• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

7. júla 2017 
@hana2013 "zelena" allways sa uz naozaj nevyraba, ani nepredava. :(
V rade tyhto parfemov today... pribudaju stale nove, in bloom, a podobne, ale ani jedna nie je taka, aka bola allways.
6. feb 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grettka ďakujem za odpoveď, som si aj myslela, že sa k nej už asi nedostanem, škoda... bola úžasná :frowning2:
6. feb 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte . chcela by sa niektora stat avon lady?? ak ano dajte mo vediet
12. feb 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Pracuje tu niektora z vas ako avon sales leader? Potrebujem poradit :wink:
16. feb 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulufon Ahoj ja som na materskej a venujem sa oriflame vyhody su take ze si objednavam lacnejsie ako v obchode a nemusim platit hned mam na to 14dní tak ked nieco nemam alebo potrebujem ako darcek je to super a da sa to aj vratit ked sis tym neni spokojna aj ked to si uz minula samozrejme nie cele a penieze sa ti vratia co v obchode nemozes spravit da sa aj cez internet objednavku spravit a poslat najblizsie kde byvas mas aj darceky k tomu ze si robis objednavku darceky v hodnote27,90€ napr. licenie zadarmo od vizazistky ako aj nechty, seminare zadarmo o starostlivost o plet a vselico je toho vela ked chces o tom viacej vediet alebo sa spytat daj vediet.
20. feb 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

avon som robila aj ja, ale teraz robim Mary Kay a musim uznat, ze je to lepsie ako avon, co sa tyka financii.
21. feb 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som zacat robit s avonom, len mam par otazok. Je nejaky registracny popllatok? treba objednavat z kazdeho katalogu, ak nie dorucia mi dalsi katalog aj ked nic neobjednam?
9. mar 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veronikar49 ahoj ja nad tym uvazujem len by som chcela vediet par veci pred tym ak by si bola tak laskava odpisat bude vdacna :slight_smile:ci musim objednavat z kazdeho katalogu, ci mi pride katalog postou aj ked nic neobjednam, ci je zlava na vyrobky 30 percent oproti katalogu hned alebo nad urcitu sumu objednavky, ci su tie kurzy predaja povinne pre avon lady dakujem krasne za odpoved
14. mar 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas,kto robi s Oriflame,nemate nahodou na predaj spiralu WONDER LASH INTENSE? http://www.ori-online.sk/Dekorativna-kozmetika/spiraly-ceruzky-a-ocne-tiene/Spirala-Wonder-Lash-Intense
19. mar 2013 o 21:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankanelka @kika2471 @visage1974 pisala som o riadok vyssie :slight_smile:
19. mar 2013 o 21:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grettka servisný poplatok fungoval aj pred tým ale bol o 0,10 centov menší tak sa ospravedlňujem, teraz je to ako hovoríte 1,60€ nemusíte ma hneď osočovať!!! ďakujem a želám pekný zvyšok dňa
20. mar 2013 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikuka v katalógu momentálne nie je a ja ju bohužiaľ doma nemám :frowning2:
20. mar 2013 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika2471 dakujem...
20. mar 2013 o 11:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak ma niekto zaujem o Oriflame vyrobky v Kosiciach, ozvite sa :slight_smile:
23. apr 2013 o 23:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Avonlady a Oriflamelady mam pre vas ponuku.Podrobne cez IP :wink:
2. máj 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ak by sa rada niektorá z vás chcela zaregistrovať do Avonu tak píšte IP. :slight_smile:
10. máj 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@phillippa

Ahoj, rada Ti odpoviem, nie nie si povinná objednávať vždy, teda každú kampaň, ako ti to to bude vyhovovať a áno, sú nastavené limity na %-tuálne zľavy. Oplatí sa to keď bude objednávať len pre seba napr. Kurzy predaj nie sú vôbec povinné. Všetko by som ti vysvetlila, odkiaľ si...? Prípadne aj cez e-mail by som ti dala konkrétne info.

Pekný deň, Monika
15. máj 2013 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka2251

Ahoj Ajka, momentálne je registračný poplatok, ale ja by som ti ho preplatila. A netreba objednávať z každého katalógu. Nie je to pre Teba nijako spoplatnené, keď neurobíš objednávku a tiež ti budú chodiť katalógy aj keď neobjednáš.

Monika
15. máj 2013 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak sa niekto zaregistruje u mňa, dostane špec. darček. Ozvite sa na e-mail: monika.vrablova.rachel@gmail.com, pekný deň :slight_smile:
15. máj 2013 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikarachel a kolko je tam posta a manipulacny poplatok?
15. máj 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka2251

Ahoj Ajka, teda aktuálne je poštovné, ak ti to príde priamo domov 1, 00 € (nad 108 € zadarmo), cez Slovenskú poštu je to bez poplatku a expresne t.j. ak objednaď nes do 11. hod. , budeš to mať doma zajtra do 14. hod. je tou suma 2,00 €. Všetky poštovné sumy sú rovnaké, nezávisle od množstva objednaných výrobkov. A čo sa týka manipulačného poplatku, tento je 2,00 €, ak bude objednávka nižšia ako 25 €. Ak bude vyššia, je to bezplatné. Zhrniem to teda, najlepśie je objednať nad 25 € a poslať si to Slov. poštou a je to zadarmo. Ja robím taktiež registrácie. K tomu prikladám okrem Avon výhod aj osobný darček v podobe kozmetiky :slight_smile: Ak máš záujem, ozvi sa. Pekný deň, Monika
16. máj 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadám nové avon lady pre Hlohovec a okolie.rada zaregistrujem.info do IP
16. máj 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@phillippa

Ahoj, rada Ti odpoviem, nie nie si povinná objednávať vždy, teda každú kampaň, ako ti to to bude vyhovovať a áno, sú nastavené limity na %-tuálne zľavy. Oplatí sa to keď bude objednávať len pre seba napr. Kurzy predaj nie sú vôbec povinné. Všetko by som ti vysvetlila, odkiaľ si...? Prípadne aj cez e-mail by som ti dala konkrétne info.
21. máj 2013 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dá sa niekde pozrieť nasledujúci katalog oriflame?nie som poradkyňa..
25. máj 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malinkaaninka, nasledujuci katalog sa da pozriet len vtedy, ked ti ho poradkyna poskytne. Na internete je zverejneny len katalog z aktualnej kamnpane. Katalog z nasledujucej je len pre registrovane poradkyne.
Potrebujes zistit cenu nejakeho konkretneho vyrobku?
25. máj 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ak chce mať niekto kozmetiku z Oriflame lacnejšie, prípadne ju mať zadarmo , rada všetko vysvetlím a zaregistrujem.....
27. máj 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zaujala ma tato tema. moja mamina je AVON lady,takze automaticky si objednavame veci z avonu. kamoska ma vsak ORIFLAME a laka nas zase na to :D ohradza sa tym,ze oriflame je uplne prirodna kozmetika bez ropy- je to naozaj tak???...oplati sa mi vobec uvazovat and prestupom do oriflamu,ked si z avonu objednavam len sampon, sprej (kraaasne vonaju :wink: ), laky na nechty?...krem a vodicku na tvar si kupujme len BIODERMU,kvoli problemom s akne a jedine ta mi zatial naozaj hoji vyrazky,takze nerada by som menila,tak isto krem mam biodermu ( vela penazi,ale dufam,ze je to aj za vela muziky :unamused: a raz sa mi to za 10 rokov vrati)...spiraly si kupujem v drogerke,lebo ich potrebujem vidiet a inak nic take specialne nepouzivam...len to, ze ORIFLAME je CISTO PRIRODNA KOZMETIKA ma zaujalo...aky mate nazor vy? :slight_smile:
5. jún 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nebude niektora robit este objednavku z Avon katalogu 8/2013? Chcela by som jednu vec. Dakujem.
7. jún 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky aké sú výhody, keby som chcela tvoriť sieť v Avone? Pani čo ma registrovala sa stále pýta , že kedy pôjdem lídrovať :grinning: , že na to mám... , ale ani neviem aké plusy a mínusy by mi z toho plynuli. Díky za rady
16. jún 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemáte zaujem popri avon alebo oriflame ponúkať aj výrobky od betterware? zisk z predaného tovaru je 23ˇ% čO SI MYSLIM, ZE JE DOST DOBRÉ. Ak by ste mali zaujem tak ma kontaktujte: laco72nagy@gmail.com
29. jún 2013 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok