Bežné problémy mamičiek. Poraďme si navzájom

dori
27. okt 2008

Ahojte ta teraz si už beztrestne môžeme radiť 😀 😀 😀 😀

weroni dala som jej na tie soplíky morskú sol do zvlhčovaču a začali jej rednúť a vytekať tak uvidím ako to dopadne

audreyd
12. dec 2008

dejni, vyskúšaj obyč ocot 🙂 rozpúšťa kameň, je eko, lacný a účinný a dokonca dezinfikuje 😉

veronikahel
12. dec 2008

dejna, alebo sa da kupit odstraňovač vodného kameňa. je to v takom menšom papierovom - bielo-modrom sačku. My to kupujeme v jednote... stoji to asi okolo 5sk..

katinka0000
12. dec 2008

audreyd: super! ja som to objednala poobede a na druhy den rano nam to uz prislo. ma to normalne soklo, ze aka rychlovka.

katinka0000
12. dec 2008

weroni: to mas pravdu, nico je stale dost tmavy. to ma po tatinovi. ja som bleda ako riaditelka vapenky. ja mu stale hovorim, ze preco isiel bezo mna na tu dovolenku na floridu. 🙂

audreyd
13. dec 2008

kati, ako diplomovka? napísaná, odovzdaná? 😵 joooj, keď si spomeniem na štátnice 😖 akože nebolo to nič hrozné, ale po nich na mňa padol akýsi smútok, že toľko vecí, čo som si kvôli štátniciam natrepala do hlavy, teraz zabudnem ☹ iba čo mi zapratali harddisk a nič z toho... prajem úspešné "memorovanie" !!! 😀 😎

dejna3
13. dec 2008

no octom čistím napr. aj rýchlovarnú konvicu - tak, že tam tú octovú vodu prevarím... ale v tej termoske ako? to mám nechať len postáť? alebo zriediť s horúcou vodou? 😕

ináč ja som sa dnes smiala so švagrinou, že moja slovná zásoba teraz pozostáva zo slov ako "ééééééééééééé" a "ááááááááááááá" a podobne 😀 😀
človek si na výške vtrepe do hlavy všelijaké "múdrosti" a potom tak či tak dennodenne rieši vyprázdňovacie problémy svojich detí 😀 😀 😀

čo sa štátnic týka, mám momentálne prácu, v ktorej - bohužiaľ - absolútne nič zo školy nevyužijem 🙄 takže, úspešne zabúdam... 😠 😠

weroni - krásne fotočky Esterky v šatke 😵 😵

weroni
13. dec 2008

kati aj ja som bledula bleda 😉

dejna dakujeme 🙂

inac baby ja som niekde citala k tomu kamenu ze vraj coca colou sa da paradne vycistit kanvica od kamena 😕

dididi30
13. dec 2008

weroni vsetko naj k 6mesiacikom 😵 vela zdravicka esterke 🙂

katinka0000
14. dec 2008

ahojte!

audreyd: v piatok som si ju bola vyzdvihnut v tlaciarni a v pondelok utekam do trnavy, aby som ju konecne mohla odovzdat. na nervy, uz mi z toho fakt hrabe.

audreyd
14. dec 2008

dejna, normálne postáť nechaj ten ocot, samo to vyšumí 🙂

weroni, ja som tiež riaditeľka vápenky! nepolálim sa ani keby pol roka strávim na rovníku 🙄

kati, tak už "len" štátnice 😵

dori
autor
15. dec 2008

čaute babule pridávam sa k riaditelom 14 dní som sa vypekala v chorvácku a ani len náznak 😀 😀 😀 a moja polovička vyzerala ako z katalógu na karibskú dovolenku 😀 😀 😀

dejna použi ocot a máš to poho

😠 😠 😠 som taká naštvaná včera mi odišla práčka skoro ma dotrhalo 😀 😀 😀 a rovno pred sviatkami keď sa darí tak sa darí 😠 😠 😠 ako kukám tak kuká na nete niakú lacnú novú nezoženiem asi do nového roku neperiem 😀 😀 😀 a ani nežehlím óóóó tolko radosti 😀 😀 😀

neviete náhodov niektorá ako sa farbí marcipám taká od veci otázka ale drahí má čochvíľa 33 tak plánujem že niečo ukuchtím 🙂 🙂 🙂 dúfam že to v zdraví prežijeme 😀 😀 😀

kati držím palce

dejna3
15. dec 2008

zriedený ocot zabral 🙂 ďakujem 😉

dori, no tú práčku Ti nezávidím... 🙄 ja si teda vôbec neviem predstaviť, čo by som robila, keby sa mi pokazila 😝 periem každý druhý deň aj 2 -3 práčky, sofinkine zvlášť, naše zvlášť, drahému do roboty zvlášť - lebo majú také firemné krikľavo zelené tričká..

u nás je to s tým opaľovaním naopak - keď sme boli v Egypte, tak drahý mi už zakazoval vylihovať na slnku, lebo vraj ma tí arabi ani domov nepustia, nespoznajú ma podľa fotky v pase 😀 ja sa veľmi rýchlo opálim, ale v zime som úplne bledá, skoro chorobne 😒

audreyd
15. dec 2008

dori 😝 ja práve zháňam sušičku na bielizeň 🙂 neviete o nejakej naj? 😕 neprať, nežehliť!!! to je môj sen 😵

dori
autor
15. dec 2008

akurát som vybrúsila na neakú akciu v ckd markete asi tam zajtra behnem wirpool za 8000 aj dobré programi 😅 😒 a sušicku majú v akcii tuším v euronikse alebo v okey 🙂 😉

dejna3
15. dec 2008

audreyd, keď zoženieš, daj tip 🙂

katinka0000
15. dec 2008

dakujem babule. tak potom toho 21.1. drzte palce a myslite na mna.

dori
autor
15. dec 2008

to má moj muž narodeniny 😀 😀 😀 😀 tak isto nezabudnem 😀 😀 😀

katinka0000
19. dec 2008

dori dik!

dori
autor
10. jan 2009

bo6e babule kde sme sa to a6 stratili skoro som nás nenašla 🙂 🙂 ako sa máte a aké boli sviatky 😀 😀 a bol bohatý ježiško 😀 😀 😀

audreyd
10. jan 2009

dori, pri tvojom mene si vždy spomeniem na nema a na tú zábudlivú chutnú rybku 😅

sviatky boli fajn, ale som rada, že už sú za nami 🙂

dori
autor
10. jan 2009

veď aj to som zabúdam ako ona 😀 😀 😀

s tými sviatkami nápodobne 😅 😅 😅 už mi dochádzala energia

dori
autor
20. mar 2009

🙂 🙂 neako sme utíchli baby ako sa vám darí 😀 😀