• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Avon Lady a Oriflame Lady. Aké sú výhody?

7. júla 2017 
ďakujem kingstonka :wink:
teraz som volala manažérke a vravela, že sa nemusíme ničoho obávať, že je to v poriadku, veď je to asi taká spolupráca s avonom ako aj keď si niekto objednáva napr. z quelle, veď koľko je nás takých čo si objednáva len pre vlastnú potrebu? tak neviem, možnože to dám prepísať tiež pre istotu na niekoho z rodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne dievčatá zamyslela som sa nad tým / robím Oriflame / a myslím, že pokiaľ nieste na nejakej vyššej pozícií kde je už výššia provízia / moja je vyššia ako môj plat - číže robím aj ďaňové priznanie / tak sa nič nedeje, pretože sa nedá dokázať či to objednávate pre svoju spotrebu alebo nie. Niekedy pri provízii do 40 000, netrebalo nikde priznávať, neviem aká je hranica teraz ....
19. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helena presne tak si to tiež myslím :wink: , aj mi to povedali v avone, že ak by som bola napr. manažérka (čiže vyššia pozícia), tak vtedy by to malo vplyv na zvýš RP.
22. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som najskor zacinala s Avonom a neskor som presla ku oriflame. Nie ze by som s avonom nebola spokojna, ale myslim si ze oriflame ma lepsie vyrobky, vyber, ceny a podobne. Tak isto je tu aj vacsia moznost financneho zarobenia si, nakolko oriflame ponuka zlavu z kazdeho vyrobku az vo vyske 30% V pripade ze by mal niekto zaujem pracovat ako kozmeticka poradkyna oriflame, kontaktujte ma na : siska05@azet.sk a poskytnem Vam blizsie informacie.
15. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z každého výrobku je pro začátek sleva 23% než se dostanete dále.
Nevím tedy jak avon, ale oriflame je hrozně hloupý na to že stále chybí nějaké výrobky. V katalogu je sice uvedou za hezké ceny, ale prostě je nemají.
Jinak se také nabízím, pokud by měl někdo zájem stát se novou poradkyní :slight_smile:
15. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...no ja robim oriflame, pri vyrobkoch, ktore nie su na sklade, je moznost dofakturacie a vyrobky vam poslu v tych "hezkych cenach" , ktore su uvedene aj v katalogu...ak ma niekto zaujem vediet o oriflame viac, napiste ip, rada poskytnem informacie, robim zdarma kozmeticke poradenstva, ak ma niekto zaujem, taktiez napiste ip a mozme sa dohodnut. da sa zarobit aj inym sposobom ako len predavanim tovaru, a celkom slusne. ako studentka som nepoznala ziadne brigady, odkial som chodila znicena, zarabala som si s oriflame. da sa to, len treba chciet.
15. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ne všechny výrobky mají ADO. takže ne všechny výrobky se drží za ty správné ceny.
to to tady ale pěkně kritiziju, a přitom jse také poradce :slight_smile: ale je to tak, a tím mě štvou.
Jinak si nemůžu stěžovat :slight_smile:
15. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcelka, teraz nerozumiem, co si napisala? :wink: vysvetli...mna vedia tiez niekedy pekne nastvat, ale obcas sa stane, ze mi nejaky ten vyrobok pribalia a zabudnu dat na fakturu :grinning: tej druhej vete, ze ne všechny vyrobky se drzi sa za ty spravne ceny tiez nejako nerozumiem...
15. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je výrobek v katalogu za akční cenu. Nemají ho na skladě. Ale cena se ti drží dále až bude na skaldě.
pak je výrobe za akční cenu. Nemají ho na skladě, ale cena se ti nedrží.
tak to myslím.
a je pravda že už jsem také dostala něco zadarmo co tam být vůbec nemělo. :grinning: musí v tom mít pořádný bordel :grinning:
15. mar 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcelka, ale ten druhy pripad, ktory spominas, je iba u dopredajovych vyrobkov...resp. ja som vzdy vyrobok dostala za zlacnenu cenu, ked som mala objednane...
v tom druhom pripade uz ten vyrobok nikdy nedostanes, lebo sa nevyraba...mna osobne vie nastvat, ked mi vyradia nieco co mam oblubene a inovuju to, ale potom uz to ani nie je ono... :frowning2:
15. mar 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vyrábí opravdu, mam s tím novou zkušenost. A ještě jsem si to zjištovala u mojí poradkyně a potvrdila mi to.

ale jinak máš pravdu, také mě štvou že vyřadí výrobek který mi vyhovuje a nechaj tam nějakou blbost.
15. mar 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
nechcete k Avonu a k Oriflame připbrat další přivýdělek?? je to taky kosmetika, ale bytová, ekologická, české firmy, máte slevy z každé objednávky, navíc výrobky jsou fakt super a krásně voní a fungují. Dedra je oravdu fajn a pro AL a OL je to super. nabídnete parfémky atd a k tomu ještě nějaké aviváže, čističe¨kuchyně,podlah atd. Uklízí přeci každý,ne? tak kdyžtak pisněte IP :wink: , nebo koukněte na dedra.cz :wink:
15. mar 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
20. mar 2010 o 21:37 • mata_74
Ahojte mata,u nas v robote zvyknu ženy davať zlavy hlavne na avon.skoro všetcia od nich beru.alebo ešte ked chceš niečo zarobiť,tak skus nahovoriť nejake zname či s tym nechcu robiť oni budu vedene pod tvojim čislom a za ich objednavky nejake percenta idu aj tebe.Mna tiež na to nahovarali,ale ako som už pisala ťažko u nas vo firme konkurovať :frowning2:
25. mar 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak ja robim s oriflame uz kopec rokov a nikdy sa mi nepodarilo si zarobit viac, ako na "preplatenie' mojho nakupu.. obdivuje vsetky, co si dokazu takto zarobit, jedno, ci robia s avonom, oriflame, dedrou, amway,... :astonished:
25. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som pozera avon je tam jeden parfem za 30eur a dotyčna ho dava za 16eur.neviem ako sa si možu dovoliť davať take vyrazne zlavy....ale ludia aj kupuju.
25. mar 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja robim oboje a pokial to predavate zakaznickam, tak by sa mala dodrzovat cena v katalogu, pretoze ta, ktora da zakaznicke zlavu z tej ceny, okrada sama seba o zisk, preto mozno niektore nezarobia dost, ale tym, ze davaju zlavy si navysuju objednavku, myslim, ze to ani nie je povolene, ale aj tak sa to deje .... ja objednavam len pre rodinu a kamaratky (2-3) a davam katalogovu cenu a to len z toho dovodu, ze je treba z niecoho to postovne aj zaplatit a zakaznickam to nevadi, pretoze vedia, ze ich vzdy upozornim na tu najnizsiu moznu cenu ich oblubenych vyrobkov (preco by som im este z takej akcnej ceny mala davat zlavu-ved nie som charita, aby som to robila uplne zadarmo), samozrejme je ine, ked ma o pomoc poziada ina poradkyne z oriflame, tej dam nakupnu cenu a to uz len z toho dovodu, ze na zlavu ma narok, ale preco by sme obe mali robit objednavku, ked sa to neoplati a vyhodnejsie je to dat dokopy (kvoli postovnemu) ....
15. apr 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, chcela by som sa opytat tych co robia Oriflame-tie konvice a hriankovace, co boli niekedy v januari, to ste podostavali, ci uz z toho nebude nic? :frowning2:
16. apr 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, s tymi kanvicami a hriankovacmi bol velky problem... firma oriflame necakala, ze o ne bude az taky velky zaujem... takze kanvice nebudu, ale hriankovace pokial viem, stahovali ich z okolitych krajin, aby dodali u nas, ten, kto mal objednate, tak viem, ze dostali, ale uplne vsetci, tak neviem. Viem vsak o tom, ze niektore oriflamacky mali stastie, ci co, a potom vo velkom predavali na mimibazere.... bohuzial.. obcas aj taketo neprijemne veci existuju...
16. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze podobny problem nastal v oriflame s puma taskami... :frowning2:
mne sa buhuzial neusla, vypredane boli za par minut a co som ju len videla, bola pekna, tak dufam, ze doplnia sklad a budu posielat
16. apr 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
16. apr 2010 o 19:05 • mimimi11
aku ja som dlhorocne oriflame pomozem ?
16. apr 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ak chcete tak ja ich mam dost puma tasiek aj konvice atd mne prsili kolko som objedanala tolko prislo ok
16. apr 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... robim len kratko s avonom..kto poradit..vcera mi dosiel balik ale chyba tam jeden parfem ( na fakture vsak je) a navyse tam mam nejaky krem.. ako to mam riesit? dakujem
17. apr 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala si hned vcera zavolat na zakaznicky servis, telefonne cislo ma vzadu na katalogu, skus teda hned v pondelok.
17. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som hned volat ale uz bolo neskoro- balik mi prisiel az po 17h. uz som im aj pisala- v pondelok budem urcite volat, ale zaujimalo by ma ci sa to stava casto-ci stym mate niekto skusenosti- ci sa to dalo vyriesit
17. apr 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, zdravím.
Já také dělám Avon a přidala jsem si i Oriflame. Bohužel Oriflame jsem si ze svých zákaznic oblíbila jenom já, moje máti a pár holek z přítelové práce. Kdežto Avon jde mnohem lépe.
Je pravda, co píše vcelka - Oriflame bohužel nemá skladem už první den platnosti katalogu některé zboží, což je fakt na hlavu....Avon nemá zboží jen vyjímečně - momentálně třebas ty výrobky,co jsou v katalogu jako výprodej, to se mi už dvakrát stalo, objednávala jsem až na poslední termín a to je asi už dost pozdě.
Když to shrnu ze svého pohledu - Avon má lepší dekoračku, vůně pro ženy. Oriflame má příjemné pánské vůně, ženské mi absolutně nevyhovují - téměř každá má základ pižmo, což je na mě moc těžké. Líbí se mi jejich krémíky, odličovací mléko atd. Příjemné také je, že na všechno je stejná sleva, ne jako u Avonu, kdy na některé zboží je třeba jenom 10% - většinou ten výrobek na poslední straně, který samozřejmě skoro každá chce :grinning: .

Nedávno jsem si přibrala ještě Dedru a nemůžu si stěžovat! Pokud si něco ženská rozmyslí, tak malovátka a "blbůstky" pro sebe, kdežto věci na úklid, které potřebuje a jsou navíc velmi účinnné, české a ekologické, ty prostě kupuje. Jestli má někdo zájem, mohu pomoci s registrací a dát potřebné informace :wink:
17. apr 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kingstonka, ale coby sa to nestavalo, ved nikto nie je neomylny, pokial to vyreklamujes, tak v nasledujucej zasielke by ti ho mali dodat, a mal by tam byt taky papierik aj s podpisom toho, kto bude balik kontrolovat.. teda aspon mne takto chodili po reklamacii. On ten tovar sa dodava z Madarska, tam ma avon baliacu linku a aj vyraba niektore vyrobky.

romana, problem v ori je, to ano, aj u nas na svk a teraz tym duplom, co sa prestahoval sklad do Varsavy. Ale stalo sa mi napriklad, ze som skusala objednavat cez internet, dala som si objednavku, ale neodoslala som ju, my to mame tak, ze krok pred poslednym odkliknutim mi ukaze zoznam tovaru, a aj stav, ci bude dodany, alebo nie... Dala som si to v stredu, ukazalo mu, ze nie je na sklade. Tak som to skusila o 24 hodin, a tovar som uy mala vsetok. Takze zalezi na tom, aj kedy chodi tovar, a nas o tom zvyknu nase sponzorky mailom informovat, rovnako ako o problematickych vyrobkoch.
Mne zas avon nejde velmi na odbyt, robim objednavku tak raz za 3-4 mesiace.. zato ori kazdy mesiac.
Inak suhlasim s tym, co si napisala o vonach a kozmetike, ze kazde ma lepsie nieco ineho. :wink:
17. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dnes som tam volala-malo by to dojst v dalsej objednavke-takze vyriesene
19. apr 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super :wink:
19. apr 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok