• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

20. novembra 2017 
ahojte- objednava niekto z vas avon tak, ze mu to nenosi kurier ale pride mu to na postu? ak som objednala v utorok poobede (asi o 13h) tak kedy myslite, ze by to na poste mohlo byt? dnes alebo skor az v piatok ( rano/poobede? ) ?
22. apr 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
11. máj 2010 o 14:35 • adinka3
Ahojte.Chcem sa spitat ci sa tu niektora nenajde z okresu Senica,Skalica co by robila Oriflame.Neviete mi poradit odtial telovy krem neaky a opalovaci krem?Dakujem.Rada by som si od niekoho objednala ak by sa dalo.
11. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka , napíš konkretnejšie rada Ti poradím
http://sk.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml
11. máj 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáč odklikla som skôr ako som dopísala. čiže poslala som Ti link na aktuálny katalóg, skús si vybrať. Možem Ti poslať, ak budeš chcieť. Ak by si chcela, môžem Ťa kludne zaregistrovať a môžeš si objednávať sama so zľavou. Daj vedieť, všetko Ti vysvetlím. pá Helena
11. máj 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
12. máj 2010 o 11:07 • eliska1986
baby surne si potrebujem objednat 3 ks vonavky midsummer woman parfem z tohto katalogu v akcii za 9, 90
24. máj 2010 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zienky a tu sa objednava?
25. máj 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim kozmetika od avon a oriflame :confused:
25. máj 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robi niekto s avonom chcela by som vediet ci nahodou nie je v akcii insendens taka mala zlty flakon (hadam som to dobre napisala) :grinning:
26. máj 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, já dělá už pár roků Oriflame, zaregistrovala mě kamarádka na vysoké. Objednávám pro sebe a pár známých, mám zaregistrované 3 poradkyně. Těšila jsem se, že teď na mateřské se tomu budu věnovat trochu víc, protože mě to vážně baví, ale zatím času moc není... :wink:
26. máj 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salma22 myslis incandessence parfem?
26. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak hej tak v miniletaku je za 8,90 bez rozprasovaca a v katalogu je za 19.90 bol v 7 micke kampani lacnejsi, ale od pondelka plati 8 kampan. :slight_smile: dufam ze som ti trochu pomohla
26. máj 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jún 2010 o 09:11 • lucka369
ahojte baby potrebujem niečo z avonu, na ktorú sa môžem obrátiť?
15. jún 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jún 2010 o 20:52 • oriflame_martina
15. jún 2010 o 20:55 • oriflame_martina
avon je o nicom moja skusenost,vsetko co som si kedsi objednala,bolo nanic,spirala,strasne vodnata,make up az priliz tekuty atd. nikdy viac,kupujem od l`oreal a som spokojna velmi.anie len s make upom ale aj s kremami na vyhladnie vrasok a vitaminmi na plet,zarucene pomahaju,rovnako ako aj pletove vody dobre cisti aplet. ten stroj na vyhladeni evrasok,co tu niekto pisal,ved to j eozarovanim, take ja nemusim,su aj ine sposoby,ako odstranit jemne vrasky,napnut plet ci odstranit nedostatky z pleti. napriklad n aakne j edobra sol z mrtveho mora.za mojich tinegerskich cias mi pomohla,vycistit plet do hlbky j edobra maska z bahna z mrtveho mora,plet som mala krasnu,hladku a cistu. nedano som si kupila od l`oreal 3v1 maska,piling a cistenie pleti,staci natriet a oplachnut. s vitaminom E,a zinkom,co j ezaklad pre zdravu a mladistvu plet.
24. jún 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jún 2010 o 19:03 • helena56800
Chtěla bych se zeptat holek ze Slovenska, které dělají Oriflame, zda je u nich taky běžně část zboží vyprodaná/ nebo není skladem ještě dřív, než je první den prodeje katalogu. Tady v Čechách jo a mě osobně to docela štve...nevím, jestli čekat, zda si zákaznice neobjedná něco z toho, co vím, že není, nebo jim přímo lepit na katalog seznam věcí, co nejsou - což je leda ukázka špatného zásobování :(
7. júl 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja by som sa chcela opytat, niekedy v decembri alebo uz v januari bola akcia v Oriflame o tie zelené konvice a hriankovace, co to vlastne s nimi bolo?Objednavku som mala vtedy poslanu ako trebalo, aby som dostala konvicu za 2 alebo 3 eura uz nepamatam.Tu konvicu som dodnes vobec nedostala
7. júl 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz na nu ani necakam, ale ako to vlastne s nimi bolo, aj keby boli prisli neskor uz by som na nu nemala narok? :wink:
7. júl 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2010 o 21:28 • pendolino
12. júl 2010 o 15:40 • teuska
@romana29 síce neskoro ale odpoveám :grinning: áno je to tak!!! a je to na šlak trafenie
5. aug 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helulela no ahoj ja som zase zaregistrovaná asi tak 4 alebo 5 kampaní a som na materskej...a celkom mi to ide...síce dáko nestíham chodit na prezentácie ale ja si radše odskúšam dáke výrobky na sebe a pýtam sa aj mojich báb čo im predávam že ako sú spokojné...to asi závisí od toho kto má aký záujem a objedá si...
5. aug 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kočky, ja pracujem s kozmetikou deborah milano a sú tam niekedy oveľa lepšie akcie ako v oriflame, alebo v avone. A vydrží veľmi dlho, bola som tým prekvapená.
7. aug 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,chcela som sa prihlasit na ofiflamelady neviete presne ako ??
21. aug 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka1190 Můžeš se přihlásit přes internet nebo jestli znáš nějakou kosmetickou poradkyni, co Oriflame dělá, může tě zaregistrovat ona...a bude určitě ráda :wink:
22. aug 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok