Biela kožená sedačka. Nezničia ju malé deti?

adusa
12. feb 2008

Ahojte maminy. Chcem len zistit ake mate skusenosti s udziavanim cistoty a kvality takychto kuskov pri malych detoch. Nelutujete ze ste sa rozhodli pre svetle farby? Totizto rozmyslame nad kupov bielych kozenych sedaciek, ale stale mam chrobaka v hlave ci to neolutujem 😒

Dik za odpovede

damoska
19. nov 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

ono aj vela ludi si pletie kožena a koženkova sedačka. My mame latkovu a prave že zo Sconta, lenže sme si ju nechali nainpregnovat a lepšie sa čisti. Máme malé deti... 🙂

mareri
10. dec 2018

doma mame latkovu sedačku, tiež je impregnovana a este mam na nej aj deku, pretože deti su deti. Takže aby sme za dva-tri roky nemuseli kupovat novu

essenceee
4. jan 2019

tiež by som radšej volila latkovu, na ktoru možeš dat napriklad deku. Koženu a ešte bielu by som sa bala, hlavne ak maš deti.

mareri
4. nov 2019

ver tomu že zničia. Radšej by som zvolila latkovua idelane tmavu, čiernu. Bude sa lepšie udržovat a nebude na nej vidno každu špinu.A ak si ju nechaš naimpregnovat, bude sa aj dobre udržovat