Nový tovar v bazáriku

marion09
4. máj 2018

to akoze odkedy sa za to aby sa tovar zobrazoval ako "novy" plati?!cim dalej tym viac to tu ide "dolu vodou"👎👏

fokuska
4. máj 2018

@marion09 Nejaky pocet (myslim ze 10) mas zadarmo a potom ked predavas viac novych veci tak sa plati - akoby si bola PRO a mala z toho biznis.

fokuska
4. máj 2018

@marion09 A este dodatok: pred tym ako sa zacnes rozculovat si precitaj podmienky v bazare a aj definiciu noveho tovaru - vyskusany epilator nie je novy tovar.

beky1813
4. máj 2018

Vzdy sa za novy tovar platilo. A tie veci chces akoze pr3dat? Polka z nich sa uz nenosi a aj ceny mas za ne vysoke

veronikaszabova
4. máj 2018

@beky1813 zvonace ;)

takaakoty
4. máj 2018

@beky1813 Tiež ma tie skvosty zaujali....darovať nejakej charite, isto nie predávať 👎 veci boli nové pred 15 rokmi, teraz su len staré ale nenosene 😂 ktovie prečo

janulka1802
4. máj 2018

Také veci by som sa neunúvala ani fotiť ja občas niečo predávam po synovi alebo sebe ale toto by som rovno vyhodila

lubik87
4. máj 2018

Ejha ale ozaj riaden závan retra :D a ceny také lebo sú to už starožitnosti :D

ivankalaco
4. máj 2018

Myslím si, že je to jej osobná vec, čo a za koľko predáva, nikto vám nekáže z jej bazáru kupovať, ona sa pýtala, či sa platí a nie, aby niekto komentoval jej tovar..

marion09
autor
4. máj 2018

@ivankalaco akurat som to isla napisat....dakujem ze"s to aspon niekto pochopil

marion09
autor
4. máj 2018

...a vy ostatne-to ze su nemoderne je jedna vec,druha vec je ze kedysi bol material oblecenia kvalitny...dnes ked sa bud hned po prani zbehne,roztiahne alebo je hned derave alebo samy zmolok.mozno sa najde zienka ktora ma radsej kvalitu a veci si upravi...ja mam kopec dalsich nohavic do ktorych sa vmestim a upravila som si ich a to niesom ani vyucena krajcirka.

janulka1802
4. máj 2018

@marion09 s kvalitou materiálu s Tebou súhlasím na 100% ale sama si priznaj že tie veci sú ozaj nemoderné málokto nosí v dnešnej dobe také strihy ozaj veľmi zriedka niečo také na niekom vidím a to podstatné je keď chceš predať samotný tovar a cena ak by si mala miesto tvisťakov slimkové rifle určite by sa po nich zaprášilo to Ti nepisem v zlom že opovrhujem ale skôr dobrá rada keďže predávam aj sama

janulka1802
4. máj 2018

@ivankalaco keď chce predať tak veľmi záleží aké je bazár je plný totalnych handier ktoré sú nepredajné dobré veci sa vyparia hneď nikto jej nič zle nepovedal aj ja zvyknem pozrieť keď niekto komentuje niečo ohľadom bazáru pretože rada kúpim a pokupila som úplne perfektné veci potom sa netreba čudovať aká ponuka taký dopyt