BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

pietra
13. feb 2008

pipi, keby bola zavreta tato mesiac, tak mi to nevadi, ale ja si uz ani nepamatam, ako vyzera tato posta otvorena 😀 😠 Nebude to uz aj pol roka, co nefunguje?

petaba
13. feb 2008

no len mi pri bille ju mame zatvorenu uz dost dlho 😠

vanilka32
13. feb 2008

Myslim ze datum udany nebol, cize koniec rekonstrukcie v nedohladne. Nerada chodim na tu Rajecku, na Vianoce som si cosi objednala cez internet a ani mi neprislo oznamenie, az ked som tam sla osobne tak mi povedali ze ano, balik je tu, a ved naco by mi aj dali vediet ze jo...

vanilka32
13. feb 2008

pietra, ano, tusim tu postu zatvorili dakedy v oktobri..

petaba
13. feb 2008

je to mozne

petaba
13. feb 2008
pietra
13. feb 2008

vanilka, veru, aj mne sa to stalo. Mala som objednany balik, dokonca som vedela aj podacie cislo a balik stale nechodil. Kazdy den som kontrolovala schranku, ci tam nie je oznamenie a nic. Potom mama isla na postu, tak sa spytala a balik tam bol. To bolo vo stvrtok a na druhy den sme si v schranke nasli oznamenie na ten balik s pondelnajsim datumom 😠 😠 😠 Vraj adresat nezastihnuty 😠

petaba - som len zachytila, ze to materske centrum existuje, ale nic viac. Teda som sa ani nezaujimala este, kedze si myslim, ze mame este cas na mc

petaba
13. feb 2008

vies co mi chodime do detskeho parku Euroland (istropolis) uz dost dlho najprv len na kavu pokecat a teraz uz chodit 🙂 a hlavne na tieto zimne mesiace je to super

inak chcem zistit ci neplanuju robit cvicenie na fit loptach pre babatka, zevraj sa to detom velmi paci 🙂

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

tu su aj niake fotky:

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tinni
13. feb 2008

kocky, chodite niekde v Ruzinove plavat s babatkami?

petaba
13. feb 2008

ja chodim na zahradnicku do Šnopu

tinni
13. feb 2008

a ake to tam je, v pohode? je tam dobre instruktorka? lebo som pocula, ze ,ali cca pred rokom nekvalifikovanu instruktorku... 😕

petaba
13. feb 2008

je teplucka voda, prijemne prostredie, dobre instruktorky a skvela cena. Plavanie je v sobotu alebo v nedelu 1x do tyzdna. cena je 3600 sk na 10 vstupov

inak da sa tam ist aj na "predvadzaciu" hodinu stoji 400 sk a treba volat aspon tyzden a az dva dopredu, tak o 16 vtedy je tam baba co o tom aj nieco vie na recepcii

tinni
13. feb 2008

ok, dakujem

petaba
13. feb 2008

nie je zaco

petaba
13. feb 2008
zuz11
13. feb 2008

kto ich tam dava petaba?

petaba
13. feb 2008

preco?

zuz11
13. feb 2008

ked si ich tak rychlo postrehla🙂

zuz11
13. feb 2008

inak oni maju plateny vstup? 🤐

petaba
13. feb 2008

ja som ich tam dala

petaba
13. feb 2008

hej

zuz11
13. feb 2008

takze po prve je to reklama a po druhe si si vytvorila druhy nick co je v rozpore s pravidlami... IP Ti posielat nebudem, ale pozor este raz a ....

petaba
13. feb 2008

ale ked mne sa to uz nezmesti do mojho albumu a kazda mamicka ked je tam stretnutie chce vidiet ako to tam vyzera a ja to nebudem donekonecna mat v pc. mimochodm je to pre mamicky aby boli informovane, bohuzial oni nemaju ziadnu stranku a preto nikto o nich nevie... a nehovor aj ty ked ides na niake stretko tak chces vediet ako to tam vyzera, nie?

zuz11
13. feb 2008

samozrejme som ten album zmazala a poprosim Ta aby si ten nick nepouzivala, dik 😉

zuz11
13. feb 2008

petaba hej ale treba ovladat pravidla stranky a ak maju plateny vstup robis im tu zadarmo reklamu co sa mi nezda fer oproti ostatnym podobnym instituciam a ak by sme to dovolili tak by si sa nepozerala na fotky deticiek ale podobnych centier 🤐 a dalsia vec snad 150 fotiek je dost na osobu a ak nestaci tak si ich daj na inu stranku a sem si daj link babam ak chces 🤐

petaba
13. feb 2008

zuz doteraz par mesiacov to bolo v mojom albume a nikomu to nevadilo...a aj ked malo by vianocne stretko tak to tam bolo.a aj ty si si to urcite kukala kedze si tam mala ist aj ty 🙂

zuz11
13. feb 2008

petaba je ina ak si das par foto k sebe do albumu ale je to rozdiel iba album o nic este aj s ich nickom 🤐
nebudem sa s Tebou hadat, ak mas este otazky, pis mi cez IP alebo sa skus zamysliet 🤐 moje stanovisko, 2 nicky od jedneho uzivatela su zakazane (hlavne koli albumom a utajeniu sa to robi najcastejsie,a za reklamu by sa malo platit)

petaba
13. feb 2008

☹ ja som to robila len pre informovanost mamiciek ja viem ako to tam vyzera cize ja to tam vidiet nepotrebujem

pietra
13. feb 2008

petaba, ma ten Šnop aj nejaku stranku s blizsimi info o tom plavani? Ja som jednu stranku nasla, ale nic o plavani tam najst neviem

petaba
13. feb 2008

ono tam o tom pisane nie je treba sa tam ist opytat alebo zavolat 🙂