• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

7. júla 2017 
Ahojte .. práve som začala robiť AVONlady a chcem sa len spýtať, či z tohto "príjmu" treba robiť daňové priznania ??? :slight_smile:
9. feb 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikon1998 myslim, ze nie, to sa podla mna nerata ako prijem, ale ako ,,zlava" z nakupu, ani z bonprixu nerobim danove priznanie a mam tam 10% zlavu ked si clenka, takze podla mna nemusis robit :wink:
9. feb 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nechcem narúšať temu ale podľa mňa je dedra lepšia :slight_smile: Máte tam všetky potreby do domácnosti a vobec nie drahé,... veď stačí si to len pozrieť :slight_smile: Ak by ste chceli prihlásim vás tam a možte si objednávať za super zľavy,... :wink: Dajte vedieť do Ip ak budete chcieť.
10. feb 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitinka ja som tam zaregistrovana, objednavky sa mi ale odtial nedaju od znamych dobre robit :unamused: skor z avonu, prip. oriflamu si vyberu vzdy....
10. feb 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela2710 Jasné,každý niečo iné... :slight_smile: Ja sa tomu nevenujem.Ja si objednávam pre svoje potreby a keď ma niekto osloví,nemám problém objednať :slight_smile: tie aviváže nenormálne krásne vonaju.Som používala čierny silan a modrý lenor a nič mi nevonalo tak ako tieto aviváže :astonished: vonaju ešte aj po tom čo ich vytiahnem zo skrine :slight_smile: Tak tie si objednávam na kvantá aj prach na pranie a taktiež to mydlo tekuté na ruky čo robí penu.To je super lebo klasické tekuté mydlo sme minuli za 2týždne a to sme 5ti a toto mydlo penové už máme mesiac a ešte stále tam je :astonished: že wau a tiež aj do wc to závesné green neviem čo :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj to nádherne voni a to máme velký záchod a tam nič nevonalo :slight_smile: takže ja všetkého vela a každý mesiac :grinning:
10. feb 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mitinka ano tie avivaze naozaj pekne vonaju, to sa musi dedre uznat :slight_smile:
10. feb 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela2710 to hej,konečne niečo normálne,... :slight_smile: a hlavne za rozumnu cenu :slight_smile: ja som si kupila tu cest la vi či ako sa volá :grinning: a musela som ju ešte riediť celu flašu aviváže a pol flaše vody :slight_smile: urobila mi pred nezriedením flaky :frowning2: tak som sa s tým pohrala a nááááádherne voní a už žiadne flaky :slight_smile: ale záleží aj na tom aká je pračka.No my máme už 20ročnu pračku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som sa ani nečudovala a urobil mi to aj silan na novej pračke,... treba len zriediť može byť dosť silná a to je super lebo ten parfém velmi pekne a hlavne dlho vydrží :slight_smile:
11. feb 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nema niekto zaujem objednavat si vyrobky oriflame? alebo sa stat poradkynoz? cdengaa@gmail.com
20. feb 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babi, nechcela by niektorá z Vás roboiť avon alebo si lacnejšie objednávať ? :slight_smile: Môžte mi napísať do IP :slight_smile:
Momentálne ponúkame aj darčeky :slight_smile:
23. feb 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oriflame teď přišel s řadou novinek. Dostal se mi do ruky nový katalog a je v něm nový zázračný kelímek třešeň, fakt super vůně mého nejoblíbenějšího produktu. Dále řada Ecobeauty bez syntetických přísad, přírodní kosmetika se 4mi certifikáty kvality (denní, noční, oční krém + od dubna i podkladové tónované krémy) Oriflame zvolil cestu ekologie a etiky.
13. mar 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja robím momentálne už len Avon, robila som aj Oriflame, no na Oriflame sa mi nepacilo hlavne to, ze za poštovne som musela doplacat, plus balík si vyzdvihovať v servise, narozdiel od Avonu, kde za poštovne neplatím a príde mi balicek priamo domov. Oriflame sa mi zdá drahý, a výrobky sú male a nekvalitne .. Viac objednávok som mala z Avonu - ani sa nečudujem, zákaznícky boli vždy spokojne :slight_smile:

Oriflame už nerobím viac ako rok, no tie zeny, ktoré boli nadomnou, ma ešte stále otravujú a volajú na prezentácie a pod. Pravdupovediac ide mi to na nervy ale neviem, ako im to mam povedať :confounded: ..
13. mar 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aurum_8 Tak to jsi narazila asi na jiné lidi, než já. Nemyslím si, že by byly výrobky Oriflame nekvalitní, mám opravdu dobré zkušenosti a nejsem sama. S Avonem bohužel zkušnost nemám, ale má ji moje kamarádka, které se stalo přesně to, co popisuješ, volaly jí pořád ženy nad ní a vyčítali, že neobjednala moc věcí apod, několikrát ji vzbudili i po noční a dost nepříjemně se jí vyptávaly a vyčítaly, tak od nich odešla. Asi opravdu nejvíc záleží na tom, na koho narazíte :wink: Já poštovné neplatím a zboží si vyzvedávám ve studiu kousek od domu. Balné se taky s určitými kódy platit nemusí....navíc myslím, že u Oriflame je možnost nechat si poslat kurýrní službou nebo ČP případně si vyzvednou v Hlavních centrech. Nově rozjeli i online prodej přes e-shopy. To je moje zkušenost, berte to tak, nechci nikoho očerňovat nebo naopak vychvalovat...
14. mar 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa len opytat ci niektora z vas pouziva to nove serum s karambolou z avonu dakujem
27. mar 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavka, ja ho pouzivam cca tyzden, poctivo kazdy den a zatial spokojnost, samozrejme, nie je to ziaden zazrak, cleulitida sa nestrati sibnutim prutika, ale pokozka je po nom pekne vyhladena. Uvidime, co bude casom.
28. mar 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak ja ho pouzivam asi tri tyzdne ale super mam pocit ze mi aj brucho spadlo trochu z neho a ako vravis aj pokozka je pruznejsia no aj ja som zvedava co bude dalej a dakujem ze sa aspon niekto ozval
8. apr 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, robim Avon aj Oriflame, ak ma niekto zaujem ci uz pozriet si katalog alebo sa stat AL alebo viete o niekom, napiste mi IP, vdaka. Najlepsie PB a okolie, ale nie je problem poslat aj postou :wink:
17. apr 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ak si chcete kúpiť Oriflame dodám, alebo si objednávať lacnejšie dajte vedieť ...... vysvetlím. napíšte si o katalog alebo informácie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. máj 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadám nové Avonky.ak by mal niekto záujem tak sa ozvite
4. jún 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj , nahodou mamicka ktora by mala zaujem o orilame ? Trnava
14. jún 2012 o 15:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja robím Oriflame už 4 roky, a som zárobková členka takže je to úplne super kozmetika, manipulačný poplatok je už zrušené všetko ide stále k lepšiemu :slight_smile: ak by mal niekto záujem tak ma kontaktujte na gonovakristina@gmail.com
6. aug 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika2471
ano, "manipulacny polatok" v oriflame bol sice zruseny, ale nahradeny "servisnym poplatkom" vo vyske 1,60 €, ktory stale do urcitej vysky objednavky platis. Takze ak uvadzas informacie, tak aspon pravdive. :wink:
7. aug 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kika2471 zabudla si dodať, že aj prepravný poplatok bol zrušený......
do určitej hodnoty je tam sice servisný poplatok ako píše grettka, ale zabudla dodať , že ak si objednáš výrobok čo i len
za 9.90 € aj ked zaplatiš serv. poplatok 1,60 aj tak si v pluse + 0,87 € :wink: :wink: :wink: pretože zlava pre členku je už od 1 ks výrobku čo je výhodou... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. aug 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, v okrese Trnava hľadáme nové avonky, momentálne je možné získať v priebehu 6 kampaní darčeky až za 120Eur .. na začiatok všetko vysvetlím, poskytnem vzorky a katalógy zdarma a kedykoľvek sa na mňa môžete obrátiť :slight_smile:
8. okt 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radi zodpovieme na všetky vaše otázky... www.onlinekrasa.sk
11. okt 2012 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Chcela by som sa spýtať či náhodou niekto nevie ako sa dá zaregistrovať do madarského katalogu avon.? Pýtala som sa už viacerých ale nikto nevie. Ak by náhodou niekto vedel prosím Vás dajte vedieť môj e-mail
zuzinka4444@azet.sk

Ďakujem pekne
31. okt 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi76 Dobrý večer

chcela by som sa spýtať aký avon to vlastne objednávate? lebo by som sa chcela nejako dostať k niekomu kto by mi poradil ako sa zaregistorvať do madarskeho avonu. Ďakujem za Vašu odpoveď
31. okt 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nieje uz v Avon alebo Oriflame kalendar stolovy na rok 2013?Aka je cena.Nedalo by sa ze by niektora mi ho poslala do Irska?Diky mockrat.
1. nov 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v oriflame uz osem rokov, ked som sa zeregistrovala vyuzivala som nezarobkove clenstvo a teraz ako som na materskej vyuzivam zarobkove clenstvo. hlavne sa mi na Oriflame paci ze katalogov mame 17 rocne a ze mame na to 14 dni na zaplatenie, a to mi ziadny kamenný obchod neda a ani nemozete vyrobky vratit ked ste neni snimi spokojna aj ked ste to vyskusali co v oriflame vratit mozete a peniaze vam vratia. Takze oriflame nam poskytuje vyhody, ktore nam v obchodoch neposkytuju.
16. nov 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi niekto dať info ohľadom Toaletného parfumu Always (zelený z trilógie Today Tomorow Always) od Avonu? Jeho tvárou bola tuším Salma Hayek. Neviem, či sa už nevyrába, ale nikde neviem nájsť stránku kde by sa dal objednať a z toho usudzujem, že sa už asi skončila jeho výroba a distribúcia. Vopred ďakujem :slight_smile:
6. feb 2013 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok