Bicyklovanie a chudnutie

lucia006
5. nov 2013

Ahojte,chcela by som zacat bicyklovat pravidelne ,lebo mi treba par kil zhodit aj spevnit telo,kto ma schusenost nech mi poradi ako casto mam bicyklovat ?a este som pocula ,ze bicyklovanim sa chudne vsade nie len nohy?je to tak?dakujem za rady 🙂

sashabb
5. nov 2013

@lucia006 lepši je orbitrek resp. eliptical. Na ňom stojíš a precvičuješ celé telo. No ak nemáš inú možnosť iba bicykel, tak treba najnižšiu záťaž a začínať napr. najprv 20min. a potom viac a viac

lucia006
autor
5. nov 2013

@sashabb myslela som bicyklovanie vonku vterene ...

sashabb
5. nov 2013

@lucia006 jaj tááák. Tak to je potom iné, keď ideš po nerovnostiach tak zaberá celé telo. Inak na chudnutie je veľmi dobrý aj beh 😉

lucia006
autor
5. nov 2013

@sashabb no a chystam na dost tazky teren aspon kazdy druhy den taku polhodku a uvidime snad tych hnusnych 6kil dam dole raz dva ,behat ma nebavi dotoho sa asi neprinutim 😒 este sem tam skocim do posilku0y ku kamoske obmedzim colu asnad pojdu kila dole

michalkonik
5. nov 2013

bicyklovanim neschudnes tak rychlo. Hovoris ze sa chystas na tazky teren, to znamena ze rychlo asi nepojdes a tvoj pulz nebude vysoky. Ak pojdes na bicykli skus 30sekund ist uplne naplno a potom 1min volne. Na zaciatku skus 4-6 krat takychto kol. V posilke pridaj funkcne cvicenia. Dolezite je jest casto a male porcie. Za mesiac mas 4 kila dole.

komisakpd
8. mar 2014

@lucia006 podarilo sa to to s tym bicyklovanim? ja sa tiez chystam..ale pozeram ze to tu nie je zabehnute, tato tema

lucia006
autor
9. mar 2014

@komisakpd mam skoro 4 kila dole jem normalne neobmedzujem sa vnicom,choeim na zumbu striedane sposilnovackamy

komisakpd
9. mar 2014

@lucia006 od kedy? bicyklujes?

lucia006
autor
9. mar 2014

@komisakpd nebyciklujem pravidelne,a skor na stacionarnom,kedze bolo dlho zle pocasie,takze cca od januara

komisakpd
9. mar 2014

aha..tak ja sa chystam na klasickom...vonku

renee17
9. mar 2014

Ja som zacala na rotopede asi od 7 januara pravidelne kazdy den, pomalicky som si cas predlzovala a zatial sa mi podarilo dat dole 5kg ale asi posledne 3 tyz. mam pouzu zo zdrav.dovodou ale od zajtra zacinam nanovo.

fitzuzka
10. mar 2014

Ahoj lucka bicyklovanie je super, dá sa zhodiť , kamošky ktoré mali celulítidu tak sa jej zbavili.. dobré sú aj beh a iné športy stačí sa len hýbať a dole to ide ja síce bicyklujem len občasne 2-5 dotýždna (ked idem do roboty) chudnúť sa nechystám ale kondička sa mi zlepšila...

sobicatko6
22. mar 2014

ahojte baby, ja som vlani cez leto bicyklovala niekedy denne aj 35-40 km no min. bolo 22km a zacala som v juny a v auguste som mala o 8kg menej , no potom ako prisla zima som prestala a pribrala,ale uz nie 8kg iba 5 :D takze teraz od februara cvicism s Jillian Michaels a ked je vonku pekne pocasie tak bicyklujem zatial najviac bolo 47km a dva krat do tyzdna ak to pocasie dovoli si dam tych 22km ,este nie je uplne idealne pocasie , no uz sa neviem dockat kedy bude a budem sa moct bicyklovat dlhsie a castejsie 🙂

fitzuzka
22. mar 2014

47 kilákov už je slušná trasa ja zatial len 30

jachin
23. mar 2014

No konečne sa téma rozbehla 😉 ja som vyšla dnes na bicykel po 4 rokoch, tiež z dôvodu schudnutia na nohách, tak vidím že nás je viac...

darkdavil666
14. jún 2014

A co tak stacionarny ten je super 😀