Bábätko a šteniatko. Čo myslíte?

zajo79
9. mar 2009

ahojte kocky.

chcem kupit starsiemu synovi maleho yorkshira, aj sebe partaka na prechadzky s kocikom. Psa som mala uz na byte, desat rokov pudla, takze v podstate starostlivost viem co to obnasa.

som fakt taky blazon? mate s tym niektore skusenost?

mikalove
15. mar 2009

my sme mali maltezáka,ale po tom čo malá začala loziť sme ho darovali ☹ nebolo to lahké ale koli hygiene,navyše išla zima,tak to znamenalo že bude s nami vnutri cely čas,v lete chodil dnu len na noc,behal si po travniku aspon sa unavil,lebo bol veľmi živy,no čo už sme ho oplakali ☹

zajo79
autor
15. mar 2009

no ved hadam to zvladneme..... 😀

gangulienka
16. mar 2009

Ahojte, mesiac pred porodom sme si domov priniesli steniatko a to sme uz mali doma 2 dospelych psov 😉 ...takze teraz mame uz 3 dospelych psov...da sa to zvladnut aj ked mala zacala lozit nebrala som to nejako tragicky snazim sa udrziavat cistotu kedze stale behaju dnu a von (byvame v dome ) niekedy aj 3 krat denne zametam ale neberiem to tragicky...sto krat denne ju olizu na zahrade zvalia na zem ....ja sa na tom len zasmejem aby neplakala a ona sa smeje tiez alebo nahnevane na nich krici 😀

evicita
23. jan 2017

@zajo79 ahoj, prosim, ako to dopadlo, a kolko rokov mal vtedy tvoj strasi syn? Ja tiez uvazujem nad tym a moj bude mat teraz 4,5 roka a mame skoro 9 mesacne babo. Vdaka! 🙂