BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

julliaa
12. jún 2007

ahoj zuz11 -takze vás čaká stahovanie? 🙂

zuz11
12. jún 2007

julli, hej, hej ale najskor velka rekonstrukcia 😔

julliaa
12. jún 2007

zuz11 - tak to dobre poznám...sme kúpili byt pred dvoma mesiacmi. a mesiac sa tu riadne makalo. prerobili sme vsetko, elektriku , rozvody, priečky, stierky, sadrokartony, omietky...prosto vsetko. No bola to riadna fuška.
Práve dnes nám majú prísť robiť dvere, tak sa tesím 😒 🙂

zuz11
12. jún 2007

julli a predstav si pri tom vsetkom este buranie stien 😀 polonostnych takze zhaname stavebne povolenie 🤐 😠

julliaa
12. jún 2007

Zuzi-nemusím si predstavovať, my sme vybúrali tri priečky, jedny dvere sme posunuli, vymurovali sme šatník a zvačšili kúpelnu o chodbu 😝 🙂 🙂 Fuška, ale stojí to za to....pri vrtaní nás susedia veru nemali v láske 😕 ale čo narobíme 😀

sweetberry
12. jún 2007

jaj kolko ste opopisali a ja som vas zase nestihlaa ☹

aktak
autor
12. jún 2007

julia nebyvate pri jazere? lebo nekto uplne hore nad nami tiez komplet preraba, my sme to absolvovali pre 2 rokmi a uz nikdy viac, len do noveho 😀
od pondelka som mamicka na plnu uvazok a este aj Bc, tak ma budete stretavat castejsie, mali by sme dat stretavku BA II nekde na kofcu s deturencami 😉

zuz kedy sa stahujete? lebo uz prerabate alebo ste este nezacali?

zuz11
12. jún 2007

kati, srandujes? ma zivotne zdrziava 🤐 😠

julliaa
13. jún 2007

aktak-nie, nebývame pri jazere 🙂 čo sa týka prerábky, vsera sme v podstate ukoncili tými interierovými dverami. ach jaj, monotvali to šest hodín, už som myslela že ma na psycho odvezu. deti boli doma, nemohli sme ist von...hrôza...som rada že to máme za sebou. 😉
a do nového - to ano, aj ked ...my sme z nového vlastne prisli...a aj tam bolo stále čo robiť 🙂 od kuch.linky až po vsetko ostatné.
Hm, len keby tie novostavby neboli tak nekrestansky drahé, že ano...

zuz11
13. jún 2007

no ja by som nopvostavbu ani nechcela.... stavaju to tak rychlo, ze nik nevie ako to bude pracovat ( ta stavba) a v akom stave skonci 🤐

mirko06
13. jún 2007

ahojte stavbarky, ale ste sa rozpisali 🙂

julliaa
13. jún 2007

mirko06-nuž, priniesla som nový vietor 😀
vsak to tu aspon ožilo 🙂

mirko06
13. jún 2007

julliaa: to mas pravdu, som zvedava dokedy nam to vydrzi 😉

julliaa
14. jún 2007

mirko06 - nuž, pokým to bude len odkazovanie si tak asi dlho nie...ale ked začneme rozoberať nejakú temu..tak nám to hádam vydrží 😉

mirko06
14. jún 2007

maly je teraz trosku prechladnuty, zle spinkava, lebo mu zatekaju sopliky, neda sa mu dychat ☹ a odsavat mu sopliky, to je teraz takmer nemozne, mam pocit, ze ma 4 rucky...

julliaa
14. jún 2007

drobec malý. chudiatko ...dávas mu kvapky ? dúfam, že mu to prejde...hlavne tie noci..vsak 😒

sweetberry
14. jún 2007

jej julli

mirko06
14. jún 2007

ma calciovy sirup a stoptusin, snad to zaberie. len tie sopliky sa tazko odsavaju, to je neuveritelne, aku silu ma ten drobec 🙂

aktak
autor
14. jún 2007

zuz neni novostavba ako novostavba 😉
aj my zle spinkame, napriklad dnes sa adamko o 4tej zobudil a kukal na mna, a ked som nereagovala tak sa prisunul a chytal ma za nos 😅

mirko06
14. jún 2007

aktak: mna maly budi tak, ze ma taha za vlasy a ked sa robim, ze spim, tak mi zacne pchat tu malu nozicku do tvare 🙂

julliaa
14. jún 2007

sweetberry - 😉

mirko06- toto by malo zabrať, používame aj my. a soplíky - nie vzdy je dobré odsávať, aby mu to este viac nedrázdilo. skús len utierať..aspon časť dna...na noc skúsiť odsať

aktak-asi je to vo vzduchu, posledná noc i u nás bola divoka :/

sweetberry
14. jún 2007

ty si z ba2 🙂

mirko06
14. jún 2007

julliaa: v noci keby som mu odsavala, tak je hore pol baraku, co by tak vystrajal. 🙂

julliaa
14. jún 2007

sweetberry - ano, -pri kocke bývam

mirko06-no ved pred spaním...tým prvým..kým sa nezobudí...ale hádam kvapky pomôzu, nam sa osvedčili celkom.

sweetberry
14. jún 2007

kocka je kde heh 😅 jaaaj pockaj asi viem je tam coop?

julliaa
14. jún 2007

tak tak, jednota...no ja bývam trosku dalej od kocky. a ty ?
ozaj, más dieťa ? sice vidím že sa snazíte, no zdalo sa mi ze si písala že ked si sa vrátila do práce z md...či sibe mi ?

sweetberry
14. jún 2007

nesibe mam ale je len po biologickej stranke moja ak chapes

chcela by som mat spolu

ja byvam blizo mountfieldu

mirko06
14. jún 2007

julliaa: len taka otazka, maly ma teraz osem zubkov, tvojmu Nikolaskovi ako rastli dalej? ma 4 predne hore a 4 predne dole, ktore mu potom rastli dalej?

sweetberry
14. jún 2007

pajte dobru nocku

julliaa
14. jún 2007

sweetberry - pochopila som 😉
jeej, mountfield mame cez cestu - skoro hned oproti 🙂

mirko06- potom sa tlačili stoličky...a teraz tie ostatné mu dorastajú. Inak jemu dosť neskoro idú...starsí syn v jeho veku už mal vsetky.