BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

pipi1211
13. feb 2008

kopu bab tu ma nove nicky s albumami svojich deti lebo sa im to pod jeden nick nezmestilo a o tie sa nik nestara zato peta to urobila pre dobru vec aby boli maminky informovane a hned je zle..... ale co uz 😠

zuz11
13. feb 2008

pipi, mazeme vsetko co najdeme a ak o niecom viete tak nas mozete informovat, ale urcite pochopis ze nie som dedektiv oriesok a neustyrazim to sama cele 🤐

pipi1211
13. feb 2008

a ved mne je to jedno.... 🙂

pipi1211
13. feb 2008

to len taky dotaz 🙂

zuz11
13. feb 2008

zrazu ☹ uvedomnte si ze to vsetko nerobime proti Vam ale pre Vas 🤐 😔

pietra
13. feb 2008

pipi, a tebe to pripada normalne, ze si baby kludne porusuju pravidla? Vsetci svorne nadavame, ked kon nefrci tak ako ma, ale ked admini robia svoju pracu, tak zas nadavame. A petaba to nejako zvladne, ze sa nemozeme pozriet na fotky toho eurolandu, ci ako sa to vola

petaba - diky za info. No skoda, ze nic o tom nemaju na nete, ja si radsej najprv pozriem stranku, nafotene priestory a az potom riesim. A ked chcu este aj za ukazkovu hodinu tolke prachy .... no chapem, ze nemoze byt ta hodina zadarmo, ale takto si ani priestory predstavit neviem.

petaba
13. feb 2008

no pietra ono ta ukazkova hodina je vlastne taka ako na kurze len si nemusis hned kupit pernamentku na cely kurz, keby ti nahodou dieta plavat nechcelo 😉

petaba
14. feb 2008

Krasneho valentina prajeme 🙂

pipi1211
14. feb 2008

ahojte baby no aj my sa pripajame a prajeme krasneho valentina i ked mi tento sviatok pride odveci predsa si mame vyznavat lasku kazdy den nie? 🙂

petaba
14. feb 2008

🙂

petaba
15. feb 2008

niako nam to tu zasa upada 😢

pietra
18. feb 2008

halo halo baby kde ste?

trojmamka
19. feb 2008

to:vanilka 32 si sa pýtala kam chodím tak sem http://www.mimibazar.sk/index.php.tam je stále živo. 🙂 Ale samozrejme nakúkam aj sem ale tu to spí 🙄

petaba
19. feb 2008

trojmamka nejde to otvorit ☹

pietra
19. feb 2008

petaba, vymaz z toho odkazu .tam a pojde ti to 😉

petaba
19. feb 2008

dik

petaba
19. feb 2008

ja som myslela ze to priamy link na niaku temu 😒

pietra
19. feb 2008

fuha, to sa tu nestava, aby prisla okamzita reakcia 😉 😀

petaba
19. feb 2008

aj ja sa cuduje 😀

pietra
19. feb 2008

nie, nie, to je odkaz na druhu najnavstevovanejsiu stranku vacsiny prispievatelok na mk 😅 ale tejto zavislosti som este nepodlahla 😉

pietra
19. feb 2008

ale uz odchadzam spat, dobru noc 😉

petaba
19. feb 2008

ja tiez nie lebo cely den vypisovat sa neda vsak mame aj deti nie? a treba sa im venovat 😀

petaba
19. feb 2008

dobru noc 🙂

trojmamka
20. feb 2008

ale však ja celé dni nesedím na compe.a ten link bol iba odpoveď na dotaz.Ja nechcem nikoho nútiť.Akurát to tam žije. 😉

petaba
20. feb 2008

to nebolo myslene v zlom 🙂 😉

bay
21. feb 2008

Ahojte! Tak sa idem pridat 😀

petaba
22. feb 2008

Ahoj bay len dufam ze bude ku komu malo by to tu trosku ozit ☹ z akej si casti? 😀

pietra
22. feb 2008

bay, pridavaj sa, pridavaj 🙂 jeeeej, vsetci ti hafani su tvoji?

petaba
22. feb 2008

No baby co mate nove? My uz stvrty den mame 38 horucky, niaka 6 choroba poculi ste uz o tom?

pietra
22. feb 2008

petaba, my sme na tom podobne ☹ Sme chori cela rodina, Kristinka mala tiez vysoke horucky, stale okolo 39, dokonca vyskocila az na 40 a nesla zrazit. Po hodine snazenia (cipok, zabaly, vlazny kupel) sme uz chceli ist na pohotovost, ale nastastie teplota klesla. Teraz uz mame len zvysenu, ale strasne soplikujeme ☹

ako sa prejavuje ta siesta choroba? som pocula, ze take nieco existuje, ale inak o nej vobec nic neviem