BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

sweetberry
18. júl 2007

ja sa popytam mojho muza 🙂

julliaa
18. júl 2007

ok...🙂 môj by to tiez vedel....vsak ten vie snád kazdú ulicu v celej ba...som dúfala, ze zavolá, ze vyzistím...no neozýva sa..

veru z temy do temy...no ale hlavne ze je veselo 🙂 chalani spia..idem si urobiť kafe.

sweetberry
18. júl 2007

dobry napad s tou kavickou🙂
no ak si ten moj nevie dat rady este mame navigator 😅

sweetberry
18. júl 2007

no stale nad tym premyslam nad tym aerobikom a naco by sme vlastne sli na aerobik chces?
dnes si pojdem kupit nejake kratasky

julliaa
18. júl 2007

sweet- sa z teba usulam...ze načo by sme tam sli 🙂 jasné ze chcem...ja rada vypadnem z domu, rozhýbem telo...🙂
sakra, len ma stve, ze či sa ist kupať, či cvičiť...
ak by sme nasli...tak môzme prípadne ist inokedy...alebo dohodnuť stretko niekde vonku, či bez deti na káve.
este sme sa kúpať neboli, tak furt neviem...či kôli tej jednej hodine byť zas doma, do hája.

ty chces teda isť ?

takze kratasy - si to vzala nejak vázne 🙂)))

sweetberry
18. júl 2007

neeee zle si to pochopila ako ja ze na co pojdeme?co=i na aerobik alebo nejaky body firming?chapes 😅
ano kratasy vsak umrem z tepla tam ani ventilator nepomoze mne ak teda aj vo fiate maju 😀

julliaa
18. júl 2007

sweet - jaaaj, ja tapa, no zle som to pochopila...sa tu teraz na sebe smejem 😀 😎 ja ze načo pojdeme....som to ja blbá...
no vo fiate je len bodyforming...takze také pomalšie 🙂 😉

julliaa
18. júl 2007

a kúpila si kratese ? ja sklerotička...som sa to chcela spýtať...

sweetberry
18. júl 2007

ja ani neviem co to bodyforming je 😅 popis teda 😀
ja som tiez tapa na nieco 😀

no mam dake tak pokonbinujem s dakym trickoma a davas si tenisky ci co?
a prezliekas sa zrejma tam a napis mi co si este beries 🙂
uz som sa s mojim muzom bavila tak aspon vyskusame ako im to s malou bude bezo mna klapat este atkto nadlho spolu sami neboli
a chcem sa este spytata na ako dlho to tam je dokedy ako to trva ok?
no a este stale inak neviem kam to idem kde to je som trubka hehe 😀 korunovana 😎

julliaa
18. júl 2007

sweet - no pozri aká hodina a ja tu strasím...
ale sa smejem na nás...tomu dnes dávame...sakra 🙂

trvá to hodinu, čize do 19 hod. a bodyforming- je to ako airobic,len pomalsie a trosku viac posilnovanie...
prezlečiem sa tam...beriem kratese, tričko , tenisky, zober si do flasky piť (voda, hocičo nie sladké vela) a uterák...taký, čo dás na karimatku...to je vsetko.

takze neboli vasi este tak od seba ?? takze nový zázitok...no tesim sa..vyzistim od muza jak sa tam dostanes...zajtra...si napíseme. super.
dobrú noc

sweetberry
19. júl 2007

vsak kukam ze kedy situ bola 😅 ja uz v siedmom nebi zarezavala 😀
ozi ja nemam karimatku 😀 a aky big uterak?asi?
😅
aj sa tam da osprsit?sprchujes sa tam ci az doma ?
ok vyzizsti ten moj ani nevie kde mlynske luhy su a ja som kukala na nete ale vsak ja truba na orientaciu ja to z mapy nepochopim ci to ale pochopim vobec od teba 😀 boze so mnou je dohovor vycerpavajuci ze?ale aspon popiseme toho 😀 😀 😀 😝
ozaj jak v minule....sla som domov busom vies ja pipena zvyknuta rit si vyvazat 😀 ja som sa ti dostala busom na dolne hony 😀 😀 super neee ale to som bola chvalabohu sama tak som netyranizovala svojou neschopnou orientacou svoju dceru
ale stalo sa aj take chcela som ist k budove slovanet bola so mnou aj mala a ja som sa ti dostala k zimnemu stadionu a odtial sme slapali peso mala chuda mrncala ze ju nohy bolia ze kedy tam uz budeme 😅 ja som uz radsej na ziadny spoj nesadala ze radsej to odkracame aby sme sa zase neocitli na opacnom konci nez chceme ist 😅

julliaa
19. júl 2007

čauko sweet - zas sa tu rehocem....vsak my kým sa dohodneme...
no volala som s muzom...a más to kúsok ku mne...a este kúsok do fiatu...tak idem...akoze vysvetlovať 😀
Ked si pri tatrabanke, tak pôjdes na Prievozkú ulicu (to je ta velká hlavná) stále rovno tak do 5 min. pešo si pri obchode rema (tam by som ta počkala) a potom stále rovno popri hlavnej a sme vo fiate.
Alebo sa to dá, ze nastúpis na trolejbus tusim, a jednu zástavuku ides....

kokso..ja tiez vsade len autom...sodovagomora 😀 😝
poslem ti v ss tel. číslo. dufam, že ti dorazí....daj mi vedieť ak teda ides určite, lebo ak nie, my sa pôjdeme kúpať. ak pôjdes, kúpat sa pôjdeme zajtra. 😵

no a karimatku - neberem...tam budú...dúfam (som tam vsak nebola este) a uterák...taký "primnezený" stredný.

tak hor sa do orientácie...ja tiez vsade zablúdim 🙂 no sranda...

sweetberry
19. júl 2007

😀 😀 😀 este som to nedociatala a uz sa rehnim 😀 😀
ok citam dalej 😀 😀 😀

julliaa
19. júl 2007

sweet - mi muž hovoril ze tam volal a je to o 19 hod 😖 😝 sakra....dufam, že ti to vyhovuje...
hehe, počkaj, kým trafíme (teda hlavne ty k nám- potom sa už vysomárime hádam) tak bude aj budúci týžden 😀 🙂

sweetberry
19. júl 2007

poslala som ti ip

julliaa
19. júl 2007

sweet - kuk odpoved 😉

inak esteze bývame na prízemí...mam na balkone vaničku a malý bazenik...joj potopa pod nami...no chalani sú stastný jak blchy 🙂

sweetberry
19. júl 2007

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀

katarina78
19. júl 2007

Ahojte kočky! Nevedeli by ste mi prosim odporucit v okoli BA II nekeho dobreho gynekologa - porodnika? Prestahovala som sa do BA a o par mesiacov chceme s muzikom zacat "makat" na babatku a do vetdy by som rada nasla nekaeho gynekologa ale mam strach len tak si niekoho vybrat ... Dik moc za rady 🙂

petaba
19. júl 2007

Mudr. Andrej Havalda,Phd. na antolskej je uplne perfektny, ja si ho neviem vynachvalit!Len on je dost vytazeny porodmi.A neda sa u neho zaplatit objednanie, treba si pockat

katarina78
19. júl 2007

petaba: Peti dik moc ja som myslela nieco v BA II, byvam v Podunajskych a pracu mam v Ruzinove takze aby som to mala blizko. Ale pokial bude "nieco dobre" len daleko hoci aj v Petrzalke tak to skusim .... este raz dik

petaba
19. júl 2007

tak potom skus Dalibor Predajňa na Pešej zóne vo vrakuni, ale ten je súkromník a pomerne drahý. Mám s ním osobné skúsenosti. Ja som z Podunajských ale aj z Račianského mýta.

katarina78
19. júl 2007

Dik si zlata, uvidime ci kocky hodia aj ine tipy ...

julliaa
20. júl 2007

ahojte....pekný den...
sweet- zdravím ťa 😉

sweetberry
20. júl 2007

ajoj Julinka mi unikas dnes

julliaa
20. júl 2007

chalani spinkajú....tak som sem zasadla...mnam taký dobrý šalát cestovinovo, kurací sa mi podaril 🙂 posielam...🙂

katarina78
20. júl 2007

ahojte kocky, neviete mi teda odporucit neakeho dobreho gynekologa - porodnika aj s patricnym vybavenim ordinacie v okoli BA II? dakujem

sweetberry
20. júl 2007

julinka mnaaaam no ja len palacinkyyyy s jablkom a skoricou na poziadanie

katarinka prepac ale ja neviem poradot ja mam gynekologa na antolskej

katarina78
20. júl 2007

dakujem aj tak. A to si s nim tak spokojna ze chodis az do petrzalky?

bilushka
20. júl 2007

Katarina, ja som tiez pocula vela chvaly na Dr. Predajnu, osobne k nemu sice nechodim-ja chodim zase pre zmenu do centra mesta k Milosrdnym, ak chces, poslem ti kontakt na mojho lekara, ten berie aj prednostne-ze si za vysetrenie zaplatis a nemusis cakat v cakarni, hlavne u neho je to velka vyhoda, lebo ma stale plnu cakaren 😉

sweetberry
20. júl 2007

no ja chodim este dalej az do Budmeric ale ordinuje aj na Antolskej obcas a je uzasnaa..ano stoji mi zato chodit za nou