• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

29. októbra 2016 
Ahojte dievcata, zabudnite na avon aj oriflame, to su firmy, ktore uz stratili lesk, bohuzial je to tvrda pravda.
ja som objavila nieco, co sem prislo len teraz, je to nova spolocnost, ktora sa zaobera kompletnymi programami proti starnutiu, maju neskutocne produkty, dolezite je ze funguju, su koncentrovane, takze vyydrzia tak 2x dlhsie ako bezna kozmetika. maju tam taky specialny skenner, ktory ti odfoti plet, zisti konkretne problemy a usije na mieru konkretne produkty. mne ta kozmetika zlikvidovala ekzem, zvacsene pory, nerovnomerne sfarbenie a co je moj najvacsi milacik, je zehlicka na vrasky, je to malinky pristroj, ktory urobi aj detoxikaciu pleti, co neurobi ani kozmeticka, vytiahne vsetky necistoty, tazke kovy, zbavuje nikotinu kto fajci. zaroven ho mozete pouzit aj na celulitidy a zhustenie vlasov. je to najlepsia vec aku som kedy mala. uz som rok nebola na kozmetike takze som rovno usetrila kopec penazi, lebo cely tento system nahradi cele kozmeticke osetrenie. naozaj odporucam vyskusat. je to genialne.... ak by ste mali o nieco zaujem viem vam dat na kamarata vizazistu kontakt (csabik@centrum.cz), on s nimi spolupracuje. majte sa krasne a zelam vsetko dobre kocky
3. jan 2008 o 23:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nuskin a nazov firmy? :wink:
inak moze to byt ok, ale ja napriklad ziadne problemy tohto druhu nemam, takze z avonu objednavam "obycajne" parfemy, spiraly, sampony a pod. a rata sa mi najma to, ze sa nemusim nikam trepat, katalog pride domov, objednam cez net a tovar mi donesu az pod nos.
4. jan 2008 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nuskin, zaregistrovaná teprve včera a hnedky takový příspěvek..... mno nic proti.

Já dělám už asi 6 rokem oriflame a je fakt, že zbohatnout se na tom nedá, občas mi to zaplatí i výrobky pro mě a náklady spojené s poštovným, občas i doplácím, největší nápor je vždycky před vánocemi, letost jsem objednávala snad 4x, jinak jednou za katalogové období. Co se týče výhod, jak tu už holky popisovali - vybereš si v klídku doma, přijde ti to takřka pod nos. Já si nechávám posílat poštou, ale můžeš i kurýrem anebo do centra, balík přijde max, do 5 dnů, ale zpravidla když se stihne poslat internetová objednávka do oběda, tak za 2 dny je na poště. Poštovné nebo manipulační poplatek u oriflamu neplatíš pokud dosáhneš 120 bodů, tj. cca 2 tis. Kč, každý výrobek má totiž své bodové ohodnocení a podle toho se to i počítá. Když dosáhneš určitého počtu bodů, tak si můžeš i objednat dárek za sníženou cenu, zpravidla je to 50 Kč a mě se kolikrát takhle povedlo objednat i pár parfémů, což se opravdu vyplatí. Jinak já to nabízím pouze v práci a v rodině, tchýně to ještě bere k sobě do práce a objednávky jsou jak kdy, ale to je asi se vším. Znám i holky, které si objednávají jen pro sebe, než už je to dost rozšířený a nenajít někoho kdo nedělá avon či oriflame je těžký.
4. jan 2008 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuz o sunny sky uz ani zmienky, mozno ta vona je v ponuka ale presla do ineho obalu, iny nazov, ale neviem poradit...
inak mne sa paci ze stym nemam starosti, na oriflame kaslem, ked nieco chcem riesim to cez mamu -my sme registrovane obidve lebo som vyuzila kedysi akciu a dostala za to tasku za darmo :grinning:
a avon objednam z netu pride mi az domov zaplatim kedy chcem cez net a nemam ziadne starosti, speci kozmetiku neriesim, take bezne veci, co ma kedy zaujme a kozmetika je super doplnok k darcekom,
4. jan 2008 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,ja si Avon objednávam občas,cez internet,ale už ma nebaví platiť to poštovné,nevypláca sa to ked si chcem objednať jednu vec.Lenže ja tu vo Zvolene nepoznám žiadnu Avonlady..... :confounded: nenašla by sa tu? :confused: :sweat_smile:
4. jan 2008 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jojo holky taky se vždycky těším na ten balíček:slight_smile:je to taky koníček a navíc jsem závislá na kosmetice od Avonu:slight_smile:ale je to super:slight_smile:taky mě to baví:slight_smile:
4. jan 2008 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,ja som tiez Avon lady asi 4 roky.Zo zaciatku to slo docela dobre,mala som dost objednavok a kozmetiku pre seba som mala v podstate zadarmo.Ale v poslednej dobe uz to nie je take terno,robi s tym dost vela ludi a ked mas platit 100 Sk manipulacny poplatok tak sa to uz velmi neoplat aj napriek tomu,ze ako Avon lady mas 15% zlavu.Ja objednavam cez net,ale iba vtedy ked,mam ojbednavku nad 1000 Sk(vtedy poplatok neplatis) a skor pre seba a sem tam ked nejaka kamoska nieco chce.
8. jan 2008 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj LEFIKA, no jasne, nazor firmy je NUSKIN Enterprises :slight_smile:) inac ak sa zaregistrujete mate zlavu az 43% nezavisle od vysky objednavky... ak si objednate jeden produkt mate tam tu zlavu. toto nema nikto!!! ale co som chcela povedat, v nuskine mate baby, ale aj taku specialnu nutrikozmetiku, su to vlastne produkty, ktore pomahaju aktivne bojovat proti startnutiu zvnutra. mam aj tie produkty a zistila som, ze kremy, mliecka a pouzivat len kozmetiku uz davno nestaci. pracujem v oblasti dermatologie a treba vediet, ze volne radikaly ktore sa nachadzaju v nasom zivotnom prostredi a prijimame ich ci chceme alebo nie, maju velmi velky vplyv na starnutie, ale nie len na to, sposobuju degenerativne zmeny na bunkovej urovni a su prvymi startermi rakoviny a dalsich civilizacnych chorob, ktore nas trapia, ved si len zoberte kolko je nas kociek ale aj panov, ktori trpia obezitou. to je tiez choroba a velmi zavazna. takze treba si uvedomit, ze starat sa treba o seba aj zvnutra. dajte si otazku ja som to urobila tiez: "ako bojujem proti rakovine, ktora sa tyka aj mna?" "ako mozem predist chorobam?!" "co mozem zmenit vo svojom stravovani a zivotnom style?"bohuzial pravda je taka, ze u nas sa prevencia este tak nerozbehla...a je to velmi smutne...rakovina je velke svinstvo ale nestarame sa o to...az ked je neskoro zacneme robit vsetko preto, aby sme sa jej zbavili, len bohuzial, to uz velakrat nefunguje!!! tak BABY, dajte si tie otazky aj VY!!!! Nerada propagujem neake produkty, ale zase toto mi neda podelit sa s vami, ved tak ako si davame tipy na recepty, obchody, vone atd...tak toto vam tiez rada odporucim, je pravda ze som pouzivala vyssie znacky (dior, chanel atd.) kozmetiky a davno davno som robila aj ja oriflame, ale bohuzial, doba ide dopredu a mali by sme ist s nou!!!! ten moj vizazista robi aj konzultacie ohladom vyzivy a zivostneho stylu, ma dokonca taky specialny biofotonicky skenner, ktory vam odmeria vasu rezidentnu imunitu a zisti v ako stave mate bunky. je to podla mmna super vec, lebo aj ak papate neake ine doplnky vyzivy, tak si viete velmi rychlo overit, ci prave tie vase funguju a ci sa optimalne vstrebavaju. tak baby dufam, ze som vam dala par novych tipov a noviniek. ak by ste mali este neake otazky, napiste mi. budem rada....majte sa krasne...
8. jan 2008 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som AVON LADY,už asi 3roky a celkom ma to baví..
len škoda, že nemám v okolí baby, ktoré by mali dosť financií na objednávanie si každý mesiac..keďže sú študentky,ako aj ja..
a tak raz objednám, raz nie..
teraz som objednala Wish of happiness a Wish of love..tak už sa teším kedy konečne prídu :D
11. jan 2008 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja s tym prave zacinam a chcela som sa spytat,ci musim objednat z kazdej kampane.A ak nie,tak ze ako sa potom dostanem k novemu katalogu..(kedze ho nosi kurier s tovarom)
A este,ze ak je napr.nejaka akcia ze kup toto a dostanes za 1Sk nieco,tak kam a ako treba to nieco za 1 Sk napisat,vyznacit,kedze objednavacie cislo tato vec nema...Dakujem.. :wink:
22. jan 2008 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nathalie, ak je to k tomu automaticky nemusis to znacit, ale niekedy napisu, ze vyznac co chces, lebo napr. mas 2 gulicky, 1 normalne a druhu za korunu, tak tu druhu treba oznacit ktory druh chces...
22. jan 2008 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale napr.v tomto katalogu je ze dva kremy + spirala za korunu...a ta spirala tam nema cislo a ani na obj.listku nie je moznost vyznacit ju...tak neviem,co by som s tym robila..ale to zatial riesim len cisto teoreticky keby k tomu doslo... :grinning:
22. jan 2008 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som robila oriflame, chvilu, ale ani ten a ani avon sa mi nezdaju nicim vynimocne, mam ine oblubene znacky, ale kazdemu vyhovuje ine
22. jan 2008 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nathalie, ja ked z nejakeho katalogu neobjednam, tak dalsi si potom najdem normalne v schranke :wink:
22. jan 2008 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nathalie, ak mas na mysli katalog 02/2008 tu spiralu tam netreba znacit, dostanes to automaticky.
22. jan 2008 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sibuska dakujem za info :wink: je tam sice ze automaticky,ale na druhej strane,ze za korunu....a ked ju ten niekto nahodou nechce??? :grinning: ty s avonom robis?a dari sa??
22. jan 2008 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ja jsem asi4roky avon lady neřikam že se natom zbohatne ale bavi mě to většinou to pokrije moji objednavku + tašky katalogy vzorečky občas nějaky dareček
22. jan 2008 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky je tu nějaká Avon Lady z Brna (jsem z Líšně) -maminka, těhulka nebo snažilka??? sem tam bych se ráda sešla na kafčo a něco si objednala....
29. jan 2008 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, aj ja som oriflame poradca :slight_smile:
29. jan 2008 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nathalie, robim avon, ale som viac menej samospotrebitel, to znamena, ze si objednavam hlavne pre seba a obcas napr. na Vianoce sa pritrafi, ze sa niekto aj prida:slight_smile: pripadne, kvoli nejakym narodkam alebo tak. chcela by som to viac rozbehnut, len som sa prestahovala po svadbe a malo ludi poznam v nasej dedinke...a ty kolko robis avon?
29. jan 2008 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sibus,teraz zacinam a kompletizujem svoju prvu objednavku.... :wink: maju celkom dobry motivacny program pre nove AL tak uvidim,ako to pojde..ale tiez zatial nemam vela klientov,pretoze dost ludi uz niekoho,u koho si objednava ma,ale tiez si objednam ja,segra,jedna kamoska,tak snad nejaku obstojnu objednavku dolopy dame... :grinning:
30. jan 2008 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nathalie, a ako objednavas? myslim, ze ci cez internet alebo postou? lebo cez internet je to vyhodnejsie, byvaju rozne spec.ponuky...
1. feb 2008 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cez net budem..ved ho mam doma,tak to mam jednoduhsie....a ake ponuky??
2. feb 2008 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co sa tyka Oriflame - pre tovar netreba chodit do servisnych bodov, mozes si dat tovar dorucit prostrednictvom UPS domov za 109 Sk. V servisnom bode sa plati manipulacny poplatok - v Presove to bolo 35 Sk, v Sabinove 40 Sk. Objednavku mozem mat za 100 Sk alebo za 3500 a stale mas 30% zlavu-neplatis ziadne poplatky za ,,nesplnenie,, limitu, lebo nemas limit. za kazdy tovar su body, pri prekroceni 200 bodov mas dalsiu zlavu 3% .. a tak to ide az po 21%. Ako pisala Miluse, zbohatnut sa na tom nejak neda - ale taktiez mi to vlastne zaplati moje vyrobky. Zbohatnu na tom sponzorky ktore su nad nami - je to svojim sposobom pyramida.
2. feb 2008 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
nath, ked si kliknes na objednavku, tak je tam niekde ze specialna internatova ponuka a su tam velke zlavy na zopar veci, ktore si mozes objednat, ale len cez net
2. feb 2008 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahaa,no ved sa tam popozeram ked mi konecne pridelia cislo a budem objednavat....
4. feb 2008 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky moje mamka je Avon lady a má to výhody ty, že má pro sebe o hodně levnější zboží než je v katalogu, dostává různé dárky a chodí na prezentace, ale má to i své mouchy! Dodávání zboží a tak!! Když není doma tak má dostat lístek do schránky, kde má balíček, ale bohužel, kolikrát ho vždycky hledá po sídlišti!!
7. feb 2008 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ale já mám Avon moc ráda, hrozně jsem si ho oblíbila už ho používám 5 let a jsem moc spokojená. Vždycky se těším na nový katalog a výrobky, které moc ráda zkouším!! :grinning:
7. feb 2008 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby ja robim oriflame 3 roky a som s tym veeelmi spokojna,vyskusala som aj avon,ale myslim,ze na oriflame sa da viac zarobit a vyrobky su kvalitnejsie... napriklad z kazdeho vyrobku mate 23% zlavu a je jedno,ci si objednate 1 alebo 20 vyrobkov,tu zlavu mate stale :slight_smile: a ked objednate za urcity pocet bodov tak este mate ku tomu dalsiu zlavu 3-21%.. postovne sa plati 95sk ak mate pod 90 bodovu objednavku,cize okolo 2000...ak mate viac ako 90 bodov plati sa len 40sk. Ak niekto bude chciet poradit s oriflame, rada mu pomozem :slight_smile:
10. feb 2008 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, sháním Oriflame poradkyni v Brně. Pište do IP, moc díky
22. feb 2008 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok