• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

7. júla 2017 
ja robím tiež Avon...začala som tento rok...a bodli by mi nové zákazníčky :wink: Ak ste niekto z Ba, tak vás beriem :wink:
1. nov 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
přidávám se do klubu. Dělám také Oriflame, i Avon. Je ale pravda, že se tím moc vydělat nedá, pokud se tomu člověk nevěnuje naplno. A to při práci, nebo teď při dítěti opravdu nejde.
Pokud byste ale měli zájem si něco objednat, tak mě kontaktujte do IP. Jsem z oblasti na pomezí okresů Brno a Břeclav.
2. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
5. nov 2009 o 14:17 • babacik
Holky, taky dělám Avon, je fakt že to využívám hlavně pro sebe, pro rodinu a teď před vánoci i pro pár kamarádek, tak za provizi kupuju něco pro sebe, nebo tím řeším dárky pod stromeček pro zbytek rodiny ... já tu kosmetiku kupovala celý leta od kamarádky, ale ta se mi nějak vytratila, co jsem doma na MD, tak taková je to kámoška, tak jsem se na to dala sama. ...
7. nov 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako zeny uz robi niekto okolo oriflame aj s tym co som ponukla ja? :slight_smile:
13. nov 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babacik a co si ponukla? :sweat_smile:
14. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som bola AVON LADY 15 rokov,ale už posledný rok som objednávala len pre seba,až tolko "zlavy "som nemala,aby sa oplatilo,len preto,aby som dostala každý mesiac "balík"
15. nov 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcete mať darčeky / kozmetiku / na Vianoce lacnejšie ? Ozvite sa :slight_smile:
16. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pracujem s Oriflame a ak mate niekto zaujem, viem poskytnut aj zlavy pri vacsom odbere. partizánske a okolie.... ozvite sa mi na mail: kotenko@azet.sk
16. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny dostala som objednavku s toho co robim okolo Oriflame ,myslim tie sperky,a bola som milo prekvapena.
A ku kazdemu vyrobku je aj zarucny list na 2roky a akurat bola akcia tak som dostala nausnicky zadarmo.Mala som
objedavku pre ludi ,za 58eur a stoho 10eurje moja provizia, a nausnicky za 5,50eurA uz sa mi vratili tie peniaze co som dala ja im.
21. nov 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, pouziva niekto z Oriflamu, tie kokteili? :wink: Natural Balance
23. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka:moja suseda to pouziva a hovori ze je to fajn :wink: :wink: tak neviem lebo ja osobne som to nevyskusala :wink: :wink:
24. nov 2009 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babacik-no niekto uz pisal, ze to velmi nechuti, tak neviem.......asi kolko ludi, tolko chuti :sweat_smile:
24. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja užívam a nevidím problém. Najpr som miešala s vodou a teraz s mliekom. Chutí mi lepšie s mliekom Ináč je k tomu aj niekolko receptov, ako si to možeš pripraviť - dochutiť.
Vieš Tinka ono nejde o chuť, ale o účinok ak chceš niečo urobiť pre svoje zdravie. Ja to doplnok zdravej výživy
na krásu zvnútra. Ako vedľajší účinok je redukcia váhy bez drastických diet..... Tiež je velmi dobrý ten balíček, vitamínov a minerálov pre ženy /aj pre mužov / :slight_smile:
Švedskí lekári to nevymysleli len tak, ved vývoj trval velmi dlho....
24. nov 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, objednava tu niekto oriflame? :unamused:
4. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka ja hej preco?
:confused:
4. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u vas neprisli tie konvice za 2eura, alebo ich dostali len vynimocny? :slight_smile:
7. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
8. jan 2010 o 17:16 • cinkxa
Mne prišli, robila som obj, v noci pre svoje dievčatá , svoju medzi poslednými a do troch objednávok sa mi už neušli, ale potom ráno vyskladnili ďalšie tak som urobila dofakturácie, po obede potom dalším dievčatám, ktoré mi dali vedieť, že sa im neušli. No ešte asi 5 z mojej skupiny nedostalo, čo sa mi ohlasili neskoro...., ale majú prísť koncom kampane 1 alebo začiatkom 2 ďalšie...
8. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2010 o 22:25 • cinkxa
Ahojte chcela by som byt avon lady ale je v tom jeden hacik som v anglicku je to preto tak mozne? Je tu sice avon ale anglicky a preto ze nas tu je dost chceme nas katalog dalo by sa s tym nieco robit?Kde sa mozem zaregistrovat ak nou chcem byt?Dakujem odpovedajte mi prosim meilom kiss270@azet.sk
10. jan 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
10. jan 2010 o 18:09 • grettka
ahojte... je tu nieto kto je avon a pobera rodicovsky p? nie je nejaky problem so zvysenym rp?
19. jan 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kingstonka - ja som bola min. týždeň požiadať o zvýšenie RP a tam má pani upozornila, že nesmieš vykonávať žiadnu zárobkovú činnosť t.zn. ani Avon, Oriflame, pretože sa budú vykonávať prísne kontroly, preto som radšej požiadala o ukončenie spolupráce s Avonom, keďže už dlhú dobu nevyvíjam žiadnu činnosť a nepotrebujeme pre takúto to vec prísť o RP.
19. jan 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok... dakujemm
19. jan 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
felixko.. to myslis vazne? im akoze preskakuje? kvoli spolupraci s AV a ORI nechcu zvysit RP? To akoze kazda mamicka, ktora je na MD, a spolupracuje s nimi, tak aby pred nastupom na MD ukoncila spolupracu? No nestacim sa cudovat... fakt... to je skutocne pritiahnute za vlasy... Podla mna by sa bolo treba obratiti na ustredie AV, alebo ORI, nech daju vyjadrenie... Ved kolko mamiciek na MD robi AV a ORI....
19. jan 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave... ja som teraz tiez prekvapena... ale nestoji mi to za to...

akym sposobom sa da spolupraca ukoncit?
19. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež nechápem prečo je to tak :frowning2:
19. jan 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kingstonka, oznamis to pisomne ziadost o ukoncenie spoluprace, ale vies co? na tvojom mieste by som si tam zavolala... ved na ustredi ti musia poradit...
19. jan 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave ma napadlo zmenit registraciu na manzela...
19. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok