• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

7. júla 2017 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
11. mar 2008 o 22:34 • ankaa
heaven19-zlava je 30% z vyrobku
20. mar 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna ma avon veeela bizuterie, oriflame je viac na kozmetiku
20. mar 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby nie je tu niektora od dunajskej stredy co robi s avonom?pouzivam od nich kozmetiku,ale ako som sa sem do ds prestahovala,tak tu ziadnu avonku nepoznam dik
20. mar 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja si z avonu kupujem kozmetiku asi 8rokov a 3roky som avon lady a som zatial spokojna. Mam napr.taku skusenost, ze moj manzel ma velmi citlivu pokozku a vzdy po holeni sa mu urobili cervene flaky po celej tvari. Vyskusal vseliaku kozmetiku a vseliake balzamy po holeni a nic. Az raz vyskusal moj denny krem z avonu a nic. Ziadne flaky a krem uz pouziva asi 4-5rokov.KňJe to len vec nazoru a skusenosti komu aka kozmetika vyhovuje. Mne sa tam pacia niektore parfumy, ruze a lesky a telove mlieka.
20. mar 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zboznujem avon lady...som avon lady 10 rokov a uplne som vytesena ked dojde novy katalog a nikdy sa mi nestalo, ze by som si neobjednala nieco...a nejak na tom teda nezarabam ale cez leto to ide pekne...
20. mar 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte mne robi svagrina oriflem a suseda avon ja si objednavam kazdy mesiac bud z jedneho alebo druheho v kazdom mam svoje oblubene vecicky ale tiez si myslim ze je to skor zaluba :slight_smile: ja osobne mam radsej oriflem :slight_smile:
20. mar 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jedna moje kolegyně dělá Oriflame a druhá Avon a já mám u obou své oblíbené výrobky :slight_smile:
20. mar 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja prave robim moju druhu kampan Oriflame.Ako dopadla moja prva objednavka?Isla som do minusu,bolo treba kupit katalog,postovne,cestovne-ist po tovar a zabila som cas.Ale mam chut aj s dcerou to robit.Este sa neviem vyjadrit,ci sa da zarobit,ale pochybujem.Je vyhoda nakupit si pre svoju potrebu ovela lacnejsie.
20. mar 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčata! Som profesiónalna kozmetická poradkyňa spoločnosti avon. Rada vám poradím. Zasielam výrobky aj zásielkou so zľavou a bez poštovného. Vysvetlím aj výhody členstva. Mám na starosti oblasť Nové Zámky, Komárno, Levice.
22. mar 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuska24: zlava z vyrobku je 23%+ sa tam pocita este ina zlava aby to bolo dokopy 30%.. takze vyobok za 99sk je v nasej cene za 76sk,cize zlava je 23%. :slight_smile:
22. mar 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila avon lady 2 roky, zo začiatku to bolo fajn, ale potom ma to prestalo baviť a tak som to nechala. provízie boli fajn niekedy aj 2500,-za objednávku.
22. mar 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Aj ja som spokojná s províziami. Okrem normálneho platu ako Avon Lady mám 2500 až 6000 + k výplate. Čo je dôležité robím to rada už 4 roky.
23. mar 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máte nějaká zkušenost od oriflame s těmi výrobky pro děti s lípou??ale opravdu vyzkoušené, né jen reklamní řeči jak je to dobré prosím....
23. mar 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - maca i pikolo - to ste fakt dobré, taký zárobok. to ste museli mať veľkú klientelu. ja už mám pocit, že avon či oriflame robí každý a ak náhodou nie, tak uprednostnia radšej iné značky.
23. mar 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dělala jsem Avon i Oriflame lady,a u Avonu jsem byla vždy v minusu, u oriflamu jsem si aspoň za provize nakoupila věcičky co jsem chtěla,ale já na to moc nejsem,jsem spíš nákupčí než prodejce :slight_smile: . Jinak co se týče kosmetiky tak v obou mám své oblibené výrobky.Čemu teda nevěřím a i jsem to zkoušela jsou všehny ty zpevňující krémy na prsa,stehna zadek atd,včetně těch proti celulitidě, a to jsem utratila pěkný háky. Docela mě teď baví ta reklama na ten novej krém od Avonu proti celu...prej nějakých 80%vidí zlepšení....a malým písmem jetam napsaný testováno na 35 ženách,to je aspoň velký vzorek populace :slight_smile: .
Taky si nemyslím,že se tím dá nějak zázračně vydělat to by baba musela být fakt šikula a dát do toho dost času,já to dělala ještě na škole,a to jsme si každá objednala jen něco málo,přece jen jsme víc peněz investovali do zábavy :slight_smile:
23. mar 2008 o 14:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Avon dělám sama, sice né nějak závratně dlouho, ale už to nějaký ten pátek je a Oriflame dělá zas moje sestra, takže výrobky se hrnou ze všech stran. Samozřejmě souhlasím z názory, že se na tom nedá vydělat, to by po republice muselo být tak 20 AL a mít to pod kontrolou, takhle je AL každá druhá...už to prostě jako výdělečná činnost nemá smysl a opravdu vydělat se na tom nedá, pokud to neděláte už dlouho a nemáte dost zarytou klientelu. Navíc provize a poplatky jsou absolutně demotivující...
Co se týče výrobků, tak mám přípravky, se kterýma jsme spokojená, jak u Avonu tak u Oriflame. Občas zajdu do drogerky i pro jiné věci, ale už pomálu.
Bajunka: Taky nevěřím moc těm krémům jak píšeš....to je prostě reklamní trik. Jen jedno tedy musím říct...ten zpevnující krém na prsa jsme opravdu poctivě používala každý den celý měsíc a výsledek se opravdu dostavil, ale na každýho to funguje jinak. Samozřejmě tady za ten krém nelobuji.
24. mar 2008 o 08:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. mar 2008 o 17:02 • ankaa
Poradíte mi? Dostala som z oriflamu myslím, že sa to volá Zázračný kelímok. Na čo to je? Zdá sa mi, že som už počula, že je to vraj "na všetko". ale na čo všetko konkrétne :grinning: . Ďakujem :wink:
27. mar 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alami, je to fakt na všechno :wink: na opary, na rty, na vysušený místa na pokožce, prostě na co si vzpomeneš a fakt to zabírá :wink:
27. mar 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makelka ďakujem
27. mar 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ladies! mna by zaujimalo, ci sa tento prijem navyse normalne zdanuje alebo nie? :confused:
27. mar 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to teda neviem, ja som AL - istú sumu od zákazníčok vyzbieram a iná - menšia mi príde na zaplatenie - zvyšok je môj. (dúfam, že nie si z daňového :grinning: )
27. mar 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami nie som, neboj :grinning: no prave.. moja mama to tiez robi a oco ju tak zostresoval teraz... ani ja som jej na to nevedela odpovedat :sweat_smile: nikdy som ale nepocula, ze by to niektora lady zdanovala... hoci prijem to je.. neviem :confused: v tomto mam medzery
28. mar 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte alami ten zázračný kelímok to je tzv. hojivý zázrak a je to na báze včelieho vosku, rastlinných olejov a nechtíka lekárskeho je to masť s pôvodnou receptúrou je to na :popraskané pery ak sa popr. do krvi, opary, na suchú kožtičku nechtov, drsnú a zapálenú pokožku, drobné ranky t.j. odreniny, popáleniny atď
28. mar 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá !
Pracujem pre spoločnosť Avon a vy ako Avon Lady nemusíte zdaňovať nič. Je jo členstvo,výrobky si môžete objednávať len pre svoju potrebu, je to nedokázateľné a nekontrotrolovateľné či je to pre vašu potrebu, či to predáte so zárobkom alebo predáte so zľavou bez zárobku.
28. mar 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikolo ja som tiez takto "dovodila".. ale moj oco je majster zneistovania :wink:
28. mar 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mňa stresoval známy, snažila som sa mu to vysvetliť, ale nepomohlo :grinning:
9. máj 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konečne som našla tému srdcu blízku...

v prvom rade sa chcem pridať ako kozmetzávislá... ja jednoducho milujem kozmetiku :grinning:
Môj mangel je niekedy zo mňa hotový, keď mu rozprávam, aký nový tieň alebo mliečko som objavila. Tiež som partnerkou jedného kozmetického koncernu, ale nie je to Avon ani Oriflame. Produkty sú kvalitné, som spokojná a vzhľadom na množstvo objednávok asi aj moje okolie. A aj systém odmeňovania je veľmi dobre postavený, čo sa mi veľmi páči, pretože mi to prináša aj korunky.

V posledných dňoch som uvažovala nad tým, že nepoznám veľa Avon ladies ani Oriflame ladies, pre ktoré by predaj výrobkov bol hlavný zdroj príjmu a toto vlákno mi to len potvrdilo, že vás nie je veľa. Ak sa chcete pridať ku mne, napíšte mi. Kozmetika je fun.
10. máj 2008 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím ťa LIANA :wink:
Tiež som podobne ako ti kozmeticky závislá,okrem seba sa venujem aj iným ženám,snažím sa im poradiť ako zostať pekné ....atď.
Napíš mi o akú kpozmetiku sa jedná. kontaktuj ma e-mailom: an.70@zoznam.sk
Dík! :sweat_smile:
20. máj 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok