Koľko ste platili za autoškolu?

katka1212
2. nov 2013

Ahojte,chcem sa opýtať či niektorá robila si autoškolu a ak áno koľko platila a či je to ťažké?

marduliena
2. nov 2013

Ahoj ja som robila v júli , neni to také tažké treba sa len naučit značky,križovatky, dávať pozor čo inštruktor vysvetluje, naučit sa testy.Ja som dokopy platila okolo 400eur. V tom je zarátané 330,-eur autoškola,prvá pomoc a kolky.

katka1212
autor
2. nov 2013

A pri kom si robila mne odporučili p.Koreň BB.Ja sa stále bojím odhodlať a pri tom by som veľmi potrebovala vodický.Bojím sa,že to nezvládnem.

marduliena
2. nov 2013

Ja som z B.Štiavnici a ja som robila u Bosáka,ja som sa tiež velmo bála a dlho som sa odhodlávala.Bála som sa toho či to zvládnem a či vôbec spravím vodičský, ale dá sa to, treba mať pevnú vôlu a nemyslieť nato že to nespravím treba si veriť

mata1001
2. nov 2013

ja ked sa niecoho bojim tak si poviem : ved nie som blba,zladnem to...trochu sebavedomia a ides na to !!!
a preco si myslis ze to nezvladnes? ja som ju robila este pred 11rokmi v Bratislave a to som ju nepoznala (nie som odtial).
zvladla som to...v tom case som platila okolo 330eur ...
zvladnes,neboj...chod do toho...

emma2310
2. nov 2013

@katka1212
ahoj ja by som ti dala len jednu radu najprv si over autoskolu do ktorej ides ja som bola v strasnej instruktor stale na mna krical ked mi skapalo auto pri rozbiehani a vobec nic ma nenaucil takze nejazdim ale setrim na auto a ked budem jazdit pojdem si urobit do inej autoskoly kondicne jazdy .....znacky a vsetka teoria sa da naucit ani soferovanie nie je tazke len mat trpezliveho instruktora