Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
21. nov 2007

mimi,dobruuuu 😉

zajtra ked sa neohlasite, mate ciernu bodku.. chcete??? 😠 😀 ..

tak pekne poporiadku a idealne, podla veku sa hlaste 😀

wladka
21. nov 2007

uuups, liska len ma nehres 😲 ..prvi a druhiiiiiii 😀

gabika146
22. nov 2007

takze som tu prva 😀 😀
dnes sme mali supis noc maly po dlhej dobe spal celuinku a zobudil a az o 7.30 😉
tu stale neznesi a ja uz teraz rozmyslam co so stromcek tak sa bojim ze nam nevydrzi kedy ho budete robit?

wladka
22. nov 2007

gabi, my ho vzdy robievame v den vianoc, doobeda.. tento rok to asi aj inak nebude.. a budem sa modlit aby vydrzal do silvestra 😀

pekne pekne, ti teda spinka..si sa dockala 😅 .. ja este kojim, ale uz uvazujem , ze tym prstim.. bo zavislacii 😠

gabika146
22. nov 2007

no aj my sme robievali doma doobeda super atmoska minuly rok sme robili nejake dva dni dopredu a teraz netusim chcela by som vecer ked maly zaspi a rano ked sa zobudi tak bude ziza 😀
a teraz my zaspal na gauci pri telenovele 😀 idem varit sosovicku s osuchmi pozyvam vas 😀

wladka
22. nov 2007

gabiiii..aj ja chceeeeem 😝 .. my mame brokolicovu so syrovymi knedlickami, a zapekane zemiaky 😉 .. ale tu sosovicu by som si dala 😀 .. 😎 pekna bomba..

a ako ti zaspal na gauci? to ti nevypadne?? 😕 😅 ..aj mne emi spinka, od 9,30h.. 😉

mimi109
22. nov 2007

cafte tak minuly rok som robila stromcek 2 dni pred vianocami tento rok urobim den pred vianocami ale az vecer ked uz bude moja duraselka spat 😀

wladi ja som vcera v posteli este vecer rozmyslala ako sa volala 2. superstarovska pesnicka a som aj si spomenula "So mnou vzdy mozes ratat" sa vola 😀

a ja som dnes nevarila 😀 doobeda som po meste behala malu som u mamy mala ked som ta dosla po nu zaspala tak sme tam papali ryzovy nakyp segra fajny mala mnam 😵

adriana111
22. nov 2007

caute baby 🙂
tak vy uz robite vianocny stromcek 😉 ja zas rozmyslam, kedy budem stihat predvianocne upratovanie 😖 akosi nic nestiham ☹ a dnes som sa bola v praci dohodnut, od 1.marca nastupujem ☹ je to sice este dost daleko, ale pri tomto tempe zivota, aky zijeme, tak to bude co nevidiet.
ale zatial sa aj ja tesim na vianoce 😀 milujem vianocnu atmosferu, ked je vsetko nazdobene, vsade vonaju medovnicky, horia sviecky... skoda, ze clovek sa na to chysta a tak rychlo je po tom. ale za tie rozziarene ocka pri stromceku to stoji za to 🙂
a zajtra mame stretavku z gympla, tak sa tesim 😀 sice budem prvykrat v noci bez Ninky a ona bezo mna, ale nech si pomaly zvyka. bude doma s ocinom a Natalkou, takze asi celu nedelu, ked pridem domov, budem davat do poriadku byt. tak mi na tento vikend napiste ospravedlnenku za neucast 😉
idem sa balit, rano idem zavcasu. papa 😉

wladka
22. nov 2007

adi, uzi si to 😉 ..uziiiiiiiiiiiii.. 😉 vsetkeho dostatocne a naplno 😉
a ked budes robit, kde ti bude ninka??

mimi, inac to je fajn.. mohlo by to byt take prekvaaapko .. rano, ten uzas, radost.. urobim mozno aj ja vecer 😅 ten stromcek..

no no, asi budu cierne bodecky.. za neucast 😀 ..

jana188
22. nov 2007

ja neceeem cierny bod 😢 😢

wladka
22. nov 2007

janiiii.. nedostaneeees 😀

ako? marko poslucha?

jana188
22. nov 2007

wladi diky 😀

dnes sme boli pozriet svokru tak som trosicku menej unavena ako zvycajne.
zacinam byt paranoidna, boli sme v pondelok na ockovani a stale ho sledujem ci nema nejaku reakciu ( doteraz ockovania neboli pre nas idealne) uz si pripadam ako magor
a az na to ze obcas trucuje a spusti brutal rev je v pohodicke. akurat ma rozculuje ze si dava stale dole papucky 😠

a Emka ako? Stale vystraja? V noci je uz klud nie? myslim s kojenim...

wladka
22. nov 2007

vy papucky?? my aj ponozky, aj pancusky 😠 .. a kde trucuje, koneeeeec.. zatial sa nehazde o zem, ale nie je k tomu daleko.. sedi a konec 😠 😲 nemam nervy..odidem, a nevsimam si ju 😀

v noci? klido pido 😀

gabika146
23. nov 2007

dobre ranko tak aj my dokazeme krasne trucovat hlavne ked sa mame ist obliekat a niekam sa ponahlam a on to neznasa
😀 vecer ho tatik prezlieka do pyzama pol hodku no otras
dnes mame kulturny vecer ideme na zlatu crievicku uz sa tesim a potom na dobru veceru 😀

mimi109
23. nov 2007

caute 😀 aj my trucujeme ked cosi sa malej nelubi si lahne na zem a reve jak tur 😒

wladi 😉 no jasne rano bude prekvapko ja sa u ztak tesim na mariankinu reakciu 😵

alena1
23. nov 2007

pekny dnik babulky🙂
tak sa i my pripajame k trucujucim babikam,zatial sa o zem nehadzeme no vela nam k tomu nechyba 🙂
tak obcas krici a pisti od jedu,ze sa hanbim vsetkych okolo 🙂
ale snazim sa nepovolit a ono ho to prejde 🙂
Vianoce?supeeeeeer,sa tesiiiiiim....tentokrat to uz budu vnimat ovela intenzivnejsie...dobry napad so stromcekom,rano bude velke prekvapko...ja ho asi vylozim na komodu,tam by sa mohol udrzat 🙂

mimi109
23. nov 2007

caute my uz spinkame 😀

ali ja som rozmyslala kupit daky nizsi stolik a nan stromcek privizat len koli 1 mesiecu stol kupovat co s nim potom na dalsich 11 mesiacov 😅

baby a stromcek mavate aky? zivi ci umley? jednofarebny ci viac farebny?
my sme mali minuly rok modry a rozmyslam tento rok modro strieborny alebo modro zlaty, co myslite ktory bude lepsi? 😅

wladka
23. nov 2007

mimi, caf.. aj ja som zvazovala nad stolikom.. krstna to tak ma.. ze stol, na nom stromcek... a na stole oooobrovsky obrus az po zem s vianocnymi motivmi.. a pod stolom schovate darceky.. tiez to je fajn napad.. ale u nas nerealny.. bo za prve, mame velky stromcek,hlavne vysoky, novy kupovat nebudeme, a je nezivy.. a tiez sme na modro 😉 .. tento rok leti zlata, mozno by bola zaujimava kombinacia modro-medenej, alebo modro-zlatej so susenymi- skorica,pomaranc atd..

alenka, ahoj 😉

ja som totalne KO, dnes sa mala prekonala 😀 🙄 😔 .. tak tak pekny vikend 😉

mimi109
23. nov 2007

wladi tak Emi ta zmordovala? 😀

inak aj nasi to tak maju nizky stolik stromcek priviazany a na to obrus aby nebolo vidno ten spagat ci cim to viazu

mimi
23. nov 2007

minuly rok sme mali zivy stromcek, mozno aj tento rok si kupime tiez zivy. Cely bol ozdobeny na cerveno a asi tak ostane aj teraz, nechce sa mi kupovat dalsie ozdoby...

wladi a co si porabala, ked si KO?

wladka
23. nov 2007

mimi, moja zlata.. boli sme na navsteve 🙂 4 hodiny.. tak tam sa nabehas viac ako u nas doma.. bo mne je u nas doma na haku ci hento zhodi alebo nie.. ale u nich 😕 , tak som behala jak silena.. neposluchala ma 😠

mimi
23. nov 2007

wladi, to asi nemaju deti, coo? my sme dali vsetko prec z dosahu, hadam uz nic nezhodi, no ak nieco ine nevymysli 😀
Minule som mala na stole noz a maly ho docahol a zacal tu s nim sermovat, vtedy mi nebolo vsetko jedno 😖

mimi, este stale nevieme ako ten stromcek upevnime, respektive, kde ho vlastne dame, mozno do kupelne 😀

alena1
23. nov 2007

ahojky🙂
mimi 109 keby si bola kusok blizsie,hned by som Ti jeden ponukla...teda stolik🙂nemozem sa ho zbavit,uz ze ho dam prec a MM zakazdym,ze sa moze na nieco zist a tak dokola 😒 😉mala by som skvely dovod.... 🙂 🙂
mimi aj my zivy,sice som sa uz chystala na polsky trh vybrat tam nejaky umely,no nakoniec budeme mat borovicu z nasej zahrady...a sa moc tesim......a tiez na cerveno,no a kde tu este nejaka zlata gula a "slamienky"🙂
wladka aj my sme dnes boli na navsteve,no Tomasko mal prima spolocnost,svojich uz skolopovinnych synovcov a furu novych podnetov,tak pravdupovediac aj som si oddychla....a k tomu v praci riaditelske volno,hm,parada🙂

mimi
23. nov 2007

alenka, ahoooj 🙂 sluchaj, ty uz pracujes? kde davas maleho?

wladka
23. nov 2007

alenka 😉 .. a ako si to poriesila s malinkym? kde ho mas?

mimi, nasa sermuje stale 😠 ..minule utekala predomnou s tym nozom.. 😲 som si myslela, ze ma slahne..

oni maj deti, ale asi su velmi dobreeee 😅 🙄 ked na nic nesahaju..

idem ja spat..dosla krvavaaaa, a boli ma hlava..potrebuej sa vyspat 😉

mimi
23. nov 2007

dobru nocku wladka 🙂

alena1
24. nov 2007

ano babenky uz pracujem🙂
no som spokojna,mam fajn pracu aj pracovnu dobu,takze sa to da zvladnut 🙂
sice niekedy sa musim viac obracat,ale nestazujem sa🙂
malinkeho mi prizera moja mama,u nas doma,su to velke lasky... 🙂 odchadza sa mi lahsie,s takym pocitom...🙂

alena1
24. nov 2007

boze kolko je uz hodin,letim do postele,za svojimi 🙂
paaaaaaaa

mimi109
24. nov 2007

wladka 😲 este ze sa jej nic nestalo 😔

alenka skadial vlastne si? 😅

mimi na balkon dame stromceky a deti budu kukat spoza okna 😀

wladka
24. nov 2007

mimi, no.. a nebolo to len raz 😠 ..proste je chytraaaa.. ortvori si spodny suplik, a potom ten najvrchnejsi.. postavi sa na ten spodny, a z vrchneho vytiahne noz.. uz neviem jak to poriesit 😠 ..

na balkooon.. super riesenie.. 😀

no ja idem trosku von, u nas, do baru.. 😉 na hodinku 😀 vykecat sa,,

ozvem sa neskor.. 😉