• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

19. marca 2017 
@kawasaki17 tak zavolaj zonovej manazerke a spytaj sa ze co je vo veci. Niekedy to treba takto riesit, a povybavovat, aj mne sa stalo a potom som volala tej mojej sefke a s dalsou objednavkou mi to poslali. Tie kabelky som aj ja pozerala ale nemala som odvahu objednat. drzim ti palce. ak by som ti mohla nejako pomoct tak kludne napis. :slight_smile:
14. mar 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, neviete nahodou, ci je teraz nejaky darcek za registraciu avon lady v avone, a pripadne aj co to je?
26. apr 2011 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja som zacala teraz pracovat s kozmetikou Oriflame a mozem vrelo odporucat dalej, z kazdej objednavky mate zisk 30%, postovne a balne, tusim pri objednavke nad 50 eur je 1,50, ponukaju kvalitnu, prirodnu kozmetiku, ktora je cenovo dostupna kazdemu, navyse teraz su pre nove predajkyne pripravene krasne darceky k objednavkam pocas prvych siestich kampani, kamoska cez, ktoru som sa tam dostala tam pracuje 5.mesiac, je na materskej dovolenke a privyrobi si teraz asi tolko, ze uz ani nevytahuje peniazky z uctu, ale v kazdom pripade je to aj o investicii casu...
8. máj 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,
nie je tu náhodou nejaká oriflame lady z Mostu pri BA? Som na MD a nemám si od koho objednávať, lebo tu na okolí zatiaľ veľa ľudí nepoznám...doteraz som si vždy objednávala od kolegýň z práce, dík
13. máj 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, inak ak by ste potrebovali cokolvek poradit ohladom produktov Oriflame alebo by ste sa chceli pridat do skupiny Oriflame poradcov, ochotne vam poskytnem pomoc, predovsetkym Presov a okolie
18. máj 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim Vas da sa stat oriflame lady aj bez absolvovania skolenia?
19. máj 2011 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka2010 jasne :grinning: len nebudes taka informovana :sweat_smile:
19. máj 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemohla by ma niektora z vas zaregistrovat?
19. máj 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka2010 mozem ta zaregistrovat hned.viac na ip
19. máj 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cottoncandy na internetu se dá vyhledat nejbližší poradce nebo centrum Oriflame... nebo se můžeš zaregistrovat sama :slight_smile:
20. máj 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@helulela zaregistrovať sa dá len cez poradcu. Ak sa nakontaktuje do firmy , oni daju kontakt niektorému poradcovi a ten ju zaregistruje . :wink: Robím Oriflame už 13 - tý rok a stále má to baví tak ak chcete info rada odpoviem , poradím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. máj 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helena56800 tak jsem to myslela - jako že nemusíš osobně znát žádného poradce... a když nemáš v okolí od koho objednávat, je nejjednodušší začít dělat kosmetickou poradkyni sama
23. máj 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helulela OK :slight_smile: zle som to pochopila :wink:
23. máj 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. máj 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kto je z presova a okolia, tak ste pozvani na dnesnu oriflame road show na hlavnej od 13.00 - 18.00, kde vas caka super program, profesionalni vizazisti, ktori vas nalicia a dozviete sa aj blizsie info o praci Oriflame poradcov a mozte sa priamo na mieste registrovat..
2. jún 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oriflame road show bude dalsie dni pokracovat este v dalsich mestach - Bardejov, Michalovce, Ruzomberok, Martin, Zilina a napokon Bratislava. Urcite sa oplati prist :slight_smile:
2. jún 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy neviete o niekom, kto by chcel robit avon ???? Potrebujem zohnat babi :slight_smile:
3. júl 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadám ľudí, ktorí sa zaujímajú o alternatívnu medicínu. Nejde im o rýchly zisk, ako to dokáže byť sľubované. Ocením každého lekára z rôznych oblastí, ľudí, ktorých pri práci motivuje v prvom rade zdravie a nie peniaze. Skúsenosti máme už aj so zvieratkami, ktoré dané produkty zobrali ako poslednú možnosť pred "utratením" a čuduj sa svete, pomohli.
Peniaze byť môžu, ale žiaden super zisk na začiatku pokiaľ sa chce táto "práca" robiť dobre nie je možný. Vyžaduje si to určité znalosti o fungovaní tela.

K produktom, ktoré mám v ponuke je vždy potrebné určité vysvetlenie - nie "hltať ako cukríky", aj keď je to príroda.

Zdravému človeku viem poradiť obratom možno s určitým problémom, ktorý ho sužuje. Ľuďom, ktorí majú určité "diagnózy" , ktoré sú všetky LIEČITEĽNÉ zdravotný stav konzultujem s lekárom, ktorý povie, čo ďalej.

Každý človek môže byť zdravý, len musí chcieť.

Koľkokrát si povieme.... "to je drahé" pokiaľ ide o prevenciu, no pokiaľ ide o záchranu, predáme aj nohavice, aby sme sa zachránili.

Preto uvítam, každú otázku, ktorá mi bude položená.
7. júl 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,ja by som sa chcela opýtať,poradiť ako je to s objednávaním kozmetiky Oriflame cez internet,keďže sme sa presťahovali z mesta do obce,nemám tú možnosť si už objednať a kúpiť kozmetiku priamo v Oriflame BA ako predtým,a sme tu krátko nato,aby som tu už niekoho spoznala z maminiek,ktorá robí s touto kozmetikou a dá sa cez ňu objednať tovar,alebo ako to vlastne funguje,neviete mi poradiť aj poradkyňu z okolia Kúty?A ešte jedna otázka,je pravda,že ak neurobím objednávku raz za tri kampane,vylúčia ma z Oriflame poradcov?Ďakujem velmi pekne za každú radu :slight_smile: .
8. júl 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkama mozes si objednat tovar s dorucenim bud postou priamo tebe, alebo sa pozri, ci v kutoch alebo niekde nablizku nie je servisny bod, kam to dorucuju spolu s balikmi pre ostatne oriflame devy :wink: ja teda neobjednavam moc casto, aj viac ako 3mesiace a zatial ma nevyskrtli :grinning:
8. júl 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkama tak som ti to nasla
KÚTY Štefánikova 1150 spr. Červeňová Martina po. 17:00-19:00 /tovar/
908 01 Kúty 904115294 ved. Gugová Adriana str. 17:00-19:00/tovar/
8. júl 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz ďakujem za radu,skúsim pozreť na stránku Oriflame,možno tam niečo nájdem,nejaké servisné body,a čo sa týka objednávania,ja som tiež neobjednávala z každej kampane,len moja sponzorka mi občas zavoalala na mobil,že či nejdem niečo objednať,či nechcem niečo,že už som dve kampane nič neobjednala,aby mi nezanikol účet,tak neviem či ma strašila,či potrebovala ona pre seba zarobiť na našich objednávkach...neviem,však uvidíme,ak sa podarí niečo nájsť,k niečomu sa dopracujem,a možno to aj nechám tak,prestavujeme dom,takže peniažky nám treba na iné veci,no uvidíme,aj tak ďakujem :slight_smile:
8. júl 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz Jej,ty si poklad :slight_smile: ,moc ďakujem za info,hneď to idem odpísať,si to našla skôr,než som ja dopísala svoj príspevok :slight_smile: ,ďakujem :slight_smile: :slight_smile:
8. júl 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja tiež pracujem s Oriflame, už 2x, ked prišlo bábo nebolo jednoducho na to čas, ale začala som znovu, ak by mal niekto záujem som z okolia NZ, viem pripraviť aj zaškolenie, predstavenie výrobkov :slight_smile: tak ak budete mať záujem kľudne ma kontaktujte :wink:
10. aug 2011 o 19:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosim vas este jedna otazka ked si chcem objednat katalog s vyrobkami a som avon lady za katalog si musim zaplatit??? :slight_smile: vopred dakujem :D :sunglasses:
24. aug 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajusinka17 jeden ti vzdy chodi v krabici zadarmo a ak chces viac, musis si priplatit: cennik mas na kampanovom letaku aj na internete: pri mnozstve 1-4 ks platis za kus 0,83 e
pri mnozstve 5-9 ks platis za kazdy kus 0,40 e, pri mnozstve 10-14 ks platis za kus 0,37 e a pri kupe viac ako 15 katalogov platis 0,33 eur, ja si vzdy davam 5 ks :wink:
24. aug 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravym vsetkych ponukam trvalu pracu moznostou karuierneho rastu sme firma ktora sa zaobera zdravou vyzivou aloe koncetratom a roznymi iny produktamy ak mate zaujem mate moznost sa informovat a ziskat 45% zlavy a rozne ine vyhody spozdravom ostavam
24. aug 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andel7766 ahoj nemala by si zaujem pracovat pre firmu dr.egrt
24. aug 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalknm a čo sa ponúka, kozmetika?
24. aug 2011 o 18:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok