• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätko a pes. Dá sa to zvládnuť?

17. mája 2014 
@valika_val no mozem povedat, ze jazveciky a ratliky su otrasne povahy, to by som k dietatu nikdy nechcela, no a ked uz toho jazvecika vasi maju, tak ked k nim maly pride na navstevu, psa jednoducho izolovat, zavriet do inej miestnosti, az kym maly nebude prec, ja by som neriskovala, ze mu ublizi, ja sice psov milujem a som za to, aby deti vyrastali so zvieratami, ale nie, ked ten pes ma vylozene zakernu povahu a rad hryzie, vtedy proste oddelit od seba, vy mate stastie, ze takehoto psa maju iba vasi a nie priamo vy, bohuzial, bude to musiet prezit, kym u nich budete...prevychovat sa uz asi nebude dat, na to ma uz dost vysoky vek, navyse ked sa vasim do toho vobec nechce...kde by oni drezurovali svojho milacika, s tym by som na tvojom mieste vobec neratala
bola by velka skoda, keby sa tvoje dieta zacalo bat vsetkych psov len kvoli nejakej zlej skusenosti s jednym rozmaznancom
27. dec 2010 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamajanna my máme dva dobermany a tiež tak podobne.. názory ale že psy pojdu preč ked sa narodí malé však? a podobne... ale sú obe na malého úplne perfektné od začiatku. je zima tak musia byť vnútri a všetci spolu spíme v spálni. bez problémov! ale psi a dieťa nesmú byť zatiaľ ani sekundu spolu sami bez dozoru.
@jenn44 hej chlpy sú všade ale dve veci nám pomáhajú- vysávač čo sám vysáva každý deň a sušička na prádlo, ktorá odstráni z vecí úplne všetky chlpy. super .
21. jan 2011 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mam dvojicky a psika a znasaju sa v pohode.
12. feb 2011 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to