Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

gabika146
25. nov 2007

ahojky tak uz konecne mam ten domcek pre maleho bol v metre 😀
wladi mne maly robi to iste kupila som poistky na sufliky paradna vec 😀

mimi109
26. nov 2007

no konecne kon ide od vcera vecer mi nesiel 😕

sme chorucke boli sme u lekara mame ATB 😢 😢 😢 😢 😢 😢
takze ockovanie sa nam odklada

gabika146
26. nov 2007

my ideme na ockovanie 5 tak isto sme boli aj minuly rok

mimi109
26. nov 2007

gabi my sme mali mat v stredu este som si piatok vravela dufam ze neochori a bum tak vravel doktor ze asi az po novom roku ju zaockuju

wladka
26. nov 2007

gabi, aky domcek?? 😲 .. atie poistky si kde zohnala?? 😅 musim aj ja.. aj ked to bud ena nervy..

ockovanie? my este nic 😕 ..snad ten doki nezabudne a zavolaaa 😅

gabika146
26. nov 2007

wladi taky detsky stan s tunelom
a tie poistky v detskom treba si pytat poistky na sufliky my mame canapol jedna stoji63sk 😀

adriana111
26. nov 2007

AHOJTE 🙂
trosku som vas zanedbavala, ale bola som prec. mali sme stretavku z gympla po 15 rokoch doma v LM a bolo supeeeeeer 😀 som sa trochu odreagovala, porozpravala s ludmi, ktorych som nevidela 5 rokov, fakt super. ale tiez som bola prvykrat bez Ninky a hlavne ona bezo mna ☹ ocino si zobral v praci volno a zvladol to super, aj ked som za dva dni prevolala skoro celomesacny pausal 😒 (a dva dni som upratovala byt, ale to je vedlajsie 😉 )

vianocny stromcek 🙂
stromcek mame umely a velky, takze musi byt na zemi. asi to budem riesit priviazanim aj ja, uvidime. a zdobim ho fialovo-striebornými ozdobami, ale sem tam je aj nejaka ina farba. tento rok asi nove kupovat nebudem. a zdobit ho budeme v predvecer stedreho dna ako vzdy. este si pamatam, ked bola mala Natalka ako sa jej rozziarili oci, ked ho rano nasla 😀 a vtedy sme jej vraveli, ze to nam ozdobili anjelickovia 😉

adriana111
27. nov 2007

🙂
no, dievcence, co sa deje? kde ste? takato slaba ucast nebola ani v lete, ked sa dalo byt dlho vonku.
aha, vam je zima a tak sa s polovickami vzajomne ohrievate 🙂 tak to vam schvalujem.
majte sa krasne 😀

mimi109
27. nov 2007

caute no tu nam zas tolko snehu navalilo 😀
adi ni nemam naladu dako na net malu mam choru do toho zas problemy s tu hnusnu strigu muzovu segru ☹ ☹ ☹

wladka
27. nov 2007

mimi, co zas vyviedla 😠 ???

adi, mna nema kto ohrievat, preto som tu castejsie nez vy 😀 😀 ..mne ohrieva len oooobcas..

a uzila si si?? dufam, ze poriadne, aj za nas 😉 .. a ninka to ako zvladla??

liska
27. nov 2007

caute bosorky, ako sa mate? my sme zase boli v Taliansku u svokrovcov na 2 tyzdne, tentokrat sme cestovali v noci, lebo maly by uz cez den taku dlhu cestu nezvadol v autosedacke, takze on bol v pohode a my dvaja s muzom grogy 🙄 ale dnes uz je lepsie, prisli sme vcera

ako vas tak citam,tak mi je az lahsie na dusi, myslela som si, ze to len ja mam doma certa, ale vidim, ze to bude asi vseobecna zalezitost 😀

adriana111
27. nov 2007

no, ahojte 🙂
mimi109 - to s Mariannkou mi je luto. ked su ti drobci chori, tak je cloveku luto, radsej by on bol chory za nich ☹ neboj, vylieci sa a zase bude dobre 🙂

wladka - to vies, ze som si uzila aj za vas. ale na druhy den som ledva rozpravala, tak ma boleli hlasivky 😒 ale uz je dobre. Ninka to znasala lepsie, nez ja, ani sa na mna nepytala. mala doma ocinka, tak bola zavesena na nom. aspon som si odskusala, ze to zvladne aj bezo mna, ked budem chodit v praci na sluzobky. inak, ked budm chodit do prace, malu chcem dat do jasliciek. mame tu jedny hned pri nas a velmi si ich chvalia. nasi su daleko,to nemozem ratat a svokra je sice blizko, ale ta ma na starosti este 2 deti svagrinej a obcas mi pomoze s Natalkou.

liska, to si ani neviem predstavit cestovat s drobcom taku dlhu trasu. ked ideme len na pol dna, tak mam tolko veci, ze keby som mala ist na dva tyzdne, tak asi prestahujem cely byt 😒 ale to je len o zvyku. keby sme tak cestovavali castejsie, bolo by to ine.

zajtra ideme s Ninkou na ockovanie, drzte palce.

alena1
27. nov 2007

ahojky babulky🙂
adi drzime,nas to caka vo stvrtok... ☹ inak prima,obcas naozaj dobre padne sa odreagovat a aspon na chvilocku uniknut od povinnosti(aj ked si nas neraz doma pockaju 🙂 )no viem, drobciatka chyyyyybali ...nas stretavka po 15-ke caka na buduci rok,sa uz teraz tesiiiim 🙂
liska ahojky,viem si to predstavit,tu cestu,my sme boli na tom v lete napodobne,uplne zniceni a malinky si to doslova uzival 🙂
mimi Mariannke skore uzdravenie....aj sem na Orave "navalalo" 🙂 zajtra sa asi pojdeme sankovat 🙂
wladka pozdravujem 🙂a Emi ako?este sa kojite? 🙂

mimi109
28. nov 2007

wladi ani sa nepytaj ☹ az som revala vcera ako som sa tesila na vianoce tak sa n ne vobec netsim 😢 😢 😢 😢 😢 😢

my sme mali tiez mat dnes ockovanie ale nam ho prelozili ked mala ochorela, uz jej ATB zabrali je jej lepsie 😵 tak som stastna ako blcha aj v noci uz dobre spinkala

Alenka ani som nevedela ze si z Oravy 😅 no to tak kazdy rok Orava Kysuce snehom zavalene 😀

liska konecne si sa ukazala 😉

adi ako na ockovani?

mimi, gabi, elli, atiatko kade sa flakate? 😠 😀 ak som na niekoho zabudla tak pardoooon 😅

gabika146
28. nov 2007

ahojky my sme tu vy matte sneh?tu svieti slnko dnes je fajn pojdeme von
spinkame super posledne dva dni vstavame o 9 takze parada aj ked vecer zaspava o 22hod 😀
liska neni si sama neboj 😀

adriana111
28. nov 2007

tak uz sme doma. mala ma 78 cm a vazi 11,5 kg. ockovanie v pohode, mala ani nemukla, len ocinovi ukazovala rucicku, kde ju pichali. teraz spinka a ja idem dobiehat zameskane.

mimi109, neboj, za chvilku bude zase zdravucka 🙂 na muzovu segru kasli, urcite nestoji za to, aby si sa kvoli nej tolko trapila. maj ju na "haciku", to ju vytoci viac, nez ked sa budes trapit. drzim palce 😉

mimi109
28. nov 2007

adi uz je malej lepsie len ten kasel hrozny 😖

adi uz ma nevytaca ale to co teraz urobila sa na haciku neda mat 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

liska
28. nov 2007

mimi, co sa stalo? to je zvlastne, ako to je vselijako v zivote zariadene - ja mam rodiny obidve perfektne, zial obidve strasne daleko, ty napriklad ich mas za rohom, ale zrejme trochu na figu ☹ asi nemozeme mat v zivote vsetko, aj ked je to skoda 😒

ked ste minule hovorili o zubkoch - my tiez umyvame odkedy mal prve dva von, najprv len vodou, tusim v nejakom 10. mesiaci som pridala aj trosicku pasty (detsky Elmex, to je tusim jedina pasta urcena pre mliecne zubky, ostatne detske su az od 5 rokov), teraz zodierame uz stvrtu kefku 😀 maly to zboznuje a co je hlavne-je to pre neho uz automaticky zvyk, proste po jedle si ideme umyt tvaricku a on chce hned aj kefku 🙂

wladka
28. nov 2007

liska, no seruuuuus 😎 ..vidim., ze si nazivate, cestujete 😀 .. 😝 😝 .. ten cert, boooze.. ja si myslim, ze mam najvacsieho.. 🙄 .. ked jej nieco zakazem, najnovsie dupe nohame, kyva hlavou nie nei enie, 😝 pekny oriesok 😲

mimi, jjaaaaaj, co urbila, nechces napisat ☹ .. ulavi sa ti..

adi, tak to mas super vyriesene.. a to zachripnute hrdlo.. hmmm nooo, ci od toho kecania, alebooooo 😕 😅

adriana111
28. nov 2007

wladka, samozrejme ma boleli hlasivky od kecania 🙂 spievam az pri urcitom promile a tam som sa nedostala 😉 po 4 poharoch bieleho vina z cely vecer sa to ani neda 😉

maleho certika mame doma asi vsetky, ale na druhej strane su to mali anjelickovia 🙂 ked mala spinka, tak ju chodim pozorovat k postielke a najradsej by som ju zjedla od lasky 😵 Natalka, to uz je velka slecna, to je ine, ale tu som tiez chodila v noci pozerat.
ale tak to musi byt, keby sem tam neprejavili svoju osobnost, tak by sme o nich ani nevedeli. a do tohoto zleho a draveho sveta musia byt aj oni "dravi", tak nech sa ucia od malicka 🙂

idme pozakryvat anjelikov a idem spat aj ja. dobru noc vsetkym 😔

liska
28. nov 2007

wladi, moj odpoveda neeeeeeee na vsetko! chces papat? ne! ideme von? ne! chces po zadku? ne!!! 😀 😀 😀 a pletie mi talianske slovicka so slovenskymi, sam si pyta papat, spat a oznamuje mi, ze kakal 🙂 a nervaci sa, ked nieco nemoze, zatial sa sice tiez este nehadze o zem, ale ocakavam to 😎 nastastie jeho zachvaty netrvaju dlho, vzdy ho zaujme nieco ine a on zabudne co to vlastne chcel 😅 najhorsie momentalne je, ze odkedy sme sa vratili z Italy,nevie zostat sam ani minutku, tam si zase zvykol na spolocnost, tak teraz musi odvykat, lebo ho nechcem mat vkuse zaveseneho na nohe, ked potrebujem nieco urobit 🙄 🙂

elliana
autor
28. nov 2007

jeeeeee liska...
nazdarek babulky, ja len na skok vas kuknut, musim ist aj spat, pisem pracu a uz mi z toho sibe. Zoja mi cez den nedovoli, tak len vecer, aj to az ked ide spat, lebo MM to akosi v poslednej dobe so Zojou nezvlada...Zoja je pri nom zla, on je fajn, ale mala stale vresti, ziape, neviem, co sa to s nou deje, velakra sa stane, ze nechce k MM na ruky...ma akesi divne obdobie...
Takze tak...casu nemam vobec a mozno ho bude este menej, ak dostane Zoja kiahne. Syn kamaratky ich ma, takze uvidim, ci ich Zoja chyti...a ako to prebehne.
A este ma napadla jedna vec...aj vase decka su sama modrina? Zoja ano, dnes sa udrela o hlavu MM a isla jej krv z nosa...hruuuza, vcera si rozbila peru...ja uz niekedy neviem, co s nou mam robit, v zapale hry si absolutne nedava pozor

No, som sa rozkecala
paaa

mimi
29. nov 2007

ahojte babulky!! liska, pridavame sa k vam, aj ten moj uz zacina byt riadny certik. Minuly vikend sme sa vybrali iba 20 km od naseho mesta a myslite, ze vydrzal v autosedacke? ale kdeze, museli sme to otocit naspat 😠 😠
A este sa aj hadze o zem, ked nedostane, co chce 😠

my uz mame prvu alergiu za sebou, od vcera je povyhadzovany a asi to bude mat z jahodoveho dzemu ☹

elli, ako to stihas so studiom?

mimka, co sa tam stalo? mozes napisat aj do IP.

mimi109
29. nov 2007

caute tak uz aj ja som chora 😝 silnu nadchu mam a hrdlo bolave dufam ze mala este zas odomna cosi nechyti

dnes mi vobec cez den nespala 😝 rychlo som ju okupala a uz spi 😀
mala vcera 1x vysla na gauc tiez uz jej neni rady len na gauc leze len sa bojim aby nespadla 😔 zliest zatial nevie

elli aj men to mala robi len pri mne nalepena kolkokrat ku tatovi ist nechce ked ju vezme jaci ako najata 😲 teraz ked bola chora este viac na mna naviazana 😖

wladka
29. nov 2007

liska, to znaju.. lenze u nas to funguje tak.. chces papat?? ano..davam jej lyzicku - nesceeeeeeem.. takze ma blazni 😀 ..chces didi? ano, a to veru neodmietne.. to visenie pozname.. to aj mne.. neda sa mi pri nej robit, kym sa nezabavi.. inak, mavame aj take stavy, ze place jak keby ju drali, a na ruky 🙄 ..a len by am objimala.. a mama mama.. 😨

mimi, pekne.. mne v autosedacke je kludna, a akoby aj napovel zaspi 😅 ..

elli, tak sa drzkaj moja.. 😉 ..my modriny nemame, sice sa pobuchala dost, ale nic..

mimi, nasa lezie, zlezie.. ale uz skusa aj hranice.. minule sa prehla, polka tela dole, polka na gauci 😕 .. ale troska ju miklo, zbadala sa, uz aj si sadla 😀

gabika146
29. nov 2007

cauky mi estenespime 😝 prave reve
aj my take stavy na ruky a tuli tuli 😀

wladka
29. nov 2007

gabi, mne zaspala pred polhodinkou 😲 ..to asi bola rozrusena z Blavy 😀 ..sme boli na nakupy 😎

adriana111
30. nov 2007

tak, wladka, vy chodite po nakupoch? ja som rada, ked nie je so mnou. vsetko potom ide rychlejsie.
Ninka ma stale nejaku modrinu, najcastejsie na cele. liezt na gauc a prechadzat sa po nom je jej oblubena cinnost. nastastie este nespadla, ale uz som ju v "lufte" chytala. hned ako vylezie na gauc, uz som pri nej, chvilu si po nom pochodi, posedi a sup dole. a za chvilku zase.
a tiez ma chvilky, ked nechce ist za nikym, len za mnou, vtedy dokonca bije Natalku, ak sa jej nahodou prihovori. ale nastastie je to len obcas, inak sa vedia spolu pekne zahrat, Natalka ma na nu trpezlivost. je to vyhoda aj nevyhoda mat deti s vacsim vekovym rozdielom. ale ja si to chvalim 🙂

mimi109
30. nov 2007

caute sme boli dnes na kontrole, mala je uz zdrava 😵 zato ja som teraz ochorela 😝 este dneska husto snezi sme sli s kocarom maja nepustili z roboty lebo chcel nas zaviest ale nemohol 5x som sa vystrela chodniky cisty lad a sneho zakryte no prd som videl cez to huste snezenie este sa mi cesto aj krv z nosa pustila

a doktora sme cakali skoro 2 hodiny tolko deti tam bola, ale mala bola dnes perfektna, vzdy tam reve ako tur dnes len kym ju doktor popocuval prezrel potom zu bola v pohode

pal
30. nov 2007

čaute baby ozývam sa po dlhej dobe.
🙂