• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

3. mája 2017 
Já dělám taky Oriflame a jsem spokojená. Akorát mi nevyhovuje, že si musím kupovat vzorky sama. To by měli dávat zadarmo. Už mě to stálo majlant. Dárků se tam dostává dost, ale ne za jeden výrobek co si objednáš :grinning: Je třeba si toho objednat více. Já bych tam osobně pro jednu věc nikdy nejela. A když nechci platit manipulační poplatek, tak si koupím nějakou věc co nabízejí abych ho neplatila. Výjde mě i tam věc levněji a používám to na dárky.
15. aug 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helena - ok :wink: verim ze sa vela veci zmenilo. Ale zatial mi to vyhovuje takto, a na druhej strane netvrdim, ze raz este neskoncim ako OL :grinning:
16. aug 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cervená čiapočka, no pod zaregistrujem ta, a uvidíš že budeš len radá :slight_smile: :slight_smile:
24. aug 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: a co vsetko je potrebne k registracii? a potom sa platia este nejake rocne poplatky a tak?
24. aug 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
červ.čiapočka - k registrácií potrebuješ ofotený občianský preukaz, registr. poplatok 1,6 € / 49,_ Sk / ktorý ide na charitatívne účely, ročné poplatky sú zrušené :slight_smile: ako nová sa zapajáš do programu Vítajte v Oriflame - získavaš darčeky, 1. kampaň 70 b. získaváš vzorky,
2. kamp. 80 b. - taška + taštička na vzorky
3. kamp. 90 b. - denný + nočný krem
4. kampáň 100 b. Intimate gel + vreckovky
5. 110 b. - balzam na pery + špirala
6. 120 b- - parfum Giordani White gold
najlepšie je zapojit sa hned teraz v 12 kampani do Vianoc akurat stihneš 6 kampaň ked sú silné kampáne.
Ak sa nezapojiš nič sa nedeje. Okrem toho možeš využívat kartu zákazníka, pre zákazníkov - výrobky za výhodné ceny. No posielam katalóg a registračný ? :slight_smile: Neváhaj ...
25. aug 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja robim s oriflame:nie su to nejake velke peniaze,ale som s ich vyrobkami spokojna,a kto ma vela priatelov tak je to dobra sanca,tak aj ja mozem niekoho zaregistrovat :sweat_smile: :sweat_smile: papa
29. aug 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať nejakej Oriflame lady čo znamená Výška úveru. Ďakujem.
13. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
13. sep 2009 o 20:05 • jana04
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
13. sep 2009 o 20:46 • jankabambulka
km_Rebeka si poradkynou Oriflame ? Výška úveru je suma do akej možeš nakupovat. Ak si nová t,j. od 1 -do 6 kampáne ,tak limit 165 €, potom možeš mat faktúry tak na 700 €.
13. sep 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky!Poradte mi.Ako najlepsie by som mohla zarobit na avone,ake akecie si mozem spravit.Kto v tom robi dlchsie nech mi poradi. dakujem
6. okt 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. okt 2009 o 12:11 • eliska1986
ja tiez robim s oriflame a som s nim moc spokojna a hlavne ma fantasticke vyrobky :wink:
9. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
23. okt 2009 o 13:16 • e24
Ahojky, dělám Avon i Oriflame v Hulíně, Kroměříži a okolí - vůně mě i mým zakaznicím vyhovují z Avonu, ale třeba některé krémy, tělová kosmetika je super v Oriflame. Navíc má Oriflame i řadu pro děti.
Osobně pracuji tak, že si výrobek koupím, sama na sobě vyzkouším a pak předvedu potencionální zákaznici.
Nyní mohu jen doporučit Kapky na rychlé zaschnutí laku - do 60 vteřin je lak suchý!
24. okt 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som z Košíc a robím Avon, Oriflame, FM, a so šperkami.
Rada poradím, prípadne pošlem foto mailom. :slight_smile:
25. okt 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,aj ja tiez robim oriflame a som spokojna, som z BA - petrzalka.ak by mal niekto zaujem pozriet katalog,objednat ci zaregistrovat.rada vam poradim. :wink:
25. okt 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, už varíte ???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem byť Avon lady :slight_smile: . Ako sa ňou mám stať? Som z okolia MT.
26. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
26. okt 2009 o 21:21 • grettka
Avonky ,zaujíma má to vy nemožete registrovať nové členky kde chcete len v určitej oblasti - meste ?
Lebo ja teda môžem pre Oriflame zaregistrovať po celom Slovensku.
27. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj helena56800, Avon je v rámci Slovenska rozdelený na oblasti, tak môžu registrovať nové AL len v oblasti kam patria. Ono podľa toho ako si otázku položila a zároveň vyzdvihla to, že v Oriflame môžte registrovať z celého Slovenska by to malo asi byť ako veľká výhoda Oriflameu, ale nie je to tak. V priamom predaji má byť hlavnou výhodou osobný prístup a ten nedosiahneš ak napr. ty si z BA a nová poradkyňa Oriflame je z KE a vybavíš to s ňou cez mobil a internet, v tom prípade ide pri takejto registráci iba o osobný a finančný prospech sponzora a nie o riadne zaškolenie a starostlivosť o nového poradcu a práve pre toto je Avon rozdelený do oblastí, aby sme sa mohli každému venovať osobne, to je cieľ priameho predaja, pekný večer.
30. okt 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. okt 2009 o 12:27 • nika.b
ahojte, mozete mi napisat, co je na oriflame prirodne? Dakujem :slight_smile:
31. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. nov 2009 o 18:39 • helena56800
Lula to je pre Teba
1. nov 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som 2t.oriflame ,pred rokmi som bola avon,potom ma to uz nebavilo a nebol cas a teraz som zacala pre kamaratky a znamych... :slight_smile:
1. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja robim avon lade a sbs trade a nejak v tom nevidim super vyhody! :unamused:
1. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miskachrumka, ako to, že nie ? Asi to chce zmenu.... :slight_smile: a čo je sbs trade ?
1. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok