BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

sisa29
8. dec 2007

mirko ja som z vrakune ale chodim do ruzinova k svagrine (lindda) tak niekedy sa mozme dohodnut a ist spolu.taka sveta trojica. 😀 😀 😀

lindda
9. dec 2007

mirko a key v pondelok mozme dat stretko 🙂

mirko06
9. dec 2007

lindda: ja neviem, pojdem asi rano okolo 9.00 hod, nech tam nie je vela ludi na poste. pisem ti do IP moj mobil, ved mi posli sms-ku, ja tam mozem prist prakticky kedykolvek, z domu to mam 10 min. 🙂
teda aj ked pride k tebe sisa, budem len rada baby 🙂

lindda
10. dec 2007

mirko ok cakam 😉 😉

mirko06
10. dec 2007

lindda: prepac, ale v IP mas ten moj mobil, som sa vcera zabudla 😀

pietra
11. dec 2007

ja ze si idem pocitat, co vsetko ste popisali a tu zas prazdno ☹

mirko06
12. dec 2007

pietra: raz az privelmi zivo, inokedy nic 🙂

sisa29
13. dec 2007

mirko06 ahoj.ides dnes na to stretko?ja nemozem ninka strasne kasle a sirupcek nezabera tak ideme zajtra pani doktorke ☹

mirko06
14. dec 2007

sisa29: skoda, tak sa vyliecte. my sme sa dnes na stretko nechystali, ja beham po doktoroch a na poobede som bola objednana, takze pojdeme na to buduci tyzden.
dufam, ze ninka sa rychlo vyzdravie a zase sa niekedy uvidime 🙂

lindda
19. dec 2007

halo nejako mrtvo pred vianocami ☹

lindda
19. dec 2007

lindda
21. dec 2007

halo dvojka je to niekto 😕

lindda
21. dec 2007

😨

pietra
22. dec 2007

lindda, on tu vzdy niekto je, ale sam 😀

vanilka32
22. dec 2007

ahoj pietra,ak si este tu tak sme dve :o) ja sice babatko este nemam ale rada sa zoznamim s niekym z BA II. byvam na medzijarkoch tak to tusim volame 🙂

pietra
22. dec 2007

jaj, vanilka, prepac, uz som sa sem potom nepozrela. Nakukujem na konika teraz len v prestavkach medzi upratovanim, lebo my sme fakt tak trochu blazni. Kazdy si gruntuje bytiky a chysta na Vianoce, len my sme sa rozdhodli stahovat 😀 Takze si tu tronime medzi vreciami a krabicami. No dufam, ze zajtra stihnem skulturnit aspon obyvacku

vanilka32
23. dec 2007

ahoj pietra, tak to je ina cinnost na vianoce :o) ale ved ak treba tak treba 🙂 tak daj vediet ci sa ti podarilo obyvacku skulturnit, my sme vcera vecer ozdobili stromcek, pekne sa nam ligoce. a inak pozerala som tvoj album mas prekrasnu dcerku 😉

lindda
23. dec 2007

sledujem ze ja som tu stale sam kurnik :( ☹

vanilka32
23. dec 2007

🙂 kuk lindda momentalne sme dve

mirko06
23. dec 2007

ahoj vanilka32: vitaj ,edzi nami "dvojkami"
ako vidis, niekedy pokec poriadny, inokedy mrtvo... 🙂

lindda
23. dec 2007

ze som sa sem este nekula hmmm kurnik ☹ ☹ Vanilka mozno da buduce 🙂
mirko ahoj ako sa mate ??

vanilka32
24. dec 2007

mirko06, lindda - ved to, nikde nikoho, asi vam skor napisem na IP ako to tu strazit cely den ci ste tu :o)

sisa29
26. dec 2007

ahoj vanilka32.a odkial z medziarkou si.ja som vyrastala na bieloruskej a teraz byvam vo vrakuni na pesej zone

sisa29
29. dec 2007

baby haloooooooooo.

lindda
29. dec 2007

no nemame na seba stastie ☹

danii
29. dec 2007

ahoooojte! tak sa aj ja uz opat zapajam 🙂
mirko, ty takto. dohadujes si rande s babami a na nas uz ani nepomyslis...... ☹

danii
29. dec 2007

baby, ja za vami do toho parku pridem 😉 na kedy sa dohodneme? chodievali sme tam dost casto, najma v lete 😎 teraz uz pomenej. sa nam zmenil rezim a som stale nieco vybavovala a lietala kde-kade..... 😀 ale uz sme k dispozicii 😉 🙂

lindda
30. dec 2007

ja chodim tak po 15 do pol tretej Nino spi a potom tam idem ,alebo ak je vonku hnusne tak do avionu na preliezky

danii
30. dec 2007

linda, to sa potom teda mozeme dohodnut 😉 aj nam to v poslednu dobu tak nejako vychadza..... 😎
do avionu sa hrat nechodime, nejako mi to tam neprirastlo k srdcu. ale nakupovat hej 😉 😀

maji4
15. jan 2008

Ahojte baby aj ja sa k Vám pridávam bývam v okolí miletičky a tiež sa mi nechce von chodiť samej 😖