• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

7. júla 2017 
ja som robila obidve a tiez som to nechala tak.. :unamused: ono je to skor praca o vydrzi, jeden mesiac si hore, dalsi dole..
3. okt 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já už dělám OL asi 6 let, ale teď spíš jen pro sebe a rodinu, objednám tak 6x do roka, ale už se těšim až budu na MD a budem chodit s kámoškama s kočárama, to se tomu možná začnu věnovat víc :wink:
9. okt 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si kupujem avon na stranke kozmetik a som spokojna, lebo nemusim platit postovne nad 1000SK a vzdy dostanem zlavu
31. jan 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som aj ja a som veľmi spokojná robím to preto že ma to baví a nie aby som na kámoška zarábala takže dávam im to aj lacnejšie a hlavne mám rada to že mám to hneď doma, mám s tým skúsenosti ako s kozmetikou :slight_smile: :slight_smile:
1. feb 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Chcela by som pracovať,ako Avon Lady,alebo Oriflame Lady.Čo je podľa Vás lepšie?A v avone sa tiež platí ten manipulačný poplatok?A neviete náhodou či musímobjednať vždy za nejakú sumu,alebo je to jedno? :slight_smile:
28. feb 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj daduška, ja so AL, robím to tak 5 kampaň ale Avon používam tak 6 rokov a som s ním spokojná :slight_smile: nesmieš zo začiatku chcieť veľa, je tam manipulačný poplatok cca 100,- Sk ak nemáš objednávku nad cca 1050,- Sk, sú tam zlavy od výšky objednávky, je základ a potom sa to stupňuje, kamoška robila Ol a už s tým aj sekla, ja som zatial spokojná :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sprvu keď to sem prišlo tak to išlo, ale teraz to robí skoro každá žena. ja som to robila na strednej vydržalo mi to do konca 4 ročníka a potom som to nechala tak. radšej si objednám akoby som obháňala ľudí.
28. feb 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mňa je už avon/oriflame lady veľa, neoplatí sa to už robiť.
1. mar 2009 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je toho dosť, ale je na tebe či si pustíš niečo zo svojej provízie aj ostatným , alebo nie , záleží len na tvojej fantázii a obchodnom duchu. Ja nie som veľký obchodník, ale vieme, že sa provízia prenáša a tak si môžeš urobiť aj vlastné " akcie ", ak nie je niekto llen sám pre seba a chce hneď vela tak sa to dá.... a na margo toho že vela vecí nepríde, tak pri elektronicke objednávke ti na konci objednávky ukáže či to na sklade je alebo nie a tak sa vieš prispôsobiť a ponúknuť iné :slight_smile: ja robí posledné termíny a a tak sa stane, že už niečo nie je ale čo iné sa dá čakať od posledného termínu..... a keď som robila iná termíny tak sa mi stalo, že baby volali, že ešte niečo chcú, nebolo to nad 1000 a tak sa platilo manipulačné a tak som prešla na posledné termíny a je to super.....
1. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj jsem Oriflame lady a pokud někdo má zájem odebírat nějaké zboží nebo se zaregistrovat tak mi napiště :slight_smile:
4. mar 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem právě začala,zatím jsem vydělala 200 a to jen po rodině,ale padlo to do mojí objednávky :grinning:
4. mar 2009 o 17:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlási sa 1 avonlady. Robím to už 7 rokov. Ale len pre kamošky, rodinu, kolegyne...nebavilo by ma niekoho cudzieho oslovovať.
Nerobím to pre peniaze, dávam im všetkým zľavu...len mám rada túto značku - plnú kúpeľnu mám avon výrobkov, taže všetko si u mňa kamošky vyskúšajú...resp. ja si všetky novinky najprv skúsim sama na sebe...
takže si každý mesiac objednávam hlavne pre seba šampóny, sprch. gély, mydlá,...a raz za čas krémy, masky, dekoratívnu kozmetiku
4. mar 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, já jsem oriflame lady, zatím necelý rok a dělám to ne pro peníze (na to nemám čas), ale proto, abych měla sama zboží levnější. Občas si objedná i někdo z mého okolí, takže se se mnou podělí o náklady na balík apod. :wink:
4. mar 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze po roku skusenosti s Oriflame mozem povedat,ze sme nezarobili nic.Objednavky idu,mlade dievcata si objednavaju stale.Vyhoda je v tom,ze sme zacali kupovat pre seba tovar vtedy,ked bol v akcii.A dcera ma pre seba vsetko lacnejsie a nieco zadarmo.
4. mar 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Avon holky spis ze Slovenska, nemohly byste jeste nekde zkusit sehnat vonavku Wink? uz nas uz se pres tri roky neprodava a ja to nemuzu prezit:grinning:
4. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak vyhody a nevyhody su rovnake ale v oriflame mas 23 percent zarobok plus dalsie ine a v avone len 15 percent a dalsie nemas ak mas nejaky zaujem tak napis na maros.kapusta@gmail.com a mozem ti poslat viac
6. mar 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurna zapomela sem zaplatit fakturu za zbozi a nasla sem ji po 3tydnech daji mi nejake penale?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apo a co jsi Avon nebo Orif.?Pokud Orif,tak snad by ještě nemuseli,ale šupej to zaplatit :wink:
6. mar 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem oriflame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já to taky nezaplatila jednou 3týdny a nic jsem tam neměla,ale raději to už neriskuju :grinning:
6. mar 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emamamamu: ani v SR sa Wink už 3 roky nedá zohnať. Je vyradená z ponuky.
6. mar 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.nieje niekto aj v zahraniciu co robi oriflame?konkretne v Irsku?
6. mar 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja delam oriflam jsem s nim spokojena je to zcela nezavisle a slevu na vsechny vyrobky 30%mam at neco nekomu prodam ,nebo ne staci se zdarma zeregistrovat a clovek muze byt treba jen jako samo spotrebitel a taky po nasbirani nejakych bodiku dostavate zdarma darky.Jenze tech lidi ktery by stali o oriflame v mim okoli moc neni kazdy plasi z avonu pritom se mi zda i drazsi nez oriflame
7. mar 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže mám niečo pre daduska1121 pracujem aj s oriflame aj s avonom ale doporucujem oriflame urcite lepsia kozmetika lepsia provizia lepsie objednavky ako v avone a to z VLASTNYCH skusenosti v oriflame mozes uz od 15 rokov pracovat takze daj mi vediet na zuzanarojikova@gmail.com a dam ti viac info aj prostrednictvom telefonu napis mi na email ako si sa rozhodla v kazdom pripade dakujem zuzana
:wink:
26. máj 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ma avon nastval
nemam katalog a chcela som objednat, nasla som na nete, ze maju online katalog, asi 2 hodiny som si vypisovala co chcem ja aj kamoska a nakoniec som zistila, ze to je neaktualny katalog, lebo uz sa objednava z dalsej kampane :angry:
super vec online katalog a nechapem preco tam davaju neaktualny
26. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som kozmetická porad. Zvolen a Banská Bystrica. V prípade že si chcete niečo objednať tak píšte na zuzanarojikova@gmail.com alebo 0903735834
27. máj 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja robim aj avon aj oriflame. som z bratislavy ak by mal niekto zaujem tak kludne mi napiste IP
27. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte robím oriflame,ak si chcete niekto trosku privyrobiť a mať výrobky pre seba za skvelé ceny napíšte mi IP.Zbohatúť sa na tom nedá,ale mám častejši kontakt s kámoskami,pre seba plnu kupelku kozmetiky :grinning: . A rada chodim na stretnutia z orifl.kde super pokecáme a nielen o oriflame. :grinning:
5. jún 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja robím avon a som z LC, ak máte záujem tak, napíšte do IP, nemusíte platiť poštovné a dávam aj zaujímavé zľavy
5. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, náhodou som sa dostala na túto stranku a prečítala som si príspevky. Je zaujímave :frowning2: , že niektoré členky Oriflame nevedia ani aku majú zľavu z obratu, aké výhody a možnosti. Som z toho zhrozená. Kto Vás zapísal, že sa o Vás nestará? nieje to Váša chyba, ale toho kto Vás zapísal, číže Vášho sponzora.
Vás sponzor Vás predsa musí vyškoliť a starať sa o Vás. Ja robím Oriflame 12 rokov a som veľmi spokojná s kozmetikou aj možnosťou zárobku. začínala som ako spotrebiteľ ale ked som si naštudovala systém, rýchlo som pochopila, že Oriflame ponúka množstvo výhod a možnnosti realizácie. Katalóg je čím dalej zaujímavejší s množstvom nových produktov. Máte možnosť vyskúšať vzorky ale ak Vám z akehokolvek dôvodu nevyhovuje výrobok možete vrátiť a vrátia Vám peniaze. 100% záruka spokojnosti a kvality V ktorom obchode Vám vrátia peniaze ak ste už tretinu produktu spotrebovali alebo sa Vám nepačí trebars flakón, obal .....
Nieje pravda , že sa V Oriflame nedá zarobiť. Poznám dosť ľudí, ktorí sa tým živia. Zaleží na každom z nás čo chceme - byť zvýhodneným zákazníkom
- zarobiť si
- podnikať

to všetko záleži od toho čo chceme dosiahnuť. Sponzor mi pomáha, školí a radi. To je téma na dlhu debátu.
Mňa práca s Oriflame veľmi baví. Ak sa chcete dozvedieť viac, rada Vám odpoviem
8. jún 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok