BEBE Tv. Aký máte na to názor?

pipi1211
2. nov 2007

Aky je vas nazor na BEBE Tv? Ja ked to malej na chvilku pustim tak kuka s uzasom a niekedy zacne rozpravat zvieratkam a postavickam a smeje sa na nich 😀 😀 😀 😀 snazim sa ju pred tv moc nedavat ale toto ju uplne dostalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nenka83
2. nov 2007

pipi moja mala kula pali vam to! ako diva!

biccy
2. nov 2007

Nenka,aj moja pri tom ani nedycha. 😀 😀 Asi sa im pacia tie pismenka. 😀 😀

pipi1211
autor
2. nov 2007

inak ta BEBE Tv je televizna stanica pre najmensich o 6-36mesiacov 😉 😉 😉 😉

prvapomoc
2. nov 2007

pipi moja ma 3 mesiace a už je Tv maniak 😀 ale LCD obrazovka by jej nemala škodiť na očká

tilly
2. nov 2007

a to kde je tá bebe tv? na satelite? alebo cez UPC?

pipi1211
autor
2. nov 2007

cez UPC 😵 😵 😵 idu tam obrazky.zvieratka,postavicky pomalinky za sebou v krasnych ostrych farbach a do toho hra detska melodia 😵 😵 😵

tessa
2. nov 2007

skoda, ze nemame UPC.. 😒

tilly
2. nov 2007

jeee, no my tiež nemáme UPC, ale fičíme na minimaxe (od dnes), len mi vadí, že je to tam všetko v češtine, ale už keď pekne rozpráva po slovensky, tak mu snáď čeština neublíži...

verulka
2. nov 2007

tilly, cestiny sa neboj. My (ked sme este mali )sme mrkali minimax a krpci mi krasne porozumeli cestine. Mali sme obdobie, ked sme doma jenom mluvili, ale preslo to. Aspon vedia dalsi "cudzi"jazyk 😉

mrenka
2. nov 2007

my mame bebe,ale lilianku to bavi asi tak 2minuty,mne sa to zda super fakt pre take mensie deticky,take okolo tych 6mesiacov,lebo tie vacsie uz potrebuju aj nejake vzruso a eksn 😀

nenka83
3. nov 2007

pipi mi tiez mame UPC, no nemame to tam.kua idem to hladat.

pipi1211
autor
3. nov 2007

no musis to tam niekde najst.... urcite to tam najdes 😀 😀 😀 😀 😀

maca793
3. nov 2007

pipi1211
to je krásne, taký program mať doma. síce ja mám len prvý, druhý a markízu, jojku ťahám cez zosilovač, ale televízor krpec pozerá prakticky od narodenia. teraz najradšej má večerníček, pri zvučke ani nedýcha, a rozprávku odpozerá od začiatku do konca. aj na dvd jej púšťam rozprávky a nevie sa ich nabažiť.

snezienka
7. jan 2008

vie mi niekto poradiť.... ako dlho moze také 8 mes. mimi pozerať to BEBE tv.... on v pohode vydrží aj hodinu....sedí v stoličke na papanie.... ta je také mekká čalunená..., alebo sa hrá.... na zemi a stále tam pozerá.... ked to vypnem.... tak sa rozčuluje.....,,,,, od kedy to objavil... stále hipnotizuje telku...., uz si pomaly ani správy nepozrieme.....

trixi
7. jan 2008

Mne UPC uplne rozladili, ked nam naladovali satelitny prijimac, museli tam menit software a teraz neviem najst BEBE. Ale nas Matej pozera o dusu televizne noviny. Vcera odmietal papat, tak som musela telku vypnut, comu nebol rad ani Matko ani tatko 😉

sweetberry
7. jan 2008

no nasa mala ma cez 4 roky a nedycha pri tom tiez 😅 😅 😅 😅

vesi
7. jan 2008

moja malá pozerala tiež páli vám to a opakovala písmenká, teraz fičia obidve na minimaxe, na Vianoce kričali "dárečky" 😝 ked šli k stromčeku. malá len ráno vstane a beží k telke so slovami gigi (digi) a máte vidieť ten cirkus ked jej to nedovolím 😝 cez sviatky ked bola doma staršia tak pozerali na dvd Shreka a teraz iné ani nechce len donesie ovládač so slovami "kek". ale to nesedí pred telkou, len sa hrá a zaujme ju toked je tam ten somár alebo hudba 🙂

dominica
7. jan 2008

náš malý pozerá všetko od kedy začal tak viac vnímať, tak sa smejeme, že bude TV maniak ako my. U nás je TV pustená dosť často a malého musíme odpútavať, lebo či je film, či TV noviny, tak čumí a čumí. Ale keď chceme mať kľud, tak sa to zíde 😀, posadím pred telku a mám pokoj. Ale nie, to nerobím, to by som si neodpustila, ale niekedy si to nevšimnem a malý si v beháku pekne pozerá a zvlášť obľubuje telenovelu Keď budeš moja, tú mám zapnutú pokial si chystám raňajky a upratujem a Alex so mnou.

kattom
7. jan 2008

my nemame bebe tv doma, ale nasi v blave maju - a ked sme tam s malym na prazdninach tak je uplne nadseny - a ja som bola tiez ked som videla prvykrat, co tam davaju. pre male deticky je to uplne super program. a este ked mu to mozem aj komentovat - aha kravicka, kde je kravicka? a pod. - to nema chybu.
inak som ich aj kontaktovala, ze ci sa neda nejaky ten programovy blok kupit na dvd - ale nie, ani neplanuju nic predavat. co je podla mna skoda, lebo by o to bol urcite zaujem.

janina77
8. jan 2008

Ide vam Bebe TV aj teraz? My sme ju mali a teraz (asi od polovice decembra) nam na tej frekvencii ide Nova Cinema. 😖 😖 😖

ivush
8. jan 2008

nám normálne ďalej funguje 😕

vlasa
9. jan 2008

maminky chcem sa spytat,ci neviete,ci maju signal aj na zahori a kolko platite mesacne za upc,chcela by som ho koli malej,je to tiez tv maniak,tak nech aspon pozera bebe tv,minimax sa jej moc este nepaci 😉 dakujem za info

shela
10. jan 2008

My nemame tu stanicu..skoda...ale zato pozerame rozpravocku svampbob🙂) davam ju pozerat len asi tak na 30 minut denne. Jezis kolko sa pritom narozprava 😀 a viete co je sranda? Raz som sa tu pochytila s mamickami, ktore mi vraveli ze je sialene davat dieta pred telku.Ze to nemoze este ani vnimat a tak dalej. Tak len ma tesi ze niesom sama kto dava pozerat detickam rozpravocky.

trixi
10. jan 2008

Vcera nam tatino naladil BEBE Tv, mali sme to rozladene, a ked som to pustila nasmu Matkovi, ktory zboznuje televizne noviny a Ptaka Loskutaka (ktoreho pozera s dedom), tak ho to vobec nezaujalo. Vecer si tatino pustil spravy a nas maly zabudol, ze je cas kojenia (kojim na gauci v obyvacke pri telke), hned na to zacal cumet. Skoncilo to tak, ze som im to musela vypnut, aby sa maly napapal a nepozeral same negativne obrazky a nemal z tolkych informacii v hlave mis-mas. 😀

monkula
6. feb 2008

no, my máme len baby-Tv, cez satelit, ale naša malá zbožňuje futbal, celý tatino...

katka13122
7. feb 2008

co my sme sa s muzom narozmyslali aka je to stanica,munulom cisle mamina tam pisal jeden tatino otom,skoda my mame digy 😠 😠

xxmargaretka
8. feb 2008

no my mame bebe tv tiez 🙂 a slecna je ako zhypnotizovana a vsetko komentuje 😀

jahodka11
10. feb 2008

baby,nasho maleho zaujme hocico...aj politika 🙂))

mamca101
29. nov 2008

BEBE TV si mozte naladit aj na DIGI TV.

treba to nastavit manualne.

THOR 0.8 w
frekvencia: 12,245 pol H, SR 28000, FEC 5/6.

POZOR vysiela od 9:00h do 17:00h

terkaa
29. nov 2008

bebe tv, je renkova najoblubenejsia stanica. pozera na to uz pomaly od 5 mesiaca. samozrejme, ze na to nepozera vkuse, ale ked mu davam papkat, tak je total kludny a vecer ani nehovorim 😅 . je tam taka ukludnujuca hudba, ze raz som skoro ja zaspala 😀 . my sme teraz dali orange a bez toho programu si neviem tv ani predstavit. najviac sa renkovi pacia tie geometricke tvary 🙂 🙂 🙂