Biela kožená sedačka. Nezničia ju malé deti?

adusa
12. feb 2008

Ahojte maminy. Chcem len zistit ake mate skusenosti s udziavanim cistoty a kvality takychto kuskov pri malych detoch. Nelutujete ze ste sa rozhodli pre svetle farby? Totizto rozmyslame nad kupov bielych kozenych sedaciek, ale stale mam chrobaka v hlave ci to neolutujem 😒

Dik za odpovede

vierka74
26. feb 2016
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

@alezbet My nasu sedacku mame z predajne nasedacky. Tam sme si ju dali vyrobit na mieru a sme spokojny. Ja by som ju uz nevymenila za ziadnu inu (teda raz budem musiet ked bude stara, ale tak snad este nejake tie roky vydrzi). A 3 rok to bude v maji co ju uz mame.

stanusa89
29. feb 2016
Používateľ stanusa89 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.

@dasa71 Najhorsie je ze este nemam az taku predstavu aku by som chcela sedacku, chcela som si pozriet na internete nejake. Dost ale rozmyslam nad kozenou sedackou a v tvare L-ka.

jarka800
1. mar 2016
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

@erika161 Aj si si uz vybrala nejaku sedacku? Som si na teba spomenula ze si chcela ist pozriet aj do tej predajne, aj si tam bola?

dasa71
10. mar 2016
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@stanusa89 A co ti v tom brani aby si si pozrela nejake na internete? Vsak tam ich musi byt koooopu.. Tak kozene sedacky su podla mna velmi pekne, takze suhlasim s tvojim napadom. Isla by som do toho. Este ked najdes nejaku peknu tak urcite tvoja obyvacka bude ziarit 🙂

stanusa89
11. mar 2016
Používateľ stanusa89 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.

@dasa71 Vsak nic mi v tom nebrani, iba neviem na ktoru stranku alebo stranky sa sustredit lebo chcem aby ta sedacka bola hlavne kvalitna, a aby ma neoklamali. Vies ako to byva na internete. Objednas a nemusi ti to vobec prist. Tomuto sa chcem vyhnut. Nevies mi poradit nejaku stranku?

mamickajanka
14. mar 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@erika161 Ahoj, bola si nakoniec v tej predajni? Zapacila sa ti tam nejaka sedacka alebo si si dala vyrobit?

erika161
16. mar 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@jarka800 @mamickajanka Baby ja som nakoniec bola pozriet aj na tej vystave v Nitre, mali tam fakt pekne sedacky a tak som sa rozhodla ze si dam vyrobit sedacku v R2Design. V tej predajni som este nebola ale pojdem aj tam buduci tyzden a uz si rovno dam vyrobit sedacku na mieru. Len neviem poradte aku skor bledu alebo tmavu?

jarka800
18. mar 2016
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

@erika161 Hej, ty si tam bola? Aj ja som tam chcela ist ale nikto nechcel ist so mnou a sama som tam ist nechcela. Skoda, ked hovoris ze tam mali pekne sedacky, by som sa aspon pokochala 🙂 A obyvacku mas do akej farby ladenu?

illyria
23. mar 2016

mne sa kozene nepacia a ani sa mi na tom dobre nesedi. Ale co sa tyka deti, tak udajne sa to dobre cisti

erika161
23. mar 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@jarka800 ano bola som tam nakoniec, tiez som myslela ze tam nepojdem ale isla som, bola som zvedava celkovo na tu vystavu ako to tam prebieha. Obyvacku mam ladenu no taku bledu, mam skrinky v otieni bardolino tak rozmyslam ze skor by sa asi bleda sedacka tam hodila, co povies?

mamickajanka
24. mar 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@erika161 super ze si bola aj na tej vystave aspon si videla viacej firiem ake maju sedacky a aspon si sa vedela rozhodnut 🙂 A bola si uz aj v tej predajni? Ako citam ze budes mat skrinky v otieni bardolino tak urcite si vyber bledu - bielu sedacku 😉

dasa71
29. mar 2016
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@stanusa89 Jaaaj tak v tomto ta chapem ze chces zistit nazvy nejakych firiem z ktorymi maju ludia realne skusenosti, v dnesnej dobe to je veru tazke najst spolahliveho vyrobcu. Zopar krat sa mi uz stalo ze som si nieco objednala a prislo mi uplne nieco ine alebo nic..Mne vela znamich hovorilo ze nasedacky je dobra firma,tak skus pozriet..

alfredsilny
30. mar 2016
Používateľ alfredsilny je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alfredsilny.

Bielu kozenu sme mali, obcas sa stalo, ze sa zaspinila, ale stacilo len raz za rok zavolat tepovaca a bolo 🙂

jarka800
30. mar 2016
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

@erika161 a ako to tam prebiehalo? Pacilo sa ti tam? Ked mas v otieni bardolino tak by som isla asi do nejakej bielej sedacky. Kamoska jedna ma tiez skrinky v obyvacke kombinaciu bielu a bardolino a ma sedacku taku sebo-bielu, velmi pekne to vyzera spolu, tak skus sa pozriet po nejakej takej

erika161
4. apr 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@mamickajanka praveze som este nebola, iba na tej vystave som bola..musim tam uz niekedy ist a vybrat uz tu sedacku. Uz som viac menej aj rozhodnuta pre bielu sedacku len sa este trosku bojim ze bude casto spinava, ale tak mala by sa lahko cistit kozena biela sedacka, nie?
@jarka800 a vsak boli tam rozne stanky a mali tam svoje produkty, taka typicka vystava ale super to tam bolo 🙂 A ona kde kupovala sedacku?

stanusa89
5. apr 2016
Používateľ stanusa89 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.

@dasa71 som rada ze si ma v tomto pochopila 🙂 A vies mi poradit nejaku spolahlivu firmu?

xenia2
6. apr 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

zienky my mame doma bielu kozenu sedacku a som spokojna s nou uz dlhe roky..neznicila sa a pravidelne sa o nu staram takze nie je ani spinava ani uprasena 🙂 samozrejme uvidime ked bude dietatko, bude castejsie spinava ale mne to vadit nebude.. odporucam kupit kozenu sedacku 🙂

mamickajanka
8. apr 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@erika161 toho sa nemusis bat, koza sa lahko cisti a osetruje..kupis si prostriedky na kozu a je to uplna pohodicka.. biela sedacka je velmi pekna, myslim si ze budes spokojna 😉

dasa71
11. apr 2016
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@stanusa89 tak co viem na zaklade toho co mi kamaratky hovorili a znami tak oni maju vacsinou sedacky, postele, taburetky a take doplnky z predajne nasedacky..zatial sa vobec na tu predajnu nestazovali tak myslim si ze budu naozaj seriozni a spolahlivy. Skus si pozriet ich stranku a uvidis ci sa ti tam nejaka sedacky zapaci

erika161
12. apr 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@mamickajanka myslis ze naozaj mam ist do tej bielej sedacky? Stale mam z toho akosi obavy a neviem sa rozhodnut :/

stanusa89
13. apr 2016
Používateľ stanusa89 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.

@dasa71 tak o tej predajni som este snad ani nepocula. Oni maju v ktorych mestach predajne?

anulienkalenka
27. feb 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Ja sa priznám, že neviem čo všetci majú na kožených sedačkách. Mne pripadajú ako sedačky do kancelárie politikov ale domov by som ich nechcela ani za nič. My máme látkovú a som spokojná. Keďže mám malé deti dávam na ne deku aby ju celkom nezašpinili a je to v pohode

slnieckostanka
1. mar 2017

Tiež som za látkovú, hoci je náročnejšia na údržbu a nevyzerá tak luxusne, určite je príjemnejšia na dotyk a posobí útulnejšie. A dnes sa už dajú vybrať materiály, ktoré sa čistia jednoduchšie, prípadne si ju možete raz za čas dať vyčistiť profesionálne

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka788
24. júl 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

Tiež by som chcela kožennú, rozmýšlam práve nad bielou alebo prípadne aj iné farby, len biela by sa mi páčila najviac 🙂 no dôležité je, aká sa bude "páčiť" deťom pri hraní :D

anjelik1678
25. júl 2017
Používateľ anjelik1678 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.

@zabka788 my mame z sconta v takej bledo hnedej/sedej farbe, tazko sa popisuje. ale je to urcite praktickejsie, celkom dobre sa cisti handrickou. aj tak mame vacsinu casu pre det prehodenu deku🙂

anjelik1678
25. júl 2017
Používateľ anjelik1678 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.

@zabka788 my mame z sconta v takej bledo hnedej/sedej farbe, tazko sa popisuje. ale je to urcite praktickejsie, celkom dobre sa cisti handrickou. aj tak mame vacsinu casu pre det prehodenu deku🙂

zabka788
25. júl 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

@anjelik1678 ´dakujem za tip, máš pravdu, možno v šedej farbe by bola predsalen lepšie k dieťaťu. Nám by sa taká aj celkom hodila, no biela sa mi páči podstatne viac, ale možno do budúcna 🙂

anulienkalenka
23. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

stara tema, ale znovu ju otvorim. Mali sme koženu sedačku, sice nie bielu, ale čiernu. Vyzerala pekne, lenže. Šmýkalo to, v lete sa potíš a si z toho celá mokra, len na udržbu je velmi dobra. Už sme ju vymenili za latkovu, nechali sme ju ešte nainpregnovat a super. Nakoniec sme kupili tuto https://www.sconto.sk/produkty/sedacia-suprava-palermo.html

patkaba
18. okt 2018

@anulienkalenka Ono, strasne zalezi a je rozdiel "kozena" sedacka a kozena sedacka.. to co doda OBI, Sconto, Ikea su vacsinou pekne smejdy oproti normlanym sedackam, na ktorych vyrobu sa specializuju priamo na to urcene firmy. Osobne si na to dost potrpim preto pisem. My mame celu sedaciu supravu od Nesia (nesia.sk), co je firma, ktora robi na mieru. Mame tri deti, cela suprava teda dostava naozaj zabrat, po troch rokoch by som nepovedal, ze tu neni od vcera, tak vyzera. Cize radsej zaplatte kvalitnu kozu a nebudete musiet riesit, odporucam.