• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

29. októbra 2016 
Ahojte chcem sa vás spýtať oriflame poradkyne kolko platíte za balík ked si preň prídete do servisného bodu, teda poštovné a balné je rovnaké 55,-Sk ale kolko máte poplatok za balík ked si ho idete prevziať, ja v LV servisnom bode 50,-Sk a chcem vedieť či je to rovnako všade alebo sú LV zase niečo extra a vždy drahšie. Dík
29. máj 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haló tak ste tu oriflamáčky, odpovie mi niekto?
29. máj 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja si oriflame vyzdvihujem priamo v centre bez poplatku :confused: ale v BA, neviem kao je to inde
takisto za avon dorucenie neplatim
29. máj 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,my platíme 45sk v servise,zaleží od tých čo to preberajú
29. máj 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale myslím, balné a manipulačný poplatok je 55,- a už doručenie do oriflame v servisnom bode 50,-sk haló odpovedzte prosím
29. máj 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja jsem lehce zklamana oriflame...jedna holka me uhnala na registr.zadara tak sem nejdriv nechtela s tim,ze ja objednavam jen pro sebe rozhodne nedavam zadnym kamoskam katalog a tak..nemam na to povahu..nicmene mi naslibovala jak mi bude katalog chodit s predstihem domu a pohodka ..nicmene trosku zatajila to ,ze se plati za objednavku manip.poplatek,plus cosi za objednavku takze treba posledne sem nic nechtela jen tu rasenku visions byla v akci za 60myslim a pro me za NC za nejakych 45kc myslim jenze kdyz sem si spocetla,ze dam nejakych 35kc za obje.+10man.poplatek byt to chodim vyzvedavat na pobocku tak to mam drazsi nez kdyz to objednam od nekoho..takze bud te to nuti kupovat hodne porad aby se ti to vyplatilo nebo nic...ted mi katalog vubec nedosel..az vcera a to uz je trochu pozde pac je u toho minikatalog z ktereho ty veci uz sou podstatne rozebrane takze sance ,ze neco bude ne miziva..ona sama ta poradkyne mi rikala at na to nespoleham a hned naklusu do centra a katalog si za 6kc kupuju a mam to prej nemam byt troskar..coz nejsem,ale uz jen z principu s emi to zda ujete ,ze na to asi spolehaji ,ze si to kazdej koupi nakonec sam?ja jsem teda zklamana tim pristupem..nejak to ve me duveru nevzbudilo takove jednani na zacatek..nicmene ona je happy pac ma ze me body a starej se sama..sama si objednala z minikatalogu a ja mam prej zkusit stesti a to jsem se ji ptala asi tisickrat kdy mi to taky dojde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby oriflamáčky, haloooooooooooooo
29. máj 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirip, copak???? :slight_smile:
29. máj 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pýtala som sa či aj vy platíte ked si idete prebrať balík do servisného bodu 50,-Sk a predkladáte občiansky
29. máj 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aponchie - prave pre tie poplatky a veci okolo objednavam zo stranky oriflame-online.sk
Sice tam nie je zlava, ale ak objednas za 500 Sk tak postovne je len 35 Sk a ziadne ine poplatky a zaväzky.
Tiez funguje aj avon-online.sk a tak je na tovar 10% zlava.
Vlastne vsetko to najdete na krasa-online.sk
29. máj 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja objednala poprve taky pres net,ale stejne se ti do toho zapocte ten manipul.poplatek a pak jeste tech 10kc pri prevzeti zbozi jako nevadi to kdyz toho mas vic ,ale jinak zadne kriky a ja toho mam prave malo..ted sem si koupila skindividual den a noc a mam to na rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cervena_ciapocka je to to isté, ja mám manipulačný poplatok 55,- za prevzatie 50,- a zlavu mám nie 10 a le kedže som poradca tak 23% z každého výrobku, tu je ako si písala 39sk ak objednáš nad 500SK a ak do 500SK tak je poštovné a balné 69,- plus 8SK šek a 10% zlava ked by si si to prerátala tak je to to isté, čo ušetríš na poštovnom a balnom a pri prevzatí to zaplatíš pri menšej zlave
29. máj 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie baby, ja nehovorim o objednavani z oficialnej stranky Oriflame. Je to akoby ste si objednali od poradkyne.
Ja som si objednala a balik prisiel do tyzdna s tym, ze aj mail mi poslali ze kedy ho odoslali. A ak nahodou je nejaky tovar nedostupny tak vam povedia, ze co nie je, ze ci chcete miesto toho nieco ine.
Na vyrobky oriflame zlava nie je. Ale vzdy sa snazim objednat aspon za 500 Sk a potom tych 35 Sk je v pohode.

Som aj Avon lady, ale v podstate ma to otravuje, lebo tam ked si neobjednas do neviem akej sumy, tak je poplatok 100 SK, sice dovoz zdarma, ale... tiez ma potom stale upozornuju, ze nech objednal lebo to a hento a podobne veci.
A v Oriflame sa tusim musi platit rocny poplatok. No kedze si chcem trebars objednat 2-3 krat za rok tak sa mi neoplati byt clenkou.

Takze kazdy si musi sam zratat, ze co je pren vyhodnejsie. Ja som sa osobne tymto strankam potesila.
29. máj 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky jsem byla Avon Lady, byla, už nejsem a jsem ráda, že mi minulý měsíc vypršel na to, abych mohla být odhlášena. Měla jsem 2x registraci a poprvý mě to bavilo, protože to bylo před 6ti lety, kdy to ještě šlo, to jsem byla hodně aktivní, ale teď to nee, prostě mě to už neba, je mnoho AL a nějak nemám náladu přesvědčovat že je to nej kosmetika:/

Taky si raději objednám od kamarádek, co jsou stále aktivní:slight_smile:
29. máj 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved práve o tom hovorím cervena_ciapocka, vy máte cenu bez zlavy ale ked si poradca máš na všetko zlavu 23%, objednáš tovar a zákazníkovi dávaš za katalógovú cenu,čiže máš tých 23% s každého výrobku zisk a ked je malý tak máš smolu a nepokryje ti ani poplatky
29. máj 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cervena ciapocka, ja robim oriflame uz skoro 10 rokov, ale teraz ziaden rocny poplatok nemusim platit...
Ked som zacinala, tak ano, platila som, ale potom to zrusili... Tiez nemam z toho zisk, a su kampane, ked ani neobjednavamm... A manipulak platim vzdy, mam nizke objednavky. Mozno tak raz za tri kampane.. Za tie roky som nikoho este neregistrovala, takze nemam ziadnu skupinu, obchodne stretnutia na ktore mi chodia pozvanky kazdy mesiac ignorujem... nikomu kozmetiku netlacim, v praci o mne vedia, ze to robim, katalog donesiem vzdy a necham kolegyne nech si vyberu same. Inak sa mi stalo, ze som uz mala problem s reklamaciou... Akurat sa mi nepaci, ze zo zaciatku ked sa registrovalai, tak sme mali instrukcie registrovat iba takych, co uz orif. poznaju dlhsie a podobne, ale teraz... oriflamacky si doslova odchytavaju ludi na ulici len aby ich registrovali.... a toto ja fakt nemusim... Minule ma tak jedna pristavila v meste a hustila do mna, ze aku pouzivam kozmetiku a ze ma pre mna fan-tas-tic-kuuu ponuku - oriflame, ale akosi nepocuvala, ked som jej zahucala, ze ja oriflame robim uz roky.. bola jak natvrdla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robim aj avon, asi 6 rokov, zo zaciatku to bolo lepsie, teraz tiez objednavam tak raz za dva-tri mesiace, je sice pravda, ze musim minimalne za 1000, - aby som neplatila manipulak. Tam je to s reklamaciami lepsie ako v orif. Motivacne programy typu "objednajte v takej hodnote a ziskate tamto" uz ignorujem... Chvilku to trvalo, ale uz som otrlejsia. Vsetko ma svoje vyhody a nevyhody, nedrzim sa striktne jednej znacky :o)))
30. máj 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
15. júl 2008 o 20:25 • amalina
A kolik se dá cca vydělat?
15. júl 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som Avonka a maximálne spokojná :wink:
15. júl 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jak dlouho u avonu nesmím nic objednat aby mě vyřadili z evidence. Já už teď objednávám málo ale vyřadit bych nechtěla
15. júl 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z evidencie avon ťa nevyradia nikdy. Po hocijako dlhej dobe /aj po rokoch/ keď objednáš, zostáva ti to isté č.AL ako máš teraz a nakupuješ výrobky kedy chceš. Vždy ti príde balík domov.
31. júl 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila avon abolo to super :grinning: ,no uz nato teraz nemam cas :wink:
31. júl 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja robim Oriflame.. bavi ma to.. objednavok mam dost.. a mam aj pod sebou zopar poradkyn, takze aj nejake tie bonusy dostavam kazde 3 tyzdne..robim prezentacie, poradenstvo.. s babami sa pravidelne stretavame, mame skolenia, prezentacie.. aj Oriflame stetnutia co byvaju 4 krat do roka su celkom fajn..

poplatok za balik je v SB 40,- Sk, aspon co moje baby beru tovar v PK a TT.. ja chodim priamo do centraly..
manipulacny poplatok ti zauctuju ked nemas 70 BB-novy poradcovia.. alebo 90 BB

a niekto tu pisal, ze nie je dobre sa upinat na jednu znacku.. podla mna je opak pravdou a nie je dobre miesat jednotlive znacky.. musela by si presne poznat zlozenie jednotlivych vyrobkov a ci sa tieto zlozky mozu kombinovat.. v lepsom pripade sa stane, ze nedosiahnes ziadany efekt, vtom horsom moze vzniknut alergicka reakcia..
31. júl 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
12. sep 2008 o 20:04 • pikolo
Chtela bych se zetat jstli je možné delat Avon Lady od méně než 18 let.Mylím ze by me ta práce hrozne bavila ae neni mi 18 let :frowning2: Předem dekuji za odpoved
16. sep 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucwiczek: na podpis zmluvy musis mat 18, ale to by ti mohla podpisat mama, napr.
16. sep 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriflame mozes od skor, len potrebujes na zmluvu podpis zakonneho zastupcu, myslim za ani v avone by s tym nemal byt problem..
16. sep 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočenky, je tu niekto z vás tupperware poradkyňa? poznáte výrobky?
3. okt 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok