Autoškola

sely13
21. máj 2019
Ahoj baby,potrebovala by som poradit. Chcem si urobit vodicak,lenze sa obavam jednej veci. Kedze chodim do roboty,neviem ci by som mohla vynechat obcas skolenia ( teoriu). V robote my urcite nedaju stale volno. Vy ste to ako zvladli?
Ps: Dakujem za odpovede,vecer odpisem lebo idem do roboty.
alica_matejka
21. máj 2019
@sely13 je to o dohode aj s tou autoskolou, ale myslim, ze je to povinne ta teoria a tazko sa to doucuje ked vynechas, ja ked som robila obcas som vynechala a jedine co ma zachranilo bolo, ze pocas jazdy si so mnou ucitel opakoval aj teoriu...
kristina_00
21. máj 2019
Ja som mala teóriu raz do týždňa vždy v utorok takže to nebolo také strašné , jazdy mi vždy prispôsobili ako mne sa dalo 😊 a na skúšky som si zobrala dovolenku.
kikinda201
21. máj 2019
Neviem ako to presne funguje teraz, ale do autoskol sa mali zaviest nejake elektronicke zariadenia, ktore registruju tvoju dochadzku ci na jazdy alebo teorie. Neviem ci je tam nejaka moznost vynechat niekolko percent dochadzky na teorie ake jazdy musis mat odjazdene tolko, kolko je dane, tam myslim ziadna vynimka neplati. Ja ked som robila vodicak asi tri roky dozadu tak mna to este minulo, takze som na teorie chodit nemusela. Mala som stastie, ze som bola studentka, takze som nemusela toto riesit. Ale teraz je to omnoho prisnejsie ako bolo. Ale zase na druhej strane myslim, ze je to dobre.
kikinda201
21. máj 2019
@sely13 a este myslim ze ak nesplnis tie percenta dochadzky na teorii tak musis si doplnit teoriu na vlastne naklady. Ale to neviem na 100%.
ivankamirka
21. máj 2019
Ja som robila vodičák v marci, v práci aj v autoškole sme sa vždy dohodli. Treba to riešiť s autoškolou.
stankadu
21. máj 2019
ja som si vodičský robila pred 2 rokmi a mali sme teoriu 1x do týždňa. Robím na 2 smeny, tak som si vymenila smenu, alebo naplánovala návštevu u lekára, jeden deň tuším som mala dovolenku. Treba sa opýtať v práci aj v autoškole, za to nič nedáš. Môj argument bol, aby som mohla dochádzať do práce a teraz vozím aj kolegyne.
zlatica99
21. máj 2019
isto sa budes vediet dohodnut so samotnou autoskolou a oni ti to prisposobia tak, aby si to v pohode vsetko zvladla, neboj
mnauu1
21. máj 2019
Ja som na teorii bola asi 3x dokopy. A to sme ju mali 2krat do tyzdna niak 6 tyzdnov. Nikto neriesil ci som tam chodila. Na skusky som sa naucila sama. Den pred testom som si na nete robila vsetky testy a na dalsi den som to dala na 100percent. 🙂 tie otazky sa v testoch opakuju tak sa dost naucis.
grandzero9
21. máj 2019
tiez som nebola na kazdej jednej teorii a vobec s tym nebol problem. Ked sa vopred s nimi dohodnes, tak sa da. Su ochotni to tolerovat, predsa len su to ludia a su si vedomi toho, ze treba aj do prace chodit. Takze ziadne obavy :-ň
sely13
autor
21. máj 2019
Dakujem baby za vase skusenosti. Tak zajtra tam asi pojdem,a uvidime ako dalej.
siska53
21. máj 2019
@sely13 ja som mala teoriu 2x do tyzdna vzdy vecer od 17. Ci ta odpipne aj bez tvojej pritomnosti, sa musite dohodnut vy. Ja som si moju chorobu nadrobila. Jazdy, ak sa nedalo prisposobit, odnadcasovala. A na skusky dovolenka.
sely13
autor
21. máj 2019
@siska53 Ahoj,ja som nepocula o tom,ze by u nas mali mat dajake pichacky. Ja sa len bojim ze prave vtedy bude hodina,ked budem musiet ist na nocnu o 5hodine.
siska53
21. máj 2019
@sely13 vraj je to teraz povinne, ze vsetkych pipaju..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli