• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

7. júla 2017 
@levica007 aj ja som mala obavy ale určite ti manažérka bude pomáhať...ja to robím 8 mesiacov a ide to, trocha viac treba sledovať dievčatá ktoré sú pod tebou, musíte plniť obrat,hlavne byť s nimi v kontakte aby vždy poslali aspoň tých 25€, ked nebude mať tak jej dohodis niečo zo svojho...je to veľmi zaujímavé:wink: odporúčam aj by si niečo nevedela pis:wink:
24. jan 2014 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, spolupracujem s firmou Oriflame už vyše 2 roky, je to naozaj jedna z najlepších kozmetických spoločností a najmä výrobky sú prírodné a cenovo dostupné pre každú jednu peňaženku. V neposlednom rade sa dajú vďaka Oriflame zarobiť nemalé peniaze ale samozrejme, firma nikoho nenúti, človek si môže nakupovať kozmetiku len pre seba a do svojej rodiny, bez toho, aby musel behať po obchodoch a nakupovať syntetické a v regáloch obchytané produkty.
Ja som si Oriflame zamilovala :slight_smile:
Ak má niektorá z Vás nejasnosti, tak som Vám kedykoľvek k dispozícii a v rámci BA som ochotná sa s kýmkoľvek aj stretnúť a ponúknuť kozmetické poradenstvo zadarmo :wink:
28. jan 2014 o 21:36  •  čaká bábätko, termín má v júli 2017 (40. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som taktiež Avon Lady, rada vám poradím v oblasti kozmetiky, ako si vybrať teb správny make-up, starostlivosť o vlasy,pokožku ... Ak ešte nemáte svoju Avon Lady rada sa stanem tou vašou.
Práca ma baví a je to moje hobby, rada sa s vami stretnem a ukážem aj vzorky :slight_smile: okolie DS, KN
12. feb 2014 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby . Ak by sa niektoráá chcela pridať do mojho AVON týmu , tak nevááhajte a kontaktujte ma emoticon Budem Veľmi rada . možte to mať ako hobby ale zároven aj ako menšie privyrobenie si emoticon .. Ako nové avonlady dostanete aj super darčeky a budete mať aj dobréé výýhody emoticon . .... Dakujem a prajem pekný dníík
23. feb 2014 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikulik86 najlepšie z okolia Senice , Malaciek , Skalice , Pezinka , :slight_smile:
23. feb 2014 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé žienky, ak si chcete robiť radosť balíčkami od Avonu, objednávať pre seba, rodinku a kamarátky, získať darčeky, zľavu a aj čosi privyrobiť, rada poradím, pomôžem, spravím dohodu :slight_smile: Trvalý pobyt alebo adresa pobytu v okrese Banská Bystrica, Brezno, Zvolen a Detva :slight_smile: Stačí napísať do správy, zavolám a dohodneme sa :slight_smile: Ďakujem.
17. mar 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,ja by som chcel zacat v oriflame a chcela by som sa s vami poradit,ze ci sa mi to platíí začínat alebo nie ?
22. apr 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé žienky,ja už dávno rozmýšľam nad Avonom, chcela by to skúsiť. Ako je to s registráciou?? Viem,že v Oriflame sa dostávajú také darčeky za objednávky a bolo to tak aj Avone. Je to ešte stále tak?? A oplatí sa to?? poradte :slight_smile:
25. apr 2014 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, potrebovala by som si nieco objednat z Avonu, ozvite sa prosim, uprednostnim pani s kladnymi hodnoteniami, dik
6. máj 2014 o 07:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikola9 Ahoj, potrebovala by som si objednat z Avonu tonovaciu tycinku pre starostlivost o pery, farbu Pink, 3 ks, presne zobrazenie vyrobku tu - http://www.avon-online.sk/Dekorativna-kozmetika/ruze-lesky-a-ceruzky-na-pery/Tonovacia-tycinka-pre-starostlivost-o-pery, ozvi sa mi prosim, dakujem
6. máj 2014 o 11:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elis1985.
Zárobky nie sú závratné, no hoci beriem hlavne rodine a známym, tak tých pár eur je fajn ...a výhody? Tak ako na stránke http://www.chcem-byt-avon-lady.eu/ je - majú poštovné zadarmo, rôzne darčeky, benefity, kurzy. Určite fajn skúsenosť, hlavne pre študenta alebo keď ste doma bez práce
7. máj 2014 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hladam nove Avon Lady pre okres Galante, Sala, Sered,Dunajska Streda..chces si aj ty zarobit, kupovat kozmetiku za skvele akcne ceny a este k tomu dostavat skvele darceky? :slight_smile: Tak hladam prave teba!ak mate zaujem tak mi poslite spravu, vsetko vysvetlim :slight_smile:
7. máj 2014 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, registrujem do Avonu, je to veľmi známa a obľúbená kozmetika, stačí ak sa budeš stretávať s kamarátkami, svojimi známymi, rodinou a nazbieraš si objednávku, napr. pri obj.nad 250eur bude 75eur len pre teba
+ rôzne veci budeš mať pre seba zdarma
je to zábavné a pekné zarábanie
neváhaj ozvi sa a vysvetlím bližšie+pošlem katalogy a nejaký darček
Ivana 0907618047
ivana.janotova@gmail.com

ak chce niekto iba objednať tak napíšte pošlem vám katalogy
16. máj 2014 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcete vyzerať skvele a ešte aj zarobiť?Zaregistrujte sa ešte dnes a môžte si nakupovať pre seba a svojich známych kozmetiku Oriflame o 23%lacnejšie.. Bližšie info v správe
20. máj 2014 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadám nové Avon Lady v Dolnom Kubíne, Ružomberku a v Lipt.Mikuláši

chcete si zarobiť a pritom sa zabávať?

stante sa Sales Leader a zarobte aj 400eur každé 3 týždne

volajte, píšte

Ivana J.
D.Kubín
21. máj 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja hľadám nové "Oriflejmáčky" v Liptovskom Mikuláši, ktoré si chcú zarobiť peniažky. Robím v Oriflame už 13 rokov.

Ktorá má záujem, napíš do IP.
26. máj 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadám nové AVONky v okolí Michaloviec :slight_smile: Rada sa s Vami stretnem a vysvetlím podrobnosti :slight_smile: V prípade záujmu ma kontaktujte IP :slight_smile: Zuzka
2. jún 2014 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, hľadáme predajcov "LADY" novej prírodnej exotickej kozmetiky PURE FIJI z Pacifiku. Zaujímavé obchodné marže. Ak by ste mali záujem bližšie informácie Vám poskytneme na tszalayova@pacifika.sk.
5. jún 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avon baby, máte niektorá to krásne tričko proti rakovine xl? Potrebovala by som rozmery...
6. jún 2014 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

ste nezamestnané, ste študentky, ste na materskej dovolenke? Potrebujete si privyrobit?

Ak ste z KOŠÍC aj okolia a máte záujem stať sa AVON lady, získať všetky výhody členstva v našej veľkej rodine, som tu pre Vás. Rada poskytnem aj informácie o možnosti zárobku a vedenia vlastného tímu.
Kluby avoniek, kurzy líčenia úplne zdarma. Naše AVON centrum je Vásm taktiež kedykoľvek k dispozícii, máte možnosť si vyskúsať novinky, kozmetiku. Darčeky, vzorky, katalógy to všetko máme pre Vás pripravené :slight_smile:

Prijímam aj objednávky z aktuálneho katalógu. Ku každej objednávke nad 25€ darček ako samozrejmosť :slight_smile:

IP Petra
7. jún 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadám ambiciózne,kreatívne a šikovné predajkyne prírodnej veľmi kvalitnej značky cca 200 výrobkov v katalógu,obchodníci ocenia maržu a kvalitu výrobkov a príjmu...Tie čo pracujete s katalógom neváhajte z tohto príjmu žijem...kontaktujte ma do správy. :slight_smile:
7. jún 2014 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mozem robit avon lady aj ak som evidovana na urade prace? treba to tam hlasit?
dakujem
8. jún 2014 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanah25 nie nemusis nikde nic hlasit
ako AL mas narok na zlavu podla vysky objednavky a to je Tvoj zarobok
8. jún 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrake dakujem :slight_smile:
8. jún 2014 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domca241 ahoj Domča myslim si,že každe euro ktore sa v rodine ušetri sa oplati ved teraz všetci ponukaju svoje klubove kartičky tak prečo nešetriť všade kde sa da a mať z toho aj benefity v podobe darčekov za nejaku tu vyžšiu objendavočku :slight_smile:
1. júl 2014 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Registrujem nové Avon Lady, členky, zvýhodnených zákazníkov , viac telefonicky alebo v maili, zodpoviem na všetky dotazy... okresy LV, KN, NZ:slight_smile:
INFO: 0915415685
11. júl 2014 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby avonacky,oriflamacky.Neviete ci bude stolovy kalendar niekde dostupny na rok 2015?Byva to este niekde?
12. júl 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, Ja sa avonom zaoberám už vyše 12 rokov. Registrujem nové Avon Lady, Poradím a zodpoviem na vaše otázky a dotazy. Avon je moja práca, mám ju rada :slight_smile:
13. júl 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hladam nove Avon Lady pre okres Trencin.Ak mate niektora chut pracovat s kozmetikou Avon rada vysvetlim,zaskolim,namenujem.Mozes si zarobit,kupovat a ziskat skvele darceky.Ak mate zaujem kontaktujte ma na nika1307@centrum.sk :wink:
31. júl 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok