Biela kožená sedačka. Nezničia ju malé deti?

adusa
12. feb 2008

Ahojte maminy. Chcem len zistit ake mate skusenosti s udziavanim cistoty a kvality takychto kuskov pri malych detoch. Nelutujete ze ste sa rozhodli pre svetle farby? Totizto rozmyslame nad kupov bielych kozenych sedaciek, ale stale mam chrobaka v hlave ci to neolutujem 😒

Dik za odpovede

1veronika125
29. jún 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@dasa71 dakujem prečítam si 🙂 na tejto strankesom už bola ale blog som si nevsimla 🙂

1erika3
8. júl 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@1veronika125 urcite si to pozri nasa mala teraz doriadila sedacku s fixkami a myslela som ze ju mozem rovno vyhodit ale nakoniec sa to uplne super dalo vycistit

drahusa2
8. júl 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@1erika3 ja mam niekedy pri nasich detoch pocit ze ta nasa sedacka je neznicitelna

dasa71
10. júl 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@1veronika125 pozri pozri, vela uzitocnych veci tam je🙂

betka239
13. júl 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

Baby, mate niektora aj kozenu postel z tej stranky?

drahusa2
21. júl 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@betka239 my mame od nich sice len sedacku ale zvazujem aj postel pretoze koza na sedacke je velmi kvalitna tak predpokladam ze aj na posteli taka bude a tie postele u nich ma naozaj dostali

betka239
3. aug 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@drahusa2 ja som pozerala na ich stranke postele a su velmi pekne, len krasa nie je vzdy vsetko, pre mna je v tomto smere dost podstatna kvalita, nech mi uz vydrzi ked tolko penazi do nej vrazim

evicka547
4. aug 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@betka239 sestra si u nich kupovala postel a hovorila ze je super kedze nema na nozickach tak nevrzga a je velmi pohodlna a kvalitna sice bola trosku drahsia ale s tym treba ratat pri takej posteli

mamickajanka
5. aug 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@betka239 nasi maju od nich postel a velmi si chvalia 🙂

1veronika125
7. aug 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

my sme dlho vahali ci kupit vobec kozenu sedacku a nieto este postel ale teraz som presvedcena ze za par rokov pojdeme kupovat aj postel 😀

betka239
10. aug 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@evicka547 @mamickajanka @1veronika125 jasne ja som ochotna do nej investovat ci peniaze ci cas pri vybere. Len niekedy uz hranicim so zufalstvom :D zajtra som si vzala dovolenku a urobime si vylet po predajniach tak aj tam snad zavitame 🙂

milica313
12. aug 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@betka239 my sme si kupili u nich postel. Moj drahy najprv namietal kvoli tomu ze su taketo postele drahsie ale presvedcila som ho ze to preto lebo su kvalitne a dohodli sme sa a uz skoro pol roka spavame v novom 🙂

betka239
18. aug 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@milica313 a kolko vas vysla?

milica313
19. aug 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@betka239 s matracmi nas vysla 1500 aj to sme dobre obisli lebo sme oboje kupovali u nich tak sme na matrace mali zlavu 🙂

betka239
20. aug 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@milica313 a kolko stoji u nich normalne jeden matrac?

veronka91
21. aug 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

baby oni maju len manzelske postele ze?

milica313
9. sep 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@betka239 to je rozne ale ten co amme my by nas jeden vysiel nejaky 500e keby sme nebrali postel ale tak zase viem ze su kvalitne a aj coto vydrzia🙂
@veronka91 hej len, bol by asi nezmysel robit kozenu jednopostel :P

veronka91
11. sep 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@milica313 nevedela som preto som sa radsej opytala.. my sme mame chceli aby mala kozenu len kedze je sama tak sme chceli len jednopostel ale tak nevadi kupime jej manzelsku a snad bude mat z nej aj vacsiu radost

milica313
18. sep 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@veronka91 u nich tie postele nie su nejake drahe a su kvalitne, urcite to bude dobra investicia 🙂 ja sa tesim z tej nasej postele este dnes :D

betka239
21. sep 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@milica313 to znamena ze matrac vychadza kolko ked je aj s postelou?

dasa71
21. sep 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@veronka91 hej maju len manzelske ale za to ake krasne!

veronka91
28. sep 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@milica313 @dasa71 viem boli sme sa na ne pozriet v predajni a hned sa mi dve zapacili, ale nechala som nakoniec rozhodnutie na draheho.. 🙂 a hned tam sme ju objednali. Snad sa bude lubit.

milica313
1. okt 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@betka239 345e nas vysiel takto v zlave 🙂 a pride mi to celkom velky rozdiel keby sme ho nebrali s postelou.. Takze som rada pretoze takto sme dost usetrili 🙂 @veronka91 urcite sa bude, neviem ci by niekto odolal takym peknym posteliam ako maju tam 🙂

betka239
2. okt 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@milica313 jasne, ved to je super cena. Ja som si tam tiez napokon vybrala, len moj drahy stale vaha, ci naozaj potrebujeme novu postel, ale ja viem ze ho presvedcim 🙂

milica313
5. okt 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@betka239 jasne ze to presvedcis, chlapi radsej ustupia zene ked nieco velmi chce 🙂 a casom pride aj on na to ze neurobil chybu a ze ta postel naozaj stoji za to 🙂

zanet63
6. okt 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

babule neviete ci v nasedackach maju teraz nejake akcie? dohodli sme sa, ze si vyberieme novu sedacku a ja urcite chcem opat kozenu 🙂

milica313
15. okt 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@zanet63 tu su akcie a zlavy http://www.nasedacky.sk/vypredaj/ 🙂

zanet63
19. okt 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@milica313 pozerala som, ono to vyzera, ze tie zlavy tam maju stale nie?

mamickajanka
21. okt 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@zanet63 asi su stale, nasi mali na postel zlavu nejakych 100 euro co viem, ale to preto ze si vybrali postel ktoru mali skladom, ale myslim ze velmi dobra zlava 🙂

drahusa2
26. okt 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@zanet63 my sme si teraz je to asi tyzden sme si v nasedackach vybrali postel a mali sme stoeurovu zlavu, tak sme ani nevahali a hned sme ju vzali.. snad nebude vrzgat :P