosky, tak sme to s MM vselijako lepili ☹ , ale dalo sa. teraz je to uz v pohode, svokra je doma, byva blizko a este sa mi aj stazuje, ze ju malo vyuzivam, ze mozem Ninku k nej zaniest aj castejsie. a ze mi Natalku bude vodit do skoly aj denne 🙂 musim povedat, ze mam ozaj super svokru. ale aj tak som najradsej, ked si vystacime s MM sami. ale ked sa neda, tak sa neda.

inak, to ucenie popri detoch sa da. staci mat len system a urcit si priority. ako od septembra zacala Natalka chodit do skoly, najprv som nic nestihala, len hore -dole do skoly, zo skoly, ucit, chystat, do toho pobehujuca, mrnkajuca Ninka... ale teraz sme uz nabehli na urcity rezim a je to v pohode. takze urcite sa vsetky budete vediet ucit aj popri drobcoch. budem drzat palceky 😉

mimi, to si ani neviem predstavit, ze by mi Ninka cez den nespala. ona stale spava 2x za den a o osmej vecer uz spi. myslela som, ze uz prejdeme len na jeden spanok, ale ten druhy by jej chybal. ozaj duracelka 😉

jana188
26. sep 2007

gabi to je slusne a vecer zaspal v pohode? nebol "prespany"?

mimi, snad to nejako vyriesis. este som pocula ze v materskych centrach strazia deticky a nejaky cas, ale to by som asi neriskovala... no neviem

my sme ako certi, aspon vonku sa s nim da...
a jogurt dnes papal rucickami, lyzicky ignoroval, som myslela ze ma uz vystrie...
tak prajem vsetkym maminkam aby toto fasa obdobie cim skor preslo...
aj ked aj toto ma svoje caro, no nie?

gabika146
26. sep 2007

jani estelen teraz isiel s tatom tak uvidim 😲

mimi
26. sep 2007

mimi, vitaj v klube, moj maly minule spal mozno iba 15 minut za cely den a teraz uz spava iba raz denne tak hodinku a pol. Vecer chodi spat neskoro, po pol noci sa tri krat postavi, zatlieska si, pokrici. Takze slovko spanok ja uz nepoznam. Volala som dr. ze mi zle v noci spava a vravela, ze to bude aj kojenim 😒

wladi, manzel dlho robi, svokra ma teraz toho dost, brat robi do vecera a nikto iny ma uz nenapada. No co uz, na buduci tyzden pojdem, ked MM bude mat nocnu. Dobre, ze som ten dalsi kruzok odhlasila. Tento rok mi to dajako nevychadza 😒

jani, to plavanie mam vecer, tam sa staraju o deticky aj v neskorsich hodinach?

wladka
26. sep 2007

gabi 😉 ..ci sa podari 😅 ..ale urcite, tata je sikulka..

chris ma novu foto, krasavec je moj zatko, zeee?? 😎 ..liska, naaadherny je.. 😵

jani, rukami jogurt 😀 ..zlate..

my tiez spavame 2x po 2hodiny.. takze.. a vecer pekne nie o, ale po 20h zaspi, maximalne do 20,30 😉 ..a sama v postielke, bez didi.. huraaaa 😀 😀 .. ale didi si vynahrazda potom asi cez den 😠 😕 no cecana.. 😅

mimi
26. sep 2007

wladi, poslem toho svojho Kubka k vam na vycvik 😀

wladka
26. sep 2007

mimi, to si aj ja myslim..uz aj preto chcem prestat s kojenim.. ale vravim ti, co ja vidim u nas, bude to dost tvrde.. ale musim s tym razne seknut!!! 😒

liska
26. sep 2007

baby, nasa kavesnica stae neoravena, takze sorry 😒 ason sa zase trochu zasmejete 😀
wadka, 2x 2 hodiny? 😨 a ty sa stazujes? moj este na dovoenke 2x hod,hod a 1/2, no tu uz iba raz hodinu, niekedy sa odari hod a 1/2 az 2
no ae zase vstava okoo 8 a vecer o 19,30 najneskor je uz mrtvy,tak to mi staci* aj ked zase teraz mame noci trochu bujarejsie kvoi zubkom,dufam,ze to nebude trvat dho
my inak cez den uz vobec necucame 🙂 ,iba vecer a v noci 😖

wladka
26. sep 2007

mimi, mne to trvalo.. aj si poplakala.. ale zato teraz je to fajn.. skus.. ja som jej to robila tak, ze som furt hladkala macka, ze moja moja, a polozila som ho, a emi k nemu, aj ju som moja moja.. to aj hodinu..

a potom, po par dnoch si uz lahla k macovi, a vrtela sa, sadla, vrtela, sadla.. az zaspala.. bez placu.. neodchazdam z miestnosti, som s nou..len ja som v posteli, a ona v postielke..
ignorujem ju.. a v pohode..

a pred spanim, sunar, didi.. a sup do postielky.. 😉

wladka
26. sep 2007

liska, ja sa nestazujem.. to som sa trosku pochvalila 😀 ..ale aby som to nezakrikla.. 😎

aj vy v noci.. 😖 ..podla mna to uz nepotrebuju, len by didkali 😒 ..

mimi
26. sep 2007

liska, co sa vam stalo s klavesnicou? dobre si ma pobavila 😀 😉

wladi, no neviem, neviem, ten vrieska ako pavian, ani tatik ho nemoze dat spat, strasne je na mna uviazany, preto chcem trosku vypadnut, zacvicit si a tak, nech si zvyka ja inych ludi a hlavne aj ja potrebujem sa odreagovat 😉