Bábätko a pes. Dá sa to zvládnuť?

lubka1
28. jún 2006

Dievčatá, doma máme psíka a plánujeme bábo, a keďže bývame v byte neviem si ani predstaviť, ako to skĺbime dohromady 😒 viem si predstaviť také 4-5 ročné dieťa a psík v byte, ale nie bábätko a psík v byte, navyše všade sú samé psie chlpy a keď si predstavím také batoľa ako všade lezie a všetko si pchá do pusy 😖 dá sa to nejako zvládnuť?

samera
12. júl 2006

kokrik je tiez velmi pekny havino...... 😵 kamoska ma cierneho, na leto ho vzdy ostriha a vyzera ako tulen, ked niekto k nim pride, tak sa od radosti pocika 😀

kaciatko81
18. júl 2006

nsoci, je krasny, ale uz mame dvoch. treti by bol privela ☹ . co s nim urobis, ak sa do vecera nikto nenajde? 😒

iliria
19. júl 2006

Za mesiac si ideme pre šteniatko labradora, už sa teším 🙂 A keďže by sme v dohľadnom čase chceli aj bábo, všetci sa čudujú.... Ja neviem, my sme mali psov vždy - vonku a nebol problém. Keď sme boli so sestrou veľmi malé, tak ho zavreli do voliéri, kým sme boli vonku a basta.

dabon
25. júl 2006

...aj my mame doma hafana - fenku, je uz asi dosť stará, ale nastastie je poslusná... sestra si ju vzala od nejakej starej pani, a ked otehotnela chcela sa ho zbavit, tak som si ho vzala domov. A za nič by som si ju uz nedala. V decembri sa nam narodi babo, tak dufam, ze hafo nebude ziarlit. Som rada aj tomu, ze vôbec psik neplzne, je to krizenec s kokršpanielom, pravidelne ju strihame.
Moja starka uz mala poznámky voci tomu, ze kedy ju uz dame prec... a najlepsie bolo - to som sa pobavila, ked povedala, ze sa nemam s hafom tolko maznat, lebo sa mi babo bude podobat na hafa 😀 😀
Len dufam, ze bude mat nase malicke rada ako nas, lebo male deti velmi nemusi... je uz stara a zrejme ju uz obťazuje, ked ju deticky ťahaju za vsetko co môzu.... no staci, ked sa na nu pozriem, akoby citila tu istotu, ze nedovolim nikomu, aby jej ublizil, a hned je vsetko OK.
Ľudia čo maju doma hafa, staraju sa o neho, vedia, ze je zdravy, namali by sa bat, ze babo nieco dostane... Skôr by sa mali bát toho, ked sa bude babo hrat vonku, kde je vela cudzich psov, neockovaných a chorych...

natana
26. júl 2006

nedá mi nenapísať. Mám aj psíka, aj dieťa a čakáme druhé.
Psíka sme mali ako prvé dieťa. Je to Kokeršpaniel, takže chclpov má viac než dosť, ale nevymenila by som ju za žiadneho iného havíka.
Nebol s ňou (mame fenku) žiaden problem, Len v zime som vysavala každý deň, lebo vtedy som ju nemohla dať ostrihať.a Ked nemáte koberce, tak byt povysávaš šupšup.
Dokonca je to ochrankyna našej malej. Pre dieťa je lepšie, ked vyrastá so psíkom (pokiaľ nemá alergiu na psiu srsť), aspon si vytvorí dobrý vzťah k zvieratkám. Problem je len, ked chceme isť na dovolenku, ale to je problem asi všetkých čo majú psíka. Ja mám našťastie rodinu, ktorá sa nám o nšu chlpaňu postará.

svetluska.p
15. aug 2006

Kocky, ja sa chcem opytat, ci nie je skodlive mat psika doma pocas tehotenstva. Ci nieco nehrozi.

nikolasko
15. aug 2006

Ahoj aj mi sme mali psíka a ked sa nám narodil drobec havo poputoval k rodičom stále je však miláčik a každý den ideme aj s kočíkom na prechádzku tak nemám až taký pocit viny na malého trošku žiarli ale v pohode

svetluska.p
15. aug 2006

Nikolasko, ale ja myslim pes a tehulka. Ci nieco sa nemoze preniest.

nikolasko
15. aug 2006

POčas tehotenstva so ho mala pri sebe a v pohode a to máme kokra takže ešte aj chlpáč

svetluska.p
15. aug 2006

dik. Lebo aj my mame riadnu chlpacku a znepokojuje to hlavne muzika.

nikolasko
15. aug 2006

Za málo pekný den

natana
26. sep 2006

Tu je link na najnovší výskum. Dúfam, že vás, čo máte domácich maznáčikov trošku poteší.

http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_i...

luculka
15. okt 2006

babule....takze ako tu citam kludne mozem byt tehotná...a mat pri sebe mojho kokrika...... 😀

bobajz
15. okt 2006

ahoojte babulky,xcem sa pridat,ja mam doma 4 mesacnu perzsku macicku a som v 9tt..........je to najuzasnejsie zvieratkoa ke som mala,a to som ich mala faakt dost,od psov,cez skrecky, vtaky, cicnilu po rybky............vsetci mi dohovaraju,nech ju dam prec,ze macka nosi neviem co.........nechodime uza ni vonku,a robili mi testy na toxoplazmu,doktor mi hned povedal,ze to uz teraz nevadi,bud som prekonala alebo som imunna.......a som imunna,,,jedine treba davat pozor pri cisteni zachoda,pouzivam rukavice a riadne si umyjem ruky.........ale ked je zena na zvieratka naucena,nevidim problem.ma niekto skusenost? dakujem za kazdu radu 🙂

simina
15. okt 2006

kludne mozes mat pri sebe kokrika mne cele tehotenstvo spaval na brusku yorkshir a teraz su z maleho a nej velky kamosi

luculka
15. okt 2006

simina tak to je super len moj je velmi naviazaný na draheho tak sda bojim aj potom ze bude ziarlit ze uz nieje on mimino....xi 🙂

lara1znk
15. okt 2006

My sice ziadne zvieratka nemame, ale ked som lekarovi spomenula ze vysadzujem HAK a ideme sa snazit, tak ma upozornil na macky.

luculka
15. okt 2006

lara macky nieco prenasaju zevraj.....ale kopec bab to tu zvlada aj s mimi aj psom.....

lara1znk
15. okt 2006

Viem ze pes je v pohode, len bonanza hore spominala macicku tak preto som to napisala. 🙂

luculka
15. okt 2006

jaj aha.....ja ece necakam ale uz to riesim lebo je to ako nase mimi...nas havko...a nerada by som ho davala prec.... ☹

simina
15. okt 2006

bonanza myslim ze ked ti robia test na toxoplazmozu a je v pohode tak si starosti nerob ved ked sa tvoja cica netula kade tade tak je to v poho
🙂

luculka
15. okt 2006

a mozem s nim byt pocas tehotenstva uplne v kontakte,,,hladkat ho,,,maznat sa s nim????lebo sesterka ho necela ani pohladit ked bola tehotná..... 😒

simina
15. okt 2006

luculka mozes mne spinkal na brusku

luculka
15. okt 2006

😵 😵 boze este ani nejsme tehotný a ja uz mam z toho stres...ale ukludnili ste ma...... 🙂

simina
15. okt 2006

to sme radi

dorotka
15. okt 2006

no moj ma zakazane ku mne skakat na sedacku odkedy vyskocil tesne vedla bruska ked som polihovala vonku lebo som mala nakazane lezat vtedy bol pouceny ze to nemoze teraz ked dlhsie pri nom nikto nebol /zije na zadnom dvore/ tak skace ale ked vidi ze odstupim a urcite ho nebudem hladkat kym neprestane tak si poslusne lahne a necha sa hladkat vie ze mne na brucho nemoze skakat k inym si to dovoli po hladkani si vzdy umyjem ruky nie je to vsak bytovy pes
inac mam pocit ze teraz obcas steka na brusko uz asi spolu trosku komunikuju uvidime ako bude na dieta reagovat deti k nemu velmi pustane neboli len tak cez sklo nase dieta bude prve domace 😉

luculka
15. okt 2006

no prave ze ten nas je v byte.....

simina
15. okt 2006

ja mam psika aj v byte aj vonku ten v byte vazi asi kilo tak mi to moc nevadilo ale ty vonku maju asi 40 ale ked som bola tehotna nedovolili si nic ked sme prisli s babom s porodnice tak sme im ho dali len ovonat a odvtedy ked prideme s prechadzky tak ho skontroluju ci je v kociku uvidime aka bude reakcia ked zacne behat teraz lozi po styroch a ten bytovy radsej uteka lebo ak ho chyti tak ho taha za chlpy.da sa to zvladnut ale ak mozem poradit dajte mu moznost ovonat babatko ked porodite ale nech ho neolyze

mirka5
16. okt 2006

aj ja sa bojim, ze bude trochu ziarlit, lebo je to nas milacik, ale na druhej strane sa ide za detmi zabit, tak ich miluje.