Biela kožená sedačka. Nezničia ju malé deti?

adusa
12. feb 2008

Ahojte maminy. Chcem len zistit ake mate skusenosti s udziavanim cistoty a kvality takychto kuskov pri malych detoch. Nelutujete ze ste sa rozhodli pre svetle farby? Totizto rozmyslame nad kupov bielych kozenych sedaciek, ale stale mam chrobaka v hlave ci to neolutujem 😒

Dik za odpovede

zanet63
2. nov 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@drahusa2 tak idem aj ja teraz pozriet ked je tam ta zlava 🙂 mozno nieco vyberiem 🙂

drahusa2
4. dec 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@zanet63 aj ste nieco vybrali?? my uz nasu postielku mame aj doma, som s nou spokojna, konecne sa dobre vyspim bez toho aby som sa budila na vrzganie 🙂

zanet63
7. dec 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@drahusa2 vybrali sme si sedacku.. hned sme tam zasli a zapacila sa nam jedna, pomerali sme si ju a zistili sme ze sa nam akurat zmesti do nasej obyvacky tak nebolo o com premyslat 🙂

drahusa2
11. dec 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

a uz ju mate aj doma? nemas nejaku fotku ze aku ste si nakoniec vybrali? by som ju chcela vidiet 🙂

zanet63
17. dec 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

hej uz ju mame aj doma, vsak my sme si ju uz v nobembri zajednali.. uz ju mame v obyvacke aj umiestnenu .. toto je ona http://www.nasedacky.sk/sedacky/moderne/luxusna-sedacka-R2D702 tu ktoru sme si nakoniec zajednali, len este musim behnut do obchodu kupit nejake prostriedky na osetrenie lebo manzel mi to stale pripomina ze ked som chcela kozenu tak nech sa o nu aj staram🙂

martina27777
23. dec 2015
Používateľ martina27777 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina27777.

baby a to je kde ta predajna?? kamaratka sa ma pytala ze ci nepoznam nejaku dobru predajnu zo sedackami lebo ze si chce kupit novu sedacku tak by som jej povedala nech sa skusi ist pozriet

zanet63
29. dec 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@martina27777 oni maju predajnu iba v Prievidzi, nikde inde..tak jej povedz a ked chce presnu adresu tak nech si to pozrie na ich stranke tam maju v kontaktoch celu adresu napisanu

martina27777
5. jan 2016
Používateľ martina27777 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina27777.

@zanet63 dakujem ti velmi pekne, uz som jej povedala a hovorila mi ze si to uz aj pozerala ze tam chce nabuduci tyzden ist..som zvedava ci si nieco vyberie, vsak ma aj volala ze ci pojdem s nou tak mozno apojdem si spravit vylet ak budem mat volno 🙂

erika161
11. jan 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

Chcela by som sa Vas spytat ci mate niektora kozenu sedacku a ako ste s nou spokojne??A ako casto si vyzaduje osetrenie kozena sedacka? Chcela by som kozenu sedacku ale vela ludi ma od nej odradza a preto chcem zistit viac informacii🙂

vierka74
13. jan 2016
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

@erika161 ja mam kozenu sedacku a zatial som spokojna. Mame ju s kvalitnej koze takze zatial ziadne problemy sme nemali ani sa nam neosuchala ani nic. Je pravda ze sa musime o nu starat ale neni to az take hrozne. Su rozne dobre clanky na internete ako sa osetruje kozena sedacka, skus si pozriet🙂

jarka800
20. jan 2016
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

@erika161 Myslim si ze by si spravila dobre rozhodnutie keby si si kupila kozenu sedacku. Preco ta od nej odradzaju?? Ked sme my vyberali sedacku tak ja som mala v tom jasno, ze chcem len kozenu sedacku a mohli mi vsetci hovorit co chceli. Uz potom som sa len rozhodovala z ktorej firmy ju kupit aby bola kvalitna..

erika161
1. feb 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@jarka800 ja neviem preco ma odradzaju, hovorili mi ze ked neni kvalitna koza ze moze chladit a v lete sa na nu lepit. ale uz som sa aj tak rozhodla ze si kupim kozenu sedacku a uz si mozu hovorit co chcu, uz len najst tu pravu, ktora sa mi bude pacit. 🙂
Viete mi odporucit nejake predajne kde predavaju kozene sedacky??

ralficka
3. feb 2016
Používateľ ralficka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ralficka.

@erika161 ale tak pokial mas kvalitnu kozu tak sa ti nemoze stat ze sa na nu budes lepit a ze v zime ta bude chladit..Ja mam vela kamaratov co maju kozenu sedacku a vobec sa nestazuju. Kup si taku, aka sa tebe paci aby si bola ty spokojna 😉

milica313
4. feb 2016
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

Suhlasim s tebou @ralficka. Nechapem preco sa ludia tych kozenych veci tak boja. Taktiez mam kozenu sedacku a som s nou spokojna. Keby som si mala znovu vybrat tak idem znovu do toho. Treba len vybrat spravneho vyrobcu a mas to bez problemov. 😉

zanet63
5. feb 2016
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@erika161 mozem ti poradit predajnu R2Design z tade mame aj my sedacku a zatial sme len spokojny. Dlho som sa rozhodovala tiez ako ty ze ci kupit kozenu sedacku ale bola to dobra volba, nelutujem to. Skus zajst do ich predajne alebo si ich pozri na internete 😉

erika161
8. feb 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@zanet63 A kde maju predajnu?

mamickajanka
9. feb 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@erika161 Maju predajnu iba v Prievidzi ale oplati sa tam ist pozriet, maju pekne sedacky a moji rodicia si tam kupovali aj postel. Ci mas to moc daleko?

evicka547
10. feb 2016
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

Svokrovci zacali teraz tiez vymyslat ze uz potrebuju novu sedacku, som zvedava pre aku sa rozhodnu. Poradila som im tiez nech sa idu pozriet do tej predajne v Prievidzi tak som zvedava ci ma posluchnu a pojdu tam 🙂

zanet63
11. feb 2016
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@erika161 Dobre ti napisala @mamickajanka, maju predajnu iba v Prievidzi. Pojdes sa tam pozriet?

alezbet
12. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

Babuľky chcela by som vymeniť v obývačke sedačku za novú. Tu našu sedačku síce nemáme dlho ale ta kúpa nebola asi tou najlepšou voľbou pretože sa nám veľmi rýchlo zničila a po 3 rokoch ta sedačka už vyzerá strašne. Ak môžte budem rada keď mi poradíte nejakých spoľahlivých predajcov.

erika161
15. feb 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@mamickajanka @zanet63 Dakujem baby za odpoved, urcite sa tam pojdem pozriet. Tak nemam to najblizsie ale pojdem tam. Chcem vidiet ake sedacky tam vyrabaju.

mamickajanka
15. feb 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@alezbet Jedneho vyrobcu tu uz spominala @zanet63, tak si ich skus pozriet na internete.
@erika161 Tak potom daj vediet ci si tam aj bola, a ako si sa rozhodla 🙂

agnes9
16. feb 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@alezbet A uz mas aj vybraty tvar a z akeho materialu chces sedacku?

alezbet
17. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

@agnes9 Vies co s tym som az taku dilemu nemala, kedze do obyvacky sa mi zmesti iba rohova sedacka. Tak urcite tvar sedacky bude rohovy. A material to este neviem. Pacia sa mi viacej kozene sedacky ako latkove, ale ak mas nejaku radu ze aky vybrat, rada si ho vypocujem.

erika161
18. feb 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@mamickajanka Dam ti potom vediet. Tento tyzden to uz nestiham tam ist ale snad nabuduci sa tam vyberiem.

vierka74
19. feb 2016
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

@alezbet Uplne ta chapem ze sa ti viacej pacia kozene sedacky. Vyzeraju krajsiu a luxusnejsie. My mame doma kozenu a sme s nou spokojny. Sedacku z latkoveho potahu by som si nikdy nekupovala lebo ak sa ti tam nieco vyleje tak to nemas sancu uz poriadne vycistit. Vzdy tam ostane flak.

alezbet
22. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

@vierka74 A ty si si kde kupovala sedacku? A kolko ju uz mas? Rozhodla som sa ze si budem hladat kozenu sedacku len chcem aby bola kvalitna aby mi vydrzala co najdlhsie. Mas pravdu s tymi latkovimi sedackami to by som sa bala ze by bola stale spinava, pretoze ja chcem bledu sedacku.

agnes9
23. feb 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@alezbet Proti kozenym sedackam nemam nic, tak pokial sa ti pacia tak si myslim ze to bude spravna volba. Sestra si prednedavnom kupila kozenu sedacku a zatial je len spokojna. Ked som k nej prisla tak som bola milo prekvapena ako ta sedacka ozivila jej obyvacku. Vyzera teraz o vela modernejsie ako predtym ked tam mala staru sedacku.

stanusa89
24. feb 2016
Používateľ stanusa89 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.

Poradte mi prosim nejaku firmu ktora vyraba sedacky na mieru. Poprosila ma o to kamaratka ci jej nemozem zohnat nejakych overenych vyrobcov. Tak som si povedala ze skusim napisat aj sem, aby ste mi povedali ake mate skusenosti. Diky

dasa71
25. feb 2016
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@stanusa89 Vyrobcov je vela, otazka je, ci kazdy vyraba naozaj kvalitne sedacky. Aku by chcela sedacku? Material, tvar, hm?