• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

19. marca 2017 
a ked si objednam nejake vyrobky tak je tam nejaka minimalna suma ktoru musim dosiahnut aby to bolo bez poplatkov??? :slight_smile: Dakujem
31. aug 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajusinka17 tusim minimalne 15 eur
31. aug 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha DAKUJEEM velmi pekne za vsetky odpovede :wink:
2. sep 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nepredava niekto startovaciu sadu vzoriek z oriflame? vdaka
13. sep 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinasifrova to chceš celú novú sadu alebo len vzorky ?
23. sep 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helena56800 to bolo v podstate jedno. uz som kupila :slight_smile:
23. sep 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ako je to so vzorkami ruzov, tie, co mam ja z oriflame maju len cislo a nie nazov. ako priradim spravny ruz ku vzorke? avon ma na vzorkach nazov, co je lepsie
23. sep 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KAo sa mám stať prosím Vás Oriflame lady?
30. sep 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1998romanka najdes si nejaku poradkynu co ta zaregistruje alebo mozes aj sama na www.oriflame.sk :wink:
30. sep 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lae nevimm tam ansjt takúú kolku abo také niečo pošli mi link plís
30. sep 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZA AKU MINIMALNU MUSIM NAKUPIT ABY SOM MALA ZADARMO POSTOVNE???
30. sep 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz tam ti dajú len kontakt na poradkyňu.
ak niekto má záujem, rada zaregistrujem a vysvetlím :wink:
4. nov 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ak niektorá budete mať záujem pracovať s Avonom, objednávať si so zľavou, rada vás zaregistrujem.
Okolie LC, ZV, RS, VK, Krupina.
7. nov 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Soutěž o Výživný sprej na dlouhé vlasy proti jejich lámání z řady Advance Techniques od Avonu.
http://dikulka.pise.cz/152246-soutezte-o-sprej-na-dlouhe-vlasy-od-avonu.html
10. nov 2011 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, teraz pri registrácií do Oriflame máte u mňa na výber z darčekov - ako bonus odomňa pri vstupe do nášho teamu. Viac info do spravy..majte sa krásne..
17. dec 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
18. dec 2011 o 07:29 • lehna
Ahoj, chcem sa Vás spýtať: Avon alebo Oriflame Vám už zmenili život, naplnili ste si Vaše sny, alebo je to len také prilepšenie? Robíte to na plný úväzok? Budem rád, ak mi napíšete Vaše úspechy, resp. neúspechy ktoré ste dosiahli. Nejaké veľké výhody podľa mňa v tom nevidím, Vy áno?
19. dec 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maik ako na plny uvazok? to robia len tie ,,vyssie" :grinning: ako avon lady alebo avon gantlmen mas akurat tak proviziu z predaja....
19. dec 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maik , ja robím Oiflame a som spokojná. výhody vidím už len v tom, že možem nakúpiť kozmetiku pre celú rodinu so zľavou. a záleží na Tebe ako sa chceš tomu venovať . Ak naplno, tak potom si splníš aj svoje sny.....
mne aj ked sa tomu nevenujem naplno sa splnil vďaka Oriflame jeden pekný sen....
3. jan 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
3. jan 2012 o 13:17 • jaminama
3. jan 2012 o 18:03 • mamartinka
3. jan 2012 o 19:49 • jaminama
3. jan 2012 o 19:57 • mamartinka
3. jan 2012 o 20:20 • jaminama
Ahojte kočky,
rada by som sa stala Avon lady a chcela by som sa opýtať ako na to plus by som bola rada, keby ste mi popísali dačo o poplatkoch, ktoré s tým súvisia - platí sa na začiatku nejaký registračný poplatok? existuje niečo také, že ak objednám za málo peniažkov, platím nejaký manipulačný poplatok? koľko ma bude stáť poštovné, balné a pod? budem rada, ak sa nájde niekto, kto mi to vysvetlí...píšte ss, ďakujem
22. jan 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lehna
@jaminama sorry, ale myslím, že táto téma je o Oriflame a Avon... :wink:
24. jan 2012 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajdika oki, ospravedlňujem sa , začala som pri Oriflame a nejak som si neuvedomila, že by som nemala odbočovať od témy :unamused: ...len som písala svoje skúsenosti :slight_smile:
24. jan 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaminama veď v pohode, ja len aby admini nevymazali tie príspevky :slight_smile:
24. jan 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok