• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

19. marca 2017 
@eminka7 oriflame nie je velmi prirodna kozmetika.. Pouzivaju sice aj rastlinke vytazky aleurcite nie su prirodna ako napr. Weleda apod. Pouzivaju aj parabeny - ine svinstva ako vacsina ostatnych vyrobcov.. Avon a oriflame je takmer to iste.. Tych par rastlinnych vytazkov nas nezachrani:slight_smile: inak ja robim oriflame.. Ale skor uz ib apre kolegynky zo zotrvacnosti a niekedy si dekorativku kupim
29. jún 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@veverka24 úplne súhlasím.tiež to kupujem,ale názov prírodná kozmetika je prisilný.a ozaj nechápem žienky,čo sú z oriflame nadšené,aké je tam všetko skvelé.
keď si prelistujem avon a oriflame katalog tak je tam vela zhôd.majú rovnaký sortiment,len v inakších baleniach a názvoch.kolkokrát ešte aj rovnaké novinky majú.taká zlatá stredná cesta by som povedala.dá sa kúpiť aj lacnejšie aj lepšie ako tieto dve.
29. jún 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa tiez Avonu venujem ,sice len rok...ale uz som sa dala aj na Sales Lesderku.takže si tvorím svoj tim.Veľmi ma to baví,páči sa mi to ponuknuť katalog len tak bez zábran,a každy či chce alebo nie si ho vezme keďže je zadarmo...a objednavočky sa sypu.Inu kozmetiku skoro ani nepouživam ani moja rodina,ceny su suprove,zľavy v každom kazalogu a ešte keď to mate o 10-30% lacnejšie tak ma to teší....

@veverka24 vieš kde a v com dnes nie je svinstvo.Marketing je megavelmoca kto sa dnes neumyva,nemaľuje,neopaľuje...všetci to potrebujeme...život je taky....
4. júl 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ak ste z okolia Sabinov,Lipany,Poprad,SL,SNV kludne sa ozvite ak sa chcete namenovať do Avonu....
4. júl 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nic nie je uplne bez chemie ale snazim sa ju eliminovat alebo aspon eliminovat co sa da.. Zlepsila sa mi plet a aj dermatitida aekzem co som mala na nohach.. Takze ja som spokojna:slight_smile: make up ale chemicky musi byt:slight_smile:
4. júl 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieje tu nejaka Avon lady v Bratislave? Zvykla som objednavat ked som bola v UK a teraz nemam od koho ked som na Slovensku a chyba mi to :slight_smile: Kludne aj do IP diky
1. aug 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak je niekto s okolia s Hlohovca a má chuť pracovať s kozmetikou , pošlite info do IP rada zaregistrujem a všetko vysvetlím :slight_smile:
15. aug 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robim sales leadra, v pripade, ak je tu niekto, kto by mal zaujem s tym robit z okolia sabinova, popradu, levoče, kontaktujte ma
20. aug 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu niekto z okolia Holíča, Skalice, kto sa venuje kozmetike Oriflame?
28. aug 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to avon lady BN TO?
10. sep 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
10. sep 2013 o 15:31 • laurinkat
AWOJTE PONUKAM ZLAVY Z AVONU KTO CHCE KONTAKTUJETE MA
16. sep 2013 o 15:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ak ste tu niekto okresy Nitra, Moravce, Zarnovica, Ziar,. Stiavnica a chcete si objednavat Avon, alebo sa zaregistrovat ako Avon Lady a objednavat si sama a so zlavou az do 30%, kludne mi napiste :wink: :slight_smile:
Objednate si z pohodlia domova a tovar vam dovezie kurier do 2 pracovnych dni az domov. Ak budete mat objednavky aj od znamych, aj si trochu zarobite :wink:
24. sep 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka26 Dobry ano ja mam zaujem mozete ma zaregistrovbat do avonu???
Piste na mail : Mercedes93@azet.sk
25. sep 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pracovala v Avone , ale už som skončila. Podľa mňa sa to oplatí, čím ďalej, tým menej. Už sa platí za všetko, za poštovné, žiadne darčeky a málo motivačných programov - ktoré ak aj sú, tak sú tak na hranici, že sú pre mňa nezaujímavé, keďže treba splniť podmienky objednať 3 drahé voňavky a pod. Som veľmi sklamaná :(
27. sep 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,čo mám urobiť,keď chcem zrušiť žiadosť o registráciu v Oriflame vrátane prvej objednávky,ktorá mi mala byť doručená do 3 dní do miestneho servisného bodu...prešiel vyše týždeň a stále nie je doručený (z dôvodu chyby mojej sponzorky pri zadávaní miesta doručenia pri vyplňaní objednávky),odradila ma táto vec a aj iné skutočnosti s tým spojené,chcem zmeniť sponzorku alebo sa uplne z tohoto systému odhlásiť,ked som už podpísala žiadosť o registráciu u spomínanej sponzorky.Poradí mi prosím niekto ako mám postupovať,ako to celé zrušiť?Dátum splatnosti faktúry mám do 9.októbra a mne doteraz žiadny balíček neprišiel.... a ani už nemám o objednaný tovar záujem...
3. okt 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grettka díki,už sa to vyriešilo :slight_smile:
8. okt 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby vie mi niektorá z vás poslať Avon katalóg 15 a 16? :sweat_smile: Samozrejme zaplatím poštovné aj katalógy vopred.
15. okt 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja robim Oriflame 3 roky a zivim sa uz len tym, ak by ste mali zaujem vediet viac piste mi, posielam link na moju stranku http://denisarepcokova.orisvet.sk/
30. okt 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminky, jsem z Breclavska. Nabizim prodej Avon kosmetiky. Aktualne budu objednavat z vanocniho katalogu 16/2013. Pokud by mel nekdo zajem inzeruji i na internetu, slevy akce predprodej, i vyprodejni vyrobky. Nebo nabizi osobni schuzku z meho okoli. Nabidnu katalog, vzorecky. Budu se tesit
6. nov 2013 o 11:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 Ahoj, uz ti niekto posielal katalogy? :slight_smile:
7. nov 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ak ste niekto z Banskej Bystrice a okolia a mate zaujem o avon vyrobky, pripadne skusit robit Avon Lady, staci napisat spravu s kontaktom a ozvem sa :slight_smile: Darceky pre novu Avon Lady, zlava je samozrejmostou, teraz budu dva vianocne katalogy za sebou- zacne sa velmi lahko :slight_smile: Minimalne pre seba a rodinu si vyberiete darceky v pohodli domova a pokial katalog ukazete, este si aj zarobite :slight_smile:))
7. nov 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melosovam ahoj ... áno, už ich mám :slight_smile:
7. nov 2013 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak by mal niekto zaujem o nove toal. parfemy z avonu Premiere Luxe, alebo Instinct (cely set parfem, tel.mlieko, sprej) ponukam vyhodne piste do sprav, BA, PK, PD....
12. nov 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcete sa stať Avon Lady a nakupovať kvalitnú kozmetiku+využívať výhody? Lokalita Orava-Liptov píšte viac vysvetlim cez telefón prípadne i osobne
11. dec 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte - co viete o tom,ze od noveho roku budu dane platit aj predajcovia kozmetiky? Citala som to v jednom clanku? Musim ho pohladat... poradi mi aj niekto ako zrusit avon regisrtaciu? Zvykla som objednavat len pre seba a uz som dlho neobjednavala...uz by som to chcela zrusit
28. dec 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE DIEVCATA MALA BY SOM ZACAT ROBIT LIDERKU AVONU MAM Z TOHO TROCHU OBAVY.CO BY STE MI PORADILI
21. jan 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok