Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

Ahojte babeny, su tu nejake avon alebo oriflame lady?Ake su vyhody a nevyhody tejto pracicky?
veronika71
24. jan 2014
@levica007 aj ja som mala obavy ale určite ti manažérka bude pomáhať...ja to robím 8 mesiacov a ide to, trocha viac treba sledovať dievčatá ktoré sú pod tebou, musíte plniť obrat,hlavne byť s nimi v kontakte aby vždy poslali aspoň tých 25€, ked nebude mať tak jej dohodis niečo zo svojho...je to veľmi zaujímavé😉 odporúčam aj by si niečo nevedela pis😉
mimusss
28. jan 2014
Ahojte, spolupracujem s firmou Oriflame už vyše 2 roky, je to naozaj jedna z najlepších kozmetických spoločností a najmä výrobky sú prírodné a cenovo dostupné pre každú jednu peňaženku. V neposlednom rade sa dajú vďaka Oriflame zarobiť nemalé peniaze ale samozrejme, firma nikoho nenúti, človek si môže nakupovať kozmetiku len pre seba a do svojej rodiny, bez toho, aby musel behať po obchodoch a nakupovať syntetické a v regáloch obchytané produkty.
Ja som si Oriflame zamilovala 🙂
Ak má niektorá z Vás nejasnosti, tak som Vám kedykoľvek k dispozícii a v rámci BA som ochotná sa s kýmkoľvek aj stretnúť a ponúknuť kozmetické poradenstvo zadarmo 😉
nikola9
12. feb 2014
Ahojte, som taktiež Avon Lady, rada vám poradím v oblasti kozmetiky, ako si vybrať teb správny make-up, starostlivosť o vlasy,pokožku ... Ak ešte nemáte svoju Avon Lady rada sa stanem tou vašou.
Práca ma baví a je to moje hobby, rada sa s vami stretnem a ukážem aj vzorky 🙂 okolie DS, KN
nikulik86
23. feb 2014
Ahojte baby . Ak by sa niektoráá chcela pridať do mojho AVON týmu , tak nevááhajte a kontaktujte ma emoticon Budem Veľmi rada . možte to mať ako hobby ale zároven aj ako menšie privyrobenie si emoticon .. Ako nové avonlady dostanete aj super darčeky a budete mať aj dobréé výýhody emoticon . .... Dakujem a prajem pekný dníík
nikulik86
23. feb 2014
@nikulik86 najlepšie z okolia Senice , Malaciek , Skalice , Pezinka , 🙂
melosovam
17. mar 2014
Milé žienky, ak si chcete robiť radosť balíčkami od Avonu, objednávať pre seba, rodinku a kamarátky, získať darčeky, zľavu a aj čosi privyrobiť, rada poradím, pomôžem, spravím dohodu 🙂 Trvalý pobyt alebo adresa pobytu v okrese Banská Bystrica, Brezno, Zvolen a Detva 🙂 Stačí napísať do správy, zavolám a dohodneme sa 🙂 Ďakujem.
dzinno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natally123
22. apr 2014
ahoj,ja by som chcel zacat v oriflame a chcela by som sa s vami poradit,ze ci sa mi to platíí začínat alebo nie ?
domca241
25. apr 2014
Milé žienky,ja už dávno rozmýšľam nad Avonom, chcela by to skúsiť. Ako je to s registráciou?? Viem,že v Oriflame sa dostávajú také darčeky za objednávky a bolo to tak aj Avone. Je to ešte stále tak?? A oplatí sa to?? poradte 🙂
martin_1
6. máj 2014
Ahojte, potrebovala by som si nieco objednat z Avonu, ozvite sa prosim, uprednostnim pani s kladnymi hodnoteniami, dik
martin_1
6. máj 2014
@nikola9 Ahoj, potrebovala by som si objednat z Avonu tonovaciu tycinku pre starostlivost o pery, farbu Pink, 3 ks, presne zobrazenie vyrobku tu - http://www.avon-online.sk/Dekorativna-kozmetika..., ozvi sa mi prosim, dakujem
elis1985
7. máj 2014
Zárobky nie sú závratné, no hoci beriem hlavne rodine a známym, tak tých pár eur je fajn ...a výhody? Tak ako na stránke http://www.chcem-byt-avon-lady.eu/ je - majú poštovné zadarmo, rôzne darčeky, benefity, kurzy. Určite fajn skúsenosť, hlavne pre študenta alebo keď ste doma bez práce
monicatko20
7. máj 2014
Ahojte, hladam nove Avon Lady pre okres Galante, Sala, Sered,Dunajska Streda..chces si aj ty zarobit, kupovat kozmetiku za skvele akcne ceny a este k tomu dostavat skvele darceky? 🙂 Tak hladam prave teba!ak mate zaujem tak mi poslite spravu, vsetko vysvetlim 🙂
iva_janot
16. máj 2014
ahoj, registrujem do Avonu, je to veľmi známa a obľúbená kozmetika, stačí ak sa budeš stretávať s kamarátkami, svojimi známymi, rodinou a nazbieraš si objednávku, napr. pri obj.nad 250eur bude 75eur len pre teba
+ rôzne veci budeš mať pre seba zdarma
je to zábavné a pekné zarábanie
neváhaj ozvi sa a vysvetlím bližšie+pošlem katalogy a nejaký darček
Ivana 0907618047
ivana.janotova@gmail.com

ak chce niekto iba objednať tak napíšte pošlem vám katalogy
dadka245
20. máj 2014
Chcete vyzerať skvele a ešte aj zarobiť?Zaregistrujte sa ešte dnes a môžte si nakupovať pre seba a svojich známych kozmetiku Oriflame o 23%lacnejšie.. Bližšie info v správe
iva_janot
21. máj 2014
Hľadám nové Avon Lady v Dolnom Kubíne, Ružomberku a v Lipt.Mikuláši

chcete si zarobiť a pritom sa zabávať?

stante sa Sales Leader a zarobte aj 400eur každé 3 týždne

volajte, píšte

Ivana J.
D.Kubín
waitinka7
26. máj 2014
Ja hľadám nové "Oriflejmáčky" v Liptovskom Mikuláši, ktoré si chcú zarobiť peniažky. Robím v Oriflame už 13 rokov.

Ktorá má záujem, napíš do IP.
zuzula777
2. jún 2014
Hľadám nové AVONky v okolí Michaloviec 🙂 Rada sa s Vami stretnem a vysvetlím podrobnosti 🙂 V prípade záujmu ma kontaktujte IP 🙂 Zuzka
timis
5. jún 2014
Ahojte baby, hľadáme predajcov "LADY" novej prírodnej exotickej kozmetiky PURE FIJI z Pacifiku. Zaujímavé obchodné marže. Ak by ste mali záujem bližšie informácie Vám poskytneme na tszalayova@pacifika.sk.
alenockap
6. jún 2014
avon baby, máte niektorá to krásne tričko proti rakovine xl? Potrebovala by som rozmery...
petrake
7. jún 2014
Ahojte,

ste nezamestnané, ste študentky, ste na materskej dovolenke? Potrebujete si privyrobit?

Ak ste z KOŠÍC aj okolia a máte záujem stať sa AVON lady, získať všetky výhody členstva v našej veľkej rodine, som tu pre Vás. Rada poskytnem aj informácie o možnosti zárobku a vedenia vlastného tímu.
Kluby avoniek, kurzy líčenia úplne zdarma. Naše AVON centrum je Vásm taktiež kedykoľvek k dispozícii, máte možnosť si vyskúsať novinky, kozmetiku. Darčeky, vzorky, katalógy to všetko máme pre Vás pripravené 🙂

Prijímam aj objednávky z aktuálneho katalógu. Ku každej objednávke nad 25€ darček ako samozrejmosť 🙂

IP Petra
mikibe
7. jún 2014
Hľadám ambiciózne,kreatívne a šikovné predajkyne prírodnej veľmi kvalitnej značky cca 200 výrobkov v katalógu,obchodníci ocenia maržu a kvalitu výrobkov a príjmu...Tie čo pracujete s katalógom neváhajte z tohto príjmu žijem...kontaktujte ma do správy. 🙂
hanah25
8. jún 2014
ahoj mozem robit avon lady aj ak som evidovana na urade prace? treba to tam hlasit?
dakujem
petrake
8. jún 2014
@hanah25 nie nemusis nikde nic hlasit
ako AL mas narok na zlavu podla vysky objednavky a to je Tvoj zarobok
hanah25
8. jún 2014
@petrake dakujem 🙂
domca0069
1. júl 2014
@domca241 ahoj Domča myslim si,že každe euro ktore sa v rodine ušetri sa oplati ved teraz všetci ponukaju svoje klubove kartičky tak prečo nešetriť všade kde sa da a mať z toho aj benefity v podobe darčekov za nejaku tu vyžšiu objendavočku 🙂
andreaavon
11. júl 2014
Registrujem nové Avon Lady, členky, zvýhodnených zákazníkov , viac telefonicky alebo v maili, zodpoviem na všetky dotazy... okresy LV, KN, NZ🙂
INFO: 0915415685
mamartinka
12. júl 2014
Baby avonacky,oriflamacky.Neviete ci bude stolovy kalendar niekde dostupny na rok 2015?Byva to este niekde?
andreaavon
13. júl 2014
Ahojte baby, Ja sa avonom zaoberám už vyše 12 rokov. Registrujem nové Avon Lady, Poradím a zodpoviem na vaše otázky a dotazy. Avon je moja práca, mám ju rada 🙂
nika1307
31. júl 2014
Ahojte, hladam nove Avon Lady pre okres Trencin.Ak mate niektora chut pracovat s kozmetikou Avon rada vysvetlim,zaskolim,namenujem.Mozes si zarobit,kupovat a ziskat skvele darceky.Ak mate zaujem kontaktujte ma na nika1307@centrum.sk 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli