BEBE Tv. Aký máte na to názor?

pipi1211
2. nov 2007

Aky je vas nazor na BEBE Tv? Ja ked to malej na chvilku pustim tak kuka s uzasom a niekedy zacne rozpravat zvieratkam a postavickam a smeje sa na nich 😀 😀 😀 😀 snazim sa ju pred tv moc nedavat ale toto ju uplne dostalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maca793
29. nov 2008

u nás tiež od rána ide bebe, nemôžem prepnúť na iný program. malá sedí pri ňom ako prikovaná, nepohne sa. aspoň mám trošku pokoj a v kľude si porobím. 😉

martina46
29. nov 2008

neviem, ale ak je nejaka tel. stanica pre deti od 6 mesiacov, tak to je CHORE!!! uz len to, ako sa na to detcky pozeraju, ved to je na zblbnutie! tak male deti by tv este nemali pozerat. my telku ani nemame, ja som bola na nej zavisla a co potom take dieta! 🙄

maca793
29. nov 2008

tak to je smutné, ale každý má na to svoj postoj
ani nevieš, o čo prichádzaš. tento program je náučný, je to robené ako knižka, je to naozaj len pre malé deti. nie je tam násilie.
a ešte jedna vec, ja dovolím pozerať malej len hodinku tv a potom to vypínam, ale pomedzi to sa hrá a papá, takže stále sa na tv nepozerá. a vôbec to nie je choré. 😠 , že existuje program aj pre deti.

yasmina
30. nov 2008

keby to bolo take skodlive !!!urcite by to ani nedovolili vysielat nemyslite? ved kto by chcel ublizovat detickam???

trixi
30. nov 2008

martina 46, najprv si pozri vysielanie a potom hodnot. Suhlasim, ze vysedavanie pred telkou cele hodiny je CHORE a je smutne, ze si na telke bola zavisla. A ako pise maca, kazdy ma na to svoj nazor.

Teraz su nove rozpravky, deti sa ucia poznavat farby, pocitat, a vecer o pol siedmej idu postaviky spinkat, umyju sa, umyju si zubky a idu do postielky. Sedime s nim, maly na nocniku, a rozpravame si, ze idu zvieratka, postavicky spinkat, ako si umyvaju zubky, ako sa kupu a spinkaju vo svojej postielke. To je pre maleho teraz dolezite, lebo stale chce spat s nami.

edita33
30. nov 2008

aj mi mame BEBE,,a maly to zboznuje,,nevidim na tom nic zle,,na obed ked ide spat,mu zapnem a zaspi pri tom,,poobede je to uz horsie ked pride starsi syn zo skoly,lebo potom sa biju ,co sa bude pozerat,,starsi ,ma zablokovani jetix,tak sem tam pozrie minimax,a teraz ma JIM Jam-aj to ne neskodne,,a mne sa tiez pacia,,a bebe je super, 😉

terkaa
30. nov 2008

martina46
asi by si si mala pozriet o com ten program je.
fakt je naucny a ak to dieta sleduje, staci mu len hovorit, co tam je a co robia. je pravda, ze sa aj posmejeme, lebo niekedy neviem zistit ci je to liska alebo pes 😀
ale fakt je to bomba tv stanica a hlavne sa pri nej dieta ukludni.

martina46
30. nov 2008

asi som to nemala vobec spominat, kazdopadne som tu nechcela budit pohorsenie 😒
no tak ci tak, bebe tv som videla, viem o com to je. ale nebudem uz viac o tom pisat, je to naozaj vec nazoru, niekto to vidi ako fajn, ja to odmietam.

maruska2
20. jan 2009

nepoznam bebe.tv, ale my sme mali doma do nedavna cez satelit baby.tv a je to uzasne...len skoda, ze nam to uz nejde... bola to tv stanica po anglicky pre deti predskolskeho veku a tie nase si vsetko odtial pamataju a teraz ked sme zacali s nimi chodit na anglictinu pre deti predskolskeho veku, tak ucitelka neveri vlastnym ociam a usiam, ze tie deti anglictinu nik neucil. a tak sa chcem opytat, ze ci nahodou niekto nevie poradit, kde opat objavit tuto uzasnu tv stanicu.

poleva
6. mar 2012

neviete dá sa kúpiť dvd s týmito rozprávkami? vdaka

kyska
9. mar 2012

@maruska2 nam nabehla teraz baby tv ako doplnok k programovemu baliku - mame Magio od Telecomu 😉