• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

29. októbra 2016 
Ahojte baby, spolupracujem s Oriflame a veľmi ma to baví. Ak by mal niekto záujem o radu, katalóg či registráciu, pokojne mi napiste na email mimi930@azet.sk. Pekný zvyšok dňa :slight_smile:
6. aug 2014 o 12:52  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak mate záujem pracovať s Avonom , alebo len využívať výhody pri nákupe kozmetiky z Avon pre vlastnú potrebu píšte na katkase@centrum.sk ,zaregistrujem, objednám, zaškolím : -) pracujem pre najlepšiu zónu s úžasnou manažérkou o zážitky, darčeky a kopu srandy máme postarané skús a uvidíš či zažiješ? :wink:
26. aug 2014 o 23:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte neviete mi poradit stranku AVONu,z ktorej sa da kupovat aj cez internet?
23. sep 2014 o 15:47  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@magdalenka3301
Ale keď chceš, tak ti stačí vyplniť iba túto registráciu http://zlavovekody.sk/kod/zlava-30-darcek-zdarma-od-avon-sk/
Ja keby som sa znova mala rozhodnuť medzi Avon a Oriflame tak určite AVON :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2014 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte hladam nove nezavisle poradkyne pre Oriflame .Ak mate zaujem sa zaregistrovat piste na ivka976@azet.sk rada Vam zodpoviem na otazky:slight_smile:)))Prajem Vam pekny den .
17. okt 2014 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@natally123 Ahoj mas este zaujem zaregistrovat sa do Oriflame ,ak ano tak mi napis na email ivka976@azet.sk alebo aj sem na MK.Dakujem:slight_smile:))
17. okt 2014 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,ak máte záujem pracovať s Oriflame tak mi napište na mail: luna008@azet.sk Lipt.Mikuláš a okolie.Pekný deň prajem.
25. okt 2014 o 12:31  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marika1230 stranka je oficialna www.avon.sk. alebo ak chces, mozem ti objednat aj ja, postovne je zadarmo, platba prevodom na ucet ;)
27. okt 2014 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helena56800 ahoj ,prosim ta mozem sa ta opytat,za kolko dni asi pride objednany výrobok v dofakturacii??je pisana do 60 dni.chodi aj skor??dakujem ti krasne za radu.pekny den prajem
29. okt 2014 o 16:59  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@repka15 Samozrejme , že chodí niekedy je to do 4 - 5 dní ,no musiš sledovať, kedy dostanu na sklad a urobit si dofakturáciu. Je ťažké odhadnuť kedy ktorý výrobok dostanú. pekný večer...
29. okt 2014 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
JAJ??TO MI TAM AJ NASKOCI,ZE MAMA SPRAVIT ,TEDA ZASE POTVRDIT DOFAKTURACIU??VIES SOM NOVA ESTE SA UCIM.DAKUJEM KRASNE PEKNY DEN.
30. okt 2014 o 07:10  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@repka15 ano, musíš si to potvrdiť ak chceš alebo vymazať ak už nechceš
30. okt 2014 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre,dakujem krásne za odpovede
30. okt 2014 o 10:26  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Registrovať do Avonu sa môžeš na tejto stránke http://goo.gl/LtqZI5 , po registrácii ta asy do týždňa bude kontaktovať oblastný Avon Leader.
3. nov 2014 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.Zaregistrujem nové ORIFLAME poradkyne.Výhody-z každej objednavky mate zisk 23% a k tomu na začiatok aj darčeky..Teraz pred vianocami je výhoda sa zaregistrovať,nakolko každy teraz chce kupiť nejaku kozmetiku pod stromček..ak mate zaujem tak píšte.IP alebo dadka245@centrum.sk
3. nov 2014 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Objednavať AVON si môžte aj tu https://avononline.avon.sk/predajna/dagmar .Hlavne Bytča a okolie.Pri ostatnych platba vopred na účet :sunglasses:
3. nov 2014 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby a Mary kay? ja som tu skoro 3 roky a neviem si vynacchvalit...co tu citam, rabaty su uplne inde :slight_smile: Ozvite sa :slight_smile:
4. nov 2014 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravím, nemá niekto na predaj voňavku Avon LUCK za výhodnú cenu? :slight_smile:
17. máj 2015 o 14:57  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ak by ste sa chceli registrovat a objdnavat avon s zlavou az 30% kontaktujte ma :slight_smile: okolie Trenčín , Nové Mesto nad Váhom
3. jún 2015 o 15:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ak sa niekto chce stat poradkynou oriflame napiste mi na silviazmail1@gmail.com moznost privyrobit si, ziskat zaujimave darceky, viac info v maile :slight_smile:
5. jún 2015 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Máte radi darčeky, ale nemáte narodeniny, ani meniny a predsa budete obdarovaný- neváhajte a využite možnosť zaregistrovať sa práve teraz! Píšte email na mkuzmanova@yahoo.com odpíšem a rada sa stretnem s každým osobne
- Na uvítanie získate hodnotné darčeky - špirála SuperSHOCK + novinka Hydratačný denný krém s OF15,+ praktickú kuchynskú váhu
- Katalógy, vzorky a rôzne ďalšie benefity
- Na všetky AVON produkty zľava až do 30%
- Všetko teraz bez záväzkov a zdarma
Kto to stihne do 15.6.2015 dostane špeciálny darček toaletný parfum Little Black Dress Eau Fraiche 50 ml.
11. jún 2015 o 14:11  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Výhody členstva v Oriflame : - 20% zľava z výrobkov, 100% záruka spokojnosti (možnosť vyreklamovať výrobok bez uvedenia dôvodu), kozmetické poradenstvo, možnosť kariérneho rastu, členstvom nie ste podmienení robiť distribútora(stačí si objednať pre vlastnú spotrebu 1 krát za 17 kampaní), dodanie tovaru do 3 dní na príslušný servisný bod, možnosť preplatenia 3€ registračného poplatku firmou, darčeky, možnosť cestovať za splnené plány/kvalifikácie. Odmeňovanie závisí od sponzora (nie je to jeho povinnosťou). Niektoré sponzorky odmeňujú každú kampaň za predaj výrobkov (podľa BB-bonusových bodov), nový člen má možnosť využiť zmenu vizáže a kozmetické poradenstvo ZDARMA (tiež závisí od sponzora).
20. jún 2015 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zienky ak mate zaujem si objednavat kozmetiku so zlavou a navyse si aj nieco zarobit, ozvite sa :slight_smile:
Na uvítanie získate hodnotné darčeky - špirála SuperSHOCK + novinka Hydratačný denný krém s OF15,+ praktickú kuchynskú váhu a dalsie kampane dalsie darceky
- Katalógy, vzorky a rôzne ďalšie benefity
- Na všetky AVON produkty zľava až do 30%
- Všetko teraz bez záväzkov a zdarma
24. jún 2015 o 12:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellen
ahoj, daju sa cez teba objednat vyrobky avonu? dakujem
7. júl 2015 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lucinka37
ahoj, daju sa cez teba objednat vyrobky avonu? dakujem
7. júl 2015 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Veruska111 áno, dajú. z aktuálneho katalógu objednávam ešte zajtra. píšem ti správu
7. júl 2015 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zenicky pomozte mi :slight_smile: Zapacili sa mi velmi produkty AVON. Chcela by som sa spytat,ci sa mi oplati stat sa Avon lady,ak si chcem objednavat iba pre seba? Aky je tam limit pre objednavku? Ak dobre viem,nemusim kazdy mesiac objednavat . Treba chodit na nejake skolenia,stretnutia ...? Dakujem za vasu radu.
6. aug 2015 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Milé damy, využite jedinečnú možnosť bezplatnej registrácie a získate okamžitú doživotnú zľavu na všetky produkty do 30%, vstupný bonus na prvé 4 kampane vo výške min.68 Euro, materiálnu podporu, poštovné a servis grátis. Všetko teraz bez záväzkov a zdarma.
Kto stihne do zajtra obeda odoslať svoju prvú objednávku v hodnote min.35 Eur, dostane špeciálny darček prenádhernú sadu šperkov na mieru z horského kryštálu (Obnovuje životnú energiu a je účinný zosilňovač energií. Svojou úžasnou silou nielen silne regeneruje, ale dokáže čistiť všetko okolo seba.) v hodnote 20 Eur.
Stačí mi napísať správu, pripadne sms alebo zavolať.
Teším sa na Vás! smile – emotikon
8. sep 2015 o 14:44  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babulka77 0915709504
8. sep 2015 o 14:45  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aktuálne darčeky v Oriflame...zaregistrujem rada :slight_smile:
19. okt 2015 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok