Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

gabika146
7. jan 2008

babulky ved som nas nemohla najst co sa deje?
my sme dnes boli na plavani po 2tyzdnoch volna aj som sa trochu bala ze budeme zly ale maly bol uzasny
dnes ide svokre za svojim krsnym ktory odchadza v nedelu do holanska este si ho chce uzit niekedy mi pripada ako on jeho ocko tak sa s nim mazna 😀

adriana111
7. jan 2008

koooonecne volakto 😀 som myslela, ze ste zamrzli pri tom mraze 🙂

my si uzivame posledny den prazdnin, zajtra ide Natalka do skoly - konecne od 10.12. bola doma, uz bola unudena, ja hotova z dennodenneho vyvarania pre kazdeho nieco ine. ale zase mi dost pomohla s Ninkou, cele dni sa spolu hrali, som zvedava, ci ju bude zajtra Ninka hladat 🙂

wladka
7. jan 2008

jejej.. baby, vy pekne trucujete 😅 😕

gabi, tak to je dobre, mat takeho uja 😉

adi, no ako to zvladla ninka? 😉 .. my stereotyp 😀 , nic noveee..

vcera sme sa mali lyzovat, ale videli ste aky cas bol 🙄 , tak sme varili spolu a boli sme v saune.. asponze tak.. 🙂 .. fajne som si oddychla, si pripadal lahsia.. 😀 ..

akurat pisem rigorozku, totaaal sa mi nechceee 😲 fujha 😝

inak, novota.. emka mi sama chodi po schodoch.. 😕 uz tyzden.. bravurne to zvlada 🙂 .. herecka.. a vsade je 😝 .. a potom krici: EMKA.. a ja ju musim vziat.. jak naposledy, dostala sa na parapet okna.. a stala tam 😕 ,a volala sa.. 😀

uz co chvila budeme mat 18 mes... boooze 😵 😵 .. zvazujem ju dat na anglictinu, od semestra.. ta, co ju organizuju je od troch mesiacov.. neviem ako to robia, ale skusit by som chcela.. 🙂 kamoska mi to vybavuje, ucila v jazykovke.. tak cakaaaam 🙂

gabika146
7. jan 2008

wladi to uz ucia take male deti a to ako???? 😲 😲
my sme si zacali otvarat dvere sami takze parada a milujeme noziky 😠 😠
wladi je to jeho krsny tak nech sa snazi nie??

wladka
7. jan 2008

gabi, jasnee.. krstni su vdacni ludia 😀

ze vraj hej.. pomocou basniciek, riekaniek atd.. viac neviem..

dvere uuuz?? my este nie..zatial s klucami.. poprehazovala ich 😠 .. a noze? to nas drzi stale.. ale neuteka pred nimi, ale mamiii naaa.. 😀 ..vsetko mi musi podavat.. niekedy to trvaaaa 🙄

nelinka
7. jan 2008

ahojte
ja som tu ale dlllllllho nebola
najsamprv----- Stastny Novy rok prajeme vam

ako mate?
my sme uy konecne zdrave obe po 2 tyzdnoch...ale nakazili sme tatinka tak teraz liecime ho ........

nasa mala j riadny huncut.........to neposedi ani chvilu.....
vsetko rozumie, vsade vylezie, somarinky sa nauci velmi rychlo a opakuje grimasy a intonacie zvukov hned....ale nie a nie rozpravat....ona len take ze : hmmmmm......eeeeee.... nie a nie rozkecat sa okrem toho co uz vie.......

nelinka
7. jan 2008

babenky....neviete ako to funguje ak chcem poslat na cechy balik na dobierku.....ako to funguje s peniazmi ceske-slovenske?

wladka
7. jan 2008

nelink,a ahooooj 😉

ak do ciech balik, platis slovenskymi 😉 ..bo to davas cez slovensku postu poslat 😉

neboj, rozkeca sa 🙂 .. mate cas.. 😉

idem ja haji, bruuuu 😔

nelinka
7. jan 2008

aha
a ked je to na dobierku do ciech tak potom mi peniaze spatne pridu ceske?
ved osoba ktora vyzdvihne balik v cechach zaplati ceskymi a mne potom doju tiez ceske penaize?

wladka
8. jan 2008

neli,ojoj.. to netusim.. ona si to v CZ zaplati ceskymi, a tebe dojdu asi slovenske.. myslim.. 😉 podla aktualneho kurzu...

gabika146
8. jan 2008

ahojte tak dnes so si uzila volno maly ma tak krasne vystiskal ked som prisla pre neho asi 3krat nadhera
a uz spi od 20.30a ocko s nim takze klud ako sa patri idem aj ja za nimi pa

elliana
autor
8. jan 2008

caute...no sa mas Gabi, ked mozes vypadnut...ja zacinam mat pocit, ze si idem so Zojou na nervy. Stale a vsade s nou...no, ale co sa da robit
Zo spanim mame problem!!!!!!!!! Uz tyzden nezaspi skor, ako o 22.30 a to cez den nespi od pol tretej. Idu ocaky a straaasne pomaly, tak asi preto. Ale mazem dasna a prd pomaha. Asi sa scvoknem. Jula nechce, ked vresti, len mama, mama a ja som ako na spagate. Ojojoooooj, co by som dala za taky hodinovy kupel.....A musim sa ucit, v piatok mam skusku a nic neviem. No, idem, mala hulaka
pa

wladka
8. jan 2008

elli, drz sa 😉 ..aj nam ide ocaky, posledne 4..ale v pohode.. 2 noci boli take, ze pistala o pol3, ale zato sme si potiahli cez den 🙂 .. u nas je to tiez na nervy.. ale uz som bola na noc bez nej, takto zvlada bezo mna v pohode 😉 ..
myslim,ze by si aj ty mala skusit.. nechat malinku babke.. aspon na jednu noc.. a potom vikendy.. 😉 nech mas priestor na ucenie, na ostatne veci, nech sa malinka nauci byt sama..atd..lenze zas chapem, rodicia daleko.. 😒 tazko tazko..
a drzim palce na skuske 😉

gabi, ja som nepochopila.. maly bol odvcera dodnes s krstnym?? 🙂 ..no super.. tiez to v poho zvlada,co? ja vzdy ked dojdem rano domov, ci poobede, tak mala kope nohami od stastia, uz aj na ruky, a prituli sa 😵 😵 ..to je take romantickeeee 😅 , vtedy ma pichne v srdci od stastia 😵 .. moje zlaticko 😵 ..

dnes nas vzal K na vylet, s babkami 😅 ..oni boli v nemocnici, my na kave, mala v kutiku.. potom u nho doma.. 🙂 dnes bola dobruckaaa.. az ku koncu, ked ozaj uz bola mrchava, bo spanok jej pravidelny, uz jej to chybalo, zrovna sme sedeli v restike, a potom nas hodil domov, zaspinkala cestou 😅 .. hned zalomila, jak sme do auta.. 😀

a ostatne, ako sa mate??

oooozaj baby..ja v pondelok pojednavanie ohladom rozvodu 🤐 , booze.. snad to bude dobre.. 😔 a bez problemov..

elliana
autor
9. jan 2008

cha, prvaaaaaaa

wladi, dobre bude, nejak vydrzime, aj so Zojou...a ada by som ju niekomu dala, bezo mna, ale nejako to nejde.
A v pondelok drzim prsty, potom daj vediet, co a ako....ak by nahodou...ale nie, len pre info, co to vsetko obnasa
A asi to bude pre teba lahsie, lebo nie si sama...mas K a Emku
pa

wladka
9. jan 2008

elli, sak jasne.. uz volako vydrzite 😉 ..

jasne, dam vediet.. aj ked mam K a Emku, ale aj tak.. je to dost 😒 .. co ja viem, ako to pomenovat.. uvidim, ci zvladnem emocie 🤐

jana188
9. jan 2008

ahojte

vcera sa mi narodil synovec Martinko, ma 3910 gramov a 52 cm. Je to taky macinko ale veeeeeeeelmi zlatucky. Uz sa tesim ked ho pojdem vystiskat. Sa z toho taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak tesim ako keby bolo moje 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Inak vam prajeme vsetko dobre do noveho roku, aby bol este krajsi ako ten minuly.

Aj nam idu ocaky a je to des, no ale vydrzime...musime...

A este ako to tu citavam obcas, tak mate vsetky strasne sikovne dietky, my sa na vas nejako nehrabeme...s rozpravanim uz teda vobec nie, no ale co uz, ved aj on raz zacne poriadne debatovat.
Inak aj maminky su strasne sikovne ako to dobre zvladate, ja mam pocit ze uz niekedy neviem ako dalej, nevladzem sa ani pohnut a nie aby som este studovala alebo podobne veci...
no co mate moj obdiv. tak sa majte a znova sa niekedy ozveme
pa

wladka
9. jan 2008

jani, tak si tetaaa 😵 😵 .. gratulujeme 😉

co porabate?? ja cakam kedy emi zalomi.. zatial si vyspevuje, uz polhodinku 😕 😅

gabika146
9. jan 2008

my sme spime som prekvapena a spokojna olepsi sa 😀
dnes sme sa zas asi hodku obimali hmm bolo to krasne 😀

liska
9. jan 2008

ahojte 🙂 no tak moj maly je tiez strasny mojkos,v kuse pusinky, tulky, objimacky, mame specialitu pusa "nos-nos", to si suchame nosy o seba 😀 a uplne najsuper je, ze ked sa ho spytam "lubis mamku?" a on tym svojim lubeznym hlaskom "ano",k tomu ten najzamilovanejsi usmev, boze, aj kamen by sa roztavil 😵 😵 😵
a odkedy sa nekojime, tak spi super v noci a aj cez den ovela viac,ako predtym, taha 3 hodiny v pohode, tak som happy, tiez nam idu posledne 2 ocaky, jeden uz asi vyjde zajtra a dalsi je pripraveny hned po nom, ale preziva to relativne v pohode...
no ale zase cert je to riadny, neskutocne mnozstvo energie, ani sekundu sa nezastavi, usta nezatvori iba ked spi, hulaka, rozprava, vykrikuje, stale len "ami,ami!" (daj mi), vsade vylezie, z nicoho nema strach 🙄 no ale aspon viem, ze ho mam, nie? 😎

wladka
9. jan 2008

liska, jasne 😎 😎 ..mam pocit, ze su uplne rovnaki, s emkou.. 😉 ona nie ami.. ale daaaaaaaj, daaaaaaj, dost nahlas, a vysokym hlaskom, az to pili usi, esteze nepocujem az tak dobre 😝 😀 .. alebo ked chce na ruky, pooood.. 😀 .. a ja ked poviem, ze ci lubi maminku.. tak ona sa otoci, a objima ma silno 😵 😵 vtedy som 😵 ..v osmom nebi.. ze vsade vylezie, to je asi dobre.. tym si asi posilnuje osobnost, nebude sa bat 😉 .. aj emi je odvazna, neboji sa ludi, lezie mi na stolicku, nasledne na stol, 🙄 ona nema problem.. chodi uz po schodoch sama, nechce so mnou, ani ju drzat nemozem.. tak ideme miesto minutky, 5minut..ale co uz 😝 ked ona "necsceeeeeem", ked ju chcem drzat.. 😅 ..

gabi, pekne objimanie.. 😵 😀 .. hodinku..hmmmm

liska
9. jan 2008

presne wladi, do bodky to sedi na Christiana...ale ved pamatas, pri ich narodeni bol mesiac v splne, tak musia byt speci 😀

wladka
9. jan 2008

liska, asi 🙄 ..len neviem ci to je dobre 😀 😀 .. a snazilkujete? ci este cakate?? ci radsej druhe tiez takto cez leto? ja si , priznavam sa, neviem predstavit mat januarove dieta, ci nebodaj zimne.. 😒 ..ja som julova, emka august.. tak asi automaticky by som chcela druhe tiez v rozmedzi jun -september.. 😉 ..ale nie tento rooook.. casu dooost 😀

liska
9. jan 2008

snazilkujeme, ale nie na ostro 🙂 ja by som chcela jarne dieta, taky maj by bol ideal, lebo mat doma v zime 2 deti nie je bohvieco a zase prezit cele leto s brusiskom a nezastavitelnym harantom si neprosim 😀 takze ked dobre ratam, v lete by sa malo zamiesit, ale tiez este nie som rozhodnuta, ci to bude prave toto leto 😉

wladka
9. jan 2008

harantom 😀 😀 😀 .. som sa musela zasmiat.. to som este nepocula.. 😀 .. ale jasne, maj je ideal.. to je fakt pravda.. 🙂 ..

zajtra ma caka rigorozka, uz sa musim pohnut.. mam len 14stran.. boooze 🙄 .. som daka leniva 😝 ..idem ja spat, dobruuuu.. 😔 😔

liska
9. jan 2008

dobru

gabika146
10. jan 2008

ahojky tak ja som vcera zalahla nieco pred desiatou a bola som ko
dnes mame stetko s babami tak sa tesim trosku zmeny a maly sa aspon zahra s detmi len keby sa vonku tak nesmykalo a my este byvame na kopci

wladka
10. jan 2008

gabi, na kopci..to bude zabava 😀 ..fuuu, len si davajte pozor.. 😉 ..alebo si nahod korcule a je 😅

aj my mame, ja sice budem 2hod meskat,ale snad sa stretneme, snad ma pockaju 😀 .. 🙂 ..

gabika146
11. jan 2008

ahojte tak vcera na stretku bolo super pokecali a chystame sa maminu zajtra vyrazit uvidime kolke budeme
mali sme trosku problemy zaspat vecer idu nam zuby tak sme boli zly a dnes doobeda ani nehovorim uz teraz spi 😝 vcera sme sa 9krat pokakali hrozne nech uz mame vsetky vonku ☹

elliana
autor
11. jan 2008

iha, gabi, uz aby nocnikoval, lebo krachnete na plienkach 😀 😀 ....Ale nie, dufam, ze to budete mat co najskor za sebou. Zoja je uz trosticku lepsia, dnes uz zaspavala len 45 min...a spievala...na plne hrdlo
Tak, ja mam dnes za sebou dalsiu skusku, deviatu, al. desiatu, uz ani neviem...vo stvrtok posledna, sa tesim

no nic, muzik chory, caje navarene / ti chlapi su horsi, ako deti, ked su chori/, idem ja hajat...

adriana111
13. jan 2008

uuuf, baby, ved sme boli az na druhej strane 😒
deturence a povinnosti nedovolia, ze? ale co sa da robit...
ja tiez akosi nestiham, ale obcas sem aspon nazriem, aj ked nepisem.

wladka, budem ti zajtra drzat palceky, nech vsetko dobre dopadne 🙂

baby-studentky vam vsetkym gratulujem k uspesnym skuskam 😀 a drzim palce, nech aj tie zvysne dobre dopadnu 😀

idem ja buvat, rano ide Natalka so skolou do Trnavy do divadla, tak nech nezaspime 😨 to by asi neprezila ☹ sice sa nam za ten cas, co chodi do skoly, este zaspat nepodarilo, ale parkrat sme uz nahanacku rano mali 😒

tak dobruuuuu 😔