Bezlepkový chlieb. Kde ho v Bratislave a okolí kúpiť?

vlasa
23. mar 2008

maminky,prosim vas,neviete kde v ba a okoli predavaju bezlepkovy chleba?dcera ma 10mesiacov a pediatricka nam odporucila nedavat nic s lepkom a ziadne potraviny s kravskym mliekom,koli podozreniu na alergiu ☹ale v nasom okoli-zahorie,nic take nemaju 😠 😠 😠akurat sme kupili cestoviny bezlepkove,aspon nieco.ak niektora viete,kde ho predavaju,napiste prosim 😉

elise
23. mar 2008

neviem kde v blave ale videla som ho v predajniach zdravej výživy skús pozreť na nete, inak bezlepkovú muku na chlieb predávajú aj v tescu alebo v bille dokonca raz to mali aj v liedli ale to je na domce pečenie

kosicanka1
23. mar 2008

ahoj vlasa, ja som celiatik, drzim bezlepkovu dietu, kukni sa na www.celiakia.sk, tam su rady, kde su predajne, kde sa co da kupit, ako sa pecie bezlepkovy chlebik.

rohacka
23. mar 2008

Ahoj, my mame 11-mesacneho Kubka tiez na bezlepkovej diete. Mame ju len preventivne do 1 roka, kvoli tomu, ze bol nedonoseny. Ja som kupila len raz chlieb hotovy, a to v predajni zdravej vyzivy, urcite je ich aj v Bratislave kopec. Ale Kubkovi velmi nechutil, bol to taky s niekolkomesacnou zarukou, chutil ako guma 😝 . Tak som kupila hotovu zmes na pecenie, 1 kg stalo 80,- Sk a upiekla som z toho 2 chleby vo forme na srnci chrbat. Nakrajala som mu to, dala do mrazu a kazdy vecer vybrala davku na rano. Vydrzalo mi to takto niekolko tyzdnov. Aj mu celkom chutilo. Znama si vraj objednavala hotovy bezlepkovy chlieb v Tescu, tak sa mozes tam tiez opytat. A vraj bol velmi dobry.

kosicanka1
23. mar 2008

u nas v kosickom tescu maju chlieb zo sariskej pekarne a ten je tvrdy ako podosva. tie zmesi na pecenia mam, na recept stoja okolo 15 sk, ja peciem v domacej pekarni
velmi dobry chlebik objednavam raz za cas z pekarne Jordans v Nitrianskych Sucanoch

minitrouble
24. mar 2008

ahoj vlasa, ja som na bezlepkovej diete a kupujem si zemlicky (aj sladke mnaam tie su super) v lekarni - su aj na predpis ale to zatial nemam - ale na predpis usetris celkom aj dost pri niektorych - takze skus lekaren
a ozaj v BA som kupovala bezlepkovy chleba 2x - na nivach tam ako su tie nove budovy - vchod je oproti VUBke - je jedna predajna a potom carrefour 😉 - tam som to ja kupila urcite - no ale v lekarni boli lepsie - teda chutnejsie a vypytaj si na ne recept - jedny zemlicky sa volali tusim paniny a druhe nejak ako bon matin (mam to v chladnicke len sa mi nechce vstat 😝 )
tak zhaaanaj veru inak ziadna fun taka strava 😉
ozaj a potom su keksiky v hypernove bezne k dostaniu - celihope sa volaju a aj v DMku ich maju - su celkom fajn - najma piskotky s coko a taky maly suchy akoby medovnicek 🙂

maria8383
2. jan 2016
Používateľ maria8383 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od maria8383.

ja si chlebik peciem doma, ten kupovany sa neda totiz jest 🙂, mam pekarnicku Sana, mala, spratna, cena prijatelna, urcite sa oplati piect si vlastny 🙂