• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

29. októbra 2016 
helena, tak napis ake su zlavy, vyhody a moznosti...
9. jún 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridam sa do vasej diskusie, aj ked neprecitala som vsetko, ale poslednych par stran...
Ja pracujem ako AL a je pravda, ze momentalne je to na Slovensku uz dost rozsirene, takze to vyuzivam len medzi par znamymi a pre seba...
Ale sestra zacala pracovat pre LR - je to menej zname ako Avon alebo Oriflame (teda zalezi od regionu).
Funguje to na podobnom principe ako Avon aj Oriflame. Je to sice drahsia kategoria vyrobkov, ale vsetko je zalozene na prirodnej latke Aloe Vera. A kedze sa to v niektorych regionoch este len rozbieha, tak je to aj dobra mozno si privyrobit, lebo tu mozes tiez pracovat na dvoch principoch: bud si objednavas pre seba a rodinu (samozrejme zo zlavou) alebo to mozes zobrat ako dobry vedlajsi prijem ale to musis oslovit ludi vo svojom okoli, ci ich to zaujme a tiez sa zaregistuju...
Viem, ze tento moj prispevok priamo nesuvisi z Avonom a Oriflamom ale hadam mi to admini prepacia...
A ak by ste mali zaujem o blizsie informacie tak napiste IP
9. jún 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronikahel, Oriflame, je prírodná Švedská kozmetika. Sortiment produktov je široký a dá sa vybrať kozmetika od hlavy až po päty pre všetky vekové kategŕie. Cenovo je dostupná pre každého. ak ju chceme mať ešte lacnejšiu treba sa dať zaregistrovať a stať sa členkou klubu Oriflame. Ako som spomínala zľava z nákupu pre členku je 30 % už z jedného výrobku.
Výhody pre mňa : 1. ak som spotrebiteľka mám výrobky lacnejšie pre celú rodinu.
2. ak si chcem zarobiť ponuknem výrobky svojmu okoliu známi, rodina, susedia, kolegovia v práci ..... možnosti je veľa a ak sú moji zákaznici spokojní, ked im kozmetika dochádza sami ma kontaktuju čo im dochádza, čo im bude treba objednať. Lebo samozrejme objednávam im výrobky v akcií, ked je na nich zľava . Samozrejme musím ovládať aktuálny katalóg a vedieť zákazníkom poradiť čo je pre nich najvhodnejšie, najlepšie ay boli spokojní. Ak niesú z akehokolvek dôvodu s produktami spokojní uplatním reklamáciu a výrobky vrátim. Zákazník dostane spät svoje peniaze, prípadne mu objednám iný výrobok. Tak mám zisk z priameho predaja /30 %/
3. Ak sa chcem Oriflame venovať naplno a zarábať peniaze potom je tu možnosť vytvoriť si obchodnú skupinu sponzorovať / a tu mám možnosť zarábať a dostávať množstevnú zľavu od 3 - 21 % čo je od 4 do asi 850 € každé tri týždne. a dá sa stúpať aj oveľa ďalej . Samozrejme nejde to z jedného dňa na druhý.....
Zaleží akého mám sponzora ako mi vie a je ochotný pomáhať, ako ma vyškoli, ako sa vlastne o mňa stará / to jeho povinnosť/ a ako je ochotný poradiť mi a viesť. Ved moj úspech je vlastne aj jeho výsledkom a plusom.
V systéme predaja produktov sa nezarába iba na priamom predaji, je to multivelevý systém predaja. Provízia je výsledkom dobrého vedenia tímu.

Výhody : každé tri týždne mám nový katalóg s množstvom zliav, nakupujem za členské ceny, okrem toho sú rôzne zľavy , darčeky pre poradcov mám možnosť objednať a odskúšať vzorky -´či už vôni, kremov, ružov, makeupov, šamponov , mám možnosť výrobok vrátiť ak mi nevyhovuje. Faktúra je splatná do 14 dní, čiže produkty užívam, odskúšam až potom ich zaplatím. Objednávku robím kedy chcem, a v hodnote akú chcem. Ak je produkt v zľave a nieje momentálne na sklade , dostanem ho neskôr v dofakturácii ale v cene v akej som objednavala. Produkty sú kvalitné cenovo dostupne a používaju sa väčšinou denne čiže zákazník si ich znova objedná ak je s nimi spokojní,
mám možnosť zúčastňovať sa na školeniach a akciach ktoré organizuje firma, alebo sponzor, Stretávam sa s ľudmi či už zákaznikmi alebo s členkami, ..... je to len tak v skratke. Je to na dlhšiu diskúsiu.
Rada odpoviem, čo som nevysvetlila zrozumiteľne
9. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
*oprava "Multilevelový systém predaja MLM"
9. jún 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helena, ja som registrovana.... určite nemam zlavu 30%.....
..rôzne zľavy a darčeky pre poradcov... to tiež neviem, žeby bolo....
..a áno, objednávku akú chceš, ale keď máš malú objednávku, tak musíš platiť manipulačný poplatok.... a ešte platiš aj za balík... ako tu už písala aj aponchie... jednu kampaň si vybrala len jeden výrobok a ten bol asi aj lacnejší ako náklady s objednávkou....
takže nie je to až také ružové.... je to výhodné možno pre tých, ktorý to robia už dlho a naplno sa tomu venujú a núkajú to úplne každému....
10. jún 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika zľava sa počíta takto : výrobok stoji pre člena je to 76,- Sk
76 x 30% =22.8
76+22,8 =98.8 čiže 99,-Sk v katalogu,
zľavy - neviem ako často robíš objednávky , ale čo ti hovorí teraz aktuálny leták pre poradcov : Letný vernostný program , platí pre kampane 8,9,10,11, a 12, kde si možeš objednáť každu kampaň za každých 50 b. vynikajúci krem za super cenu Ak nerobíš, objednávky často tak naposledy prebiehala reaktivačná kampaň tuším 5,6,7 kde sa dali získať výrobok za 0,1 €,/nepamätam čo to bolo tuším špirala / paleta tieňov za 2,5 €, voňa SENZORIA tiež za 2,5 €, čo darčeky pre poradcov Vítajte v Oriflame ? ďalej zľavy a akcie, ktoré prídu i mailom, ,čo ti hovorí TOP klub ? je toho dosť a mala by si byť o tom informovaná ......
10. jún 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prepáč, ale musím to deliť lebo mi vymáže celý príspevok asi je to dlhé:
ak chceš byť len zvýhodnený zákazník tak si treba doplňať výrobky pre rodinu raz za čas asi tak ked ideš do TESCA alebo Poľska, Maďarska ..... a nakupíš toho viac čo ti treba aby sa ti to vyplatilo. A k tomu manipulačnému : dá sa aj pri malej obj. šikovne obisť ešte si nato neprišla ako ?Ja ked robím svojim dievčatám obj. cez internet aj za 40 b. manipulačný neplatia.
ja sa tomu nevenujem naplno, / mám rodinu manžela, dve deti chodím do práce, mám záhradku, v lete väčšinu stravím na rybách na Domáši víkendy + dovolenka. A stíham aj oriflame. Moje objednávky za kampáň sú v primere tak asi 300 b. Nebehám za ľuďmi po ulici - rodina, kamošky.susedky, bývale spolužiačky .... Ak im niečo dochádza hned ma kontaktuju a by som na nich myslela ked bude výrobok v zľave.
Moji spokojní zákaznici má odporučia aj svojim známim a tak získavam nových zákazníkov. Zaleží ako vieš poradiť. Samozrejme som zásobená vzorkami aby si mohli odskúšať. Nikdy nikomu nič nevnucujem ! Ja nemám rada ked mne niekto niečo vnucuje, preto to nerobím ani ja. Chce, chce. Nechce, nič sa nedeje.
Začala som to robiť lebo som vždy mala a mám kozmetiku rada. Snažím sa o tom dozvedieť šo najviac. S dievčatami si hocikedy sadneme a rozoberame čo ako. Niekedy len tak klabosíme pri kave, robíme si "čajové kávové stretnutia" V lete športový deň na Domaši , Vianočný večierok atd..... troška taký relax.Takže asi tak.
10. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez v oriflame uz 10 rokov, a ta zlava sa pocita sa opacne ako pisala helena, z katalogovej ceny, t.j. ked je cena vyrobku v katalogu 99 sk, tak sa pocita 99:100 x 23 = 22,77, 99-23=76, dostaneme sice ten isty vysledok, ale pocita sa to opacne...takze ta zlava nie je 30%, ale 23%.
Helena, tie "staznosti" cleniek, ktore nevie, ake maju vyhody a podobne, myslim, ze su iba dosledkom tych registracii, ktore boli robene narychlo, len aby niekto pod seba regisitroval co najviac ludi. Stretla som sa s tymto, ked kozmeticke poradkyne postavali ne pesej zone a doslova odchytavali ludi. A obcas boli take neodbytne, ze ma ani nepocuvali ked som povedala, ze aj "ja robim oriflame". Ked som ja vstupovala ako poradca do oriflame, tak sme dostali pokyny, ze prave takyto pristup nie je dobry, neregistrovat hocikoho a ihned, ale iba ludi, ktori mali skutoc zaujem, bol dhsi cas zakaznikom a mohli sme tychto ludi este pred registraciou pozyvat na skolenia. Tam je aj zaklad vztahov, ked niekoho poznas dlhsie, registrujes ho, pozves na prezentaciu, je ten vztah uplne iny ako pri cudzom, ktoreho len registrujes a hotovo.
11. jún 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.nenajde sa medzi vami niektora v Irsku co by robila oriflame?
11. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sa na mna vykaslete co?dakujem
11. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamaritka , v Irsku sa nerobí Oriflame takýmto systémom ako na Slovensku cez kozmetické poradkyne. Mám tam známu, ktorá robila Oriflame na Slovenasku a vydala sa v Irsku, tak nam hovorila, že tam katalóg chodí do domácnosti a ked chce tak si objedná. Ináč poradkyňa zo Slovenska nemôže robiť obj. v inej krajine ak tam nemá štátne občianstvo, resp. trvalý pobyt. Nechodíš na Slovensko aby si sa zásobila, alebo Ti niečo súrne chýba ? Škoda, :frowning2: ja by som Ti to hneď dodala. Som rada :wink: , že si spokojná s produktami Oriflame . Ja sa vždy veľmi teším ked mi má prisť balík a nový katalóg.
11. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grettka , ta zľava sa počíta tak ako som napísala ja, aj ked to zvádza k omylu počítať opačne.
Základná cena je vždy ta, ktorá je na faktúre. Tak sa to počíta aj v obchode /potraviny ..... / kde dostaneš nafakturovaný tovar a rabat sa pridáva k cene z faktúry.
Ináč súhlasím s Tebou, že niektoré registrácie sú robené narychlo a dievčatá vôbec nie sú vyškolené. Aj mne sa sťažovali moje zákazníčky ako ich na ulici presviedčali a vnucovali im členstvo aj ked oni to nechcu robiť. Ved odomňa majú dostatok informácií a keby chceli tak by boli dávno zapísané, lenže ak Ti povie ja to chápem ale mňa to nebaví a čo potrebujem tak si radšej budem objednávať u Teba..... Ja nikoho nenútim, nechávam to na jeho slobodnú vôľu. Ved ani ja som sa najprv nechcela dať zapísať ale dobrú kozmetiku som mala vždy rada a
nikto by ma neprinútil. Rozhodla som sa sama a baví ma to, aj ked ta čo má zapísala - moja susedka - už to dávno nerobí. Musí byť k tomu pekný vzťah :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ja ratam zlavu tiez tak ako grettka :slight_smile:
..a su tam sice zlavy, ale niekedy nenaskrabes ani 50BB, tak ti to je na.... a ked aj, tak nie su tam az take zaujmave vyrobky...
..zasoby si robim, ale nepotrebujem obrovske...
..a na trhu nie je jednina značka oriflame...
..raz som pocula, ked mala jedna pani urobeny stanok oriflame, a ponukala niekomu registraciu, tak ta dokonca spomenula 25% zlavu :wink:
nechem sa tu hádať...
a idem sa pozrieť, či su už nejake novinky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helena56800, neda mi nereagovat. Oriflame je kvalitna kozmetika, aj ked nie vsetky vyrobky, ale ta 30% zlava ktoru prezentujes je z ceny bez DPH, cize z katalogovej ceny je to 23 % a teda aj naozajstna zlava ktoru dostanes a co sa tyka tych darcekov vo Vitajte v oriflame, ak ty mas objednavku za 50 BB a oni nemaju veci na sklade, co sa stava takmer kazdu kampan, tak ti body za vyrobok ktory nemaju ani nezarataju ako keby si ty ako poradca mohla za to, ze nemaju sklady tak plne ako treba a ty tam potom musis dokladat nejaky iny vyrobok ktory si ani nechcela, aby ti vlastne tie body na darcek sedeli a pred Vianocami to bola hroza a to podotykam viac poradcov ktorych poznam objednavalo v prvy den kampane a polovicu uz nemali a potom pred zakaznikmi som ja i oni vyzerala ako blbec a nebudem skusat kazdy druhy den , ci sa im uracilo vyrobky ktore prezentuju v katalogu doplnit a neustale im platit postovne a manipulacne a servisne poplatky, cize po Vianociach to uz bola povestna posledna kvapka v pohari mojej trpezlivosti :confounded:
29. jún 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, potrebola by som nejaké ceny výrobkov z katalógu Oriflame číslo 8. Je mi niekto ochotný pomôcť? Ďakujem :slight_smile:
29. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj renika. a čo potrebuješ?
29. jún 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monikabubko, presne si to vystihla... ja objednavam vzdy prvy den novej kampane, vacsinou rano a to tam uz skoro vzdy nieco chyba. a presne tie body... aj teraz mi chybali, lebo vyrobky neboli na sklade :stuck_out_tongue_closed_eyes:
renika, co potrebujes, napis aj do IP, ak to pocka zajtra pohladam a napisem..
29. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem pekne baby, už mi jedna baba z tejto témy pomohla, za čo jej veľmi pekne ďakujem :slight_smile:
29. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki,renika. pá
30. jún 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam podobnu otazku ako mamartinka. je nejaka moznost ako si zaobstarat kozmetiku Avon v holandsku?
30. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte dievčata, no bola som skoro tri týždne preč, a kym som sa adaptoval doma a dostala k netu tak to iež trvalo .........
monikakubko neviem, ale ani v obchode nemajú vždy všetko hned čo chceš. Niekedy musíš schodit aj viac obchodov aby si to kúpila, ak vobec... Aj v Oriflame sa vyrobky minajú , t.z. že poradkyne kupuju , ved na SK je okolo 200 tisíc poradkyn
Ja tiež obj.vačšinou v pondelok ráno tak okolo 250 b. a maločo mi chýba tak neviem... Ináč tovar chodí vačšinou v piatok to doplnaju niekdy aj večer okolo 21. hod. a chodí aj vpondelok tak niekedy stačí poslat obj. okolo obeda - ak dao chýbalo a maš všetko. A potom je tu dofakturácia tu ti pošlu zadarmo. žiadne poplatky ...
26. júl 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monikakubko, cez Vianoce je všade nával a v Oriflame tiež pracuju len ludia a nevedia odhadnut čo presne pojde. Aj ked toho roku im zlyhal dodávatel nestihli vyrobit. Ale namiesto tých výrobkov - sad boli nakombinované iné a za super ceny ! Bolo len na tvojej šikovnosti vysvetlit a ponuknut zákazníkov náhradu :slight_smile:
Stvalo to aj mna, ale da so zvládnut,
26. júl 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
viete mi prosím vás napísať katalógovú cenu výrobku 15872 Toaletná voda So Nice z katalógu číslo 9?
ďakujem veľmi pekne
5. aug 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola daaaaavno Avon lady, ale s ich vyrobkami som nebola spokojna. Potom som bola v Oriflame, ale ako sa tu uz spomynalo, tak same poplatky a nedodany tovar.
Teraz sa mi osvedcilo objednavanie cez jednu stranku www.krasa-online.sk Tam ked si objednam a nahodou nieco nemaju tak mi ihned pride mail ze to a to nemaju ci si zelam odoslat zasielku bez toho alebo chcem nahradu. A je to lepsie ako az doma zistit ze nieco chyba.
5. aug 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renika 15872 So Nice stalo v 9 katalogu 4.90 € :slight_smile:
5. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cervená ciapocka a ked si bola tak dááááávno v Oriflame objednávalo sa už cez internet ? Vieš ked robiš obj. cez internet tak to hned vieš čo je na sklade a co nieje a podla toho si možeš objednávku poslat alebo neposlat. :slight_smile: a potom dá sa urobit dofakrurácia / bez poplatkov / na výrobky, toré neboli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. aug 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
helena56800 k tym Vianociam: ak uz v prvy den nie su vyrobky na sklade, tak to v poriadku nie je aj ked cez Vianoce byva naval ako dobry podnik s dlhorocnymi skusenostami s tym musim ratat a hlavne ak dam ponuku velmi vyhodnu, lebo taku vyhodnu ju dali preto, aby sa to predavalo co najviac, aj ked boli nakombinovane ine tak je to o principe, jednoducho odmietam kupovat nieco co som nechcela a to hovorim za seba , takisto nemienim stale dohadzovat nieco ine aby sedeli body, kedze stale nieco na sklade chyba(vivat internet). K tej dofakturacii: to je sice pekne ze aspon vtedy nezaplatim poplatok, ale vyrobky v dofakturacii pekne svietili este par tyzdnov potom a aj tak nedosli a nic to nemeni na tom, ze v riadnej objednavke tie poplatky zaplatim tak ci tak, kedze nemavam 250 BB ako ty. Predpokladam, ze si sponzor alebo direktor, takze si svoje obhajis tak ci tak, ale moja skusenost i skusenost tych poradcov co poznam je takato a na tom nikto nic uz nezmeni.
Ak by som chcela nakupovat v obchodoch kozmetiku tak mi nevadi ze musim pobehat viac obchodov , ale priamy predaj katalogom vyuzivam preto lebo mi vyhovuje cely system akym sa to robi ovsem ak sa to tak aj robi nielen prezentuje a potom je realita ina, tak ako je to u oriflame.
6. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helena :slight_smile: myslim, ze vtedy este nie, alebo ano :sweat_smile: no bolo to pred 11 rokmi
6. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oriflame je na Slovenku od roku 1993 a ja som sa s nim zoznamila okolo roku 1997-8
A ako si pametam, vtedy este neboli ani v domacnostiach velmi rozsirene pocitace a internet skoro vobec.
7. aug 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čiapočka, tým som Ti chcela povedat , že teraz je to o 100 % lepšie. Ja som zaregistrovaná od r. 1998, tak to viem porovnat, trojmesačné katalógy, objednávanie a baliky cez poštu po dvoch týždnoch ak nie vykradnuté tak aspoň poskodené.
15. aug 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok