• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

3. mája 2017 
žienky ahojte :slight_smile: ak chcete robiť s oriflamom rada zaregistrujem aj ja...píše to tu síce každá druhá ale ak budete mať záujem som k dispozícii :wink:
22. okt 2015 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky aj ja zaregistrujem poradkyne pre oriflame, ziadne podmienky nie su ze musite vzdy objednavat kazdu kampan. okolie spisska nova ves, levoca.kto ma zaujem piste tu alebo na email smejko219zavinac centrum.sk nejde mi zavinac na klavesnici tak zato rozpisane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2015 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nekupujte draho, kupujte so zlavou... :slight_smile:
Viac info na 0915709504 alebo mkuzmanova@yahoo.com
27. okt 2015 o 14:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto vam ponuka oriflame pri prvej kampani je to skvela kabela, potom vonavka a tak dalej...
a co ma naviac oriflame su skvele wellness vyrobky vitaminy,multivitaminy a omega 3 stavane priamo na zenu, pre muzov a deti :slight_smile:
27. okt 2015 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetky Avonky a Oriflamky seeeem :D tie ktoré naozaj viete ako to funguje, a boli ste úspešné a prestali ste lebo je trh presýtený, ponúkam niečo nové!!!!Práve preto možnosť rýchleho karierneho postupu, stante sa lýderkou a manažérkou do roka!!!s krásnym prímom!množstvo výhod, žiadne veľké podmienky čo by ste museli splniť.Tiež som robila avon a robim no už len pre rodinu. No toto sa naozaj oplatí vyskúšať!!!
13. dec 2015 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V prípade záujmu mi píšte na mail, nezabudnite pripísať pripomienku Avonka :slight_smile: Oriflemka :slight_smile: moj mail bwdnes@gmail.com Teším sa na spoluprácu :slight_smile: !!!!
13. dec 2015 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinabw o co sa jedna? :slight_smile:
13. dec 2015 o 19:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak sa chcete dozvedieť o Avone viac, nakupovať oveľa lacnejšie, prípadne využívať iné výhody registrovaných členov. Rada Vás bezplatne zaregistrujem. Bližšie informácie nájdete na stránke www.avon.weblahko.sk, prípadne ma kontaktujte mailom: avon@weblahko.sk
26. jan 2016 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky ktora by mala zaujem tak u mna mozete byt registrovane bez poplatku ....
6. feb 2016 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hladam nove Avon Lady pre okres Detva, .Ak mate niektora chut pracovat s kozmetikou Avon rada vysvetlim,zaskolim, zaregistrujem.Mozes si zarobit,kupovat a ziskat skvele darceky.Ak mate zaujem kontaktujte ma na avonhrinova@gmail.com :wink: rada sa stretnem aj osobne :slight_smile:
19. feb 2016 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jasko296 ahoj chcela by som začať robiť s avonom, chcem sa opýtať keď budem objednávať tovar donaska je cez kuriéra? Je zadarmo alebo sa platí? A aké výhody môžem získať ako nová avonlady?
21. feb 2016 o 19:24  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (45. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11lili11 donaska mozebyt aj na postu v mueste bydliska. Posielam spravu
21. feb 2016 o 19:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Využite jedinečnú možnosť privyrobiť si popri MD, štúdiu a zároveň v pohodli domova nakúpiť potrebne drobnosti so zľavou. Volajte, píšte SMS alebo email, odpoviem a odpíšem každému.
- Na uvítanie získate hodnotné darčeky - špirála SuperSHOCK + novinka Rozžarujúci denný krém s OF20
- Kozmetické skolenia a tréningy
- Katalógy, vzorky a rôzne ďalšie benefity
- Na všetky AVON produkty zľava až do 30%
- Všetko teraz bez záväzkov a zdarma.
Navyše, pokiaľ splníte v šetky kroky Moje Avon privítanie, dostanete navyše sadu šperkov z polodrahokamov v hodnote 20 Eur.
21. feb 2016 o 19:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka77 nemám spravu
22. feb 2016 o 20:11  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (45. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11lili11 Uz je to napravene :slight_smile:
22. feb 2016 o 20:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11lili11 ahoj ,kurier sa plati 2eura a donesie ti to domkou a vyhody mas take ako ked zacinas nova Avonlady darceky v hodnote 35eura to musis mat aj obj,v takejto hodnote ...
23. feb 2016 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, kto by chcel robit s oriflamom, piste mi...zaslem katalog a zaregistrujem, zasvatim Vas do vsetkeho :slight_smile:
23. feb 2016 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jasko296 ja by som chcela byt avon lady ale uz nekolko krat som sa registrovala na stranke ale do dnes ziadna opdpoved
23. feb 2016 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím Vás takže ajja som robila oriflame, aj avon , no ora uiflame , ma niako nebavil a nebolo toko zákazníčok , čo by si objednali , tovar, robím avon už tretí rok a asom maximálne spokojná objednávam pre rodinu kamošky , susedky je to super, no ale človek už v dnešnej dobe niako na tom nezarobí, vyhoda je len to že mam niake darčeky navyše, a stymi pladbami je to ako tak teraz v poriadku , tiez ma lakalo mat taku kozmetiku onaku , taku vonavku , ale dala som zasadu , , ze určitu sumu dam na kozmetiku nie viac, tiez som kedysi bola na tom zavysla a raz som dostala s 35 eurovej fakktúry upomienky, ktore som nečitala, a to bola chyba, no a na zbieralo sa to na 120 eurovu pokutu , takze od vtedy som si povedala , zaplatiť hned, a objednať v tedy len ked ma človek peniaze, nie ze a sak hadam tolko penazi dovtedy naskrabem , od vtedy uz nemam problemy spladbami , a uz sa mi stalo ze ked som platila cez internet banking , ze som to preplatila ,no dohodla som sa s mojou liderkou , ze sa to dorovna dalsiou objednávkou , tak som o preplatok neziadala , dorovnali mi to a do platila som iba sumu ktora chybala, takze asi tak a na kozmetiku z Avonu nedam do pustiť
21. mar 2016 o 17:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Na čo ešte čakáš!? Využi všetky výhody AVON, získaj novinky v predstihu a poď sa s nami zabávať! :slight_smile: Každá nová objednávka može okamžite získať novinku kampane 7. toaletný parfum Today Tomorrow Always IN LOVE 30ml. Viac info sprava alebo sms 0915709504
8. apr 2016 o 13:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky,ktoré pracujete s Avonom či Oriflamom-nechcete si rozšíriť svoj sortiment o čistiace prostriedky,vecí do domácnosti a mnoho iného?Každá žena doma upratuje,perie,varí-preto sa tieto výrobky dobre predávajú.Vyskúšajte :slight_smile: Pre viac info píšte správu.
6. jún 2016 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Ak by ste sa niektorá chcela stať Oriflame lady napíšte mi správu :slight_smile: rada vám poskytnem informácie, zašlem registračné papiere + katalóg :slight_smile:
15. júl 2016 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som robila v minulosti chvíľu avon a 6 rokov Oriflame. Som rada, že to už nerobím. Mala som jediné zľavy na produkty, zákazníčok málo. Nevyplatilo sa mi to. Momentálne sa venujem niečomu podobnému v oblasti zdravia a keď to mám porovnať z môjho pohľadu, mojej skúsenosti tak by som už teraz nemenila. Je na každom komu čo sadne .
17. júl 2016 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rada Vas naucim, ako z Avon vytazit maximum za minimum penazi. U mna sa to registraciou nekonci... Viac info sprava alebo na 0915709504.
29. okt 2016 o 16:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka77 ja by som len chcela vediet ci u Avon alebo Oriflame neni nahodou na objednanie stolovy kalendar na rok 2017.Kedysi tam byvali no neviem ci este sa da u niektoreho objednat.Dakujem.
29. okt 2016 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka pokial viem, v avon sa da objednat akurat diar. O stolovom kalendari zatial nic neviem. :slight_smile:
29. okt 2016 o 16:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka77 ani Oriflame?Davno,predavno sa dal aj kalendar ale uz to asi zrusily.
29. okt 2016 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky.
Pracujem pre Avon už nejaký ten piatok a poviem Vám ze Avon má množstvo výhod a motivačných programov.Samozrejme najpodstatnejšie sú spokojne zákaznícky.Hladam nové Avon Lady pre Veľký Krtíš ,Lučenec a okolie. Všetko vysvetlím a zaskolim. Ak máte záujem kľudne mi napíšte na email Fixi3@centrum.sk :slight_smile:
29. jan o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fixi3 mám záujem ale som z okolia cadca
3. feb o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som si pocitala zisk za poslednu kampan Oriflamu, lebo predavam prevazne cez internet a niekedy mam v tom chaos...a poviem Vam, pre niekoho malo, ale mna to velmi potesilo, mala som zisk 190€ :slight_smile: uz si budem robit pravidelne tabulky, co som predala a ake som mala vydavky, lebo som zvedava :slight_smile: btw...rada zaregistrujem nielen vychod, ale cele SR :slight_smile:
3. feb o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok