BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

zuz11
19. júl 2006

aktak..... no sla by som uz aj ja cvicit ale je to asi v blbych hodinach ael po tychto horucavach sem tam zdrhnem z prace na cvicenia 😀

aktak
autor
19. júl 2006

ok, mne nabuduce vyprsia tie zadarmo ale da sa chodit aj dalej, len to stoji 50 sk, tak budem tak raz za tyzden, a raz do bazena, to je 110 za tyzden, to sa da nie? 😎

zuz11
19. júl 2006

aktak a ako presne a kde presne sa to tam cvici?

aktak
autor
19. júl 2006

v utorky a stvrtky o druhej, ja chodim aj vtedy aj vtedy zalezi kedy mi napise termin, normalne v budove nemocnice, len nejdes do vysokej budovy ale nalavo je rehabilitacne oddelenie - chodba - a na nej je aj cvicenie aj bazen

danii
20. júl 2006

no cvicit by som aspon par krat chcela ist. ako som pisala, asi v septembri-okt. su to fakt dost besne casy, o 14,00 ☹
ale do bazena plavat nie.

zuz11
20. júl 2006

no v tej nemocnicnej casti sa moc nevyznam 😀 bola som tak ina na EKG dole v pivnici inak chodim do nemocnice do tej prizemnej budovy co je tam mam gynekologa a tam je poradna aj pre tehule v poslednom mesiaci 😀

danii
20. júl 2006

ja sa vobec v tej nemocnici nevyznam, bola som tam 1x v zivote, ked tam lezal moj oco na chirurgii. a este na pohotovosti a draheho rukou. cize ja by som tam na 100% netrafila..... ☹ som popleta 😅

hana033
12. sep 2006

a kde ste teda s tými detičkami, že Vás nevidno, my rovno pred kockou pobehujeme. Pošeň. Pekný dník do Vás

susy
14. sep 2006

Pindula,aj ja som pri byvalom OD Ruzinov 😀 .Tiez snazilka ☹ .

zuz11
21. sep 2006

Ahojte, chcem sa spytat mamiciek z BA 2, byva niektora z Vas na Haburskej? ideme tam podla vsetkeho kupovat byt a chcela by som zistit ze co mam ocakavat... ideme ho kupovat hned pri skole co je v parnych cislach 😀

sofia_r
21. sep 2006

Ahoj zuz, ja som z Ostredkov (už sa teším keď raz budem na tých okolo obrovských zelených trávnikoch kočíkovať) 🙂 ale teta býva na Haburskej - taký veľký dom oproti škole s tenisovými kurtami a cez cestu je nejaký štátny úrad (zabudla som čo presne, tuším aj MV) 😒
a pokiaľ viem, tak je tam veľmi spokojná. Niekedy u nej prespím a nevšimla som si žiadne negatíva 😉 ale vieš jedno je prostredie a druhé ľudia vo vchode.. a to by som povedala, že veľakrát aj dôležitejšie. Tak veľa šťastia

tonicka
26. sep 2006

Halóoo, halóoo, je tu niekto aj z Vrakune, dol.honov, pod. Biskupíc? Ja chodím do ružinova plávať a na antolskej mám lekára 🙂

zuz11
26. sep 2006

ja som z nivov a buduci rok budem zo strkovca, nestaci? 😅

dorotka
26. sep 2006

toni ja som z vrakune 😉 a urcite tam budeme byvat kym budem na materskej potom uz to bude petrzka

barbulka
26. sep 2006

ahoj tonicka, kam chodis plavat, do nemocnice ? ake to tam je a kolko to stoji? dakujem 🙂

aktak
autor
26. sep 2006

tonicka ja chcem zacat plavat v ruzinove, ako to tam je? tiez si to platis? treba si vraj dohodnut presny termin kedy prides? a manzel moze ist so mnou? dakujem 😀

veronice
26. sep 2006

Ja som len chcela podotknut ze aj Vrakuna je BA II. 🙂 😀 😵

tonicka
26. sep 2006

Veronice, to ja viem 😀 len kočíkovať do ružinova, na pošeň, štrkovec asi každý deň nebudem. 😉 preto som to upresnila. 😀
S tým plávaním je to tak, že potrebujete papier od lekára, že vám odporúča plávanie. Mne napísal niečo v tom zmysle , že odporúča plávanie v rámci predporodnej prípravy. 😉
aktak, pokial som správne pochopila, nemože.
Mne sa to páči, je tam málo ludi, povieš presnú hodinu, trištvrte hodku plávaš, 15 min máš na opustenie priestorov. Ale nikto to nejak presne nekontroluje.
Stojí to 60 Sk, minimálne si mozes kúpiť 5 plávaní.Tuším to tam majú nejak časovo obmedzené, do obeda bez problémov, tuším utorok a štvrtok medzi 3-4 tam majú nejaký kurz. 🙂 Ak si ešte na niečo spomeniem, napísem.

aktak
autor
26. sep 2006

ano papier od lekara som im uz dala, takze to pojdem zaplatit a dohodnut si hodiny, dakujem za info 😉

veronice
27. sep 2006

tonicka: srandovala som 🙂
Ale vzdy ked opatrujem jedno dievcatko a chodim s nim na prechadzky tak si spomeniem na vas ked vidim nejaku maminku s kocikom 🙂 alebo s bruskom 🙂 ze ci to nahodou nie je niektora z vas 🙂

mirko06
1. okt 2006

ahojte, my bývame v Ružinove na krásnej Muškátovej ulici. chodíme sa prechádzať kade-tade, aj na Kuchajdu, teraz je tam super. a zuz11, vydrz to, uvidíš, že to všetko bude stáť zato, aj to, že ti býva zle!

bubatko
1. okt 2006

ahoj tonicka ja som z vrakune 🙂

tonicka
1. okt 2006

Super bubatko. Správna voľba 😀

bubatko
1. okt 2006

😉 😉 😉 😉 😉

melory
2. okt 2006

caute baby ja som z trnavy ale boli sme vcera pozerat dva byty vo vajnoroch presnejsie na rybnicnej. to bol iny sok. keby som vedela v akej lokalite sa ocitnem ani tam nejdem. byty krasne aj cenovo dobre ale to prostredie ma znicilo. chcela som hned ujst ale premohla som sa a urobili sme obhliadky bytov.

zuz11
2. okt 2006

melory 😀 preto my sme pri hladani bytu vajnori a petrzalku vynechali 😀 byty by sa aj dali, cenu su az velmi dobre ale tie vyhlady z okna a tie prostredia 🤐 ruzinov, nove mesto a asi aj dubravka s karlovkou maju najviac zelene 😉

mirko06
2. okt 2006

melory: dost sa mrzi, co si napisala o rybnicnej. my s manzelom, sme tam prezili 6 krasnych rokov s vybornou partiou normalnych ludi, ktori tam ziju. a ver mi, pred 6 rokmi to tam vyzeralo este horsie, potom sme si spravili spolocenstvo vlastnikov bytov a velmi sa to tam zmenilo. a urcite sa aj zmeni. keby sme tam nemali garsonku, ale vacsi byt, urcite sme tam doteraz. preto prosim nesud to, co nepoznas.

melory
2. okt 2006

mirko06 za prve nemas fotku podla predpisov!
mirka stala som vcera pred domom asi pol hodinu. pred potravinami boli robotnici ktory tam pili alkohol a fajcili boli medzi nimi aj zeny ak sa tak nazvat daju. ked som dosla dnu do domu ovial ma moc. ano moc. ma sa to tam vraj malovat a ozaj to tam vyzeralo inac prwed dvoma rokmi. mne cesta, letisko nevadia. ale aby pred vchodom vysedavali ozrani? aj to detske ihrisko!!! nehovoriac o tom ake su tam ine moznosti. za tu dobu tam vysla jedna mamina s dietatkom a 7 psickarov tak si viem predstavit co sa nachadza okolo baraku {hovna}.

zuz11
2. okt 2006

melory ale psickarov mas plnu BA 🤐 je jedno kam prides.... 🤐 vsade ich je pravaha a po veceroch su v pieskoviskach kde cez den boli deturence 🤐

zuz11
2. okt 2006

ale to mas aj na dlhych dieloch aj v karlovke a aj u nas teraz na nivoch 🤐