Bankomatová karta s vlastným dizajnom. Má ju niekto?

jaduska
17. dec 2007

Má ju už niekto z vás? Na stránke vlastnakarta sa dá vytvoriť karta s vlastným dizajnom, ja som si tam dala fotku mojich deťúreniec, už mi aj schválili dizajn a zajtra idem do sporiteľne zistiť, či je to ozaj zadarmo 😀

poleva
17. dec 2007

a to len v slovenskej ?

ajduska
17. dec 2007

jaduska, a zisti aj, či si tú novú kartu môže klient dať, až keď mu končí platnosť predošlej, alebo to môže urobiť hocikedy s tým, že mu vymenia novú za starú............ale nápad je to pekný, každý môže mať vlastnú kartu s obrázkom, s akým chce 😉

poleva
17. dec 2007

hlavne aby tá karta bola stále plná 😀 😀 😀

jaduska
autor
17. dec 2007

ja som to našla na stránke slov.spor.,tak asi to platí len u nich. a nejakého sponzora by k tomu pribaliť teda fakt mohli 😀

ajduska
17. dec 2007

ale mne sa zdá (nie som si istá), že na to mala reklamu už aj iná banka, len neviem ktorá ☹ 😒

katusha
17. dec 2007

jaduska, daj vediet ked ju budes mat, ci je naozaj zadarmo 😀 ten napad sa mi totiz fakt pozdava 😎

jaduska
autor
17. dec 2007

jasné, zajtra to sem napíšem 😉

katusha
17. dec 2007

super, tesim sa 😵
a dobre tomu rozumiem, ze mi vymenia tu kartu co mam teraz za tu co si sama navrhnem? 😕

luciferova
17. dec 2007

aj ina banka to ma 😉

ja by som to celkom brala, lebo dizajn na mojej karte je o nicom. chcela by som nejaku "osobnejsiu" ale na druhej strane je to dost tazke vybrat daku dobru fotku 😉

lucaska
17. dec 2007

ahojte co ja viem tak to ma aj csob

matinka
18. dec 2007

hej, lucaska to trafila 😉

naty21
18. dec 2007

A plati to este stale aj csob? Ja som to teraz hladala na ich stranke a uz som to tam nenasla. Aj ja som si tam chcela dat motiv mojich deti. skoda.

matinka
18. dec 2007

co ja viem, tak plati...

naty21
18. dec 2007

dobre,pojdem sa na to opytat do banky.

jaduska
autor
18. dec 2007

Tak som bola dnes ráno v sporiteľni, odniesla som im tam ten mail, v ktorom mi schválili môj dizajn. Tetušky vôbec nevedeli, o čo ide 😀 , pán vedúci aj vedel, ale nemal presné info, čo to stojí. Tak som im to tam nechala a poobede alebo zajtra ráno tam pôjdem znova. Hádam budú vedieť viac. Ja som si na kartu dala fotku svojich babeniek.
Možno to majú aj v iných bankách, ja viem iba o spor.,lebo tam mám účet 😵

katusha
18. dec 2007

to ma pobavilo, ze nevedeli o co ide 😅

luciferova
20. dec 2007

nevedeli? asi pojdem zajtra skusit. inak dievcence, mne tam nejde vlastne foto, iba tie ich...:-/

jaduska
autor
20. dec 2007

lucif ako že ti neide vlastné? mne to už schválili, aj zmluvu mám, už len čakám na kartu 😉

luciferova
20. dec 2007

co ja viem?

luciferova
20. dec 2007

aha, teraz skusam a uz to ide 🙂

lul
15. jan 2008

uz niekomu z vas dosla tato vlastna karta?

tretulka
16. jan 2008

mne prave prisiel schvaleny navrh karty, tak zajtra skocim do banky /CSOB/ a do 10 dni by mi ju mali vydat...tak uvidime