Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

gabika146
25. feb 2008

my sme prisli z plavania a chystame sa spinkat potom cakame navstevu
vonku mame krasne pocasie boli sme na peso 😀

mimi109
25. feb 2008

wladi jasne ze stihla 😀

a co dietujes? ved si chudunka sa netrap 😅

my akurat buvame tatik siel ku kamosovi som zvedava v akom stave pride 😠 😠 😝 🙄

liska
25. feb 2008

caute babule, zdravim vas zo Slovenska, mam chvilu pristup na net, tak to vyuzivam 😉 dnes je nadherne pocasie, chystame sa na prechadzku, tento tyzden uz len lezime a napchavame sa 😝 nuz, dovolenka 😀 ale ja sa uz na seba nemozem pozerat do zrkadla, ako som pribrala, s takou svokrou a mamou, ake mam ja, budem o chvilu 100 kilova 😠
inak sme si tu pekne uzili, okrem navstev znamych a priatelov sme boli aj v Tatrach, maly konecne videl poriadny sneh, aj sa sankoval a boli sme aj v Aqua city v Poprade, mame tam kamosov, tak nam urobili super program 😵 maly bol nadseny, on sa neboji vobec nicoho, tak bude mat pekne spomienky, teraz sa s nim da uz vselico podniknut,to je super 🙂
a ozaj, my mame uz vsetky zuby, posledny ocak vyliezol tesne predtym, ako sme prisli sem 😎
posielame pusy vsetkym detickam 😵

adriana111
25. feb 2008

ahoj liska 🙂
tak si to krasne uzivate 😀 mimochodom mas v pase zly datum narodenia Chrisa, to by uz bol o rok starsi 😉
ja som doma s Ninkou, Natalka sla na prazdniny. teraz cakame na ocina aideme sa prejst. uz sa mi to krati ☹ mam posledných 5 dni RD, potom mesiac normalnej a potom uz makam ☹

v pondelok za tyzden pojde Ninka do jasliciek - najprv na 1 hodinu aj so mnou, aby si tam zvykla. ale ked sme boli zaniest papiere, tak sa jej tam pacilo, aj sa dala popestovat pani ucitelke aj detom potom kyvala 🙂 snad to bude v pohode 🙂

gabika146
26. feb 2008

ahojte tak vonku mame krasne pojdeme my do mesta okolo12 pobehat trosku namestie tu na sidlisku sa nam moc neda a tam mame kamosky 😀
liska tak si poriadne uzite dovolenku 😀 😉

mimi109
26. feb 2008

krasny dnik kocky 😵 aj tu krasne oskar svieti len my budeme sediet doma 😖 neter bavim dnes tak snad poobede aspon na chvilku sa pojdeme vyvetrat ked Kika pojde domov

mala prave vysypala misku s chrumkami 😅 akurat ked som dlzky dozametala

aj vase deti su na televizor ? mala sa nan dako naucila musi byt Minimax zapnuty chvilku kuka chvilku sa hra potom zas kuka o chvilu sa zas ide hrat a tak dookola 😀

gabika146
26. feb 2008

nas rozpravky nebavia
ved mozte ist von aj ked strazis kiku nie????my sa chystame do mesta

adriana111
26. feb 2008

ahojte
my sme mali doobedu na navsteve moju starsiu dceru 😀 boli v meste a velmi ma chceli prekvapit, tak nepovedali, ze mi urobia prepadovku 😀 chvilu sa pohrala s Ninkou, pobalila este nejake "dolezite veci" a isla zase prazdninovat 😉

Ninku som dala do postielky, ale zatial nevyzera, ze by sa jej chcelo spat 😖 idem upratat kuchynu a uvarit si kavu, hadam zaspi a ja si ju v klude vypijem 😎

a ked pride ocino z roboty, ideme na prechadzku aj my 🙂

wladka
26. feb 2008

my tv ani nekukame, a ked uz, tak reklamy a 5proti 5 😎 😀 .. nic ju nebavi, skusala som vcielku majku 🙄 , ta duplom nie.. 😀 ani jedna, ani vecernicek.. 🙄

adi, tebe je bohovsky.. a ze ta navstivila dcerka?? 😅 zlateee.. len trenuj, coskoro vyrastie, a bude vo vlastnom s vlastnym.. tak, aspon prepriprava 😀 😀

liska, svatka mooooja.. 🙂 seruuus.. som rada, ze si sa ozvala, ze zijete 😀 .. maly je ako emka, tiez smely.. 😉 dnes som bola za mzdovou uctovnickou, kvoli danovemu, sa mi vratia lovace 😝 , a mala suvereeen k pocitacu, a ze zapniii zapniii, totoooo totooo 😀, pod sem 😀 , a ked sme odchadzali, ze ahooj.. 🙄 .. a ja po nej, ze dovii.. a ona takisto doviiii 😀 ..sa rehotali.. uz pri dveraaach, otoci sa, a ze papa papa.. asi sa jej tazko lucilo.. 😅

vcera sme boli cely den vonku 😎 , dnes taisto, teraz spinka.. 😉 .. u nas je bohovsky, takych 18stupnov 😎 .. dufam, ze sa to nepokazi 😖 ..

a co velka noc?? co planujete?? my ako aj vlani, znovu na chatu, vzdy chodime do liptovskeho jana, ale vzdy na inu chatu, dedinu, cela familiaren, nas je cca 18ludi aj s detmi.. to bude blazinec 😝 , a my baby sme v prevahe.. 😀 .. budu 6 chlapi, a zvysok baby 😀 .. dufam, ze z nas neosediveju 😉 😀 ale mohli by.. 😀

atiatko
26. feb 2008

Ahojki babenky - straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne dlho som tu nebola, 😒 😒 ale obcas aspon mrknem na fotocky babatiek a precitkam si vas.

My si krasne rastieme, veeeeeela rozpravame, jasime sa, behame, mame 86cm a 13,5 kg - dnes sme sa boli ockovat proti rubeole a Petulko bol velky hrdina - nezaplakal iba povedal booo-booo a bolo hotovo.

Tak idem za mojimi chlapcami - finisujem na bakalarke, zacala som letny semester, hned su tu obhajoby a statnice, a huraaaa 😒 😀 pokracovat v mgr. - vychadza mi to tak, ze budem dochadzat do Trnavy alebo N. Zamkov - tak paa, a hoci sem nepisem, cez fotocky deticiek vidim ako rastiete .... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gabika146
27. feb 2008

tak sa nam ale pekne pokazilo pocasie co???a my sa chystame plavat maly nbeznasa igelit na kociary
dnes budeme asi doma a poobede behneme k babke esteze byva oproti 😀

mimi109
27. feb 2008

zdravim kocky tak sa nam pocasie pokazilo 😠 od rana prsi 😢

gabi to by bola osudova chyba ist von aj s marianku aj kiku naraz moja sa pekne drzi za ruku ale kika ruku neda keby sa neviem co dialo a uteka kade sa jej lubi 😅

ale majo bol s malu nasu poobede vonku 😀 zlati su uz 3 dni po sebe ju zobral tatik vonku, ale uz nam siel do prace

elliana
autor
28. feb 2008

cafte augustovky 😉
som na vas aj kukala, len som akosi nestihala pisat. My sa morime druhy den s 39 tkami teplotami, dnes som bola u dokiny, vsetko negat, aj moc, zajtra sa mam prist ukazat znovu, ale poobede som si vsimla, ze ma v puse na podnebi cervene flaky. No dufam, ze to prejde, zajtra zacinam skolu, tak uvidim, ci vlastne pojdem. Rano mala 39,6, som bola vyklepana, zabaly, paralen...och joj, normalne sa desim, aby nedostala nejake febrilne krce. Ale Zoja je zlata, nejako to celkom dobre znasa, len je taka pritulnejsia.
No, idem ja, ocko hlasi 38,7 a to pred 20 min. mala 37,5, idem ju asi chladit
paaaaa

gabika146
28. feb 2008

ahojky my sme vcera skoncili na pohotovosti so40teplotami a pred chvilou sme boli opat a uz si ho tam nechali na infuskach a bezo mna ☹ mozem prist az rano nie som kojaca matka a nemaju miesto tak mozno az rano ☹

wladka
28. feb 2008

jaj baby, nech sa robci drzia.. gabi, to mi je luto ☹ ☹ , chudatenko, a saam. 😢 ..hadam ani nebudes spat.. 😔

my sa mame fajn, furt chodime po vonku, v tom je po tatovi 😀 , nezapre sa 😅 ..ale cerstvy vzduch len pomoze-- 😉

akurat som vysla z vane, citim sa dako lepsie.. 😉

nelinka
28. feb 2008

ahojte babenky,,,,,,juuuj ja to tu ale zanedbavam.... 😠 sa hnevam na seba....

kukla som si vase foto a ste super....

mimi109 aj my papame cokoladku asi takto...a to nehovorim kolkokrat som uz svokrovcom umyvala stenu a bielila 😅

ako mate?
ja nic moc....vela roboty kolo stavby...aspon ze skola v pohode...no chodim v sobotu a to sa prave vtedy robi na domceku.....takze v piatok navarit na celu sobotu, malu odviest k mojim rodicom a stale dokola.....bleeee

a k tomu este asi budeme musiet ist do jasliciek a ja do prace lebo potrebujeme nejako dog´financovat stavbu a peniazky niet..... sak chceme na jesen byvat.....

a musim uznat ze splatka pozicka, poistka auto, poistka my traja, telefony, internet, strava, satstvo moja skola a este aj inkaso....musim ist do prace...ale najhorsie na to je ze kde.....? a druha vec mala sa nepyta na nocnik...takze statna skolka neprichadza do uvahy a sukromne jasle cely rodicovsky plus doplatok 2000sk...takze ked som videlela tu palku za platenie jasli ....to mi ani jedna robota nebude stacit...ty kokso............

ja uz neviem....... 🙄

nelinka
28. feb 2008

babenky neviete ako je to s cestovnym pasom pre nase deticky?

elliana
autor
29. feb 2008

neli, neviem, ako s pasom, neiresila som, ale asi musi mat dietatko nejaky doklad, ked ide do zahranicia a asi jedine pas
gabi, to je mi luto, mala tiez stale teplotuje, idem s nou k dokine, cez noc som jej davala aj paralen aj nurofen, stale ma strasne vykyvy teploty, vcera z 37,5 mala o chvilu 39,7..uz som z toho nestastna, ale hlavne preto, ze neviem povod teplot. A Jakubkovi zistili, co je s nim? No, v kazdom pripade vam drzim prsty, dufam, ze my neskoncime podobne

nelinka
29. feb 2008

dobre ranko,
nech sa cim skor vyzdraviete........

my sa drzime celkom faj...mala mala akurat slabu nadchu a musim poklopat- klop-klop - ze celkom dosre znasame toto blaznive pocasie

adriana111
29. feb 2008

ahojte baby,

tak to mi je hrozne luto, ze mate drobcov chorych 😢
elli, gabi - ako? este vas trapia tie vysoke horucky? gabika, ako maly znasal noc bez teba v nemocnici? a ty doma bez neho? asi hrozne ☹ len nech je cim skor v poriadku, budem drzat palce.

nelinka, my mame Ninku zapisanu v nasich pasoch. ale vydavaju pasy aj takym drobcom

http://www.minv.sk/tlaciva/pasy2005-1.htm

neli, do prace idem aj ja, v pondelok Ninka zacina s nacvikom v jaslickach. najprv po 1 hodine spolu so mnou, aby si zvykla na deticky, postupne budeme cas predlzovat a uvidime. inak tu mame tiez sukromne jasle a mesacne budem platit 4000,- + cca 450 Sk na stravu. takze tie ceny u vas su dost vysoke 😲

dnes je tu zase hnusne, zas budeme doma, mame doma aj ocina, tak to nejako hadam prezijeme 😖

elliana
autor
29. feb 2008

no, sme doma, ma nejaky infekt v puse, teplotuje stale, ale s doktorkou som sa dohodla, ze dam ATB podla uvazenia, predpisala mi ich, aj ich mam doma a ak sa mi bude zdat, ze teploty ustupuju, nedam lieky. No, len nech to mame cim skor za sebou. Do skoly nejdem, aj tak by mi to bolo na nic, ked by som bola myslou pri Zoji...

Adi, to mate super cenu, tu v okoli PK co som pozerala su najlacnejsie 7000 Sk + strava 1000 Sk. Brutal ceny, myslim za tie jasle

wladka
29. feb 2008

eeli, ty hadam dnes prispievas nejak vela.. nezvyk 😉 .ale super.. atb pockaju, v najhorsom pouzijes..dobre robis.. 😉 .. jasle take drahe?? 😲 netusim kolko v nr.. 😒

adi, aj u na sotras pocasko, ale aj tak ideme von.. no co.. nie sme z cukru 😉 😀 ..

liska, maly je nadherny 😵 😵 ..pekne fotecky 😉 .. si uzil snehu, cooo?? 😀

nelinka
29. feb 2008

co robkate?

ja som u mojich rodicoch....a cakam kedy mi otvori moju skolsku stranku a furtom nic....nechapem....

dnes som mala blaznivy den....bleeeeeee uz taky nechcem.... 😖

wladka
29. feb 2008

neli, a co za den 😒 ..IPni mi 😉

ja som kukala na JOJ ten lyrisc, idem uz do postele.. akurat davaju moj oblubeny film, uz som ho videla milionkrat.. zelena mila.. uz sa mi to nechce kukat.. ak davaju ally mcbeal, tak si ju kuknem, snad aj zaspim 😉

mala bola jak cert, myslim, ze je zavisla od gumennych medvedikov.. nic nechce, ani piskotku, nic..len tu gumu 🙄 🙄 🙄 jak vystrajala, ked som povedala ze nie.. uz rukami mavala, ze mi da.. 😠 ..boze, ten cert

leva
29. feb 2008

Ahoj kocky,ja som z juloviek 2006,no bohuzial ju navstevujeme len dve a nemam dostatok informacii.Tak mi prislo na um ze by som sa mohla vas opytat na vahu vasich drobcov,kolko vazia teraz,moj maly ma 19 mesiacov a ma 11kg.Zda sa mi dost chudy.Pisala som aj novu temu,no bohuzial bola uzamknuta,tak vam pekne dakujem.

liska
1. mar 2008

ahojte kocky, zase som tu na chvilu, idem vam len povedat, ze sme sa po dlhom uvazovani rozhodli, ze tatina zase raz posleme do prace bez nas, my s Chrisom ostaneme u babky az do 27.marca, potom pojdeme lietadlom 🙂 je mi z toho vselijako, jasne, ze sa tesim, len nerada ostavam bez mojho muza tak dlho, nuz ale kompromisy sa musia robit...to ale znamena, ze budem nadalej bez netu, tak tu budte slusne a nech mam potom co citat 😉

chorym detickam prajem skore uzdravenie, hlavne Gabikinmu Jakubkovi, ja si neviem predstavit take odlucenie od mamy v cudzom prostredi, moj by vyskocil z koze ☹ snad ste uz spolu...

leva, neboj,moj ma 19 mesiacov o chvilu a ma necelych 11 kg, vysku neviem presne, cca 80cm, obliekam mu 86 vacsinou, spapa tak priemerne, ale je hrozne zivy, vsetko vybeha, takze je to v pohode 😉 a to bol taky bucliacik, kym sa nezacal hybat, pritom som ho do 6 mesiacov iba kojila 😀

wladka
1. mar 2008

leva, ahoj 😉 .. nasa je slizik, meria okolo 88cm, a vaha 12,5kg.. plus minus.. 😉 , ale pupek ma 😀 .. my uz 92 nosime 😝 , bo vsetko kratke a siroke.. len stahujeme 😀 😀 .. maly ma asi dobry metabolizmus, ja by som sa nebala, ak pekne papka.. keby nepapkal, tak to ej uz ina vec.. treba nejake vitaminky co podporuju chut do jedla.. volake Becko 12 tusim..ale nie som si ista.. ked ti papka, tak bude kludna 😉 ..

liska, no bez muza 😒 , ale aspon si to uzivaj, babka nech si uzije.. ty si oddychni.. 😉 .. rychlo to ubehne 😉 prezijete 😀

mimi109
1. mar 2008

caute tak tu brutalne leje a fuka vetrisko ☹

leva tvoj drobec ma dobru vahu moja boba ma 1 a pol roka a 11 kg aj s botami 😅

leva
1. mar 2008

dakujem vam pekne 🙂 Som kludnejsia,papa dobre,nie vela,no spapa dostatok,ale aj vela beha,furt je v pohybe,tak este raz dik a pekny dnik prajem 🙂

elliana
autor
2. mar 2008

bre ranko...levi, cau, kedy ukazes fesaka?
My sme uz skoro ok, moc sice Zoja nezje, lebo ju asi ta pusa boli, ale teploty uz nie su, takze som kludnejsia.
A tie ATB asi budem potrebovat ja, boli hrdlo, mandle...ach jaj, lezie to na mna

Liska, ten mesiac bez draheho ujde, ako voda. Ked sme u rodicov aj nam to strasne rychlo bezi. Uzite si to

Gabi, ako? Uz mas Jakubka doma?