Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

Ahojte babeny, su tu nejake avon alebo oriflame lady?Ake su vyhody a nevyhody tejto pracicky?
jajusinka17
31. aug 2011
a ked si objednam nejake vyrobky tak je tam nejaka minimalna suma ktoru musim dosiahnut aby to bolo bez poplatkov??? 🙂 Dakujem
ela2710
31. aug 2011
@jajusinka17 tusim minimalne 15 eur
jajusinka17
2. sep 2011
aha DAKUJEEM velmi pekne za vsetky odpovede 😉
leena24
9. sep 2011
Súťaž 2 × FOOT Works od Avonu pro 2 výherce http://dikulka.pise.cz/149341-soutez-o-2-foot-w...
katarinasifrova
13. sep 2011
ahojte, nepredava niekto startovaciu sadu vzoriek z oriflame? vdaka
helena56800
23. sep 2011
@katarinasifrova to chceš celú novú sadu alebo len vzorky ?
katarinasifrova
23. sep 2011
@helena56800 to bolo v podstate jedno. uz som kupila 🙂
katarinasifrova
23. sep 2011
baby, ako je to so vzorkami ruzov, tie, co mam ja z oriflame maju len cislo a nie nazov. ako priradim spravny ruz ku vzorke? avon ma na vzorkach nazov, co je lepsie
1998romanka
30. sep 2011
KAo sa mám stať prosím Vás Oriflame lady?
bezaz
30. sep 2011
@1998romanka najdes si nejaku poradkynu co ta zaregistruje alebo mozes aj sama na www.oriflame.sk 😉
1998romanka
30. sep 2011
lae nevimm tam ansjt takúú kolku abo také niečo pošli mi link plís
1998romanka
30. sep 2011
ZA AKU MINIMALNU MUSIM NAKUPIT ABY SOM MALA ZADARMO POSTOVNE???
bezaz
30. sep 2011
helena56800
4. nov 2011
@bezaz tam ti dajú len kontakt na poradkyňu.
ak niekto má záujem, rada zaregistrujem a vysvetlím 😉
janulienka83
7. nov 2011
Ahojte. Ak niektorá budete mať záujem pracovať s Avonom, objednávať si so zľavou, rada vás zaregistrujem.
Okolie LC, ZV, RS, VK, Krupina.
leena24
10. nov 2011
Soutěž o Výživný sprej na dlouhé vlasy proti jejich lámání z řady Advance Techniques od Avonu.
http://dikulka.pise.cz/152246-soutezte-o-sprej-...
monnika
17. dec 2011
Kočky, teraz pri registrácií do Oriflame máte u mňa na výber z darčekov - ako bonus odomňa pri vstupe do nášho teamu. Viac info do spravy..majte sa krásne..
lehna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maik
19. dec 2011
Ahoj, chcem sa Vás spýtať: Avon alebo Oriflame Vám už zmenili život, naplnili ste si Vaše sny, alebo je to len také prilepšenie? Robíte to na plný úväzok? Budem rád, ak mi napíšete Vaše úspechy, resp. neúspechy ktoré ste dosiahli. Nejaké veľké výhody podľa mňa v tom nevidím, Vy áno?
ela2710
19. dec 2011
@maik ako na plny uvazok? to robia len tie ,,vyssie" 😃 ako avon lady alebo avon gantlmen mas akurat tak proviziu z predaja....
helena56800
3. jan 2012
@maik , ja robím Oiflame a som spokojná. výhody vidím už len v tom, že možem nakúpiť kozmetiku pre celú rodinu so zľavou. a záleží na Tebe ako sa chceš tomu venovať . Ak naplno, tak potom si splníš aj svoje sny.....
mne aj ked sa tomu nevenujem naplno sa splnil vďaka Oriflame jeden pekný sen....
jaminama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaminama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaminama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cottoncandy
22. jan 2012
Ahojte kočky,
rada by som sa stala Avon lady a chcela by som sa opýtať ako na to plus by som bola rada, keby ste mi popísali dačo o poplatkoch, ktoré s tým súvisia - platí sa na začiatku nejaký registračný poplatok? existuje niečo také, že ak objednám za málo peniažkov, platím nejaký manipulačný poplatok? koľko ma bude stáť poštovné, balné a pod? budem rada, ak sa nájde niekto, kto mi to vysvetlí...píšte ss, ďakujem
ajdika
24. jan 2012
@lehna
@jaminama sorry, ale myslím, že táto téma je o Oriflame a Avon... 😉
jaminama
24. jan 2012
@ajdika oki, ospravedlňujem sa , začala som pri Oriflame a nejak som si neuvedomila, že by som nemala odbočovať od témy :-| ...len som písala svoje skúsenosti 🙂
ajdika
24. jan 2012
@jaminama veď v pohode, ja len aby admini nevymazali tie príspevky 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli